• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky, mohla bych se k Vam pridat? S priteleme se snazime neco pres rok a uz zacinam byt lehce zoufala.
16. dub 2008 v 15:54  • Odpověz
Holky, já z toho mám nějakou žaludeční neurozu, je mi strašně zle, musela jsem i odejít z práce, od 12 hodin jsem spala, vzbudila jsem se před chvílí :pensive: Bolí mě hlava jako střep a mám bolesti břicha - ta psychika se mnou příšerně cvičí :confounded:
16. dub 2008 v 16:05  • Odpověz
dckami uplne te chapu, ale fakt se nenervuj, nema to opravdu cenu, nic s tim stejnak neovlivnis, hlavu vzhuru :wink:

vitasm te ismail, klidne se pridej, a co se tyce vasi delky snazeni, pokud ses zoufala, tek neni niclepsiho nez s tim zacit neco delat, tzn, spg, hormonalni profil atd :wink:
16. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
ahojky vespolek,
vítám ismail :grinning: Odkud jsi?

holky, musíte držet nervy na uzdě. Rozčilovat se vám ne že nepomůže, ale může i uškodit. Takže klídek. Já mám nějaký blbý večer, dneska to bylo v práci jakési divné, taková zvláštní atmosféra. Nevím, čím to bylo,a si že jsme měly všechny 3 hodně práce a nebyl čas si popovídat, taky možná počasí k tomu přispělo...Zvláštní, jsem ráda, že je večer a za chvíli půjdu spát. Zítřek snad bude lepší :unamused:
16. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
nóóóó, kde jste?????
17. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz
já jsem dneska v práci, makám jak zběsilá. Je mi trochu lépe, hlavně se můžu konečně najíst. Ale maraodí mi asi holka, stěžuje si na pálení při čůrání, tak sní jdu odpoledne k dětské doktorce a uvidíme. Večer napíšu. :dizzy_face:
17. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz
Tak Elínka má vyšetření za sebou, zítra musíme donést ranní moč a uvidí se, co z toho bude. Samozřejmě jsem doktorce říkala,že je tak 2-3x za týden na bazénu a může mít v sobě nějakou infekci z vody... Mluvila jsem s ní i o chlamydiích , které mám já a také jí to z moči zkontrolují, i když se to u takto malých dětí normálně nedělá. Prý je klidně ode mně může chytit třeba při spoelčném koupání ve vaně, což občas děláme :unamused: V úterý si mám zavolat na výsledky :confused:
Jinak my doma vyšilujeme kvůli víkendovému malování, řešíme,jaké zvolit barvy, manžel si bere už zítra dovolenou a musí vyštukovat strop v koupelně, protože nás loni 3x soused vytopil a vypadá to hrozně. :angry: Takže se těším, až to bude za náma a budeme mít krásný útulný byteček :sweat_smile: .
17. dub 2008 v 16:39  • Odpověz
U eli to určitě nebude nic vážného, možná jen nastydla, když se vracela z abzenu, víš jak, vlasy úplně neproschnou, foukne a jje to hned.

My taky řešíme malování. Už máme předsíň, takovou banánově žlutozelenou, kuchyň zelenou. Ložnice bude modrá, ejn ještě nevím, jak sytý odstín zvolím, barvu už mám koupenou. A uvažujeme pořád nad obývákem. Mně by se líbíl bordó, ale manželovi se do toho moc nechce... A mezi ajkými baravmi, Kamčo, se rozhodujete?
17. dub 2008 v 18:44  • Odpověz
krásné ráno,
U nás je to jasné: obvývák bude hodně kreativní - budeme tam mít geometrické vzory, kombinace barev žlutá a oranžová, předsíń zůstane bílá a kuchyň oranžová. Tam jsem hodně váhala, protože kuchňská linka je i tak barevná - korpus mám z třešně a dvířka jsou vanilková. Ostatní místnosti se malovat nebudou. :wink: Až to bude hotové, můžu to vyfotit a hodím to do alba. My máme koupelnu v modrých obkladech,ale uže bych modrou znovu nezvolila, působí hodně studeně. :unamused: Já mám raději teplé odstíny, tak uvidíme, jak barevné malování dopadne....
18. dub 2008 v 07:54  • Odpověz
My zatím nebudeme malovat budoucí dětský pokoj, protože tam si chci vyhrát, trávu, oblohu a tak :grinning:
18. dub 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, já testovat nikdy nestihnu, mrcha dorazí vždy dřív :angry: . Já to teď mám s utrošem posunuté, vždy si dorazí až 31DC. 28 den vychází na neděli a a31 na středu, tak to mám ještě zatím čas, ale stejnak to vidím tak že mrcha zase zvítězí, už mě pobolívá břicho jako vždy 3 den po IUI a včera mě bolelo nejvíc :confounded: .

Vítám tě Ismail, napiš něco víc o sobě.

