• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Ahojky :slight_smile:
Nějak mi to nedalo a musela jsem tady mrknout po návratu z práce, ještě se mi nechce spát.

Smil, tak to je super zprávička, držím pěstičky ať máš spoustu dalších folíků, sliznici máš taky ukázkovou.

Petka, tak doufám, že vám to o tomto snažilkovacím víkendu vyšlo :wink: .

Dckami, držím pěstičky ať už máš chlamídie vyléčené, oni se musejí přeléčovat oba partneři, jak už jsem tu jednou psala švagrová i s manželem je měli a oba se vyléčili a mají 2 zdravé kluky.

Jinak zatím ještě počkám do konce měsíce a pak to zkusím testnout, pokud mě ovšem mrška nepředběhne. Mělo by to být 18 dní od IUI , tak mi aspoň vždy dorazila mrška po předchozích IUI.
28. dub 2008 ve 23:14  • Odpověz
ahojky,
Sisi, držímp alečky, ať se vám to povede. :grinning:

Smil, ty jdeš dneska na utz, tak ať je vše OK :sweat_smile:
29. dub 2008 v 06:55  • Odpověz
ahóóójky, co myslíte, bude dneska taky tak krásně jako včera, když je krátká? Mňo, už jsme koukala na předpověď na čtvretek a samozřejmě děs a hrůza.
29. dub 2008 v 06:57  • Odpověz
nestraš se špatným počasím,já se těšila, že pojedeme na chatičku...... V pátek mám dovolenu, tak si hezky prodloužíme víkend. Eliška ná v soboru vystoupení v divadle, dělá moderátorku představení Zvoneček - vystoupení mateřských škol. Oni si nacvičili téma "Bombastar" hudební soutěž a naše holka to uvádí. :grinning: :grinning: Jsem na ní zvědavá, jak se jí to povede.

Holky, držte mi palečky,ať mi do dneska dobře dopadne. Jsem nervozní. Jsem v práci a o 10.30 jedu k doktorce, tak se odpoledne ohlásím. Zatím pááááá. :wink:
29. dub 2008 v 07:34  • Odpověz
taky jsem se těšila... a manžel se taky těšil, jede zítra se švagrem na Slezskou Hartu na ryby. Tam akorát chytí rýmu a ne ryby...
29. dub 2008 v 08:17  • Odpověz
pěsti budu držet! :slight_smile:
29. dub 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami, díky za držení palečků. Tak to máš doma začínající hvězdičku :slight_smile: , uvidíš, že to zmákne na jedničku.
Budu na tebe dnes myslet až budeš u doktorky :wink: .

Petka, nevím jak u vás ale tady u nás krásně svítí sluníčko, tak snad se to nepokazí.
29. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahojky, dckami drzim moooc palce at je vse v poradku a sis tobe samo drzim palce at je to uz tehu, utrous beres porad?

jinak dnesni info z UTZ, podle protokolu co mam pred sebou mam 8 foliku, naprave strane mam velikosti 17,16,16 a 15
na leve strane 14,14,12,12, sliznici mam opet 10 mm, dle dr. v naprostem poradku, opet picham puregon a cicham synarel, nemohli me najit zilu, takze se me to tam protahlo, pak sem musela do spey na dalsi odber a moc, aby me OPU mohli delat v celkove anestezii, nu a nakonec, zitra jdu na dalsi UTZ s tim, ze pokud uz foliky budou vetsi, tak jdu v patek na odber a pokud bude potreba jeste pockat, tak na odber v so, ale dle dr. si mysli, ze u me to bude uz v pa, pac me to asi dle meho rychle roste, jinak muzu vam rict, ze dneska kdyz me prohmatavala bricho, pac med vzdycky nemuzou najit levej vajecnik, tak sem myslela, ze vyskocim z kuze, jak me to bolelo, toz tak :wink: :grinning:
29. dub 2008 v 09:59  • Odpověz
ahojky,
Utroš už neberu, páč jsem to minulou neděli dostala, takže IUI :cry: nic. Dneska jdu po půl roce ke své obvodní gyndařce kvůli chlamydiím, za hodinu tam mám být.

Smil, u tebe to vpad hodně nadějně, co??? :sweat_smile:
29. dub 2008 v 10:01  • Odpověz
dckami zatim asi ano, pokud se neco nestane, coz pevne doufam, ze ne
29. dub 2008 v 10:02  • Odpověz
dckami neboj, rika se ze po 3IUI se vetsinou povede :wink:
29. dub 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Ahojky Smil :slight_smile: , tak to budeš mít minimálně dvojčátka, to je ale úrodička, no jen aby to nebyly osmerčátka :grinning: .

