• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdarek vsem, tak utz dobry, zjistila jsem ze mam polycysticke vajecniky, diky zvysene hladine lutealniho hormonu, tudiz jsem rizikova ha hyperstimulacni syndrom, dostala jsem ampule puregonu a pero na pichani a pokud zitra dopadne dobre odber, ktery me brali dnes, tak zacnu od toho telefonatu hned pichat 60 jednotek puregonu a pak vecer znova a to az do ne, kdy¨jdu na kontrolni utz, zda to na me ma ucinnek, a pak me nasadi vyssi davku s tim, ze dostanu uz asi neschopenku, jinak jsem uz dneska za puregon vyfasla 3.2201+ 60kc, takze to jsme na zacatku, pocitam, ze za hormony dame fakt kolem tech cca 9000kc
21. dub 2008 v 18:47  • Odpověz
ahoj, holky, teda , já jsem dneska totálně fertig. to byl zase den :unamused:

Moky, držím pěstičky, aby se s miminkem zadařilo :slight_smile:

smil. no to jsou teda dobré pálky... snad ti těch léků bude třeba minimálně :wink:
21. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
peti no to doufam, jinak me trefi, ale pocitam, ze nas to snad vyjde na 25 000

jinak moky gratulka ke zmene v zivote, ted jeste prcka a je zadelano:slight_smile:
21. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
ahojky,
právě jsem volala naší dětské dr. na výslekdy moči - vše zcela OK. Takže pálení a další věci pravděpodobně souvisí s návštěvami bazénu, zřejmě je citlivější na chlorovou vodu. Takže máme týden bazén vynechat a pokud nebudou potíže, víme, čím to je. Je pravda, že od čtvrtka na bazénu nebyla a problémy nemá... Byla mi doporučena důkladné očista těla po koupání bazénu a sledovat, kdy se to zhoršuje. Takže začnu psát deniček, kdy chodí s tátou plavat a uvidíme. HLavně, že nemá žádný zánět nebo něco takového.
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2008 v 10:14  • Odpověz
Kdepak jste??? To si tu mám povídat sama???????? :fearful:

Tak já včera dobrala antibiotika na chlamydie, v úterý za týden jdu na stěr, zda to svinstvo zmizelo :confused: , doufám, že jo. Také jsem si hned volala do Pronatalu a jedu tam pro změnu ve středu 30.4. odpoledne a domluvíme se na stimulaci na červen. Tak uvidím, jak bude naše snažení pokračovat. :wink:
22. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz
dckami toz jsme v praci, kde jinde:grinning: tak snad ti ty prasky pomuzoz a budes moct v cervnu stimulovat na IVF:slight_smile: ja uz zaca¨la ofiko dneska svou prvni injekci:grinning:
22. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
čauky, já nemám v páci na koníka vůbec čas. Ale za chvilku už půjdu domů, tak sem ještě hodím očko :wink:

jéé, tak to je dobře, že Eli nemá žádná baciliska. Ale blbé je, že bude mít teda asi alergii na chlor. MM ji taky má a do bazénu vůbec nechodí. Jemu vyskáčou fleky i po sprše. ALe zajímavé je, že v bazénu v Řecku byl v pohodě a tam byla voda nachlorovaná hodně.

Kami, ta stimulace ti má teďka pomoci k čemu? trochu se votm přestávám orientovat :wink:
22. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
Holky, mě dozrává vždy 1 folík a dr. mi říkal, že se dá udělat stimulace, aby jich bylo víc a tím se zvýšila šance na úspěch. Ale byla by to zase pouze IUI ne IVF. Uvidím,já tomu také moc nerozumím, za týden budu moudřejší. :fearful:
22. dub 2008 ve 14:42  • Odpověz
Dámy, kde jste dneska? Nás tu nějak ubývá...

