• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
No holky, kde se dneska couráte?

Kamčo, myslíš, že to bude k něčemu? Nebudou to vyhozené peníze? Co ses o tom dočetla?

no já jdu do sprchy a pak do postele s knížkou, manžela mám na noční :unamused:

Užijte sivékend, snad bude stejně krásný jako dnešek a včerejšek :slight_smile:
11. dub 2008 ve 22:23  • Odpověz
holky, kde se flákáte??????????
13. dub 2008 v 09:27  • Odpověz
Já jsem tady sice včera nakoukla, ale jen an chvíli večer. Celé odpoeldne u mně byly kamarádka a sestra s dětma. Ti jsem si uřila. Už bych taky chtěla mít svoje. Když jsem viděla, jak si ti dva spolu krásně hrajou, tak mi přišlo dost líto, že moje détě u toho nemůže být :cry:
13. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
máš novou fotečku, viď??? Jak strávíš dnešní slunečný den?

Já jsem doma sama, manža vzal malou na plavání, po obědě chceme jet na chatu a musíme zde uklidit. Celou zimu zde nikdo nebyl, takže musíme pustit vodu, čekají nás okna, převlíknout peřiny........ :confounded: Alespoň máme kam jezdit, máme to 20 km za městem, takže zde trávíme letní víkendy. :grinning:
13. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jak se máte o víkendu, my dnes dopoledne dorazili z návštěvy od našich a teď doháním co jsem nestihla udělat před víkendem.
Naše 3 IUI proběhla v pohodě a od včerejška zavádím utrogestan. Nezbývá nám nic jiného než čekat a čekat.

Dckami, to se Ti nedivím, že už budeš uvažovat o IVF, 2 roky je dlouhá doba. Nejsi sama koho ničí neustálé nezdary, já už si kolokrát říkám, že to nezvládnu. Taky máme chaloupku a jarní úklid už mám naštěstí za sebou, tak si tam jezdíme s manželem větrat myšlenky.

Petka to jsi měla ale rušný víkend, nebo teda vlastně včerejší den.

A kde jste ostatní?
13. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
Zdarec:grinning: tak ms dnes dosla, takze vecer se ze me stane fetak prvni tridy:grinning::grinning: a pristi po na UTZ ( jeste se musim objednat), a dostanu puregon a budeme injekcovat:grinning:
13. dub 2008 v 15:59  • Odpověz
Ahóóój, no konečně trochu živo :grinning:

Kami, to víš, ta s tou stavební přilbou už mě nebavila. Ale budu se muset od někoho něchat vyfotit, ať sem nemusím dávat svatební.

Před chvílí jsme se vrátili z procházky. No spéše z procházky na pivo, došli jsme do lesoparku, trochu ho prošli a apak mě manžel zatlačil do koliby na čepované. Já jsem si teda dala cocacolu, ať tam trapně nesuším. Po cvestě zpátky jsem natrhala želvě pampeliškové listí, miluje ho :slight_smile:

No a teď manžel maluje kuchyň.

Na chatu bych taky zajela, můj otec má v Dolní Lomné v Beskydech, asi 60 km od Orlové. ALe jsou tam blbá kamna na anftu, ve kterých si nikdo netroufá zatipot, atkže přes zimu se tam moc nejezdí. A novi jsou teď ještě na horách studené. Hned jak bude fajně, tak bych tam chtěla na víkend skočit a nadýchat se čertsvého vzduchu.

Sisi, takže odpočíváš, viď, žádnhé tahání žďorbů a podobně :slight_smile:

Smil, ty si budeš dávat něco do nosu, trochu se ztrácím v pojemch a nevím, jestli je nějaký hormonální lék přes nos :pensive:

Mně MS došla taky v úterý, takže od příštího dne zaříná další kolo. Kdyby to vyšlo příští měsíc, tak yb se malé narodilo v únoru jako manžel, to by nebylo tak úplně špatné, oslavy by se odbyly při jednom chystání (a uklízení po návštěvě , haha)
13. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
ahoj peti, nosni spray budu splichat do nosu, zacinam ode dneska pripravu na IVF :wink: a 9DC me cekaji uz injekce
13. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
tak my jsem doma, jarní úklid chatičky skoro hotový :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám, že se to tady začíná rozjíždět s injekcema atd, tak že snad letošní rok bude pro mnohé z nás konečně vítězný. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2008 v 17:51  • Odpověz
dckami doufam, ze bude konecne pro nas vsechny, co tu debatime :wink:
13. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
ty jo, tak to jsem netušila, že se dává i něco přes nos, pokud nemá člověkl třeba rýmu ...c,c,c...