Jo a utroš neberu už od minulého pondělka.
29. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
sis urodicka to sice je, ale ted zalezi jak se budou dale vyvyjet, takze ve finale muze byt jen jedno treba a nebo taky 5:slight_smile: no uvidime, sis tak to uz meskas dost dlouho, nechces preci jenom zkusit testnout?
29. dub 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
Smil, neboj budu testovat, ale nechávám si to na prvního máje.
A ty už jsi na nemocenské?
29. dub 2008 v 10:38  • Odpověz
od Po :slight_smile: jj prvni maj lasky cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
Tak to doma vegetíš co? Nebo uklízíš a dělaš pořádky na zahrádce, aby jsi potom mohla odpočívat co?
Jé ještě jsem se tě chtěla zeptat ohledně toho Egyptu, kde jste byli, nebo kde jste bydleli a jak se vám tam líbilo?
29. dub 2008 v 10:57  • Odpověz
sis jj vegetim a uklizet nehrozi, sem tak unavena, ze jsem rada, ze jsem:grinning:

sis ohledne toho egypta http://egypt.orbion.cz/cestopisy/to-nejlepsi-z-egypta-s-plavbou-po-nilu--1227/ je to nas cestopis, ktery jsem sesmolila:slight_smile:

me se hrozne libil hotel sharm life, takovej rodinnej, sice more musis jit dal aby ses cela ponorila, ale ja zase plaze moc nemusim :wink: vsak jukni
29. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
No já měla takový unavený minulý týden, chodila jsem v práci jako mátoha :pensive: .
Díky moc za info jdu na to mrknout, chtěli by jsme letos vyrazit na dovču, manžel totiž dostal poukázku v práci ( byl oseněn jako nejlepší pracovník) tak toho chceme využít dokud ještě můžeme. Chtěli by jsme jet co nejdříve. ale až manža dodělá v práci důležitý program. Tak doufám, že to bude co nejdřív, už se s tím moří od začátku roku.
29. dub 2008 v 11:13  • Odpověz
sis u IUI sem to mela tak 25.1. bylo udelano IUI to jsembyla tusim 27DC, 11.2. jsem dobrala utrou a 14.2 . mrska dosla, tzn. ze jsem mela cyklus dlouhej 45DC, coz sem nikdy nemela
29. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Jé to čteníčko je super, ale my asi na poznávací zájezde nepojedeme, spíš pobytový. Tak snad najdu něco vhodného.
29. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
no u nas se budeme urco chtit vratit do sharm lifu :wink:
29. dub 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
Smil, tak to ti mrška došla vlastně 3 den po dobrání utroše. A já už jsem 8 den od dobrání a mrška nikde.
29. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
jj sis, proto rikam, ze to vypada dobre:slight_smile:
29. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Tak se pro dnešek měj hezky já se musím jít chystat do práce.
Tak ať ti folíky hezky do zítřka porostou :wink: , budu na tebe myslet.
Papa :slight_smile:
29. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
jj tak si to uzij v praci:slight_smile: a diky, urco dam zase vedet, papa:slight_smile:
29. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
Sisi doufám že to dopadne dobře a uvidíš na testíku //.Já jsem to po revizy konečně dostala,u mě to je docela uspěch dřív to bylo jedině po agolutinu.Tet ještě měsíc počkám ,pak si dám napsat clomhexal na 2 měsíce a pak asi injekce.V Gestu chtěj zkusit stimulaci s injekcema ale muj gynekolog si mislí že je to zbyteční.Navrhuje rovnou IVF.Ale ja chci nejdřív zkusit iui. Na clomhexal nereaguju,ale treba tet po tí revizy se to muže povíst.
29. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
ahoj,
tak já jsem doma, moje dr. mi udělala preventivn íprohlídku a nabrala stěr, který jsem si musela odvést sama do laboratoře. :confounded: . Výsledky budou za týden, tak uvidíme.
Zítra ještě dalšmuí dr., tentokrát jedu do Pronatalu domluvit iui na červen :confused: , snad už do té doby budeme oba v pořádku. Vlastně bych měla zkonzultovat možnost hormonální stimulace před iui. ....
29. dub 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
Andy díky za podporu. Já dříve taky chodívala na injekce agolutinu, jinak mrška nepřišla. A ten clomhexal mi taky nezabíral ale clostilbegyt ano ale zase mi brzdil růst děložní sliznice, tak poslední stimulace před IUI byla s puregonem. Tak si myslím, že by to tvůj doky mohl taky zkusit. A jakou ty máš diagnózu, písni o sobě něco víc.

Dckami držím pěstičky ať jsou výsledky příští týden OK :wink: .
29. dub 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
Krásné ránko všem :slight_smile:
Smil, tak jak jsi dnes dopadla na ultrazvuku, co tvoje folíky, doufám, že hezky porostly.

Dckami a ty jak jsi dopadla v Pronatalu, kdy máš naplánováno další IUI, a budeš stimulovat?

Petka Moky co je s váma, a už tu dlouho nebyla ani M24.
30. dub 2008 v 09:01  • Odpověz
Nazdarek, sis na UTZ jdu az 12:50 :wink: ja taky doufam, ze uz jsou aspon 20mm:grinning::grinning:
30. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.