Kamčo, tak jsem zěvdavá, co řekneš příští týden :slight_smile:
23. dub 2008 v 18:36  • Odpověz
No to já jsem také zvědavá, co mi dr. řekne.... Hlavně, aby to k něčemu bylo a konečně se nám to povedlo :sweat_smile:
23. dub 2008 v 18:39  • Odpověz
Nazdarek :wink: ja tu jsem ale v praci proste nestiham, tak jsem spis vecer :sunglasses: a sem tam uz bejvam utahana:grinning:
23. dub 2008 v 18:49  • Odpověz
hezké ráno, holky. Zatím vypadá, že bude pěkné...
Smil, já jsem od pondělka zralá do bedny... všechny 3 dny na pytel...dneska už to snad bude lepší :wink:
24. dub 2008 v 07:26  • Odpověz
ahojky,
dneska je u nás krásně, svítí sluníčko. Odpoledne chci jít s malou do města, potřebuje sandálky a tašku do školy. Tátu máme na služebce a přijede až pozdě večer. Takže my půjdeme utrácet... :wink: Jsem zvědavá, zda něco seženeme.
24. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
u nás je taky hezky, za chvilku valím domů, pak jdeme s MM nakoupit a do Lišky kvůli stavebku.

Sehnaly jste něco hezkého, Kamčo?
24. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz
Peťko, ještě jsem v práci, končím v 15 hodin, potom jdu do školky a vyrážíme....... :grinning:
Hodně štěstí u Lišky,naše rodina s ním nemá dobré zkušenosti. :unamused:
24. dub 2008 ve 14:14  • Odpověz
aha, tak to jo, já jsem to dneska zabalila v práci cca o půl třetí. U Lišky pohodě, letos tam manželovi končí stavebko, tak jsme se šli zeptat, jak je to s vyplacením korunek :slight_smile: A pak nakoupit nějaké jídlo. Jsem si koupila pár sýrů, mňam, můřu sde po nich utlouct. Ale je zajímavéí, v těhu, jak jsem enměla na nic chuť a bývalo mi špatně od žaludku, nemohla jsem vidět ani ty sýry.
24. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
Krásný den :slight_smile:
Tak se konečně hlásím po malé odmlce ale nějak nestíhám, mám toho tento týden nějak moc.
Jsem dnes 32DC, mrška zatím nikde, ale nějak cítím, že přijde. Nevím co si mám o tom myslet když jsem byla na IUI až 19DC a utroš jsem poslední brala v úterý.

Smil , tak to je super že už stimuluješ, a jak zvládáš píchání?
Smil, ty jsi měla IUI taky až na konci cyklu o jak moc ti to oddálilo mršku?

Dkami, tak to je skvělé že Elí je zdravá. Jsem zvědavá čím budeš stimulovat, mě až po puregonu narostlo víc folíků, tak snad tvoje tělíčko bude líp spolupracovat než to moje.

Petka tak tohle vyřizování ukončení stavebka mám naštěstí za sebou, v polovině června mi mají vyplatit penízky.
24. dub 2008 v 19:07  • Odpověz
Ahoj sis, pichani uz zvladam hrave, jinak me zase boli v krku, takze budu rada, ze snad pristi tejden uz dostanu PN :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sis ja mela se me zda dokonce 26DC a vzdycky mam cyklus tak do 33 nejvic nu a oddalilo me tona 45DC :angry:
24. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
Ufffffffff, tak to se mám ještě načekat, to je ze všeho to nejhorší :confounded: .
Musíš se léčit ať jsi na IVF v pohodě a kdy jdeš na kontrolu? A proč tak pozdě PN.
24. dub 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahoj sisi jak je?
24. dub 2008 v 19:54  • Odpověz
holkýýýý, dneska je tam krááááásně. a já půjdu odpoledne pomoci mamině s uklízením, včera jim měnili okna :unamused:
25. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
Jo, ještě jsem s ecvhtěla zeptat, co budete dělat zítra? Já nemám na odpoeldne vůbec žádný nápad, MM je v práci, samotné doma se mi neche sedět. tak třeba hodíte nějakou inspiraci :slight_smile:
25. dub 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: sis PN si beru az ted,protoze prvni tejden pichani se da jeste v pohode ustat, a proto neni potreba byt na PN :wink: jj prave i kvuli tomu leceni,chci PN vyuzit, jinak bych musela na PN pres obvodacku a to by IVF bnemela asi :unamused: jinakna kontrolu UTZ jdu v ne