Petka a Dckami, tak trochu vám závidím, že můžete řešit na jak si vymalujete aby váš byteček byl útulný, snad se toho taky někdy dočkáme.
Dckami a nemá náhodou Elí zánět močového měchýře?
18. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
Sisi,
myslím,že to močák nebude, na záchod by chodila hrozně často a to nedělá. Já to měla v říjnu a vím, že jsem první noc proseděla na wc :unamused: Musíme počkat do úterý, až bude rozbor moči. Snad to nebude nic vážného. :zipper_mouth:
18. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
Tak to je Elí chudinka malinká, že musí tak dlouho čekat na výsledky, tak snad to nebude nic vážného.
A jak se jinak máš kdy (ne)čekáš mršku?
18. dub 2008 v 10:34  • Odpověz
Včera večer ami bylo hrozně zle od žaludku, měla jsem příšerný i odpoeldne, které jsem strávila na wc a jen to ze mě lítalo :frowning2: , to se nedá popsat. Zimnice se mnou mlátila. Dneska jsem v práci cpu se suchou houskou a piju mátový čaj. Takže o víkendu si dám dietku a snad mi bude líp. :wink:

MS /ne/čekám v neděli. Po IUI se mám případně testovat v pondělí. :fearful:
18. dub 2008 v 10:49  • Odpověz
sisi, my zatím malujeme a zvelebujeme podnájem... Z jedné strany se mi ty peníze dávají do bytu těžko,a le z té druhé zase to máme na dýl, nejméně ještě na 6 roků a to zase nechci celou dobu bydlet v provizoriu. navíc máme dostat byt po tchňce, ten je kompletně zrekonstruovaný, nebudeme tam muset dělat nic, takže to vyjde nastejno.

Kami, co jsi snědla špatného? Neřádí u vás střevní chřipka?
18. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
V úterý jsem byla na obědě a měly jsme rybu a tatarku, tak že to bude po té tatarce. :confounded: I kolegyni nebylo dobře. Teď jsem si v bylinkářské prodejně koupila čajíček a už mi to tu na stole voní. :sweat_smile: Alemusím říct,že proti včerejšku je mi mnohem mnohem lépe :grinning:
18. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Jé to mě mrzí Dckmai že ti není dobře, ale snad to bude lepší a lepší.

Petka tak to jo mít v dohlednu zrekonstruovaný byteček je super, tak ať se vám při malování daří.

Já už pomalu budu muset končit a ozvu se až po víkendu, jedeme totiž ke známým na chaloupku pracovat, a potom se budeme stavovat i na naší abych si tam zasadila kytičky, tak snad nám bude počasí přát.

Mějte se o víkendu hezky :slight_smile: :wink:
18. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
no jóóó, tatarka je maras. já ji teda vůbec nejím. Včera měla moje kolegyně rybí salát s majonézou a bylo jí blbě taky... Tak vám možná nesedne ta kombinace. Jaký čajíček sis koupila? Já jsem hotový čajovný labužník, mám doma pořád bohatou zásobu různých čajíků :slight_smile:

sisi, no ještě by to chtělo, aby se tchyňka ostěhovala a my se mohli nastěhovat. Teď se mi teda z Orlové moc nechce, páč tu chodím do práce a mám to kousek, z HAvířova bych musela dojíždět. Stačilo by nám to, stěhovat se tak za těch 5 roků.
18. dub 2008 v 17:22  • Odpověz
Teda zensky , to tu flakate, malem jsem diskuzi nenasla:grinning::grinning:

dckami tak co ms, doslanebo to vyslo?:slight_smile:
20. dub 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahojky prdelky moje, tak jsem zase nakukuju. Jinak ano já jsem původně BEL (to jsem měla účelově)...

Holčiny mě moc mrzí za vás, že se vám nedaří... :cry: Kdybych nějak mohla, tak bych vám všem ráda moc pomohla, jenže to nejde :frowning2:
Ted´ si uvědomuju, že ten můj rok je prdlačku oproti vašim dobám.. A taky to že jsem asi vpodstatě neměla ani žádné problémy ( jen tu psíchu) a ráda bych tenhle případ přála vám všem a nic horšího, jenže človíček (tedy žena) je tvor a organismus tak složitej a jedinečnej, že ta příroda to u každé musí řešit jednotlivě... :cry: I mě napadlo, aby si naše problémy a nervíky zažili a naše protějšky, oni by se pak kolikrát chovali rozuměji a ohleduplněji... Já doma taky musela udělat dost velké bububu, aby si to manžílek uvědomil, že já to vnímám jinak... :angry:

Takže držím moc moc palečky a přeju hodné protějšky... :wink:
20. dub 2008 v 18:48  • Odpověz
ahojky,
tak máme vymalováno a uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to krááááááásné, barevné.

Horší zpráva je , že jsem ráno začala špinit, takže z toho opět NIC nebude. :angry: V květnu si chci dát pauzu a vyčistit se po antibiotikách (dobírám je zítra), takže další pokus asi v červnu. Ale chci jet do Pronatalu na konzultaci a zeptat se, zda bychom nezkusili IUI se stimulací. Mám vždy 1 vajíčko, tak nevím, zda by nebyla větší šance, kdyby jeich bylo více :confused: .

