• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Jojo, znám to až moc dobře. Neboj ono to nějak dopadne a když se nezadaří teď tak určitě příště, vždyť naděje umírá poslední. A teplotku si měříš? Že by jsi to kontrolavala podle ní jak na tom jsi.
8. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
Krásný den všem přeju :slight_smile:
Tak asi před hoďkou jsem dorazila od dokyho. Dělal mi ultrazvuk a už bylo vidět srdeční činnost. A říkal, že jsem 4 plus 2 týden. Ono se to prý počítá těžko, když jsem byla na té IUI. Na další konrolu mám jít za měsíc a bude to vlastně můj 10tt, vemou mi krev na nějaké testy. Mám pokračovat v zavádění utroše. Napsal mi vycházky a prý mám na sebe dávat pozor. Jé ani nevíte jak jsem šťastná.

Smil a jak se dnes daří tobě?
9. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz
Sis tak to moc gratulujju:slight_smile: jinak me se dari normalne:slight_smile:
9. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz
Taky moc gratuluju,to je krásný! No u mě opak,tak tedy snad příště :pensive:
9. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
Krásné sobotní ránko :slight_smile:
Tak koukám, že to tady v tom témátku nějak vázne.
Smil, co dnes plánuješ, když je tak hezky.
Neboj Nell, však na tebe taky dojde, věř tomu :wink: .

Jinak sem premiérově Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrskááááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmm těhu bacílky a doufám, že jsem jich tady nechala tolik, aby stačilo pro každou.
Uf mě je zase nějak dneska divně :confounded: .
10. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
čau, holky, tak vidím, že se zatím dačí, to je dobře, jenom tak dál :slight_smile:
10. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz
dobré ránko,
holky, my jsme měli opravdu krásný pohodový víkend na Šumavě. Bylo to super. :dizzy_face: Dětičky se vyřádily na zahradě, my jsem každý večer grilovali a také jsem jezdili na kolech. Dětičky ujeli denně přes 20 km, a to nejstaší holčině bylo 7 let. :wink: Prostě šikulky.
Pokud byste chtěly typ na ubytování na Śunavě, kousek od LIpna, tak vám ráda psšlu odkaz. My jsme tam byli mooooc spokojení. :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 07:19  • Odpověz
autor
krásné dopoledne všem :slight_smile:
Tak to je fajn Dckami, že jste si tak užili víkendík a měli jste tam móc šikovné děti.

Smil, holka kde jsi, jak se ti daří?

Mě konečně včera dorazil manžel domů, jsem moc ráda, nějak mě to nebaví být sama doma.
Ranní nevolnosti u mě přetrvávají.
12. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
nazdarek, sis nevolnosti tise zavidim :wink: dari se me porad stejne, testnu asi ve st nebo ct uvidim, nu a v po jdu stejnak na kontrolu, :sunglasses:
12. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz
Tak jak, holky, pokračujete?
13. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
Smil, není co závidět, však tebe to taky čeká neboj. :wink:
Já s něma bojuju každý den :confounded: .

Petka jde to celkem dobře, nemusím každé ráno brzy vstávat a jsem v klidu.
13. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
tak já ráno vstávat musím. NAštěstí mám pružnou pracovní dobu a do práce musím přijít mezi 6-8, což se teda dá...
13. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Tak to máš dobrý, že nemusíš přijít na určitou hodinu. Asi děláš na vyšším postu. U nás ve výrobě to tak bohužel nešlo.
13. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz
ahojky,
vložila jsem do alba fotky Elišky z vystoupení MŠ Zvoneček 2008, vystupovali s nacvičenou soutěží Bombastar a bylo to úžasné, psali o nich i v Principu - místní noviny. Kdo pozná naší Elišku????
Mělo to obrovský úspěch, už je ozvali i na Bambiriádu, kde budou vystupovat 24.5. :grinning:
13. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
Na vyšším postu nedělám :frowning2: Ale u nás na městském úřadě v Orlové máme takovou pružnou dobu. Ale není to všude. Zase musím v pondělky a středy čučet v práci do 17 hodin :unamused:
13. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
No jooo, Kami, Eli nejde přehlédnut. Moc hezké fotky. Akorát teda oblečky jim mohli dát v jiné bavrě než černé, já jsem tšžce proti černé u dětí :unamused:
13. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
Petko,
já jí černou také nedávám, ale holkám to moc slušelo. Oblečení se šilo prostě z toho, co kdo mohl donést z domova a měly být obě stejné.... Ale povedlo se to úžasně :sweat_smile:

Ty se máš, že máš pružnou, já také dělám ve státní správě, ale pružnou bohužel nemáme :angry:
13. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
tak to jo, já mám dětská yvstoupení strašně ráda. Sama jsem jako dítě furt někde vystupovala, tak mi to asi zůstalo :slight_smile:

Sisi, už jsi byla u doktora?
13. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
hm, tedka ctu, ze jsi uz byla... jsem prost jelito... a to jsi u nej byla v 6tt nebo už v 7tt?
13. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
no já fakt neumím číst :angry:
13. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
ahojky,
Smilers, myslím na tebe, kdy se testneš?????
14. kvě 2008 v 07:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Petka nic si z toho nedělej, tak už mé odpovědi znáš.

Smil, tak co jsem napnutá jako špagát, už jsi testovala?

Dckami, máš fakt šikovnou holčičku.
14. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahojky, tak holky ja uz Vas nebudu napinat, uz bych to asi nevydrzela, testiky mam v albumu a zatim to ukazuje // sice slabsi, ale to je asi tim, ze testuju jeste brzo, ale kdo to ma vydrzet, ale poradne tomu uverim, az me to potvrdi dr a hlavne az uslysim srdicko nebo srdicka :sunglasses: pak teprve budu jasat
14. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
Smil,
vypadá to moc dobře :grinning: Myslím, že máš vyhráno :wink: Gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kdy jdeš na kontrolu?

Konečně i v této diskusi se začínají objevolat //, snad i já se letos dočkám :wink:
14. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
dckami jdu az v po, takze jsem jeste trocha v tomto skeptik, ale bylo by to fajn, kdyby se to potvrdilo :slight_smile: dockas, dyt rikam, ze tento rok je zlomovej
14. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
Tak abyste holky neřekly, tak já jsem taky v 6tt. Ale nechci to zatím nikde moc vytrubovat, hlavně po rodině ne.
14. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
peti :confused: teda tak to mooc gratuluju :wink:
14. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz
já tobě taky :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz
diky, ja to taky po rodine nerikam, vy to jen segra a nasi a samo manzel :wink: dokud to nebude potvrzene a nebude slyset srdicko, tak to ani nereknu
14. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz
Peti, gratulace.

Já chci taky - koukejte na mě poslat těhu bacílky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chytám....... :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.