peti ja zitra se budu setrit :wink: tzn. buud se lecit at jsem aspon trocha fit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz
Čauky, já mám dnešní odpoledne sama pro sebe MM šel doi práce, pouklízím trochu, ráno jsem byla nakoupit a vařila jsem oběd a MM svačinu do práce - tousty-, takže jsem nic nestihla udělat. teďka, jak nám dělají ten barák, je furt strašně moc prachu, tož ho poutírám, umyju koupelnu a takové ty drbky. A jak vy travíte sobotu?
26. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz
ahoj,
zdravím při sobotě. My jsme jeli na chatičku ještě douklidit, posekat zahradu a tak, bylo fakt krásně, zítra jedeme zase, ještě jsem tam nechtěli spát. :wink:

Jinak mám špatné zprávy :angry: , manža byl v pátek na urologii, chlamydie má také, takže už 14 dní bere antibiotika a hned dostal další.... Jeho doktor chce ještě vidět mojí zprávu z laborky, kde diagnostikovali chlamydie - prý proto, aby viděl, jaké další vyšetření dělali a zda ta druhá antibioitka mám brát i já :astonished: . NO, moc tomu nerozumím, ale v úterý jdu na gyndu, tak sand mi to moje dr. vysvětlí....

Tak hezkou neděli. :dizzy_face:
26. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahojky
Tak my jsme byli včera na oslavě synovcových narozenin a dneska se po obědě chystáme dovézt nějaké věci na chatičku a potom rovnou domů, chtěla bych si tam ještě popřesazovat nějaké kytičky, tak už se moc těším.
Jinak já jsem dnes 35DC, sama tomu nerozumím, tak nevím jestlimám testovat nebo ještě čekat, když IUI byla 19DC.
27. dub 2008 v 10:14  • Odpověz
Zdarec palec:slight_smile: tak mam po kontrole a verdikt:

na jednom z vajecniku ( nevim, uz kterej rikal, opet:grinning:) mam cca 5 folikul o velikosti 11 az 12 mm, delka sliznice 10 mm, dalsi vajecniky asi jeden folik o velikosti 10 mm, v ut jdu na dalsi UTZ, davku puregonu me nezmenili, synarel mam zatim porad cichat, bralime opet krev, v pa bych mela jit uz na odber v celkove anestezii, pokud v to ut budou foliky treb 17mm, tak me odber bude cekat uz ve st nebo ct,takze snad foliky porostou a hlavne v nich nejake to vajco bude :wink:

sis za testovani nic nedas, drzim palce :wink:
27. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz
jo a od zitrka mam PN :sunglasses:
27. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
krásné ráno, dámy :slight_smile:

sis, já bych zase pro změnu asi ještě pár dní počkala. Na testování není nikdy pozdě, třeba je ještě brzo, nic se na testu neobjeví, i kdyby těhotenství už probíhalo.

My jsme měli s MM celkem snažilkovací víkend :slight_smile:

Zatím pa, jdu do kantýny koupit si něco na oběd, právě jsem fajně posnídala :grinning:
28. dub 2008 v 06:44  • Odpověz
ahojky,
tak já se zítra chystám na gyndu na stěr, aby se zjistilo, zda mám nebo nemám ty chlamydie :confused: Zase tam bude pěkně dlouho, jako vždycky. Jsou tam hrozné fronty....... Vůbec se mi tam nechce, kdybych alespoň hned věděla, jak na tom jsem,a le to na výsledky bude ještě tak 14 dní čekat :angry:
28. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.