• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
To je správný. Ještě si pěkně užít Vánoce a potom šup na to :grinning: A třeba už to po Vánocích ani nebude potřeba.
Jsem ráda, když čtu takové příběhy se šťastným koncem. Hlavně aby byly dětičky zdravé a jestli si je rodiče udělali doma v ložnici nebo s pomocí doktorů, na to se jich už nikdo ptát nebude. Tak co :grinning:
Já už jsme se prostě smířila s tím, že nám k tomu budou muste asi pomoct lékaři. Spermíky máme, takže to bude nás obou :wink:
8. lis 2007 ve 22:14  • Odpověz
kamisku,taky jsme s tim smireni, stejnak nam nic jineho nezbude, tak co uz :sunglasses: na UTZ jdu 20.11. tak jsem fakt zvedava, co me clomik udela :confounded: nic kriminalka pomalu konci, jeste, ze je zitra patek, tak se mej fajn, hezky zbytek vecera a urco sem zase nekdy zavitej :wink: ahojky
8. lis 2007 ve 22:17  • Odpověz
Smilers, tak na Tebe budu 20/11 moc myslet. Ať jsou tam alespoň dva krásný folíky - nebo klidně i víc. Určitě se na vás zas juknu. Pa a dobrou. :wink: :slight_smile: Ahoj
8. lis 2007 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj vsem :grinning: kamik no ja doufam, ze tam neco bude , kdyz uz do sebe budu dopovat takovej :angry: :sunglasses: driak
9. lis 2007 v 10:58  • Odpověz
Smilers, určitě. Minimálně dva pěkný tam budou :grinning:
9. lis 2007 v 11:05  • Odpověz
kami :grinning: to doufam, jinak je nafouknu vlastnorucne, sice nevim jak :grinning:
9. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz
Počkej, aby ses potom nedivila, kolik se Ti jich udělá :grinning: Já sjem většinou po Clomíku měla 2. Teď po tom Puregonu jsme měla 3 a to už jsem se teda trochu i bála, že kdby se chytly všechny, tak teda nevím nevím..
A jaké máš dávkování? Já jsem měla nejprve 1x denně 5 dnů a potom dvojnásobek... A fungovalo to dobře :slight_smile:
9. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz
kami mam davkovani jednou denne od 5DC do 9DC, mam prijit na utz 12 nebo 13 DC ale nakonec budu muset 15 DC pac, 12 a 13DC vychazi na so a ne a v po ma gyndr. neordinuje
9. lis 2007 v 18:23  • Odpověz
Čauky holky, tak jen hlásím, že ta první IUI nevyšla :unamused: No čekala jsem to, ale stejně mě to mrzí. Koho by nemrzelo, že?
9. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: m24 to je me strasne lito, tak priste uz to IUI vyjit musi :unamused: ja dnes premierove zacla brat clomhexal, tak jsem zvedava :grinning:

m24 a nesmutni, mimco bude a basta :wink:
10. lis 2007 v 11:07  • Odpověz
Zdravim, jak se vam vsem vede? Nejak nam to tu zkomira, ale zase na jednu stranu to je dobre :unamused:

Dneska to byl narez s tim snezenim, ale diky tomu jsme se segrou delali snehulaky:grinning: mrknete http://www.djax.cz/misa/snehulak.jpg
11. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jak je po víkendu. My byli na jarmarku sv. Martina a bylo to tam moc super. Ta sněhová nadílka fakt vyšla. Jé Smil, ti sněhuláci jsou super, to jste se musely fakt vyřádit :grinning: .
M24, nesmutníkuj, vyjde to příště, my zvítězíme nad tou mrškou neřádnou ;-.

Bel, kde jsi co se s Tebou pořád děje?
12. lis 2007 v 11:17  • Odpověz
Ahojky vsem, jj sis vyradili jsme se festovne teda :grinning: jak se mas? Je fakt, ze tu bel nebyla dlouho, tak snad je vse ok:slight_smile:
12. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
autor
Smil, jo ale jde to, ale nějak se mi nechce z teplíčka vylézat a jít do práce :angry: . Ale co mi zbývá, penízky se vydělávat musí.
A jak se vede tobě?
12. lis 2007 ve 12:19  • Odpověz
ahoj sis, komu by se chtelo z tepla do snehu, ze:grinning: vede se pracovne, zatim vubec nepocituju, ze bych mela vedlejsi ucinky z clomhexalu, tak uvidim a jinak sem si rikala,ze by nebylo spatne met aspon rok prazdniny :grinning:
12. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz
Zdravím všechny,

