• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Neboj, však za chvíli se nudit nebudeš. Já zatím mám spoustu věcí na práci, ale nějak se mi nechce :grinning: .
Škoda jen, že už nemám doma nic na vyšívání, ale budu si objednávat nějaké ubrusy pro tchýni, tak doufám, že to brzo přijde.
6. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
no ja ted nemuzu nic moc delat jen se setriti no
6. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Tak koukej na Tv nebo na nějaké DVD, můžeš číst, jíst, spát. :slight_smile:
6. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz
sis koukam, zacinaj me dochazet ale filmy:grinning::grinning:
6. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Jé to mi taky, tak si je vyměníme a bude to :grinning: . Ještě ke všemu má i manžel spoustu práce, tak chodí pozdě, tak si nemám ani s kým povídat, asi to zapomenu :grinning: . Ještě, že brouzdám na koníkovi, aspoň nezapomenu psát.
6. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
to jo:grinning:
6. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Smil a co vaše rodina, řekli jste jim, ž jste byli na IVF?
6. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
jj u nas to vedi vsichni, nemam proc to tajit :wink: mamka se tesi na dvojcata, segra me vcera psala, ze uz se tesi az bude teta:grinning:
6. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
ten kun zaSE BLBNE :angry:
6. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se na vás po delší době přišla podívat a vidím úžasný novinky. Sisidani velikánská gratulace, ať ti pěkně roste :grinning:

Smilers tvé info je vyčerpávající, snad v něm najdu podporu až se mě to bude taky týkat, ale zatím se nic neděje :unamused: Musíme čekat a čekat a čekat.........
6. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
No ani nemul Smil, taky mi blbl, tak jsem ho vypla :angry: . Tak to máš skvělé příbuzné, já se jim to teprve chystám říct, ale bude to problém, když jsem na nemocenské a po telefonu se mi to zdělovat teda nechce.

Díky M24 :wink: . A jak se máš ty?
6. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz
Ahojky tak jsem se vrátila od dr.nasadil mi clostil a tetkon mi dal clostylbegyt 2 denně.Až to dostanu tak to mám začít brát od 5 dne.Tět jsem zvědavá kdy to zase dostanu, na injekci agolutinu se mi nechce ale ještě je čas. Nechám se překvapit.Počkám na léto a v srpnu se obědnám do Gestu.Když se do léta nezadaří zkusím už ti injekce,třeba zaberou.Dneska mi dělal ultrazvuk jsem 12 den a mám zase spoustu malích folikulu.Tak je to zase to samí. :frowning2:
6. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Andy, možná by bylo lepší brát clostil 3 krát denně, ale uvidíš teď jak budeš reagovat.
Držím pěstičky aby ti ta stimulace vyšla :wink: .
6. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
tak ajk sisi, pokračuješ s vkládáním fotky? furt nejde?
6. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
ahojky,
večer jsem se za vámi nedostala, měli jsem doma maroda - Eliška nám zvracela celou noc, snad 10x. Usnula jsem ve 3 ráno, takže jsem spala 3 hodiny a dneska jsem v práci do 17 hodin. :unamused: to nechci vidět, usnu i při jednání :pensive: . A to máme být všichni fit - zítra odjíždíme na Šumavu. Manža si vzal dovču a je s malou doma, tak uvidíme, zda se jí to zlepší, chudinka naše malá... Bylo mi jí fakt líto.
7. kvě 2008 v 07:15  • Odpověz
autor
Krásné slunečné ráno :slight_smile:
Tak jsem dneska ráno přemýšlela, jestli se mám nasnídat, nebo jestli budu blinkat. Nakonec jsem to riskla a nasnídala jsem se a teď čekám co se bude dít.

Petka, já umím jenom stahovat s fotek co máme v PC a ty fotečky testíků máme ve foťáku a manžel přichází tento týden z práce v 8 večer a je rád když se nají a jde spát. Tak snad po víkendu to bude mít volnější.

Dckami, tak to je mi líto, že malé není dobře, asi řádí nějaká viróza.

