• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Jé Smil a já si myslela, že na ten ultrazvuk jdeš už dneska, to se mi ale nějak plete :grinning: :grinning: :grinning: .
Uvidíš budeš mít folíky přímo ukázkové :wink: . A v práci vědí proč jsi šla na nemocenskou, nebo jsi nikomu nic neříkala.
30. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
ahojky,
já jsem objednaná na 13.45 hod., tkaže ještě jsem v práci a pojedu po obědě. Potom se ozvu.

Máte nastartovaná a oprášená košťata na večer???? :grinning: :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:02  • Odpověz
sis ja na ten UTZ jdu dneska, ale az odpoledne:grinning: jj v praci to vedi, dokonce se sefka poptavala, jestli opravdu musim na PN, nastesti ma kamaradku, ktera tim prosla, takze ji to vsechno rekla, a ted uz me chape:grinning:

dckami koste lezi na dvorku, letos prenecham prelet radeji nekomu jinemu:grinning:
30. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Dckami, samozřejmě, mé koště už je v pozoru, nablískané a připravené na daleký let :grinning: :grinning: :grinning: .

Tak to máš Smil fajn šéfovou, to už aby si za tebe pomalu hledala náhradu.
30. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
sis no fajn moc neni, me neveri, tak proto si to lustrovala u zname, jestli to co ji rikam je pravda

jinak mam po UTZ, tak tady je info:
foliku mam celkove asi 8, presny pocet se dovim az v den odberu, na jednom vajecniku jsou vajicka o velikosti 18 az 19 mm na druhem o velikosti 16 mm, sliznice 11mm, OPU nas ceka v pa a v ne pravdepodobne transfer, ale jeste se uvidi, co a jak, rikali transfer nejpozdeji do st, jinak me dodatecne pichli posledni davku puregonu 100 jednotek, synarel mam naposledy cichnout taky dnes, pak jsem dostala jednorazova antibiotiuka, kvuli vyskytu mensiho mnozstvi krvi v moci ( je to pravdepodobne tim mojim nachlazenim), nu a tresnicka na dortu je, ze si mam v 21 hodin pichnout do zadnice pregnyl, nu a jelikoz nemam doma zadnou diplomovanou sestru, tak to bude muset jistit pohotovost ve fakultce ( nastesti mam od sestricky zadanku), a samo me zase brali krev
30. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
Krásné májové ránko :slight_smile:
Nějak mi to nedalo dospat, a až manžel odešel do práce, tak jsem tu :sunglasses: .
Smil, to je fajn, že máš takové množství folikulů a teď jenom držím pěsti ať jsou v nich zdravá vajíčka :wink: . Neboj, já ten pregnyl taky chodila píchat do nemocnice, jenom jednou měla sestřička blbé řeči, ale když jsem se vytasila s doporučením tak hned obrátila.

Tak a už vás nebudu dál napínat, dneska jsem teda testovala. Nevím jak bych začala(tak hezky pomaličku a potichoučku), ale při výsledku jsem si málem protírala oči jestli je to pravda nebo ne. Našla jsem tam dvě pěkně tlusťoučké //. Ale nějak se bojím, že zmizí :frowning2: a abych to nějak nezakřikla.Tak to je zatím zpráva mého dne, jsem 39DC a 20 den od naší poslední 3IUI. Normálně se mi draly slzy do očí a ještě teď tomu nevěřím.
1. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz
Sisi, gratulujuuuuu - krásný prvomájový dáreček. :slight_smile:

