• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ale ano,i snaha se cení.. :grinning:
22. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz
deei :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. kvě 2008 v 17:28  • Odpověz
právě jsme se vrátila od kamarádky :slight_smile:

U doktorky všechno v pohodě, už viděla gestační váček, plodeček ale ještě ne, ale že ať se neplaším, že je na to celkem brzo. Napsala m i na podporu udržení utrogestan, 3x denně si mám jeden zavádět. A za 14 dní zase kontrola :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz
tak to je fajn, ja pred prvnim utz zavadela utrogestan 3x2 a ted uz mam jen 3x1 tbl.denne :wink:
22. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz
a tt tehu si tedy jalky:slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
To mi nerekla, ale vypada to na konec 6. Uvidime příští kontrolu podle velikosti dudulky :wink:
22. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
Jo, podle MS bych už byla 7tt.
22. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz
krásné ráno,
vy máte prima zprávičky :wink:

U nás nic nového, cpu se práškama, je mi po nich trochu blbě - jsem unavená, pobolívá mě břicho, ale je to normální. :unamused: Tak uvidím ve středu, kolik mi jich naroste.

Přeji všem krásný víkend.
23. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahoj, kamčo.

měly jste nějaké problémy se snášením utroše? Dneska ráno jsem si zavedla 3. tobolku a pak jsem šla na Wc, že cítím cosi divného a měla jsem na prádle hustý bílý výtok, vypadalo to úplně jako tvaroh. Je to v pořádku?
23. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojky vsem, Peti to budes met porad, vim, ze nektere holky si berou intimky, ja teda utrrous polykam, nedela me to spodkem dobre :wink:
23. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
A trpíš únavou? Dokyna říkala, že je lepší zavádět, že se tím eliminují nežádoucí účinky. Já si nemůžu dovolit chrápat v práci, tak jsem raději zavedla než polkla. Ten výtok ale není zrovna estetický a intimky nemám ráda. Asi taky zkusím zapíjet. Snad to bude vůbec k něčemu :slight_smile:
23. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Petko já taky zavádím utroš už od prvopočátku a dávám si intimku, protože ono se ti to všechno nevstřebá a zbytek zkrátka vyteče. Budeš si na to muset zvyknout. Mi doky říkal že ho budu brát do 12 týdne.
Smil a není ti z toho utroše špatně?
23. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
unavou trpim ted uz kvuli necešmu jinemu :wink: me ty prasky nic nedelaj, uz jsem asivuci tomu navykjla :sunglasses:
23. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Bacha aby se z tebe nestala závislačka :grinning: .
23. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
23. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
Mě napsala dokyn an 2 balení, takže celkem 60 tablet, co ž vychází 3x denně na 20 dní, tj. 3 týdny, tj. 9 tt. Pak mi asi ještě dá další, když už jsem s ním začala, minule jsem potratila právě v 9tt. Ale do 7 tt jsem nebrala žádné vitamíny, málo jím, takže vlastních živin nic moc a taky jsem měla předtím příšerný stres. To všechno je teď naopak, tak kurňa br%na, není možné, aby nebyl prcek zdravý v lednu tady :wink:
23. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
urcite to vyjde :wink:
23. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz
jj, teď se zase na chvíli vypnu a udělám pár žalob :unamused:
23. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
Neboj Petko, nesmíš ztrácet naději, no a hlavně klídeček a pohodička :wink: .
Nic holky já mám od 10 vycházky tak musím jít nakoupit, tak snad se tam dobelhám. Kdybych šla odpoledne tak nemám rohlíky a bez nich fakt nemůžu být. Má snídaně je totiž buď rohlík s medem nebo marmeládou, to jediné na snídani snesu.
Tak zatím :slight_smile:
23. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz
ahojky,
k tomu Utroši já ho brala 2x denně, ráno jsem to polykala, večer zaváděla a používala jsem intimku.