smilers já bych řekla, že by tě to brzo přešlo. Já teď v opondělí zavítala do práce po skoro 5-ti měsíční neschopence a mjsím říct, že už jsem se docela dost těšila, i když kdybych věděla jak z toho budu vyšťavená asi bych si to mooooc rozmýšlela :grinning: Tak možná těhuprázdniny, to by bylo něco jiného :wink:
13. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz
AHoj vsem, m24 tim rokem prave bylo mysleno ty tehuprazdniny:grinning: a co ty? Jak se mas?
13. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
smilers no mam se celkem dobře. teď jsem zase začala brát clomhexal a tak za 14 dní se uvidí co na to vajíčka a pak asi další IUI.
14. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz
Zdarec:grinning: m24 tak to drzim palce, ja dnes dobrala, to co sem mela z clomhexalu, tzn. od 5dc do 9dc jednu tabletu denne (takze mam jeste 5 tabletek na dalsi mesic asi)a popravde receno, zadne vedlejsi ucinky jsem nemela, tak nevim jestli me ty prasky nejak pomohly :angry: to uvidim v utery no
14. lis 2007 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky tak se přidávám mezi Vás....Snažíme se přes rok,a obdivuju vás všechny které se snažíte ještě dýl,ale ono nám ani nic jiného nazbývá že? :frowning2:
15. lis 2007 v 08:30  • Odpověz
ahoj lav vitam te tu :wink: neboj urco se povede :slight_smile: jen nebohuzel kazdemu paru je dano otehotnet hned :angry: ale co uz :wink:
15. lis 2007 v 08:53  • Odpověz
zdravim pri nedeli, kdepka se toulate vsici :grinning:
18. lis 2007 v 16:08  • Odpověz
autor
Ahojky všichni, tak jsem po nějaké době zase zde :slight_smile: .
Vítám Tě lavaz, mezi nás.
Smil, Tebe zítra čeká ta návštěva u lékaře co? Tak ať Ti to dobře dopadne :wink: .
Jinak mě ta kontrola čeká ve středu a tak jsem zvědavá co mi doktor řekne, a jakou léčbu mi nasadí.
19. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj sis,jj ceka,pak dam vedet,snad bude vse ok a ve st budu zase ja drzet palce,at uz se pohnete vpred:slight_smile: jdu spat:grinning:
19. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky vsem, tak sem byla na tom UTZ, sliznice vysoka, ovulace zacina, jen ty foliky, na levem vajecniku nic moc, pravej asi ok, na ten nic nerikala, cysty po clomiku nemam, a samotnej clomik proste u me nezabral :angry: rekla me ze bud jeste nechame prosinec na clomiku, pac me zbylo 5 tablet a nebo, diky tomu, ze se snazime uz tak dlouho, nam sepise zadanky do CAR, tak sem vybrala CAR. Nema cenu otalet uz. Jinak pokud nedostanu MS mam dojit na vyvolavacku, pokud ji dostanu tak mam dojit i tak, a pokud budu met //, takto je jasne, ze dojdu:grinning: Jinak manzilek sice ma vice spermii ale pomalejsich, ale i tak to pry na oplodneni stacit bude, tak tak, sis na st drzim palce:slight_smile:
20. lis 2007 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Smilers, moc jsme na Tebe myslela :wink: Kolik teda nakonec bylo folíků po Clomhexalu? Držíp palce, třeba se zrovinka zadaří :wink:
20. lis 2007 ve 12:29  • Odpověz
ahoj kamoc:slight_smile: jak se vede? foliky me nerikala, jen ze na tom levem skoro nic neni, a ten pravej me nerekla, jen me rekla, ze u me ten clomik nezabral :angry: ale zato mam prej ukazkove vysokou sliznici a zacinaji tekutinu, coz je ovulace, a je faktem, ze citim psise jen ten pravej vajecnik, tak uvidime, MS mam dostat kolem svych narozenin 7.12. tak bych se nezlobila vubec dostat mimco k narozkam:grinning: a nebo se konecne pohneme smer car :sunglasses:
20. lis 2007 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj kami, sem ti zkomolila nicka se divam, omluva :wink: :grinning:
20. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky babulky moje, tak po dlouhé době jsem se na vás přišla podívat, alespoň takhle ráno než jdu do práce. Domů teď chodím opravdu pozdě a tk utahaná, že jsem ráda, že se svalím k telce. Ty koně jsou fakt věc. :grinning: Teď jsem začala jezdit i pro soukromnici a tak to mám našláplé a jezdím skoro každý den a mezi tím chodím vypomáhat známé ke koním...
A jak se máte vy? Budu si muset asi zítra odpoledne/večer sednout a přečíst si vás :wink:
Jinak u nás je vše při starém :confounded: :frowning2:
Tak se tu mějte zatím moc krásně a papa :slight_smile:
21. lis 2007 v 05:10  • Odpověz
Ahoj bel a vsici, tak hlavne, ze se zabavis a ses v pohode :wink: u nas je vse porad pri starem, tez zadna zmena, ale co uz, nebojte mimca budu, jinak me asi trefi :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.