To já byla včera v Pronatalu a budu brát Clomhexal od 3 dne cyklu 2tbl. denně, mělo by mi narůst víc folíků a potom půjdu 9-11 den na utz a když to bude dobrý, tak v červnu na IUI . :wink:
1. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Dckami díky :wink: .
Tak jsem zvědavá jak budeš reagovat na ten clomhexal, já nereagovala vůbec, držím moc pěstičky aby Ti ta stimulace vyšla :wink: .
1. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
sis moooc velka gratulace a neboj nezmizi :wink:
1. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Díky Smil :wink: , a ty se jak cítíš?
Já chci jít zítra k dokymu, tak uvidíme s jakou se vrátím.
1. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz
ja se citim normalne akorat mam nafoukle bricho :slight_smile: o uvidime zitra,jestli budou nejaka vajicka
1. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
No to máš nafouklé díky těm injekcím a folíkům jak rostou, jsem mocinky zvědavá jak ti folíky rostou.
Uvidíš, vždyť je jich tam spousta, tak musí být nějaké, které bude v pořádku, uvidíš že jich bude minimálně pět. :wink:
A kdy jdeš zítra?
1. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz
jdu zitra na pul 9 a v 9 uz budu v limbu:grinning:
1. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky
Sice k vám nepatřím,ale již delší dobu vás čtu a teď mi nedalo abych nepogratulovala Sisidani moooooc :grinning: :grinning: gratuluji a jsem ráda i za tebe hlavně se šetři a opatruj.Samozřejmě i všem ostatním přeji ať se brzo zadaří.My se začneme snažit o mimi až koncem léta jen doufám že to dobře dopadne :wink: .Pěkný den a hodně štěstí pa pa pa. :slight_smile: :grinning:
1. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky
Sisi moc gratuluji :slight_smile: ,doufám že i mi ostatní brzo uvidíme dvě// na tt. Sisi psala si abych o sobě napsala něco víc.Tak u mě už dlouho diagnoza PCO. :frowning2: Měla jsem jí před prvním otěhotněním a tět znova.Snažíme se od 02/07,brala jsem 2 krát clomhexal a na ten jsem nereagovala dávka 2 denně,pak jsem byla v prosinci na lapadoskopii a drillingu a v lednu se mi bez prášku podařilo otěhotnět,bohužel neprosperující tehotenství a 14.3 revize :frowning2: .Po revizy jsem to po 42 dnech dostala a to je u mě docela zázrak,jinak dřív jsem ms dostávala jedině po agolutinu.Nevím jestli na to má vliv ten drilling nebo to je náhoda.Ani nevím jak dlouho má učinek drilling.Změnila jsem gynekologa a od příštího měsíce mi chce napsat clomhexal,ale já ho zkusím ukecat na clostilbegyt.Po něm jsem před lety otěhotněla.Muj gynekolog pak mluví jedině o ivf.Přitom já jezdím do Prahy do Gestu a tam mám přijet až po létě a chtěj mi zkusit IUI s injekční stimulací.Sisi kam ti jezdíš a na kolik tě ta stimulace už stála.Četla jsem že jsi byla už na 3IUI,stimulovala si na všechny injekcema nebo práškama.Já jsem měla po clomhexalu taky nizskou sliznici.Tak to bylo o mě asi tak všechno.Mějte se hezky a doufám že i mi budeme mít to štěstíčko a uvidíme brzo// na tt.Ahojky :slight_smile:
1. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
Smil, tak to já asi taky ještě budu nějak kolem devaté u dokyho, tak si na tebe vzpomenu a budu držet pěstičky. Však určitě v čekárně bude spousta lidiček. Jé a kdy tě pustí domů, potom tady podrobně písni co se dělo a tak :wink: .

Andys díky moc za gratulaci :slight_smile: . A přeji ti, aby jsi neměla tolik trápení a čekání jestli mrška dorazí nebo bude meškat, jako já :wink: .

