• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj m24 uvidime, co tam poznaji nebo nepoznaji:grinning: a neves hlavu urco se brzo zadari :wink:
16. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz
Ahojky při pondělku :slight_smile:

Jaký jste měly víkendík? Já fantastický, udělala jsem si na tom výtvarném kurzu plno věcí a ještě spoustu materiálu jsem si dovezla domů :wink:
19. kvě 2008 v 06:47  • Odpověz
ahoj šikulko,
tak nám někdy nafoť tvoje výtvory, ať vidíme, jak si šikovná. :slight_smile: Mě ruční práce nějak nebaví, umím akorát plést. Chybí mi k tomu potřebná kreativita. :grinning:
U nás víkend celkem v pohodě, v pátek byl ohňosrroj, v sobotu slavnosti, večer jsme šli na koncert, byla tu Lucie Bílá, odpoledne třeba NO Name....
Včera jsem měla pracovní neděli - vaření, žehlení...
19. kvě 2008 v 07:04  • Odpověz
Tak jsme se konečně zase rozjely... :confounded:
19. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz
Ahojky.Chtěla jsem vám všem moc a moc poděkovat za rady a podporu ve snažilkování.Konečně se nám zadařilo a čekáme miminko..Ještě jednou díky :slight_smile:
19. kvě 2008 v 18:39  • Odpověz
ÁÁÁle? a kdypak? :grinning:
19. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz
Zdarec palec, se to tu pekne hemzi tehulkama:grinning: no ja po dnesni KO, sliznice 2 cm, zatim neni nic videt ( jsem taky ve 3 tt), 28.5. jdu na dalsi UTZ, tak snad uz tam neco bude :wink:
19. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz
urcite tanm uz neco bude, drzim pesticky :slight_smile:
19. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz
peti diky a co ty?
19. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz
holky,
tak já to dneska dostala, hned jsem s objednala do Pronatalu a jdu 28.5.na utz. Manža byl ráno na urologii na kontrole, vzali mu kreva a moč a čekáme na výsledky. :dizzy_face:

Deei - blahopřeju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty se máš.
19. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz
Holky, mě ty fotky nejdou změnšit, nechápu proč. Vždycky jsem v tom programu bez potíží změnšovala a teď to njede. NAopak když uberu pixely, tak mi naskočí velikost ještě větší... Jsem z toho jelen...
19. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz
Smil, já nic, chytřejší budu až ve čtvrtek. Malililinko mě bolí bradavky, ale jen když se jich dotknu.
19. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
peti tak at ti to ve ct dopadne dobre :wink: ja na sobe krome vetsi unavenosti a trochu nafouklych prsou nic na sobe nevidim:grinning:

dckami no a tobe samo taky drzim paLCE :wink:
19. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, ono je na ultrzvuk strašně brzy, a příště už tam třeba uvidíš malinkatou tečičku, nebo váček, u mě na prvním ultrazvuku byl vidět jenom váček a minule jenom malinká tečička. Neboj mimisek nebo mimísci tam určitě jsou :wink: .
Petka ta bolest je známka těhu, mě taky ještě sem tam pobolívají bradavky. Jsem zvědavá na čtvrtek jak dopadneš.
Deei moc blahopřeju.

Dckami, tak to už se pomalu rozjíždí příparava na další IUI, jsem zvědavá co ti doky příští týden řekne.

M24 neboj, ty se k nám těhulkám taky brzo přidáš :wink: .

Včera mi normálně vůbec nešel koník, tak jsem sem nemohla kuknout. S těma mýma nevolnostma je to trošku lepší, ale musím se najíst hned v posteli hodinku před tím než vstávám. A potom musím jíst hned jak vstanu. V posteli si dám jenom sušenky BEBE a potom mi strašně chutně rohlík s medem.
20. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz
Nazdarek, ja teda musim zaklepat, zadne nevolnosti nemam:grinning: no a zachvilku me ceka vysledek HCG, tak jsem fakt zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
Smil ony se nevolnosti projevují prý až v 6 týdnu, tak to máš ještě čas.
Kdy tě čeká ten výsledek?
20. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
Takze holky, ted sem dovolala, a mam v cca ve 3TT hladinu HCG vysokou 493, sestricka rikala, ze je to pozitivni a hodne vysoka hodnota :wink: :grinning:
20. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
No super Smil, jen tak dál, mi to ani nezjišťovali.
20. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
no me to po IVF museji udelat ten test:slight_smile:
20. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
Hlavní je že je ten testík ukázkový.
Musíš být teď v klídečku a pohodičce.
My jsme teď o víkendu byli u našich a tak jsme jim to konečně oznámili, Největší radost z toho měli moje neteře a už se dohadovaly, která bude vozit kočárek dřív, což je zatím dost předčasné.
Ještě to musíme říct manželové mamince a ségře.
20. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
no segra je z toho taky unesena:grinning::grinning:
20. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz
hoky, vy se máte, že jste těhulky. :slight_smile: Konečně někdo prolomil smůlu a má //. Během týdne rovnou 3 těhule, co se jen tak nevidí. :wink:
20. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz
dckami, dockas se, rikam porad ,ze tento rok bude rozhodujici :wink:
20. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
No vida, smil, krása. Teda tobě sestra řekla, že je to vysoké a mně ta moje řekla při 986,3 že nic moc... Tak teda fakt nevím.
20. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
jenze peti,test u me provadeli ve 3TT :wink: ja mela oplodneni vajicek 2:5. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze vcera,kyz me brali krev jsem byla ve 3TT
20. kvě 2008 v 10:36  • Odpověz
my zatím neříkáme nikomu nic, ještě počkáme, až bude nějaká fotečka a pak se vytasíme před našima, ale tchýni a vůbec rodině z manžovy strany se nebudu nijak honit s informacemi. Tchýně furt plno řečí, že chce vnouče a jak jsme jí oznámili, že jsem gravidní, tak ani nezvedla hlavu od číštění hřibů. Čekala jsem teda milejší přiíjetí. No a jak jsem potratila, tak se neobtěžovala a ni říct mi, že je jí to líto. Manžovi asi cosi do telefonu řekla, ale mně nikdy nic, ani když jsme s epak viděla osobně. Což se mě teda dotklo, taková neúčast a teďka je mně úplně jendo, kdo jí to řekne, ať to klidně udělá manžel sám, já u toho ani nemusím být. Fakt mě to nebere. Když si vezmu moji maminu, jak z toho byla nadšená, tak jí udělám radost, resp, všem z naší strany, tetky ty taky brečely radostí. No co holt se stávají horší věci v životě... že jo :wink:
20. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz
no jo, ale zase cekas dvojcata a u tech to byva vyssi. No vsak uvidim, co mi rkenou na kontrole
20. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz
já jsem prý byla podle sestry minulý čtvrtek tak ve 4tt, což mi teda přijde, že aspoň 5 to už měl být...
20. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz
no ja nevim jestli cekam dvojcaTa :wink: no podle teto tabulky mam dokonce i vic nez ma byt:

http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi, tabulka je v pulce textu :wink:
20. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz
Prosím tě, poraď mi, ajk s e votm orientovat, jsem trochu vedle u těch čísel s desetinnou čárkou. Když jsem měla minulý čt 986, měla bych být 5 tt, pravda?
20. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.