Smil, jak se vede?
7. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz
Zdravím,
sisidani mě se vede celkem dobře. Když už se nám zatím nedaří to bejbátko, tak si alespoń užíváme společenský život, pěkně do zásoby, pak už to jen tak nepůjde :grinning:
7. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz
Nazdarek, sis no citim se tak, jakoby MS mela dojit, coz bude pristi tejden, tak uvidime,

m24, tak lepsi nez se uzirat, ze to porad nejde :wink: dobrej pristup a neboj brzo se zadari :wink:
7. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
viď smil, já to taky říkám. A neboj ms nedorazí, věř tomu, já tomu teda věřím :wink: Vše probíhalo v pohodě tak teď na sebe jen dávej pozor aby se mrňátka pěkně zahnízdila a kdyby náhodou byla všechna 3 tak já u nás na zahradě zřídím babybox :grinning: :grinning: :grinning:
I když věřím, že vy by jste zvládli i trojčátka :wink:
7. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
m24 , ze bych ti jedno prihrala jo:grinning: no kdyby to slo klidne, ale nehrozi, vetsinou se urodi spis dve nebo jedno, musime je zvladnout, nic jineho nam nezbude, ale zase si rikam, uz aspon nebudeme muset prochazet zase IVF :wink: a co ty, chystas ted nejakej zasah, nebo si davate jeste oddych?
7. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
chot ke konim jak bel a treba se zadari, :stuck_out_tongue_closed_eyes: me uz to fakt leze namozek :grinning:
7. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
M24, to je dobře, že si zatím, pokud můžete užíváte, neboj ono vám to určitě do konce tohoto roku přestane, tak rychle honem stihnout, co jste si naplánovali :wink: .

Smil, neboj já se cítila tak jako ty ( na mršku) a vidíš, našla jsem na testíku//. Uvidíš, že vše je v pohodě, to se jenom mimísci zavrtávají.
Honem si běž vyvětrat hlavičku, ať ti to na ten mozek neleze.
7. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz
Sis uz se vetram,na balkone:grinning:
7. kvě 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
Se máš, my jako naschvál máme byt bez balkónu :angry: . Už aby jsme nějaký vhodný s balkonem našli.
Ale zato mám otevřené dokořán okno.
7. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
no jaq bydlimv rd,takze pohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahoj snažilky,my ten malý zázrak očekáváme už nějaký rok a po jednom neúspěchu mám zase malou naději.Zpoždění je sice jen jediný den,ale už tak týden před očekávanou MS mám občasný slabý hnědavý výtok-to jsem nikdy neměla,myslíte,že to může být těhu?Měla jste to některá?Test možná zatím negativní.Díky za odpovědi :fearful:
7. kvě 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Ahojky Nel, vítej mezi námi.
Ráda bych ti poradila, ale takové zkušenosti nemám, a dělala sis testík?

Smil, tak ja si užíváš sváteční den? Já se dívám na pohádky, manžel odjel s kámošem pracovat na naši chaloupku a mě nechli doma samotinkou, tak po 4 dny budu trpět samomluvou :grinning: :grinning: :grinning: .
8. kvě 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: uzivam si ho v pohode:grinning::grinning: co ty?

nel vytok muze znamenat zahnizdovani vajicka, jelikoz vajicko po oplozeni ma tyden an to aby se zavrtalo, pokud meskas jeden den, tak bych to jeste nehrotila, samo test si muzes udelat, ale ja bych testila az tak po tydnu zpozdeni :wink:

kdyz si to tak vezmu, tak me to ceka taky, pokud me mrska nedojde, testnu tak ve st:grinning:
8. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
Smil, já si ho taky užívám, dívám se na TV, čtu a ještě jsem žehlila, no a jím a piju ovocné čaje.
Jo a po obědě me zmohla únava, tak jsem si na dvě hodinky zdřímla :pensive: .
A už jsem zvědavá na zítřejší ultrazvuk.
Jé tak ty budeš už ve středu testovat, mocinky držím pěstičky :wink: .
8. kvě 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky,děkuju za názory.Testík jsem si dělala,ale je negativní,mrška zatím nedorazila,ale už mě pobolívá břicho.Naposledy jsem měla zpoždění při cystě po Clomhexalu,ale ten už pár měsíců neberu a cysty jsou fuč,tak snad se tam nedělá další.Snažím se to nehrotit,ale vždyť to samy znáte :slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.