Kami, tak snad bude úspěšný pro všechny :wink: Já teda tak daleko jako nejsem a snad ani nebudu, nicméně nikdy neříkej nikdy, že. :frowning2:
13. dub 2008 v 17:55  • Odpověz
Myslím daleko s injekcema a medikamenty vůbec
13. dub 2008 v 17:56  • Odpověz
peti pokud mas rymu,tak se musis vysmrkat a pak aplikovat :grinning:
13. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
ahoj na začátku nového týdne...Neměla jsem čas ani přijít, protože jsme byli celý den ve Žďáru nad Sázavou na akvaristickým srazu. Přednášky nuda, ale pak ten rautík a noc v hotelu stáli za to... Teď mám chvilku čas, než se zase budu chystat na práci, tak jsem tu, abych vás pozdravila...smil...tak už čicháš???
Dckami...tak už jsi taky po zavedení??? držim pěsti, aby se to chytlo i přes ty chlamidie...
Sisi...co vy podnikáte?
Petka...pěkná fotečka
14. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Ahojky při pondělí :slight_smile:
Smil, tak co jaké bylo čichání sprejíku, má to nějaké aroma?

Dckami, kéž by jsi měla pravdu s tím vítězným rokem.

Petka držím pěstičky do nového snažilkování. Neboj Peti snažím se nic moc netahat a nepřehánět to, ale bohužel do práce chodit musím.

Hm Moky vy jste se ale měli o víkendíku. Nevím jak mám chápat tvou větu s tím podnikáním, ale včera jsme odpočívali a odpoledne jsem pekla štrůdl a žehlila prádlo, které jsem si minulý týden dovezla na oprání s chalupy.
14. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Tak to tady vypadá, že jsem tu dnešní dopoledne úplně sama, ale jsem zvyklá si tady mluvit sama pro sebe.

Anty holka kde jsi, doufám, že se nějak domluvíme. :wink:
14. dub 2008 v 11:49  • Odpověz
nejsi sma,a neböööj, Akorát že teďka musím do obchodu nšco nakoupit, než mi skončí pauza. sisi a co děláš za práci? Snad ne nějakou tahací?
14. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz
smil myslím na tebe, ať se stimulace zdaří :grinning: a piš, piš piš info jak vše probíhá abych věděla co mě čeká
14. dub 2008 v 17:10  • Odpověz
Zdarec palec vsem:slight_smile:sis , cichani no proste cichani:grinning::grinning:aroma to ma, klasicky specificke pro prasky:grinning: proste me smrdi:grinning:

m24, co ty zenska, jak se vede? nejake novinky u tebe? povidej a prehanej:slight_smile:to vis, ze budu podavat info, dokonce se pisu i denik, abych vedela, co uz mame za sebou:grinning: hele treba te to cekat ani nebude :wink:

jinak hlasim, tze pristi po jdu na kontrolni UTZ, tak sem zvedava jestli sem byla dobrej fetak:grinning: a pokud jsem, tak dostanu injekce:grinning:
14. dub 2008 v 18:56  • Odpověz
simi, určitě z tebe bude ukazková feťula :grinning: A máš z toho pak aspoň příjemný pocit?
14. dub 2008 v 19:05  • Odpověz
peti vubec:grinning::grinning: ale je to mozna tim, ze mam MS druhy den, a to jsem vzdycky hotova, tak to nejak nepocituju
14. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
ahojky,
ráno jsem volala do Pronatalu na výsledky krve - mám negativní protilátky proti spermiím :slight_smile: Hurááááááá
Po dlouhé době dobrá zpráva. :dizzy_face:

Včera se nám vrátil po měsíci taťka, který byl na dovolené v Kanadě a USA u kamaráda. Je plný zážitků, večer jdeme na rodinnou večeři, tak bude vyprávět. Už se na něj těším. :grinning:
15. dub 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Peti, já tento týden chodím na odpolední šichtičku, tak jsem dopoledne doma a sem tam mezi domácími pracemi sem mrknu. Dělám kontrolorku a v práci k PC nemám přístup, no vlastně ho k práci ani nepotřebuju.