Andy24, tobě taky díky :wink: .
Mě taky doky na základě spousta vyšetření zdělil PCO. První stimulaci jsem měla s clostilbegytem - snažilkovali jsme se doma, druhá stimulce taky clostil - 1IUI, třetí stimulace clomhexal plus estrofem -stimulace se nepovedla, vůbec jsem nereagovala, čtvrtá stimulace opět clostil plus estrofem - 2IUI, a poslední pátá stimulace byla s puregonem- injekce do bříška jednou denně (vyšlo mě to na nějakých 1647kč plus příplatky u dokyho, kontroloval mě co druhý den na ultrazvuku jak rostou folíky) - 3IUI.
Abych pravdu řekla, tak jinak nevím kolik jsem za vše zaplatila. Ale 4krát jsme platili za spermio po 300kč a nějaké doplatky na léky.
Já nejezdím za doktorem nikde, mám ho v místě bydliště, tak jezdím jenom dopravou. On se totiž specializuje na neplodnost a kdyby se nám to teˇnepodařilo, tak by jsme šli na IVF. Si myslím, že ta stimulace injekcemi je prostě lepší. Když budeš chtít vědět něco víc tak klidně písni.
1. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
Krásné ráno,
Smil - myslím na tebe, ať más co nejvíc zdravých folíků. :dizzy_face:

Já mám dneska dovolenou, na 10. hodinu vezu malou do divadla na generálku, zítra mají vystoupení MŠ Zvoneček, Eliška dělá moderátorku za jejcih školku. :grinning: Má super oblečení, boty na podpatku, vypadá starší, ale suší jí to :sweat_smile:
Potom se chytáme na pizzu a odpoledne na kolo,do toho má Elí ještě aerobic. Zítra snad bude pěkné počasí a vyrazíme z divadla rovnou na chatičku, už se těším, až budeme grilovat, mňammm :wink:

Takže přeji všem příjemný dne, u nás je krásně modrá obloha a svítí sluníčko. :dizzy_face:
2. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, vůbec nemám čas, s tím stěhováním nám zachvíli i típnou Net, takže se pak na chvilku odmlčím úplně. Práce mám teď víc než jindy, hrůza.
Jinak tu čtu, co se stalo a je super Sisi, že jsi těhotná...moc gratuluji, už bylo na čase zase někdo. Je to příjemný číst. Tak hlavně, ať se držíte holky.
Mě to minulej týden skončilo a včera jsem to dostala sama od sebe...jako anty po agolutinu vždycky, sama od sebe nikdy...ale pak mi doky předepsal Proveru a mám pocit, že se mi tělo srovnalo samo, už ho beru asi tak půl roku a teď to dostávám sama od sebe, takže u mě je to taky úspěch. Možná jsou to taky starosti s tím stěhováním, ale doufám, že se tím taky všechno mění a v novém baráčku otěhotním přirozeně, kdyby ne, bude na řadě doktor. Tak mi taky držte pěstičky, aby to vyšlo. Zatím papá, utíkám do práce. Prázdniny ani dovču nemám. Papááááá
2. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, holka držím pěstičky už od půl devaté na všech končetinách co mám :wink: .

Dckami, tak si to na chatičce i na vystoupení Elí užijte, hlavně aby bylo hezké počasí i zítra.

