• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Ahojky holky :slight_smile: .
Nejdříve díky M24 a Smil za podporu, však já se zítra ozvu jak mi to dopadlo :wink: . No kliďánko sis mohla Smil to DVD nechat, aby sis ho náhodou nemusela objednávat. Jinak držím pěstička aby mrška o víkendu nedorazila :wink: .
M24 tobě taky moc držím pěstičky aby IUI dopadlo dobře.
Však my nad tou mrškou jednou zvítězíme a bylo by to fakt super kdyby jsme všechny měly na vánoce fazolku v bříšku a setkaly se v úplně jiném témíčku.
No u nás taky pěkně hustě sněžilo a ráno jak jsem vstávala tak byla pěkná námraza. Už nám ta zima klepe na dveře :frowning2: .
6. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz
Zdravim :slight_smile: se tu vsici nejak nesetkavame :grinning: tak ja si popletla termin MS a samo, ze dorazila vcera, takze me ceka od 5dc brani clmhexalu, tak jsem zvedava :angry: :sunglasses:

Tak co sis, jak Vam to dopadlo, napinas jak ksandy :grinning: doufam,ze ty moje rozmackane prsty staly za to :grinning:
7. lis 2007 ve 12:38  • Odpověz
Sis ty fakt napinas , jak ksandy hele :wink: doufam, ze je vse ok?
7. lis 2007 v 16:17  • Odpověz
autor
Ahojky Smil :slight_smile: , neboj nezapoměla jsem , já byla objednána až na půl třetí :slight_smile: . Tak spermijky jsou ok, jsem si oddechla ani nevíš jak. Ale semnou je to špatné, mám polycistické vaječníky, špatnou hladinu progesteronu což znamená, že nemívám ovulku. Já to věděla i dřív protože jsem si dělala ovulační testy, a doktor mi to jen těma výsledkama jen potvrdil. Mám přijít 21.11. a dohodneme se na léčbě, bude to před mrškou a vypadá to že budu muset stimulovat vaječníky. Tak tak je to semnou.
To je mi líto že mrška dorazila.
7. lis 2007 v 18:55  • Odpověz
sis, tak to je me lito s PCO, tak snad se lecbou vajecniky umoudri :unamused: hele ja jdu 20.11. ke sve gyndr. na UTZ, tak to si bueme zase navzajem drzet palce, tri reknu :grinning: jsem zvedava jestli me ten clomhexal pomuze, zacnu ho brat v so a prave ten UTZ me ma ukazat, jestli vajecniky pracuji jak maj a jestli je ovulka
7. lis 2007 v 19:07  • Odpověz
autor
Ty máš taky PCO, nebo na co je ten clomhexal.
No teď už je to v pohodě ale byla jsem z toho paf :cry: .
7. lis 2007 v 19:43  • Odpověz
Ahojky všem,
sisidani PCO není zase až tak hrozná věc, většinou si s tím doktoři dokážou poradit. Uvidíš jakou léčbu tvůj dr. zvolí, já taky brala (teda ještě pořád beru) clomhexal, ten je na stimulaci vaječníků. Uvidíš, někomu zabere jen ten clomhexal, budu ti držet palce aby to byl tvůj případ :wink:

smilers tobě taky přeju aby clomhexal zabral.
7. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz
sis ne ja nemam PCO,teda aspon o tom nevim, u nas je vse v poradku, podle testu, clomika mam abych mela driv ovulaci a hlavne vetsi sanci na otehotneni,bylo me receno, ze pokud se zadari, muzu met po clomiku i vicecetne tehotenstvi, coz o to me by dvojcatka vubec nevadila :grinning: sem zvedava, co toho 20.11. ukaze UTZ, a pak se uvidi, prinejhorsim nas ceka na jare CAR, zajimalo by me, co nas brzdi, spermio dobre, stitnou mam dobrou, prolaktin taky :angry: to me telo mezacina pekne stvat

