• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Holky,prosím vás o radu.Bolesti mi stále trvají,ted se mi k tomu přidaly i problémy s tlakem,pořád se mi motá hlava.Nevím,jestli počkat ten týden do prohlídky,jak říkala sestra,nebo hned zajet do nemocnice.. :unamused:
27. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
Ahojky vsem, deei ty bolesti mas v bodbrisku ? a co se tyce motani hlavy, mozna ti chybi magnesko, ale radeji bych si zavoala sestre
27. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz
Deei - já bych nic neriskovala a zajela bych do nemocnice hned. Může to být pouze roztahování dělohy,ale i něco jiného. :wink:

Smil, zítra jdeš na utz, že??? Já také.
27. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz
smil - ano,v podbřišklu,ale jsou to takové divné křeče
27. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz
deei muze to byt roztahujici se deloha, ale radeji si zavolej co a jak

jj dckami zitra :wink: tak at nam to oboum klapne :wink:
27. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak se hlásím po odmlce, chtěla jsem tu sice napsát už včera, ale nějak mi stávkoval koník.
Vítám mezi námi 3 nové snažilky :slight_smile: .
Dckami a Smil budu vám zítra držet pěstičky aby vám ultrazvuk dopadl velice dobře.
Deei, ihned jeď do nemocnice. U nás v práci jednu těhotnou bolelo v podbříšku a skončila v nemocnici, bylo to asi ve 3 měsíci, začínala se otvírat a tak byla týden na kapačkách a teď už je doma a musí se šetřit.
Lucko, buď a tebou bych se nechala ihned vyšetřit, protože už se snažíte víc jak rok a máš právo na vyšetření proč vám to nejde. Vyšetření se bát nemusíš, vždyť já to absolvovala vš minulý rok v říjnu, a spousta dalších snažilek taky. Tak hlavu vzhůru a radši si fakt zajdi k dokymu a řekni mu jak se věci mají :wink: .

Petko to je v pořádku že jsi doma, buď a tebou bych se už do práce nevracela, a uvidíš, že Ti bude zle ještě pár měsíců, nebo aspoň do konce 3 měsíce.

Jo a co já? Mě bylo děsně zle o víkendu, tak jsem se tady ani neukázala brrrrrrrrrrrrrrr, už se těším až ty nevolnosti pominuou.
27. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj, princezny :slight_smile:

Luci, nám jde sice otěhotnět, ale zatím není jisté, jestli se plod udrží. A ten pocit, když prcek umře, je mnohem horší než bát každý měsíc zklamaná z MS.

Já se ale tentokrát na to dívám už pozitivně, protože když srovnám situaci teď a minule, je to úplně jiné. Tenkrát jsem měla v práci velký stres, jednou jsem se dokonce fest vztekla, pak když se to dověděl jeden kolega, vstaly mu vlasy hrůzou, že co si to jako dovoluju přijít do jiného stavu. Takže jsem se vůbec nedivila, když se prcek přestal vyvíjet. Dneska jsem nesla nemocenský lístek šéfovi na podpis, byla u něj naštěstí jedna kolegyně z jiného odboru, tak se taktně neptal, co mi je, ani na razítko neviděl (stačilo šikovně přidržet papír :grinning: ). Takže se to dozví až někdy později, já s tím v práci teda vůbec nespěchám!

Sis, do konce těhu nemůžu být doma ani náhodou. To prostě moje práce nedovolujer. Mám tam termíny, které musím dodržovata a za další bude se za mě muset přijmout další člověk na zástup a mikdo jiný než já ho do práce nezasvětí. My totiž máme takový stav, že kařdý je schopný dělat akorát to svoje a o ostatních sice kařdý něco ví, ale to je jen na krátkodobý zástup. A kvůli tomu, že mi uteče promlčecí doba, se nehdolám dostat do škodní komise. Nikoho nebude zajímat, proč jsem to neudělala dřív. Že se nedá dělat všechno v ty paty... A pokud mi nic nebude, těhotenství není nemoc, půjdu zpátky do práce, tak aspoň do Vánoc. Navíc bych doma zešílela... A přes léto by to byla i škoda. Jak říkám, pokud budu zdravá a enbude důvod na Pn, tak něm nebudu čučet. Jistě, kybych měla blbou práci, vykašlu se na to. ALe mě baví a mám príma kolegyňky v kanceláři :slight_smile:

Tak s těmi nevolnostmi ti, sis, děkuju. Tiše věřím, že mě to do 3 týdnů přejde :grinning: Představa, že se budu tajhle trápit dva měsíce, no tě pic.
27. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
Peťko, vím jaké to je, když přijdeš o mimčo... sama jsem to zažila a není to nic jednoduchého, ale svět se ti nezboří a zkoušíš to dál. Buď to vyjde a nebo bohužel ne, pokud by se to stávalo po každé co otěhoníš, tak už by jsi musela na nějaké vyšetření.

Jdu k DR příští týden, tak ji to hned řeknu a uvidíme co mi na to řekne, fakt se bojím toho, že někde bude zádrhel..ale je mi jasný, že nejsem první a ani poslední, které se to otěhotnění nedaří :wink:

Jinak ať vám ten UTZ holky klapne
27. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz
TAk to je mi, Luci, líto... Není nějaká příčina právě v tom dřívějším potratu?

