• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dckami jj jsem stastna, ale statnejsi uz budu az za 14 dni, to budu slyset uz srdicka a hlavne se konecne dovim, kolik budu cekat:grinning:
28. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
Taky budu klidnější, až uslyším srdíčko. Holky, dneska jsem si pospala... prve jsem usla kolem 10.45 do 11.45 a pak jsem to ještě zalomila od 14-16.30. Ale že bych se po probuzení cítila nějak fajně, to se moc říct nedá, bylo mi děsně těžko. Po obědě nemám už skoro hlad. Večeři jím více méně z musu a ještě čekám, kdy mě začne bolet žaludek... Např. dneska jsem měla na snídaní tvarohový šáteček, pak kolem 10. malou broskev a 2 pidimeruňky, na oběd trochu hovězí polívky s nudlema a bramborem a kouskem masa a na večeři celozrnnou kaiserku s plátkem eidamu a navrch meruňku. Vůbec jsem si na tom nepochutnala... :frowning2:
28. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
peti njn ty tehu chute, ja mam ted velke chute na maso, bramburky, okurky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz
To semáš, já nemám vůbec na nic :confounded:
28. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
Smilers, tak to jsem taky moc zvědavá na ty tvoje miminka :slight_smile:

Jinak vám ty těhu chutě pomalu závidím, dnes jsem viděla tolik maminek s nafukovacími bříšky, až mi bylo smutno. A aby toho nebylo málo, tak se mě náš rarášek dnes zeptal, jestli už mám v bříšku toho bratříčka :sweat_smile: .. no jo no, byla jsem s toho celkem bezradná.
29. kvě 2008 v 00:04  • Odpověz
lucka.adis - Hlavu vzhůru,taky máme čtyřletého chlapečka a druhé mimi se ne a ne podařit.Taky jsem byla bezradná a zíviděla každé těhulce.Jenže pak nastaly jiné starosti,přestala jsem na to myslet a podařilo se.. Uvidíš,že se taky dočkáte.. :wink:
29. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: luci ja jsem taky zvedava na ty nase mrnousy, jak si to mezi sebou usporadaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nebud z toho bezradna, ja vim tezko se mu to vysvetluje, ale nekdy by ses divila, jak jsou deti vnimavejsi nez dospeli, hold mu to musis rict s nadsazkou
29. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Smil, tak to je super zprávička, mám velkou radost :wink: .Jen ať mimísci pěkně rostou.

Já se taky moc těším na náš další ultrazvuk až tam uvidím mimíska, ale budu si muset ještě počkat. Manžel se už taky těší na fotečku.

Petka, tak to máš dobré, že děláš v kanceláři, já pracuji ve výrobě, tak proto nemůžu do práce.

Dckami, držím moc pěstičky aby se vám to domácí snaženíčko povedlo :wink: .
29. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
sis diky, ja jen doufam,ja jen doufam, ze se za 14 dni nebudu mjuset rozhodovat mezi redukci :unamused:
29. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Snad ne, držím moc pěstička aby jsi se nemusela rozhodovat a aby mimísci byli silní :wink:
29. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
sis diky:slight_smile:
29. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky
dlouho jsem tu nebyla potřebovala jsem trošku vypnout.Dneska ráno jsem si dělala tt a jsou tam //.Nemužu tomu uvěřit a taky se bojím aby to nedopadlo jako v březnu zamlkly potrat :frowning2: Doktor mě už napsal prášky na pr.měsíc a ono se to asi povedlo.Koupila jsem si femigard,mateří kašičku a čaje a ovulka byla 25 den ale byla.Dneska je to 11 den zvýšenejch teplot a už jsou tam //.Tak mi držte palce at to dopadne dobře.K dr.jdu až 11.5 :slight_smile:
29. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
Andy to je super, mocinky držím pěstičky ať se mimísek drží zuby nehty :wink: .
29. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
Sisi díky
mam strach taky s mimoděložního ,protože mám jeden vejcovod nepruchodnej.Dr.mi jednou říkal že se to muže stát,ale doufám že to bude v pořádku.Tet jdu do práce ozvu se zítra .Ahojky :wink:
29. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz
Andy tak to je skvele:slight_smile:¨moc gratuluju, jen opravim ze k dr. jdes asi 11.6. ne 11.5., ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac ja jdu taky 11.6..
29. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz
Jééé holky,
tak jsem četla na netu, že náš zlatý slavík Kája Gott je po čtvrté otcema a mají zase holčičku - Nella Sofie. :sweat_smile:
29. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
Krásné ránko všem :slight_smile:
Teda aspoň já se před chvílí vyhrabala z postýlky, nějak mi to dřív nešlo, v nosi mne totiž bolel žaludek, snědla jsem něco co mi nesedlo, tak fakt nevím co mám jíst, já snad skončím jenom na suchých rohlíkách a piškotech, brrrrrrrrrr to byla ale noc.
Dckami já Káju viděla i v televizních novinách jak si pyšně držel dcerunku v náručí.
30. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak se na vás jdu zase po nějakém čase podívat, jsem teď v jednom kole a nějak nestíhám. Ale mám snad dobrou zprávu, po dnešní kontrole v CARu máme zažádáno na pojišťovně o stimulaci na IVF a abychom nečekali jen tak, tak zítra jedeme na IUI. Překvapilo mě, že moje tělíčko funguje a dokázalo vytvořit folíky i bez stimulace :grinning: v což jsem ani nedoufala, protože mi při poslední kontrole dr. říkal, že se mi PCO zase vrací.

