• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahojky,
teda, vy jste ukecané. Vítám novou snažilku Anty :wink:
U nás nic nového, cpu se Utrogestanem a koncem měsíce uvidíme, jak jsem dopadla tentokrát. :confused:
9. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
jj ja utrogestan beru od 31.3.08
9. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
dckami treba to tentokrat uz vyjde na tuty, kdy budes testit?:slight_smile:
9. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
Smilers držím ti palečky ať ti to vyjde.
9. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
utrogestan se pouziva i na upravu cyklu, co ja vim
9. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
anty diky, kazdy palec je k dobru a fakt se nenervac nestoji to za to, hlavne se dej do kupy, moje kamaradka se mimca dockala po 4IVF na ktere ji uz musel pujcit bratr a povedlo se, takze si dej chvilku pohov, relax, prestan myslet na chmury a trocha stavy do zivota :wink:
9. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
Mám ho ještě doma, tak si ho nasadím , když doktor neví co by mi dal :slight_smile:
9. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
testovat se nám 21.4., ale mrška by NEměla přijít už 20.4., tak uvidíme, jak to dopadne :grinning:
V každém případě jsem si řekla, že pokud s to nepovede, tak si v květnu dáme pauzu, potřebuji se potom vyčistit po antibiotikách a stejně jedeme od 8.5. na kola na Šumavu, tak by ta námaha po IUI nebyla vhodná. :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz
anty no pokud ti ho dr nepredepsal aby si ho ted brala, tak bych ho nebrala :sunglasses:
9. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz
dckami no tak to budu drzet palce, ja v tu dobu budu dopichana injekcema:grinning:
9. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz
Pro dnešek musím končit, manžílek se mi vrátil z práce, Tak PAPA a zase někdy jo a děkuji, že jste mně tady všechny vyslechly trochu se mi ulevilo.
9. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
anty...pro upřesnění, já už jsem dokonce po 3 IVF, jinak i já jsem toho názoru, že je to všechno v psychice a pokud xse nám povede ji nějak malinko izolovat, tak se to povede
dckami...hned jak něco budeš vědět, dej taky zprávu...moc ti držím palce, ať k dceři přibyde další dítko...třeba chlapeček
9. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
anty, odtoho jsme tu, vic hlav lepsi pocit:slight_smile: mej se hezky papa a ja jdu taky do postele, uz se kapkuju brohmexinem,tak to musim v pa pekne vylezet :cry:
9. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
smil...já na nosní sprej reagovala hrozně, měla jsem víc jak 75 folikulll...no užila jsem si s tím a dneska bych do toho nešla, ale na každého to prý reaguje jinak, tak snad se tomu vyhneš a výsledek bude víc než lepší
9. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
moky uvidime no, na me ne kazdy lek totiz zabira, treba clomhexal, takze se necham prekvapit, nic jdu uz spat :wink:
9. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
dobroulinky všem
9. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Hóóólkýýýý, co je s váma dneska? Krásné počasí vás vytáhlo ven, že? :grinning:
10. dub 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
Krásný večer všem :slight_smile:
Jste se tady včera hezky rozpovídaly, a tak mi to trochu trvalo než jsem to přelouskala.
Nejdříve díky moc za podporu, budu ji zítra potřebovat.

Smil , tak co už je Ti lépe?

Anty, koukám, že máš v pasíku, že bydlíš ve stejném okrese jako já, nechceš si někdy poklábosit osobně?

Petka, věru bylo dnes hezky, taky jsme si s manžou užívali hezkého počasí.

Moky tak to jsi teda měla ale úrodu folíků.
10. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj Sisi, klidně si můžem poklábosit osobně, odkuď přesně jsi, jestli to není tajné.
10. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
Nazdarek:slight_smile: sis no vcera jsem si vypila koprivovej caj, na noc panadol a bohuzel i brufen,pac me zacal tak silene bolet zub,zejsem myslela, ze pujdu proti zdi, nu a ted sem v posteli a setrim se :wink:
11. dub 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
Ahojky Anty a Smil :slight_smile:
Anty já sice pocházím z malé vesničky v okresu Vsetín, ale máme tady na Vsetíně pronajatý byteček a ty jsi odkud?

Smil, tak to mě mrzí s tím zoubkem, a který zlobí osmička?

My už máme po spermiu a teď mě čeká IUI v 9:00.
11. dub 2008 v 07:33  • Odpověz
dobré ráno,
Sisi, držím palečky, aby se to povedlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2008 v 07:37  • Odpověz
sis tak mooooc drzim palce:slight_smile: ne osmicka nejaka stolicka
11. dub 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
:slight_smile: Smil ta stolička si teda ale dovoluje :grinning: .

Jinak Dckami a Smil dík za držení palečků :wink: .
Dckami a jak se cítíš?

Jenom doufám, že manželovou nachlazení neovlivní kvalitu spermijek. Já jsem dnes 19DC, tak je to celkem zajímavé mít ovulku tak pozdě.
11. dub 2008 v 07:52  • Odpověz
sis me kdyz delali na rychlo IUI, tak sem mela ovulky 26DC:grinning:
11. dub 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
Smil, tak to mám ještě pár dní rezervu :grinning: , moje tělíčko si zkrátka dělá co chce.
Nejhorší je to, že tento týden mám ranní směnu a tak mám už 2 den absenci hned ráno a tak musím ještě dnes po IUI naklusat do práce. Můj šéf se dokonce vyptával mého manžela ( jsme zaměstnáni v jedné firmě) jestli se snažíme o miminko, když teď tak často chodím k lékaři, že nemá odvahu se zepata přímo mě. Já se nějak v práci nesvěřuju, každého je prd po tom.
11. dub 2008 v 08:00  • Odpověz
mas pekne zvedaveho sefa, ti reknu:grinning: no ja pokud dojde k IVF tak budu muset jit na neschopenku,a to sefce budu muset vyklopit, ale me je to fuk :wink:
11. dub 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
No to víš, šéf je stejně mladý :grinning: jak já a už dávno si tykáme, ale tu odvahu nemá, a já nevím jestli bych mu byla schopná odpovědět.
Tak se tady holky mějte já musím běžet, vysedět si tu řadu nedočkavých pacientek a těhulek.
Odpoledne sem písnu, papa :slight_smile:
11. dub 2008 v 08:06  • Odpověz
sis tak se drz :wink:
11. dub 2008 v 08:15  • Odpověz
Sisi,
mě je celkem dobře, vlastně se cítím jako vždycky, žádné náznaky :unamused: Pobolívá mě bříško, ale to je po laparce, protože to bolí v okolí pupku, ale prý je to normální. večer se na jizvy svítím Biolampou, poradil mi to obvoďák :dizzy_face:
Nějak tomu nevěřím, že by se to povedlo, měla jem dojem, že ovulka byla v sobotu ještě před pregnylem. Takže pokud se to nepovede, mám v plánu dát tomu měsíc pauzu, vyčistit se po antibiotikách, které beru - v květnu chci IUI vynechat, stejně jedeme na prodloužený víkend na kola na Śumavu a po IUI bych nemohla sportovat. Počítám, že bych do Pronatalu jela a v červnu a pokud se nezadaří do podzimu, silně uvažuji o IVF. :sweat_smile: Už to budou 2 roky a to čekání mě ničí čím dál víc.
Teď mi ještě jedna těhulka poradila koupit si přípravky Fytotonik a Vitatonik, že prý to pomáhá :wink: , tak si to chci na netu přečíst a uvidím, zda si to objednám.
11. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.