Holky, je normální, aby se mi furt motala hlava? Může to být vedlejší účinek utroše a mám to raději nahlásit dokymu? Včera mi napsal další tři krabice, mám jich tu slušnou zásobu. kurňa, ale zadarmo teda není...Už jsem do něj vrazila přes tři stovky :confused:
27. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz
peti to ti muze delat utrogestan a taky tehu, pravdepodobne mas neco s tlakem, pokud to neni utrousem
27. kvě 2008 v 17:52  • Odpověz
Normálně mám nízký tlak, tak 90/60, včera u dokyna mi naměřila sestra 110/70, což je na mě docela hodně. Teď nevím, ale schválně si ho půjdu změřit. Může být, že kombinace těhu a skoku počasí mi nedělá dobře. mám furt pocit, jako bych byla opilá :grinning:
27. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz
no se nediv, ted to budes met vyssi nez normalne, nezapomen, ze ses tehotna, tzn. vic hormonu se bouri a hlavne ses v tehu vice nachylna :wink:
27. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz
to jo, na všechno... a mákm divné vúně, kolegyně mi dala kokosový musli cookie ajá jsem v tom cítila hříbky :grinning:

Tož zítra tě čeká UTZ...V kolik hodin? Potom hned musíš podat zprávu! :slight_smile:
27. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz
peti mam to na 8h rano, urcite dam vedet :wink:
27. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz
Peti, fakt netuším... už je to 3 roky zpět a to jsem potom otěhotněla znovu a narodil se nám klučík, no a teď jsme měli dá se říct v plánu otěhotnět znovu-aby mezi nimi nebyl takový velký věkový rozdíl a zatím nic. Každopáďo se zeptám v úterý DR. a uvidí se :unamused:
27. kvě 2008 ve 23:38  • Odpověz
krásné ráno,
Smil, čekám na zprávičku, jaký byl utz a zda bylo něco vidět - kolik mrňousků????
Já jsme objednaná až na 10.30 hod., takže tak za půl hodinky pojedu. Písnu večer, odpoledne se musím vrátit do práce.
28. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
Nazdar holky:grinning: z dnesni navstevy CARU jsem fakt vyjukana:grinning:

nu a hadejte proc, pac na UTZ se vyklubala vsechna tri zavedena vajicka, dr. byla docela prekvapena pac z krve cekala jedno:grinning: za 14 dni mam dalsi kontrolu a tam se uvidi, nejsilnejsi zarodek ma 13,80mm a dalsi maji po 12, to hlavni ma v sobe uz zarodek, dalsi bylo videt hur a to poledni zatim bylo videt jako prazdne, no pokud to budou tri, ceka me redukce na dve,v albu mam dnesni fotecku, zatim toho nejsilnejsiho. Tech 14 dni bude teda pekne dlouhych :angry:

jinak dle ni jsem zacla 6tt :wink:
28. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
Tak jsem volala dokymu,bolesti jsou prý jen z růstu dělohy.Při bolestech si mám dávat teplé obklady,nebo napustit teplou vanu.. Zatím to pomáhá,tak uvidíme..V úterý mě čeká UZ,tak už se moc těším.. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
no vidis deei :wink:
28. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
Smil - Vím,že je to ještě brzy,ale přece jen - máte už vybraná jména..? :wink:
28. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz
deei no jasny:slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz
Tak to je dobře,už jsem se bála,že tak brzy blázním sama :grinning:
28. kvě 2008 v 11:35  • Odpověz
ma :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: me krystinku a honzika,zatim
28. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz
Jejdta..Tak my taky máme pro chlapečka vybraného Honzíka (po tatínkovi) :slight_smile: ,a pro holčičku ae rozhodujeme mezi Anežkou a Janičkou..Tak uvidíme.. :wink: A jak snášíš těhu?
28. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz
ja mam pro kluka jmeno Honzik po mem dedovi, ktery tu uz neni :frowning2: ztim klepu snasim ho az na skoro caste paleni zahy dobre a sem tam me stihne pichani nebo krec v podbrisku , mam to asi po sve mamce, ta taky nezvracela nic :grinning:
28. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
Jéé,tak to ti závidím..Já pravidelně každé ráno trávím na záchodně zvracením,a skoro po každém jídle..Při prvním těhu jsem byla na rizikovém těh.,taky ze stálého zvracení,za celé těhotenství jsem přibrala 6kg.Snad se to zase nebude opakovat.. :unamused: Ale naštěstí máme zdravého chlapečka.Nemůže se dočkat miminka..I když si chudáček plánuje,že si s ním to malé hned bude hrát.. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
deei, njn kazda to mame jinak hold :sunglasses:
28. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
Smil, tak to jsou krásné zprávy, moc držím pěsti, aby mimísci vydrželi. Akorát paradox je, že se pak jendo asi bude muset nechat odloučit :unamused:

My už máme taky vybrané jméno, zatím jen pro holčičku - Amálka, na klukovi jsme se ještě nějak moc nedomlouvali, líbí se nám Alex a Viktor, ale ještě nevíme.

Jinak kromě toho, že je mi blbě dopoledne, tak mě staršně bolí žaludek i večer a to ještě hůř jak dopo. :cry: Někdy je to fakt strašné, včera mi pomohla až teplá sprcha, která mi ten tlak uvolnila. Brr.
28. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz
peti jj jsou to hezke zpravy:slight_smile: jj jen ten paradox bude muj strasak do 11.6. ja doufam, ze moje telo vi, co dela :wink: nezbude me totiz nic jineho nez mu verit
28. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
ahojky,
Smil - gratuluji. Musíš být šťastná, co???
Já jsem se vrátila z CARu, celkem v pohodě, po stimulaci mám folíky vpravo 24mm, vlevo 20 a 19mm, doky říkal, že na IUI je už pozdě, zítra mají úplně plno cleý den a chcybí jim laborantka, v pátek by bylo pozdě. Takže máme předepsané domácí snaženíčko. Hned mi píchli pregnyl a musíme na tom makat doma - dneska večer, zítra ráno i večer a znovu v pátek ráno :grinning:
28. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.