• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dckami ja prsknu radeji az v po , bo to nemam jeste potvrzeno, :wink:
14. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz
Holky, to já tady v té diskusi zůstanu za chvíli sama :cry: :cry: .
Pomooooooc,,,,,,

Peti, a ty jsi otěhotněla přirozeně nebo po IUI???? Mám v tom zmatek.
14. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz
dckami nezustanes, ja tu budu chodit porad :wink: me se nezbavis :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz
díky, moc vám to přeju, ale i závidím. :wink:
14. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz
kami
nezůstaneš sama!! :wink:
14. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
dckami neboj takyse dolckas :wink:
14. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
kami
taky jsem ti chtěla pochválit fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
eliška je fakt kočka :grinning:
taky bych brala takovou :wink:
14. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
Všem těhulkám moc a moc gratuluji.. :slight_smile: Nám se zatím stále nedaří.. :(
14. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
Luzz, ahoj. Díky za pochvalu, vystoupení se jim fakt moc povedlo. :grinning:

To jsem ráda, že tady nezůstanu sama. I když nejlepší by bylo, kdybychom mohly tuto diskusi zrušit a chodit už jenom na společný termín :wink:

Luzz, kdy jdeš do Pronatalu? Já to mám v neděli dostat, tak počítám, že tam pojedu poslední týden v květnu na utz. Manža tento pátek dobere antibiotika a v pondělí půjde na kontrolu na urologii. Doufám, že výsledky budou do týdne a budou negativní. Pokud by vše bylo OK, mohla bych jít první červnový týden na IUI.
Půjdete v pátek na ohňostroj a na slavnosti?
14. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz
ahoj kami :slight_smile:
v pronatalu jsem byla v pondělí...11.den cyklu...folíky byly zatím malé...
tak mám přijít ve čtvrtek za ní do špitálu...(je to 2 patra pod námi...budu zrovna v práci...) jestli už povyrostly...
jestli jo,píchnu si pregnyl a uvidíme...
moc tomu nevěřím... :unamused:

no a v červnu 1.IUI
14. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz
já mám v pátek denní a víkend noční... :frowning2:
takže těžko někam půjdem...
už abych měla víc času...
14. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
Neboj, prostě čekáš na mě, sejdeme se v Pronatalu v červnu na IUI a budeme vozit společně :sweat_smile:

Dneska se s těma těhulema roztrhl pytel, ještě jsem při polední pořestávce potkala švagrovou, je asi 16tt a už jí rostě bříško. Je doma, od začátku se hodila marod, tak courá po krámech a utrácí....To se někdo má. :wink:
14. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz
kami
taky mi objednali v pronatalu puregon,tak si zřejmě budu před IUI píchat...
mám si ho vyzvednout ještě před menzes...
14. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz
Kamčo, já přirozeně, nebyl jsem ještě vůbec na žádném vyšetření. Po missed abort jsme začali zkoušt v prosinci a po 4 měsicích to vyšlo. Jenom aby to vydrželo a nedopadlo to jako minule. Zítra jdu k dokťasovi, uvidím, co mi řekne. No, tak trochu se připravuju na dvojčata, protože mě v době ovu bolelo jeden den na jedné a druhý den na druhé straně... A tayk mě asi vypíše na nemocenskou, což se mi teda vůbec nechce teď, když je venku tak krááásně.

Taky sem budu chodit pořád :slight_smile:
14. kvě 2008 v 16:44  • Odpověz
tak jsem se vratila od dokyho. Vysledek zatim nicmoc, zarodek nebyl vubec videt, ale rikal, ze delozni sliznice je hodne vysoka a vypada to dobre. Vzal mi krev, odpoeldne budou vysledky. Pristi tyden jdu znovu. Takze zatim tak. Radeji se nebudu moc tesit.
15. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz
Peti, tak odpo písní, jak dopadlo hcg. :slight_smile:

Já mám dneska depku :unamused: , včera jsem měla hodně nepřijemný rozhovor s tchýní a ona se urazila a odešla. Důvod??? Našla si po letech chlapa, teď přes měsíc u nás nebyla, o malou se nezajímá, včera jí vyjímečně vyzvedla ze školky a lítala se ní po krámech. Prima zábava pro dítě. :confounded: Přivedla mi jí domů kolem 17.30 hod., já v teplákách, sebrané prádlo z balkonu, nachystané žehlení a ve vaně napuštěný kýbl na vytírání ( nějak jsem nestíhla po návratu ze Šumavy uklidit). Myla jsem nádobí, uklízela nádobí z myčky a ona mi s klidem řekla, že před barákem čeká její přítel a ona chce, aby šel nahoru na návštěvu, že mi ho představí. Já na ní koukala jak debil :fearful: Po dlouhém úředním dnu v práci jsem na jakoukoli návštěvu neměla ani pomyšlení, natož na to, abych se před někým přetvařovala, jak je mi to vhod. Tak jsem jí slušně řekla, že nechci, aby šel nahoru, že si myslím,že pokud mi chce představit svého přítele, měla by to udělat u sebe doma a né u nás a že by bylo vhodné, abychom o tom věděli předem a né udělat takovouhle přepadovku :angry: Manžel nebyl doma, byl venku na kole. Takže tchýně se urazila a odešla. Za 2 hodiny přijel manžel, tak jsem mu to vyprávěla a samozřejmě já jsem ta špatná (na maminku nedá dopustit,jako většina chlapů). Večer mu máma psala sms, ale nevím, co tam bylo, nečtu mu zprávy, ale pohádali jsme se. Nějak nechápe, že návštěvy do našeho bytu si ona vodit jen tak nemůže a pokud to chce udělat, musíme o tom vědět předem.
Myslíte si také, že jsem divná???? Prostě doma je dusno a manžel chce, abych se tchýni omluvila. Já to odmítla, nevidím k tomu důvod.
15. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz
dckami nejsi divna a dobre si udelala a tvuj manzel by si mel uvedomit, jestli mu je prednejsi blaho sve rodiny pred mamkou, spis by mel svou matku poucit o tom, ze pokud chce k vam dojet, tak at se laskave ohlasi dopredu, je to slusnost,jeste, ze takoveho chlapa doma nemam, protoze tohle me udelat, tak se neznam :angry: :rolling_eyes: a to jeste muj manzel je jedinacek a tam je vetsi pravdepodobnost, nastesti je vyjimka :grinning:
Asi bych mu rekla, ze by si mel urovnat priority ve svem zivote, a trochu si precist pravidla slusneho chovani, manzelova mamka jejiho pritele, predstavila hezky u sebe doma, zrovna kdyz me manzel sel predstavit, tak se to vzalo jednim vrzem :grinning:

hlavu vzhuru :wink:
15. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
a uz vubec bych se neomlouvala :angry: jedine co bych udelala, ze bych si s ni promluvila a stanovila nejaka pravidla co se tyce prepadovek a navstev samotnych :wink: a uz se tim netrap, rodinu si bohuzel nevybereme :sunglasses:
15. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
peti tak at hladina HCG je co nejvyssi :wink:
15. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
Tak nevim, jaka ta hladina ma být, odpoeldne jsem si šla pro výsledky, cosi měla sestra na papírku, nějaké číslo 986,3 nebo tak, ale nevím, ejstli to byla hodnota hcg a jaká vlastně má být. Můj doky už tam nebyl, tak mi jenom řekla, že se mám hlídat, kdybych začala špinit, nebo měla bolesti, musím hned naklusat buď k nim nebo do špitálu. Asi kdyby se náhodou jednlao o mimodělžní. Nejspíš to ale asi bude tím, že mám posunutou ovulku a jsem teprve tak začátkem 5tt. No uvidím, co mi řeknou příští čtvrtek, do té doby si nebudu tě+hu radši moc připouštět.

