• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja nemyslim tebe, ja myslim dalsi stalice, co se nekde flakaji:grinning:
25. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
Taky si říkám, že na nás docela prdí...
25. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
nakonec tu budeme duo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz
Ahoj, jsem tu mezi vámi nová..doufám, že se můžu přidat :sweat_smile:
25. kvě 2008 ve 23:33  • Odpověz
Hele, nebudeme, máme novou duši :grinning:

Ahojky, Luci. Copak, taky snažilkuješ?
26. kvě 2008 v 07:13  • Odpověz
ahojky,
já jsem tady. Včera jsem byli na chatě, spálila jsem se od sluníčka :sunglasses:, mám nohy jako rak, opálené tílko... Hrůza.

Elí jede dneska se školkou na výlet na letiště do Prahy, už od rána má cestovní horečku,jak se těší....
26. kvě 2008 v 07:14  • Odpověz
Od jakého sluníčka? My jsme na něj tady na Ostravsku čekali a ono nikde, trochu vylezlo až kolem 15. hodiny, ale to už jsme šli domů...
26. kvě 2008 v 07:17  • Odpověz
Ahojky, Lucko taky te tu vitam a klidne se muzes pridat :wink: peti:grinning:
26. kvě 2008 v 07:19  • Odpověz
Jéé, tak jsme se tu krásně sešly :slight_smile:

Mně bude dneska asi blbě... A to jedu za 2 hodiny k soudu, pytlík s sebou. Ježiš, snad mě to nechtyne v autě nebo při jednání :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 07:23  • Odpověz
Holky, ,u nás bylo o víkendu krásně slunečno, včera teda foukal vítr, proto jsem nebyla ani namazaná a myslela jsem si, že to moc neopaluje... Chyba. Fakt pěkný víkend. Azítra má být až 30 st., já v práci. :unamused:

Vítám novou snažilku. Napiš nám něco o sobě,jak dlouho se snažíte, co máš za sebou za vyšetření a tak.
26. kvě 2008 v 07:40  • Odpověz
peti, nevolnosti ti nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
Hm, já si to zítřejší počasí asi užiju z domu. Právě se rozhoduju, že zavolám k doktorovi, aby mě dal na neschopenku. Zatím vyloženě nezvracím,a el i tak je to hrůza. Nemůžu normálně pracovat. Akorát kdyby člověk nepřišel o toliko peněz na lístku :frowning2:
26. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz
Smil, tobě špatně není? To se máš...
26. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz
peti zatim nezvracim, jedine co me stve, zacina me palit zaha, nastesti ne tolik ale musim cumlat rennie
26. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
já jsem na pálení žáíhy v těhu používala Malox,ale byl dost hrozný na pití. Nechutnalo mi to :confounded: Ale pomáhal mi.

Máme zaplacenou dovolenou na Slovensku, jedeme na Liptovskou Maru, je tam veliký aquapark Tatralandia. Potom asi vyrazíme ještě na týden na Šumavu.

Jinak jsem přes víkend udělala konečné rozhodnutí: pokud vše bude v pořádku, tak půjdeme v červnu na 4.IUI, další by byla v červenci a v září. Tím vyčerpáme 6 pokusů hrazených pojišťovnou. Pokud se to nepodaří, tak jsem rozhodnutá, že bychom požádali o IVF.
26. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz
dckami, me rennie pomahaji :wink: dovolenou zavidim, ja se budu dolenkovat doma na zahrade:grinning:
26. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky..Tak bolesti bříška přetrvávají.Dnes jsem volala doktorovi,zvedla to sestra a řekla mi,že na prohlídku musím vydržet do 3.6.,na kdy jsem objednaná a pokud mi je fakt zle,at si zajedu do nemocnice.Toto jednání se mi zdá fakt šílený.. :frowning2:
26. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz
mě žáha pálila minulý týden asi 2x. Celkem se to dalo.

Malox ani neznám. Ještě celkem snesu rozpustit trochu sody ve vodě a vypít to, chutná to v podstatě jako kupovaná sodovka, taková, jako byly kdysi...

Jéé, do tatralandie se chystáme už dva roky a furt se nemůžeme dokopat. No teďka tam už nepojedeme... Na Maře je krááááásně :slight_smile:

Kami, snad nebude ani třeba těch 6 IUI. A to máš na rok nebo na celý život? Dá se to zkoušet takhle zase třeba za 2 roky, aniž by sis to musela platit?

my jedeme za 5 týdnů do Chorvatska... Já jsem jim říkala, že letos k moři nechci. A tak to dopadlo. Se tam budu pytlíkovat ve 4. měsíci. Snad bude všechno v pohodě :wink:
26. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz
nóóó, tak tomu teda říkám příkladný přístup k budoucí mamince... Nemůžeš změnit doktora? Co kdyby se něco dělo? Tohle je normálně na žalobu za zanedbání péče. věřme, že to nic není...Držím pěsti
26. kvě 2008 ve 13:00  • Odpověz
Petro,
myslím, že 6xIUI ti hradí každý rok, ale není to na 100%. Už jsme se rozhodli, takže to řešit nemusím, vyzkoušíme to přes léto i sami, už jsme oba přeléčení a výsledky na chlamydie má i manžel negativní, tak by se to mohlo podařit i přirozeně... Pokud ne, tak koncem roku IVF.