Sisi, ty si měla teď IUI se stimulací, viď? Můžeš mi říct, od kdy ses stimulovala (od kterého dne cyklu) a čím???
20. dub 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Dckami, já musím stimulovat pokaždé, mám diagnózu PCO a to znamená že mi nedozrajou folikulíky samy. Já poprvé stimulovala clostilbegytem - snažilkovali jsme se doma, druhý pokus clostilbegyt s estrofemem a následné 1 IUI, třetí stimulace s clomhexalem - folikuly nenarostly, čtvrtá stimulace clostil ve větších dávkách plus estrofem - naše 2 IUI, a poslední stimulace teď byla od druhého dne cyklu píchání puregonu jednou denně do bříška.
Jinak clostilbegyt jsem brala od 3DC, a tu poslední stimulaci clostilem až 5DC. Je to různé, záleží na dokymu.

Jinak mě moc mrzí, že vám to ani po laparce nevyšlo, ale naděje svítá do dalšího snaženíčka.

Smil, ty tady pomalu ani nepísneš a potom se divíš, že to tu vázne.

Zuzi, neboj my tě všechny dohoníme :wink: jen nám tady občas písni jak se máte s mimískem.

Já jsem momentálně 28DC a na zítra mám poslední dávku utroše, tak uvidíme, jestli se mi podaří mršku obelstít.
20. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz
sis no jo no:grinning: ja jsem hrozna ale fakt ted nemam cas a kdyz mam, tak vzdycky zapomenu, ze sem neco chci napsat:grinning::grinning::grinning:

dckami tak spineni jeste nic neznamena,ale pokud fakt citis, ze dojde tak me to moc mrzi, ze to oped nevyslo a schvaluju, ze si chces dat pohov

no nazdar zuzi, vidim, ze ti ty tt pekne utikaji:slight_smile: no drzim palce at utecou zdarne do toho 40tt :wink:

jinak co se tyce meho protejsku, tedy manzela, tak ten to se mnou proziva uz od zacatku, nechtela jsem aby byl bokem, chodi se mnou na kazdou konzultaci do car i na utz, proc od toho protejsky odrazovat, pokud chce, tak at tam chodi, a pro me je to i lepsi, aspon tam nejsem sama a jsem vic v pohode :wink:
20. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Smil, tebe zítra čeká ultrazvuk, pokud si to dobře pamatuju, tak ať je vše v pohodě :wink: .
Nic si z toho nedělej já taky občas prostě nestíhám, musím se taky věnovat manželovi, vidíme se pouze když mám ranní šichtičku a když odpolední tak se nahmatáme pouze v postýlce :grinning: .
20. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz
sis jj ceka a jsem docela zvedava, jestli byl ze me radnej fetak:grinning::grinning: no fakt jsem zvedava co dal:slight_smile: jj a jak zacne bejt lepsi pocasi, tak se sem budu dostavat min, pac na zahradce je porad co delat:grinning::grinning:
20. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Neboj bude to v pohodě, budu držet pěstičky.
Škoda, že nemáme taky domeček, já se musím jít vždy vyřádit o víkendech na chaloupku, tam mám svoji zahrádečku.
Tak se měj fajn, já jdu do hajan, zítra brzy vstávám.
Jé ještě jsem se tě chtěla zeptat, ty jsi tady kdysi psala, že jsi byla v Egyptu, nebo sis četla někde na netu jak lidi píšou kde je nejlíp, mohla by jsi mi prosím napsát nějaký kontaktík (třeba do IP),Předem díky.
A krásnou dobrou noc :slight_smile: :wink:
20. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz
sis jj domecek je bezva vec:slight_smile: jj byla jsem v egypte, doporucuju:slight_smile: jinak tady je stranka o egypte, jsou tam recenze jak na hotely, tak i na cestovky http://egypt.orbion.cz/, pokud by si neco jeste chtela ohledne egypta klidne pisni:slight_smile:

i tobe krasnou dobrou noc:slight_smile:
20. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Krásné pondělí všem :slight_smile:
Koukám, že tady od včerejšího večera nikdo nebyl.
Smil, díky za adresku, hned na to jdu mrknout :wink: .
A co jak jsi dnes dopadla na ultrazvuku, byla jsi pochválena za fetování :slight_smile: .
21. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
ahoj snažilky...tak moje novinky...baráček vyšel, konečně už se to chýlí ke konci...dokonce už mám i zajištěnou práci, brali mě hned ani jsem to nečekala, že po třech dnech hledání budu mít úspěch, takže snažilkování už bude v novém...těším se...už jen to miminko a budu nejšťastnější ženská pod sluncem... Mám bezva chlapa, nové auto, super práci, teď i baráček, jen to mimčo nikde...snad taky bude... :slight_smile:
21. dub 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
Moky, to je super zprávička, neboj i mimísek bude, on čekal na nové bydleníčko. :wink:
21. dub 2008 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.