Jinak vám všem, těhulkám i čekatelkám přeju pevné nervy a užívejte krásných slunečných dní :wink:
30. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: no m24 to je bezva,drzim mooc palce at se ivf povede:wink:
30. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
Holky, díky za podporu, snad to někdy vyjde.. vypustila jsem to z hlavy a přemýšlím nad jinými věcmi. Hlavně teda nad naším tříletým raubířem ohledně školky atd.takže jak říkám-uvidíme :wink:

smilers: musíš nám potom napsat, jak jsi teda dopadla..
Pěkný den vám všem!
30. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz
lucko neboj dam urco vedet :wink:
30. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
Hezký den.. Dnes Lucasek dostal neštovice..Mám tedy opravdu radost,venku je tak krásně,a my budeme muset být zavření doma.. :frowning2: Taky se mi honí hlavou,jestli to tomu malému mimískovi v bříšku nemůže nějak ublížit..
30. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky
tak je to v pr.....Dělala jsem si tět tt a už jenom /,a teplota taky dole 36,6.Uvidím ještě zítra ráno ale asi to tet nedopadlo,a to jsem se tak těšila že to vyšlo :frowning2: Dneska jsem 12 den od ovulace
30. kvě 2008 ve 12:58  • Odpověz
andy a delala sis ten samej test jakvcera? myslim znacku? to taky hodne dela
30. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
Ahojte holky chtela bych se Vas zeptat .-)) jsem taky snazilka uz o 2mimi:slight_smile:) tak bych se Vas chtela zeptat delala sem si tehot.test mela sem to dostat 25.kvetna udelala sem si test a vysla slaba carka druha na testu dneska sem si delala znovu test a byla silna uz jenomze sem byla na gynde a doktor nic na ultrazvuku nevidel prej je brzy.. ale take mi rekl ze muzu mit cystu merim si i bazalni teplotu ktera mi vubec neklesla a porad je nad 37 C muzete mi prosim napsat co si o tom myslite?? jinak mam prijit za doktorem az za 14 dni:frowning2:(
30. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
andry no ono je fakt jeste brzo aby neco na utz videl, vetsinou tam holciny chodi za 14 dni od vynechani MS, uvidis za tech 14 dni, ted je tezko rict, je faktem, ze pozitivni test muze byt i pri cyste, ale pokud mas porad tak vysokou teplotu, tak ta pravdepodobnost tehu tu je, drzim palce :wink:
30. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
dekuji smilers:-* snad ano sla jsem brzy no ja vim:frowning2:( pokud bych mela cystu tak ta teplota by asi zvysena nebyla ze? mam ted porad 37.2 :slight_smile: a ta druha carka je ted silna predtim prave nebyla jen malicko byla viditelna :slight_smile:) jinak ti dekuju :-*
30. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz
vsak uvidis, ale myslim, ze to ranne tehotenstvi je :slight_smile: zatim potichu gratuluju pac to nechci zakriknout
30. kvě 2008 v 15:33  • Odpověz
dekuji :slight_smile:) a co ty? taky se snazis?:slight_smile:
30. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
neni zac:slight_smile: no ja se doufam na dlouho dosnazila :wink: po 4 letech sem otehotnela diky IVF :wink: ted jeste dojit na konec a uslyset srdicko a budu ok:grinning:
30. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.