Smil, jak dlouho u vás trvalo od rozhodnutí, že chcete jít na IVF do zákroku samotného??? Počítám tak 3 měsíce. :confused:
26. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
29.2 nam bylo doporuceno ivf, u nas to netrvalo, ja i manza jsme ivf chteli hned,vis nas v tom hnalo to, ze jsme se uz dost dlouho morili s otehotnenim, takze kdyby me to dr toho 29.2: nerekl, tak bych to chtela ja :wink:

nu a od 13.4. jsem zacla se stimulaci, tzn, 1DC :wink: nu a 2.5 probehl odber vajicek a 4.5 samotny transfer oplodnenych zpet do delohy:slight_smile:

to vis vedu si denicek, kde jsem si vse zaznamenavala, at vim co a jak :wink:
26. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
Díky moc za info. Vím, že nejdéle trvá schválen od pojišťovny, že?

Já se musím přiznat, že si také píšu, kdy jsem byla na IUI, na laparce a tak.

Naše děti budou jednou slavit narozeniny a rodiče mohou slavit i jejich "oplozeniny" :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
dckami no tak to schvaleni dle meho zalezi narychlosti pojistovny, cca asi 4 tydny

to jo:grinning::grinning:
26. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravím a jsem ráda, že se mezi vás můžu přidat.. Ano, snažím se s manželem o miminko a zatím se nám to nedaří. Antiko jsem vysadila minulý rok v Dubnu a od té doby se nám to nepodařilo a já jsem s toho celkem smutná. DR mě teda sice pořád uklidňuje, že máme ještě čas, že se to tělo musí po práškách dát do kupy a že si samo určí, kdy jsem připravená otěhotnět nebo ne. :frowning2:

Koukám, že vy už tady mimouše máte :slight_smile:
26. kvě 2008 v 15:27  • Odpověz
Luci, mimi má jenom dckami :slight_smile:

Takže holky, krásné počasí si užiju leda v obýváku. Vyfasovala jsem dneska nemocenskou na 3 týdny. Zatím bez vycházek, ale příští týden si zajdu nějaké vyprosit. Furt se mi k dokoušovi nechtělo, ale odpoledne, tak kolem půl třetí se mi zamotala hlava, všechno se se mnou zhouplo a já se svezla k zemi... Kolegyňky mi tam dávaly první pomoc, lítaly kolem mne se studenými obklady, zvedaly mi nohy a volali Honzovi, že má pro mě přijít a odvézt mě k doktorovi... Kurde, to jsem si dala...Byla jsem schopná jakž takž se postavit a odejít až v 15.18. Kudělka už dneska naštěstí ordinoval, minule mi sestra říkala, že bude mít tento týden dovču, tak jsem si říkala, tě pic, na Capku teda nejsem zvědavá, ale byl tam Kudělka. Jenom jsem cekla, že je mi celý den strašně špatně a že jsem sebou sekla a už mi vypisoval lístek. Říkala jsem mu, že mi stačí na týden, ale on že ani náhodou. Tož teda na pátek odepsaná O víkendu jsme měli jet do Opavy, to taky padá. Ach jo, co budu doma dělat 3 tždny, to teda fakt nevím. Asi budu jenom jíst (odpoledne, dopoledne ani boha) a spát. A po 3 týdnech ze mě bude otesánek, blééé.

Jo a viděla jsem dneska prďolku. Sice je ještě úplně malinký. říkal dokyš, že jsem 6tt /podle MS bych byla už konec 7), ale byl tam a prý je to v nejlepším pořádku. Na další kontrolu jdu až 16.6. Kuš, budu tak dlouho čekat na fotku
Ale zase na druhou stranu to už bude mimiš celkem velký a vidět krásně celý i se srdíčkem :grinning:
26. kvě 2008 v 17:44  • Odpověz
Teda vlastně už docela velkou slečnu :slight_smile:
Já jsem vysadila taky loni v dubnu, otěhotněla jsem v srpnu, ale v říjnu potratila, takže taky nic moc :unamused:
26. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz
Peti tak to gratulka,ja nevim ale pokud vis,jak ti ted je,si mela na pn zustat do konce,neriskuj zbytecne;-/ nema cenu si neco dokazovat, a v lete to bude jeste horsi,ale ty musis vedet,co je pro tebe prioritni
26. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky my se s manžou snažíme rok a půl. Minulý měsíc jsme byli na první IUI, ale neúspěšně.
26. kvě 2008 v 18:39  • Odpověz
Ahoj dabli,no samotne IUI ma dost malou sanci na uspech, pokud ej u vas problem
26. kvě 2008 v 19:38  • Odpověz
Peti, ale u vás aspoň víš, že to jde.. já mám strach, že máme nějaký problém a bude to ve mě. 'Už jenom skrz to, že vím, na jaké vyšetření bych musela jít a to se mi teda v žádným případě teda nechce. Manžel říkal, že by se vyšetření určitě nevyhýbal, že by tam normálně šel, ať se teda ví co a jak.. tak uvidíme, jestli nás tam doktorka pošle, nebo otěhotníme :sunglasses: Do Září mi už moc času nezbývá, potom nastupuju do nové práce a tam si nemůžu dovolit otěhotnět během pár měsíců :grinning:

jinak zdravím dablika :slight_smile:
27. kvě 2008 v 00:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.