• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Smil, tak toho musíš využít hned teď :wink: .
To je škoda, že jsi nemocná, venku je tak hezky.
9. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
Haló je tady někdo?
9. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
sisi...tak ti moc držím pěsti, ať to dopadne, jak chce, hlavněabys byla v pohodě ty a pokud budeš v pohodě a nenervovat se, tak se klidně i to malé usadí...
petka...no budem se stěhovat do Velkého Poříčí, takže na východ...jsem z Děčína, takže 190 km odtud :grinning:
smil...koukej se vypotit, ať jsi připravená v plné síle :wink:
9. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz
anty ahoj, to je mi líto, že už takovou dobu čekáte, a stále nic...nic ti nevyšetřili nebo proč z jakého důvocu, něco víš???
9. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
ááá tak už tu jsem sama...anty nevydržela :confused:
9. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jsem tady mookynko, ahoj
9. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
anty čusík...píšeš, že jsi prošla skoro všema vyšetřeními, řekli ti něco bližšího, proč se stále nedaří?
9. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz
Neřekli mi nic mám za sebou několik inseminací a 2 IVF a nic mám stavy, kdy se mi chce jenom plakat a plakat někdy si říkám, že by bylo lepší kdyby mi něco našli.
9. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
to chápu, je to velká tíha na psychiku...já měla jednu inseminace a dokonce tři IVF a taky zatím nic...snažíme se necelé dva roky...teď tomu dávám volný průchod
9. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
anty, nebuď smutná, to je mi fakt líto, že nejde a nejde... ale určitě jendou půjde, neboj a neztrácej naději... :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
Právě, že poslední dobou mám strašně slabou menstruaci a bojím se abych neměla předčasný přechod jako moje mamka
9. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
a co hladina hormonů, ta je v pohodě?
9. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Mě doktor říkal, že i bez menstruace se dá otěhotnět, že ta slouží jen k tomu, aby se tělo pročistilo...jde hlavně o ovulaci...tu máš?
9. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Jste hodné holky, ale mně poslední dobou nic netěší, řeči o tom , že na to nemám myslet moc nezabírají. Ještě, že s manželem máme pohodový vztah.
9. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ovulaci mám, bolí mně při ní trochu břicho, navíc jsem asi 2 roky usilovně měřila BT
9. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz
to je taky dost důležitý mít oporu jako je tvůj muž...já vím, taky mě to sere ty řeči o tom "hlavně na to nemysli" a další tohohle typu, navíc přání k narozeninám" hlavně aby ti to už vyšlo" ...oni si neuvědomujou, že to hrozně ubližuje a že to prostě nemusíme poslouchat pořád...myslí to dobře, ale právě to dokáže dost ublížit...
Doufej, že to vyjde...
9. dub 2008 ve 20:46  • Odpověz
žena od mojeho bratrance taky nemohla mít dítě, čekali na to dlouhých 8 let, až najednou volala, že je těhotná...z ničeho nic a dneska už mají i druhého...chlapečka...nevím, jakej na to měla recept, ale nakonec jí to vyšlo a i když je starší, libuje si, jak je šťastná mamina...takže i já a vy byste všichni měli věřit
9. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz
Nejvíc mně mrzí na mých blízkých, že se mně ptají, jestli jsme už konečně začli pracovat na tom mimču a kdy ho jako chceme mít. např. viz. moje tchýně
9. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz
já vím, právě o tom mluvím, že nechtěně ubližují...pak radí ať na to nemyslíme ale vlastně nám to pořád připomínají... :unamused:
9. dub 2008 ve 20:49  • Odpověz
Jenže fakt nevím, co mám dělat, přemýšlela jsem o adopci, ale manža je proti a já taky nevím, jestli bych to zvládla.
9. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
já bych taky adopci nechtěla...někdo by do toho klidně šel, ale já s mojí povahou vím, že tohle řešení u mě taky není možný
9. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
Je to dost složité, ale asi nám nic jiného nezbývá než čekat a čekat. Ty jsi do těch dvou Ivf šla dost rychle, půjdeš ještě na další?
9. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz
teda jste se rozjeli:grinning: anty hlavu vzhuru, jednou se podari, proste ne vse jde hned, skoda jen ze vam uz tolik pokusu nevyslo, ale treba do tretice IVF vyjde, nehazej flyntu do zita, vzdycky je tu sance :wink: a co se tyce blizkych s tim uz bych si vubec hlavu nelamala, co je jim po tom, proste bud ty ta co ma navrch a neda se tim zvyklat, vim, ze se me to rika, ale jinak se budes porad trapit, a na IVF zalezi taky hodne na psychice :angry:
9. dub 2008 ve 20:56  • Odpověz
Na IVF možná někdy ještě půjdu, ale teď se na to necítím, máš pravdu je to hlavně o psychice. Byla jsem V Ostravě, ale teď bych šla do Olomouce.
9. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz
anty, vsak jasne, no co ja posloucham od holek, co chodej do OStravy, tak vsici migrujou k nam do olmika, tak to asi hodne napovida, nevim no, ja jsem spokojena :wink:
9. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
Smilers a ty už jsi byla na IVF?
9. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz
no me ceka ted moje prvni IVF ale nejak to nehrotim, bud se povede nebo ne, ted byme mela dojit MS nu a hned jak ji dostanu zacinam si strikat spray, mam dlouhej protokol :wink:
9. dub 2008 ve 21:09  • Odpověz
Sprej to jsem nikdy neměla , dostala jsem jenom injekce a potom Utrogestan
9. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
aha, utrogestan ted dobiram,jak doberu dojde MS, coz pocitam bud so a ne, nebo pristi tejden, 1DC zacnu sprayem Synarelem, 9DC jdu na UTZ a pokud budu dobre reagovat tak me daji injekce puregonu a reknou me dalsi postup :wink:
9. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jestli jsem to pochopila, tak ti utrogestan dali už teď, ale mně bylo řečeno, že je na udržení , proto ho V Ostravě dávali až po odběru, tak to nechápu potom ty jejich postupy.
9. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.