• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Takze pres noc zustavam v centru,vsechna 4 rostla ale 3 nejlip,takze mam u sebe 3 spuntiky:wink: a to 4 jsme ani nezmrazili,pac bylo jen 2 bunecne,jinak 2 mam 4bunecne a 1 3bunecne s blastocytem:slight_smile:
4. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
teda, smil, z toho budou ankone trojcatka :slight_smile:

furt nic a pak anjendou tolik dětí.

No a jak jste, holky, prožili ten škaredý učůraný víkend?
4. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
4. kvě 2008 ve 20:44 • kackuli
ahojky, mě včera blbnul MK, takže jsem nemohla napsat. Vystoupení bylo úžasné :slight_smile: , opravdu super Bombastar, brečela jsem jako želva. Byla jsem fakt pyšná mamina. Krásně to nacvičily. :dizzy_face:

Smil, blahopřeji. Tak hezky odpočívej, ať se to podaří. :wink:

Jinak my jsem měli krásný víkend na chjatě, pekli jsem buřtíky, v neděli jsem odpočívali, trošku jsem se opalovala.
Dneska jsem v práci, ale v pátek mám zase dovču a chystáme už ve čtvrtek odjet na Šumavu.
5. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
Nazdarek, tak uz jsem doma, hura:grinning: nafoukle bricho a jinak me je fajn :wink:
5. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahojky Smil, povídej nenapínej, jak to všechno probíhalo. Jsem strašně zvědavá.

Mě je nějak šoufl :confounded: .

Dckami, to patří k matce, dojímá ji když dítě udělá něco móóócinky hezkého.

Petka tak u nás sice včera nepršelo, ale bylo zataženo a dnes vypadá, že bude taky hnusně.
5. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahojky
Sisi no já doufám že mi ten clostil tu sliznici nesníží,kontryhelový čaj piju a koupila jsem si ještě mateři kašičku.U mě byl spíš problém že jsem po něm měla folikuli jenom 9mm.,ale sliznici jsem měla taky nizskou .Zítra jdu k dr.tak pak napíšu co mi dal,clomhexal nepomáhal tak zkusím ten clostylbegyt jestli mi ho bude chtít napsat. :frowning2:
5. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
probihalo to tak, ze primo na luzku do me zavedli embria a byla kjsem v caru pres noc, mam v sobe tri bobise a ted uz je jen na nich, jak pujdou dal :wink: si zvykej tehu nevolnosti te neminou, ja uz se na ne tesim, pokud to vyjde :grinning: ajinak v den ET jsem mela sliznici 12mm
5. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
Andy, tak si myslím, že pro tebe bude stejnak lepší stimulace injekcemi, naroste ti možná víc folíků a děložní sliznice bude ukázková.

Smil, tak to je super, že Ti zavedli všechny 3 emrijka, mocinky ti držím pěstičky aby se mimísci hezky uhnízdily a ať si potom můžeme zdělovat, komu je víc blbě :grinning: .
Neboj mi to nevadí že mi není dobře, já s tím počítala. No a tu sliznici jsi měla úplně skvělou :wink: .
5. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
holky, vy se máte........ já chci konečně taky testík a // :slight_smile:
5. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
Neboj Dkami, taky se dočkáš, pevně tomu věřím :wink: , jen každé těhu chce svůj čas.
5. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz
jo, přidávám se ke Kamče, já chci taky // :frowning2:

ale zároveň souhlasím se sisi, že všechno chce svůj čas a příroda sama nejlíp ví, kdy ten čas nastal :wink:
5. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
Neboj Petka ty se taky dočkáš :wink: .
5. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Smil a kdy vůbec budeš testovat, nebo kdy vlastně jdeš na kontrolu?
5. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz
sis, ja asi testovat nebudu, pockam na 19.5., coz je zachvilku :wink: dckami no ja se zatim nemam, jedinej, kdo se tu mam je zatim bel a sis :wink: me do toho jeste nepocitejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky, můžete mi, prosím, popsat vyšetření před umělým oplodněním? Gynekolog mě chce poslat do CARu, ale trochu se toho vyšetření bojím. :frowning2:
5. kvě 2008 v 17:15  • Odpověz
crime urco se dela spg-spermio partnera a pro zacatek hormonalni profil a dle toho pak dr. postupuji dal :wink: a bat se nemusis, vsechno se da zvladnout :wink:
5. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz
autor
Smil, tak to rychle uteče a držím pěstičky na všech končetinách co mám. :wink:
5. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz
DIKY A HEZKA IKONKA:slight_smile:
5. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
Jej to jsem se dnes jenom hrála, a ani jsem nevěděla jak se mi to podařilo tam vložit. Jenom ten testík ne a ne tam vložit, však já na to přijdu.
5. kvě 2008 v 19:00  • Odpověz
tak sisi, zkoušej, těším se, že zase uvidím pozitivní testík :slight_smile:
5. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
Krásné ránko všem :slight_smile:
Tak už jsem po malé snídani, víc bych nezvládla, jelikož mi fakt není dobře.
Doufám, že si tady dnes nebudu povídat sama.
Neboj Petka, jí to nějak zvládnu :wink: .
6. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
ahojky,
holky, po dlouhé době má i já dobrou zprávu. Volal j sem na gyndu na výsledky kontrolního testu na chlamydie a test je negativní :slight_smile: . Hurá!!!! Manža sice antibiotika stále dobírá, ale alespoň vím, že mě to zabralo a snad nám IUI už vyjde. :grinning: Mám z toho velkou radost. :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
Nazdarek, tak vidim sis, ze si uzivas tehu plnyma douskama:grinning: moc ti to preju :wink:
jinak dckami dobra zprava, tak ted to IUI urco uz vyjit musi :wink:
6. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
čauky, dámy :slight_smile:

Kami, tak to ej prííííma zpráva :slight_smile:

Mě bolí břicho, asi to každou chvíli dostanu. nebo každým dnem. Sice (ne)čekám mršku až ve čtvrtek nebo v pátek, tak nevím, proč mám tlaky už dneska, nicméně možné je všechno, že. Ani by mi to nevadilo, v pátek máme slezinu u šéfa na zahradě, tak bych aspoň měla to nejhorší za sebou. I když zítra jedeme k manželově babině, budeme tam do čt a tam mi teda kramle taky 2x nepasujou, to už snad raději na tu zahradu :unamused:
6. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Dckami, to je super zprávička, jen tak dále. Uvidíš, že tentokrát vám to IUI vyjde :wink: .

Smil, to si piš, že si to užívám, jen doufám v to že už mě doktor nepošle do práce. Já stejnak nemůžu vykonávat svou práci. Minule jsem mu to naznačovala, a on říkal, že by si to musel zaměstnavatel vyřešit sám, jenže on mě nemá kam přeřadit. No a když je mi teď tak blbě, tak to bych nezvládla vůbec. Sice ještě neblinkám, ale nemám k tomu daleko.

A jak se daří tobě Smil?
6. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
sis pokud mas tolerantniho gyndare, tak te necha, neboj :wink: jinak me se dari normalne, nafoukla uz nejsem, troska me bolej prsa ale to delaji hormony, no kluci na to maji tejden aby se rozhodli jestli u me zustanou nebo ne, muzu ti rict, ze jsem uplne v klidu, beru hold tak,jak to je :sunglasses:
6. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
sisi, a v kterém jsi teda týdnu?
6. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Smil, tak to je hlavní, že jsi v pohodě a v klídečku, ono je to pro mimísky nejlepší. Mocinky Ti držím pěstičky aby se hezky uchytily :wink: . A co jinak děláš doma?

Petka, tak to právě ještě nevím ve kterém týdnu jsem , teda nevím jak to mám počítat. Na IUI jsem byla 11.4. a minulý týden na ultrazvkuku byl vidět jenom váček a prý tento pátek už by tam mělo být něco vidět. A to prý bývá obvykle na ultrazvuku vidět v 6 týdnu, tak uvidím co mi doky řekne.
6. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
sis nudim se:grinning: zatim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.