Kamčo, podle mě jsi udělala správně, je to tvoje domácnost a mám nárok si ji vést podle sebe. Já se taky nedám a kvůli takové věci bych za tchýní určitě s prosíkem nešla. Pokud navíc nestojí ani jako babička za moc, tak bych to nechala vykvasit, ať se babka klepne přes nos a uvědomí si, že ostatníá nebudou skákat podle jejího pískání.

Smil, kdy tebe cekaji na kontrole?
15. kvě 2008 v 17:35  • Odpověz
peti no to mas dost vysoke hcg :wink:

me ceka kontrola po et v po
15. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
jo? já totiž vůbec netuším, kolik je norma... Ani kde se to můžu dozvědět. Nevíte, holky, náhodou?

Jinak dneska odpoeldne jedu na víkend do těrlicka, do hotelu u přehrady, s kamarádkou jsme se přihlásily na kreativní kurz, budeme dělat šperky, ketlovat, smaltovat, plést košíky... Už se moooooooooc těším. Akorát zase ten víkend děsně rychle uteče, ajk to při takových akcích bývá :unamused:

A co plánujete vy, princezny?
16. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz
krásné ráno,
já jdu za chvíli na školení - Etika. Takže námo závbavu postaráno. Odpoledne vyrážím do města, musím koupit něco pro malou, bude mít narozky.
Plán na víkend je jasný - máme ve městě děčínské slavnosti, večer je ohňostroj, zítra historický trh, takže se půjdeme podívat... :slight_smile:

Všem přeji krásný víkend. :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne všem :slight_smile:
Smil tak to je super zprávička, i testíky jsem viděla jsou moc hezké, jen tak dále. Jsem zvědavá jak dopadneš na ultrazvuku, kolik tam asi máš mimísků. Mocinky gratuluji.

Petka, když jsem četla přízpěvek od tebe tak jsem nevěřila vlastním očím, tobě taky móóóc gratuluji a držím pěstičky ať Ti to ve čtvrtek na kontrole dobře dopadne. Mi na prvním ultrazvuku byl vidět jenom váček a na druhém teprve náznak mimíska, ale byl tam. Uvidíš že u tebe bude vše v pohodě :wink: .

Dckami, klobouk dolů, před tebou jak jsi se zachovala ke tchýni . Plně s tebou souhlasím a já bych udělala totéž, nemůže přijít na návštěvu aniž by se ohlásila a ještě s přítelem. Jako kdyby to nepočkalo. A je pravda, že by vás měla pozvat k sobě domů :wink: . A manžel by měl stát při tobě.

Prskááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám bacílky :wink: .
16. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: dckami tak to si aspon hezky uzijte :wink: sis to ja jsem taky zvedava, co na tom utz vykoumaj, jendoufam, ze tamneco bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Neboj Smil , to si piš že tam bude něco vidět :wink: , držím ti moc pěstičky.
Hezky se nám to tu těhulkuje, já mám takovou radost.
16. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
sis :slight_smile: a jak tobe se dari?
16. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
Normálně mi stávkuje internet :angry:
Už 2krát jsem tu psala a nic.
Tak a teď doufám to klapne, bývá mi každé dopoledne pěkně zle a jsem ráda, že nemusím chodit do práce, kdybych aspoň zvracela ale ne, jenom mě párkrát natáhne a nic.
Jinak nám to s manželem nějak nedochází, že čekáme mimi, tak až mi začne růst bříško tak nám to dojde.
16. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
sis neboj zachvilku vam to uz dojde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
Čauky holky, všem vám hrozně moc gratuluju. U nás zatím pořád nic :frowning2: , ale začínám špinit takže bude následovat brzo návštěva CARu a snad se konečně dozvím co s námi hodlají provést :slight_smile:

Smil tak v pondělí na tebe budu myslet :grinning: a věř mi, že tam budou dvě...... ( I když takhle brzo to asi stejně ještě nepoznají co???)
16. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.