• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
peti a co se tyce rodiny, hlavne, ze tva mamka to bere tak hezky:slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
to jo, mamku mám bezvadnou.
No jo, proto to máš nad limit, že budou dvojčátka :slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz
no dle meho tva hodnota dle teto tabulky signalizuje konec 5TT

no uvidim az po UTZ , kolik tam bude mrnousku, dle me zname to je na dvojicky malo, ale co i kdyz tambude jedno budeme radi:slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
Vidíš, tak když to bylo ve čtvrtek, teď o 5 dní později bych mohla být ve druhé půlce 6, že? Jsem z toho jelen, ta sestra mě dorazila. Smil, pociťuješ už něco? Mně pořád nic není...
20. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz
hele prd na ni a je to, nepocituju nic, krom unavy sem tam, sem tam paleni zahy a sem tam trocha nafoukla prsa :wink: hele kazde tehu je jine, nekdo ma priznaky ve velkem a nekdo zase nema v tehu vubec problemy, je to hodne individualni. tehotna ses a basta :wink:
20. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz
ty umíš člověku dodat odvahu :slight_smile: Děkuji, včera mě pálela žáha a dneska jsem se nafoukla po svačině, jabku, rozbolel mě na chvíli žaludek.
20. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz
hi,hi mame asi stejne erupce dnes, me taky zaludek dnes dela neplechu a do toho se me pridal prujem:grinning: odvaha se musi dodavat jinak by jsme byli vis, kde :grinning: ne nema fakt cenu nad tim nejak premejslet, ja treba dnes udelala zasadni rozhodnuti a to, ze uz nebudu testovat, vsechny testy letely do dopadku ( myslim, ty jeste neudelane :grinning: ) proste bud me bude dano nebo ne:slight_smile:
20. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz
Já jsem po minule Ms vyvlaila test, co jsem měla ještě doma na příště, do koše, kámošce jsem vrátila knížku o těhu, co mi půjčila v září při 1. těhu, z pasu jsem si vymazala, že jsem snažilka a definitivně se přestala zabývat myšlenkou na otěhotnění. No a ricpic, hned další mrška nepřišla... :slight_smile:
21. kvě 2008 v 06:56  • Odpověz
No vidis :wink: ja teda knizku o tehotenstvi mam, to me nedela problem, ale muzu rict, ze bez testu se citim lip :wink:
21. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak jak se dnes holky máte?
Už se tady dlouho neukázala Moky.
Neboj Petka vše dobře dopadne a jsem zvědavá jak tento týden dopadneš u dokyho, nesmíš myslet na ošklivé věci. A s těma příbuznýma je to opravdu někdy těžké, nechápu tvoji tchýni, ona snad ani nemá cit.
Vykašli se na ni, hlavní je že manžel stojí při tobě a máš skvělou mamku :wink: .
Já osobně mám doma malou brožurku o tom jak se vyvíjí miminko. Ale jinak nic.
Na všechno ostatní je čas.
21. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
ahojky,
tak já dneska začala užívat Clomhexal, jsem 3 den cyklu, a beru 2x1tbl. na 5 dní, 28.5.2008 jedu na utz a uvidíme, kolik bude folíků... :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
Tož tak ať je jich co nejvíce :slight_smile:

Dopoledne jsem tu psala sáhodlouhý příspěvek a neuložilo se mi to :unamused:
21. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz
ahoj, jsem v práci ,ještě chvíli. :wink: Potom musím zajet k babičce, zítra odjíždí do lázní a budeme mít doma její andulku. Od včerejška hlídáme i sousedovic rybičky, oni jeli na dovču do Turecka. Tak máme doma zvěřinec. Eliška se moc těší a všude to vypráví.... :grinning:
21. kvě 2008 v 16:44  • Odpověz
čauky, holky :slight_smile:
je mi divně... a jsem nervozní, odpoeldne jdu k dokyně, ale takové neoblíbené, která se nechová ke klientkám tak, jak by měla. Ještě jsem u ní enbyla, ale co slyším, to je hrůza. No nic, jestli na mě bude ústnatá, já si teda její štěky líbit nenechám. Strašně nerada se dohaduju, ale v tomhle případě... Ach jo, no snad výsůledky vyšetření budou příznivé. Myslíte, že na konci 6 tt už bue něco vidět?
22. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojky , peti hlavne klidek :wink: defakto by melo byt uz neco videt, ale uvidis,drzim palce :wink:
22. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
Peťko, myslím, že dutinku uvidíš. Já včera koukala na své fotky, první foto z utz nám u Elišky z 5tt a je tam malinký hrášek krásně vidět. :grinning:

Kdepak máme Moky???? Dlouho se tu neukázala :unamused:
22. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
mam zapnutou english keyboard, tak to bude tentokrat bez diakritiky :wink:

mno, za chvili tam budu, do 15. hodin to utece jako voda... radeji pujdu driv nez na 15.30, stejne tam ztvrdnu jako vzdycky. Budu rada, kdyz me do pul pate vysetri. Dneska mam furt hlad, to je hruza. kazdou chvili neco dlabu. na obed mam quiche, tesim se na nej od vecera, co jsem ho udelala :grinning:

kdy jdes ty, Miso, k dokymu?
22. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
no ja jdu ve st , tak uvidime, vecer se me blbe spi, na brichu nemuzu spat, protoze me pak boli, boky uz me zacinaj taky bolet, no me trefi :wink: sem tam me boli v podbrisku no sem fakt zvedava, co na tom utz bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 v 11:42  • Odpověz
ja taky... uz aby bylo po vsem :unamused:
22. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
neboj utz dopadne dobre,musis hold verit,ze se drobek ukaze, ono nam ani nic jineho bohuzel nezbude,nez jim verit,ze vydrzi a ze tam zustanou,i kdyz to bude o nervy :wink:
22. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
To je právě to, zaseknout se na myšlence, že tentokát to dopadne. Je fakt, že teď se tak nenervuju, jako jsem byla ve stresu minule. To jsem byla na jiném odboru a z vedoucí mě mory braly... :frowning2: teď to mám všechno tak nějak více na háku...
22. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz
klidek, dopadne to tentokrat dobre :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz
Smil, to vypadá, že jsme tu zůstaly samy...
22. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz
peti neboj, on se zase nekdo prida :wink:
22. kvě 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky.Tak začínám pátý týden,na UZ byla vidět jen malá tečička,na další kontrolu jdu 3.6.,tak doufám,že už bude vidět srdíčko.. :slight_smile: Jen mám problém s bolestma bříška,mívám velké křeče když delší dobu stojím,i v klidu při ležení.Doktor mi řekl,že to bude růstem dělohy,ale mě se to moc nezdá.Při prvním těhotenství jsem takové problémy neměla..Jak je to u vás..?
22. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz
Tak Peti, jak dopadla kontrola, me napinas jak strunu:grinning:

Deii ahoj, gratulka k tehu:slight_smile: tak je mozne ze se deloha zacina roztahovat ale taky ti treba muze chybet zelezo, tezko rict, strasit te nechci
22. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
No..snad to přejde..Pro jistotu nakoupím nějaké vitamínky.. :slight_smile: Ještě jsem se chtěla zeptat,jak je to s prací...Minulý týden jsem ukončila pracovní poměr,byla jsem ve zkušební době,těch důvodů bylo víc,jednání a tak podobně,ale taky hlavně to,že jsem zjistila,že jsem těhu,a pracuji jako zdrav.sestra.Pracovala jsem na IHOK,kde byli silně inf.pacienti.Ted jsem na pracáku,a nevím,jestli můžu nastoupit do nějaké práce,aspon na zkrácený úvazek a jak to bude s mateřskou...?
22. kvě 2008 v 16:58  • Odpověz
jo dei, pokud te nekdo vezme jako tehotnou, tak klidne muzes delat, pokud ti to nebude delat problem, ale co se tyce tohoto , tak to nevim, to si musis zjistit, bud od nekoho, kdo to vi, nebo primo na pracaku :wink:
22. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz
jj,asi máš pravdu.. :slight_smile: Díky..
22. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz
neni za co, moc jsemti neporadila:slight_smile:
22. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.