Ahoj m24, tak at i u tebe clomik zabere:slight_smile:
Sis to verim, ze si byla paf, ale neboj dr. urco pomuzou
7. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahojky M24, tak jak se daří?
No on mi doktor říkal že mi dá asi nějaké léky, pokud nezaberou tak injekce, no ale především, že to prokonzultujeme příště s mým doktorem. Byla jsem u jiného, můj měl totiž dovolenou.
Ahoj Smil, no mi doktor říkal, že je po léčbě velká pravděpodobnost, že taky budu mít víc dětí. No zkrátka, že mi může uzrát potom víc vajíček najednou.
Mě by taky dvojčátka nevadila :grinning: , a mluvili jsme o tom i doma s manželem a ten taky nic nenamítal, no ještě aby jo že?
8. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: hlavne sis kdyz se zadari, pak je mi uplne jedno jestli bude jedno, dve nebo tri:grinning:
8. lis 2007 ve 21:08  • Odpověz
autor
Já jsem taky toho názoru :grinning: , ovšem nevím jak by na více než 2 děti reagoval manžel :grinning: . Ale aspoň by doma bylo veselo.
8. lis 2007 ve 21:13  • Odpověz
sis no co, aspon by sis splnila sen a mela by si kopec deti :grinning: no budu drzet nam vsem palce at ten clomik aspon zabere, uz je na case :angry:
8. lis 2007 ve 21:22  • Odpověz
autor
Neboj, ono na nás jednou dojde :wink: , no a třeba to stihneme ještě letos :slight_smile: .
To by bylo překvápko do nového roku.
8. lis 2007 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak k vám tak nakukuji - přeskočila jsme k vám s diskuse komu se podařila inseminace :slight_smile: My už se také nějaký čas snažíme a stále nic :frowning2: Tak vám tady držím palečky, aby se co nejdříve zadařilo :wink: :slight_smile:
8. lis 2007 ve 21:33  • Odpověz
ahoj kamisku, neboj zadari se, jen nekterym parum to hold trva dele no, priroda je priroda :angry: sis no doufam, ze jo, pac pristi rok nas bude cekat CAR a vis jak, radeji bych chtela prirozene :wink:
8. lis 2007 ve 21:35  • Odpověz
kami a jak dlouho se snazite? Jestli se muzu optat?
8. lis 2007 ve 21:35  • Odpověz
autor
Vítej mezi námi Kami :slight_smile: .Taky držím palečky, my nad mrškou zvítězíme.
8. lis 2007 ve 21:41  • Odpověz
Smilers určitě se optat můžeš :grinning: My se snažíme rok a půl - což oproti některým holkám tady je vlastně chvilka. Ale i tak my to připadá jako věčnost :frowning2: Od ledna tohoto roku jsme si zašli na testy do CAR a od té doby se tam léčíme. I když nám na nic nepřišli. Kromě PCO jsme oba v naprostém pořádku...Tak nevíme, proč to nejde...Ale věřím, že to určitě jednou přijde :wink:
A jak dlouho se snažíte vy?
8. lis 2007 ve 21:42  • Odpověz
kamisku no u nas je to 3 roky, dle zakladniho vysetreni, coz bylo spg a horm.profil u me, jsme oba v poradku :angry: takze pokud ani clomik nedokaze aby jsme meli uz konecne mrne , tak nas napodobne ceka tez CAR
8. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz
autor
Můsím vás bohužel opustit, zítra brzo ráno vstávám, a už se mi začíná chtít i spát. Tak dobrou holky :slight_smile: .
8. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz
Stejně je mi to záhadou, že tolik - podle lékařů - zdravých párů nemůže dlouho počít dítě. 3 roky už je taky pěkně dlouhá doba. Já jsem to vzala rychle - nějakou dobu to nešlo, tak jsem si pro jistotu nechali udělat testíky a oni si nás tam nechali :grinning: Clomhexal už mám také za sebou - mě dělal pěknou neplechu kvůli tomu zpropadenýmu PCO.... :angry:
8. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz
Sisidani, dobrou noc a krásné sny a snad třeba brzy napsanou :grinning: :wink:
8. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz
sis dobrou, a at je pa v pohode :wink: ja taky pujdu ale az po kriminalce:grinning:

kamisku njn je to doba, porad tak nejak clovek cekal, ze se priroda smiluje a zadari se, nezadarilo jen nevime porad proc :angry: no ja jsemtaky zvedava, co me clomik udela, treba to bude v pohode :grinning: nebo me z toho picne:grinning:
8. lis 2007 ve 21:52  • Odpověz
stitnou zlazu mam ok, prolaktin ok, to dalsi uz nevim , to bylo taky ok, spg tez ok, polde clomiku uvidim co a jak, pokud i to bude ok, tak se z toho zjevim a fakt se budu utvrzovat v tom, ze mrcha psychika si na me opravdu zasedla :angry: :grinning:
8. lis 2007 ve 21:55  • Odpověz
Smilers, moc bych Ti přála, aby Ti to po Clomíku vyšlo. My jsme se téměř po 10ti měsích v CARu propracovali přes všechno možné i nemožné k 1. inseminaci, která byla bohužel neúspěšná. Teď skoro měsíc čekám na další konzultaci co a jak dál :angry: To čekání je strašný... No, ráda bych ještě vyzkoušela 2x IUI a když to nepůjde tak hold umělé... A třeba potom budu mít dva mimísky najednou a do budoucna mi opadne stres kvůli druhému mimču. a bude :grinning: :grinning:
8. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz
kamisku dikes, ja ti hlavne preji at ti dalsi IUI vyjde, pac IVF jsou potom uz pekne nervy :frowning2: taky si rikam, ze bych brala hned dvojcata, aspon by me odpadlo dalsi presovani pred dalsim snazenim :grinning: stejnak sem zvedava, co nam ten zivot jeste prichysta:slight_smile:
8. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz
kdyz to tak vezmu letem svetem, tak clomik je vlastne nase posledni zachrana, nez se dame do masinerie IUI nebo IVF :angry: tak by se mapsychika i muj organismus mohli domluvit a prestat blbnout, jenze jak tomu porucit, co:grinning: :grinning:
8. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz
Smilers, to já jsem taky zvědavá co všechno nás ještě čeká a nemine :grinning: Jinak já jsem i na IUI stimulovala injekceme - Puregonem pěkně do špíčku na bříšku :grinning: Jo jo, ten proces před a po IVF je celkem náročný. Ale co by člověk neudělal, že?
Smilers a kam chodíš do CAR?
8. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz
kami ja zatim nechodim do CAR, jsem zatim u sve gyndr. :wink: pravdepodobne na jare nas ceka CAR, damesi naVAnoce pohov a pak se uvidi....jj IVF je narocny odost, ale treba zname se ma ted z IVF narodit holcicka, vlastne to ceka kazdym dnem :grinning: akorat, s tim, ze manzel ma azospermii
8. lis 2007 ve 22:08  • Odpověz
takze IVF bylo s darcem, ale co :wink:
8. lis 2007 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.