Deei,
k těm dávkám ti můžu poradit snad jen to, že pokud ti skončil pracovní poměr, můžeš začít do 7 dní po jeho skončení marodit na zaměstnvatele v ochranné lhůtě. Potom by ti musel vyplácet nemocenské dávky. Ale předpokládám, že si to už propásla.Jak si psala,že si na ÚP, tak veškeré informace k výplatě PPM a následně rodičovského příspěvku ti podá tvoje zprostředkovatelka, já se domnívám, že PPM ti bude vyplácet OSSZ a potom přejdeš na rodičák. Veškeré informace o dsociálních dávkách si můžeš najít na adrese: http://portal.mpsv.cz/soc
23. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz
dckami - moc děkuju.. :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
:slight_smile: ahoj všem beruškám, doufám že mě mezi sebe ještě vezměte..... prosím. :wink: tak asi něco o mě ... je mi 25 let ve svích 20 letech jsem si našla svého bývalého přítele a chtěly jsme mít mimi ..3 roky a nic - poté jsme se rozešly . se současným přítelem jsem rok a 6 měsíců jsme rozhodnuti mít miminko... už byl i na spermio a je zcela v pořádku - takže se mi potvrdilo co jsem si myslela ..- že je to ve mě . Docela mě tě te´d z toho drží velké deprese. čeká mě teď různá vyšetření )průchodnost vaječníků a pod. ) ale nemůžu se nijak zbavit svého pocitu že je to tak že já tohle štěstí prostě mít nebudu. Protože jsem se přestěhovala o 300 km dál od domova nemám zde žádnou spřízněnou dušičku které bych to mohla povědět- vypovídat se -vyplakat.....z každé návštěvi u gynekologa jsem víc a víc neš´tastná ... beru už několikáté léky a s každou novou pilulkou se modlím za zázrak. tak tolika asi o mě . přeji vám všem hezký den
23. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj, monynko, vítej mězi námi. Někdy s i s námi osud nepěkně zahrává, jen co je pravda... Ale sand i k tobě s eotočí tou lepší stranou. Možná je ještě brzo, nejste s partenrem tak dlouho. Holkám tady taky některým trvalo roky, než se podařilo... Hlavně hlavu vzhůru a nepropadat panice :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz
petkakrutik: děkuji moc , jsi hodná. když ono se to namě nějak převalilo víš. mám pořád pocit že na mě nějak tlačí okolí a nenechají mě vydechnout. jako by na to doslova čekali- taky vzhledem k mému věku a tomu že jsem jediná z celého okolí kdo ještě "nenosí" přitom jsem nejstarší. je to takoví ten tlak. taky mi nepomáhá ani to že pořád slíchám že když ženská neotěhotní že jí chlap uteče..(vím že je to hloupost !! ale každá kapka ke kapce a má z toho jen holka bolavou hlavu.) a když jsme se rozešly s bívalím tak mi bylo několikrát řečeno "vidíš- mi ti to říkali a ty pořád že je čas". ta´d do toho to odstěhování od nejbližších a tím i ztráta si o tom rozumě promluvit.... právě že jsem toho hooodně přečetla a vím že já už se snažím asi tak 4 roky ale některé i 8 a víc - ten fakt mě děsí tak strašně moc že jsem se až pa tak dlouhé době rozhodla o tom vůbec komunikovat... prostě bylo jednoduší dělat že MĚ se to netýká. ..... ale ono týká. :frowning2: . je pro okolí jsem prostě ta co děti nechce protože má pocit že je čas...
23. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
Taky jsem si zažila svoje... potrat, všichni okolo mají malé děti, v rodině se taky každému daří, hlavně těm, které nepracují a jenom berou dávky, tam jak si prcnou, šup, dítě na cestě... Vím, jaký je to pocit, i když my zkoušíme teprve přes rok I tak je to dost dlouhá doba. A navíc nic není pořád jisté... Teď zase nervíky, aby byl plod v pořádku, neměl vady a tak... Člověk má přád nějaké starosti s těma dětma :confounded:
23. kvě 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ale je divné, že jsi ještě nebyla na pořádných vyštřeních... Můj doky posílá holčiny po 6 měsících snažení
23. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz
neměla jsem dobrého doktora ... až tady v novém městě mám novou paní doktorku a ta je dokonce prý kapacita v tomto oboru .. tak ta mě na vyšetření poslala ihned a bez okolků a i přítele. ten má ale spermiogram v naprostém pořádku. ...byla jsem š´tastna když mi to sdělil ale zároven se moje sebevědomí v našem vztahu ocitlo tak nějak na bodu mrazu. Hodně moc mi pomáhá - mám moc hodného přítele. Ale i tak . Však víš - v podstatě jsme na to každá sama - každá si to asi musíme sama nést a vyrovnávat se s tím... :frowning2:
23. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz
tak už to máme my ženy od přírody nespravedlivě zařízené :frowning2: Aspoň ale víš, že jeden je v pořádku. Jsou páry, kdy chudák holka chodí pořád po doktorech, protože chlap řekne, že neexistuje, aby bylo něco jemu a pak se zjistí, že ona je v pořádku a celou dobu byl problém ve spermiích. Přitom chlapa to enstojí nic víc než trochu spermatu, u jehož získávání má ještě krásný pocit. Nespravedlnost světem vládne :angry:
23. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
teda tady se to zacina pekne flakat, :angry: :angry: holky tgoz piste
25. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz
Nóóó a kdo to fláká? Já teda en, jsme tu skoro každý den. Přece tu nebudu trpět samomluvou :grinning:
25. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.