M24, no konečně ses po dlouhé době ozvala, ale nějak nás neinformuješ jak se ti daří, co nového, no vždyť to znáš, tak sem sem tam písni.

Smil, tak to je děs že i tvé sprejíky na fet táááááááák smrdí. Tak držím moc pěstičky ať v pondělí dostaneš injekce.

Dckami, tak to je fakt super zprávička, jen tak dále,ani jsem nevěděla, že za tak krátkou dobu to jde vyléčit.

Jinak u mě nic nového, vše beze změn.
15. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, u mě nic nového, příští středu jedu na první pohovor do CAR, takže mě to smil určitě čeká taky, s našimi výsledky už se nic jiného dělat nedá, bohužel :unamused: Pak se určitě ozvu jaké mám zážitky :wink:
15. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: m24, tak to moc drzim palce at to pomuze:slight_smile: a to si pis, ze se ozves, at vime:grinning:
15. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: je tu dnes nějak mrtvo??? Kde lítáte??? Nebo to snad máte všichni maličkého zavedeného a odpočíváte??? Nebo Vám tak dávají ty léky zabrat??? Koukejte tu něco písnout :angry:
15. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz
pěkné ráno,
Včera jsem byli celá rodina na večeři přivítám taťku po návratu z ciziny. Fajn oslava, naši objednali šampus na přípitek a brácha nám k tomu oznámil, že čekají rodinu. Prima zpráva, snažili se od prosince, takže po 3 měsících se jim to povedlo. To se někdo má. :wink: Mě to fakt sebralo, doma jsem to obrečela, na dnešek jsem spala pár hodin, jsem vyřízená. Přeju jim to, to je jasný, ale psychicky mě to úplně položilo :cry:
16. dub 2008 v 07:03  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne :slight_smile:

M24, to je super, že jdete do Caru, věž tomu, že oni vědí co dělají a pomůžou vám a co nevidět budeš mít malou fazolku v bříšku. Budu se těšit na podrobné informace.

Smil, jak se daří?

Moky, poslední dobou tu to nějak vázne.

Dckami, ani se ti nedivím, že tě ta zprávička tak sebrala, mě se to taky stává. Mám někdy prostě dny které bych nejradši proležela v posteli a vůbec nevytahovala paty z domu jak je mi nějak smutno. Neboj to zvládneš, však je brzo dohoníš, a třeba už je mimi na cestě :wink: .

Já jsem opět nějaká utahaná a nejradši bych do práce nešla, ale co naplat, penízky se musejí vydělávat.
16. dub 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky, dneska jenom hodím pozdrav, páč od rána jsem se nezastavila, furt něco. Dneska se obzvlášť těším z práce domů, pak si všechno dočtu. zatím pápá a slunce v duši :slight_smile:
16. dub 2008 v 15:02  • Odpověz
Nazdarek sis dari se jakz takz, asi uz me zacinaji pracovat nervicky, pac me zlobi zaludek :angry: ale jinak fajn MS doufam odezni do po:grinning: a co ty, jak se vede? Kdy budes testovat?

To same i dckami, kdypak budes testovat? :grinning: jinak se ti nedivim, ze to tak beres, ja to pred tema 2-3 rokama brala taky tak, brecela jsem atd. ted uz je fakt, ze postupem casu se ta psichyka uklidnila a jsem v pohode, asi sem uz smirena, ze to mimco proste nekdy met budeme a kdyz ne, tak se hold ten svet nezbori, no :wink:

hlavu vzhuru, mas o proti nam velkou vyhodu, ze uz jednoho prcka mas, takze neboj podari se ale hold ne asi hned :wink:
16. dub 2008 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.