Moky díky za podporu :wink: , pevně věřím, že až budete mít domeček v cajchu, že se připojíš k těhulkám, držím mocinky pěstičky :wink: . A cvičíš ještě pořád?
2. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Jé abych nezapoměla, tak jsem byla dnes u dokyho, na ultrazvuku, který mi dělal, zatím ještě nic moc není vidět, ale náznak těhu tam prý je. Doky byl moc rád, že to konečně klaplo. Předepsal mi dvě balení utroše a mám ho opět zavádět 3krát denně a v pátek se mám ukázat na další ultrazvuk, kde by pý už mělo být něco vidět.
Jinak mi napsal neschopenkua dokud neuvídí činnost srdíčka mám být prý v klidu, aby se mimísek hezky uhnízdil.
2. kvě 2008 v 11:29  • Odpověz
Nazdarek,tak mame 4 vajucha a vsechny se oplodnili, a v ne se dovime,kolik to zvladlo az do konecne:wink:
2. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz
Smilers,
koukám, že tento týden jsou tady samé krásné zprávičky. :slight_smile: Jedna těhulka, druhá těsně před IVF. To je dobře, že to máš za sebou a vše je OK. Můžu se zeptat, tolik mrňousků si necháš zavést?
2. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz
Dckami uvidim,kolik jich zustane,ale asi 2 ,pokud zustanou 3,tak 3
2. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
To si statečná :grinning: .
Mě dr. v Pronatalu varoval, že po stimulaci bude pravděpodobně víc folikulů a možnost vícečetného těhotenství se zvyšuje. Mám z toho strach, přece jenom jednoho prcka doma máme a tak nevím, jak bych to zvládala.... Ale nebudu předbíhat událostech, ono to nějak dopadne.
2. kvě 2008 v 15:22  • Odpověz
me dvojicky vubec nevadi, pravenaopak :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Sisi dík za odpověd .6.5 jsem obědnana k dr.měla jsem tam přijít když to nedostanu.Ale jelikož jsem to zázrakem dostala tak tam stejně naklušu a dám si rovnou napsat ten clostylbegyt.Uvidím jestli mi zabere,na injekce bych šla nerada .
Dckami i mě dr. taky říkal o vícečetném těhotenství tak doufám že mě to nepotká.I mi máme doma jednoho prcka a mít pak ještě dvojčata to bych fakt nezlvádla.Chci se zeptat jak si spokojena s Pronatalem,já jsem dřív jezdila do Gestu mám tam kartu a muj gynekolog mě chce pak poslat taky do Pronatalu,moc se mi tam nechce zviklá jsem na dr.v Gestu. Asi má snima nákou smlouvu nevím.Říkal mi že mě nenutí tam jet zaleží to na mě,ale asi zustanu v Gestu.
Mokynko zkusím se zeptat taky na tu proveru,uvidím co mi řekne. Ale už si u doktoru připadám jako blbec,pořád sliším to samé.co sváma to je divní že vám prášky nezabrali .....Asi jediní řešení ivf a to mi říkaj pořád dokola.Pak když jsem v lednu otěhotněla tak koukaly a tět to říkaj znova,a to jsem změnila gynekologa :frowning2:
2. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz
ahoj Andy,
já jezdím do Pronatalu Nord Teplice od 11/2007 a jsem zde spokojená. Moje dr. se mnou 18 měs. nedělal nic, takže jejich přístup je pro mě zcela nový a jsem zde spokojená. :slight_smile: Bohužel můj dr. z Pronatalu odešel jinam, tak jsem byla u jiného, který mi ale předtím dělal jíiž 3x IUI, takže mi to nevadilo.
Koukala jsem, že si z Liberce, k nám o Dč je to asi 80 km a od nás do Teplic asi 40 km, takže tobě je zřejmě jedno, zda jezdit doTeplic či do Prahy :confused:
2. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz
já jsem tět po tom potratu změnila v Liberci gynekologa protože ten muj nepoznal 4 týdny že to je neprosperující těhotenství,chtěl mě stím poslat do práce a měl na mě pokaždý tak 2 min.i s ultrazvukem.Dalo mi to práce sehnat někoho jiného ale podařilo se.Ten mi taky doporučuje ivf protože nereaguju vubec na clomhexal ale já to po tom drillingu chci ještě zkusit,otěhotněla jsem po něm v lednu sice to nedopadlo tak se to třeba podaří. :wink:
2. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz
ahojky, holky, tak jsem po dlouhé době zase na chvilku tady. To jsou teda hezké zprávičky. U nás vše při starém.

Hm, na dvojčata mám taky nábeh, jeslti to u nás půjde normálně. Jak z manželovy, tak z naší strany. Tož uvidíme. Mně by to ani nevadilo.
2. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, 4 vajíčka jsou super. Tak jak jste dneska dopadli? Jsem napnutá jako struna.

Dckami jak dopadla Elí na vystoupení?

Andy, jen doufám že ti ten clostil nesníží taky sliznici, zkus k tomu ještě pít kontryhelový čaj. A pokud ti navrhne injekce tak se není čeho bát, je to v pohodě.
4. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.