• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Smil, tak jak to prožíváš? Něbolí tě hlava? Mě strašně. Myslíš, že by to mohlo být utrošem?
1. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahojky, peti teplo prozivam blbe ale co uz, ale hlava me neboli, spis sem tam bricho, asi na nem v noci sem tam spim :grinning: po utrousi ti to muze delat
1. čer 2008 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, to vedro mě zabije a to nejsem zatím těhulka.. neskutečně mě bolí hlava a včera mi bylo i špatně :confounded: mám ráda teplo, sluníčko atd. ale né v přehnaném množství.

A co vy, jak prožíváte toto počasí.. doufám že někde u vody nebo ve stínu :slight_smile:
2. čer 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
Krásné pondělní dopoledne :slight_smile:
Luci o tom vedru ani nemluv, já ho snáším teda pěkně blbě, jsem zalezlá doma nebo ve stínku, na sluníčku je to děs, ale bohužel musím sem tam nakoupit aspoň pečivo, zbytek obstará manžel.
Jinak jsme se byli o víkendu podívat na chaloupce, holky tam je ale krásně, nejradši bych tam byla teď celé ty tři krásné měsíce. Takový klídeček a pohodička a hlavně čerstvý vzdoušek.
2. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
Nazdarek o vedru me ani nerikejte, jeste ze mame v loznici takovej chladek:grinning:
2. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
Smil, kdyby ale aspoň pofukoval nějaký větřík, ale on nikde :frowning2: .
2. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
krásné slunečné ráno,
tak mě vedra nevadí, v sobotu jsme byli na koupálku, byl tam dětský den, večer jsme dali holku k mamce a jeli jsme na koncert Jiřího Schmitzera. Včerejšek jsme strávili na chatě, bylo krásně, tak jsem ráno vyplela skalku a po obídku jsem si vytáhla lehátko a byla opalovačka :sunglasses: .
Závidím vám, že jste doma. Já makám, dneska do 17 hod., alespoň, že jsem ve starém baráku a není tu takové vedro.... :wink:
Tak se opatrujte těhulky. :sweat_smile:
2. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky
to teplo je hrozný,dneska jsem zalezlá doma.Sluníčka už mám dost,celý výkend jsme byly s kamarádkou na sluníčku tak jsme pěkně červený.V sobotu jsme byly na Sychrově byl tam v parku pro děti program a včera jsme byly za Turnovem jmenuje se to Štastná země a je tam hodně atrakcí pro děti.Bylo to super až na ti ceny ,hruza.
No a já jsem to nakonec dostala,už jsem to tušila bt šla dolu,ale už tt nevěřím ,ve čtvrtek pozitivní a v pátek už ne.Alu aspon že jsem to dostala a nemusím na injekci,byla jsem na ní každej měsíc.Tenhle měsíc jsem začla brát femigard,mateří kašičku tak třeba se to srovnalo,sice jsem to dostala 37 den ale dostala.Od čtvrtka začínám brát clostylbegyt,tenhle měsíc na ultrazvuk nemusím tak jsem zvědavá jak zabere,budu měřit aspon bt.Pak ho budu brát ještě jednou a pak asi injekce,doufám že na ně nebudu muset :frowning2:
2. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami, taky bych si zašla na koupák, ale asi bych to vedro tam nevydržela, uvidíme, snad v červenci to bude lepší a budu moct hezky na nějaký koupák.
Andy, tak to jste si pěkně užili víkend, na Sychrově je moc krásně, taky jsem tam jednou byla a moc se mi tam líbilo. Držím ti pěstičky aby stimulace tentokrát vyšla :wink: .
U nás je zase pěkné vedro hned od rána, tak už se těším na večer, až se ovlaží trochu vzdoušek.
3. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
AHojky, andy priste to uz vyjde :wink:
3. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
ahoj, holky,

andy, nevěš hlavu a zkoušejte dál :slight_smile:

sis, tak jak je v půlce 3. měsíce? dáš fotečky do alba?

smil, kdy máš další kontrolu?

včera jsem si šla požádat o vyhcázky, tak mi je poviloli odpoeldne 16-20 hodin. Toz jsme se hned šla převléct, že pojedeme k našim na zahradu. Ještě jsme po cestě jeli vyzvednout mamku od kámošky a jak jsme na ni čekali, udělalo se mi tak "fajně", že to švagr otočil, a vysadil mě s manžeou zase pěkně doma. A bylo po vycházce :unamused:

DNeska mi není od rána bůhvíjak skvěle, asi daň za to, že včera to bylo celkem ok.
3. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
ahoj peti dalsi KO mam 11.6. :wink: ja mam vychazky od 13 do 17
3. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla u dr. a budu si měřit bazální teploty, abych vůbec věděla, jestli mám ovulaci.. mám s toho docela strach, protože ty garfy potom vezmu k dr. a uvidí se, jestli je všechno tak jak má, no pokud ne, tak nás čekají vyšetření :frowning2: Do Září mám času dost, tak snad se na nás zasměje štěstí..

Jinak to vedro mě asi fakt zabije, je mi blbě a nějak mě začli pobolívat chvilkama prsa, to bude asi tím, že bych to měla dostat-sakra :angry:

Pěkný den, pa páááá
3. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne :slight_smile:
Tak zase je u nás pěkné dusno, včera sice odpoledne byla bouřka, ale teď zase svítí sluníčko, ani ráno se nedá spát.
Petko, já jdu v pondělí na ultrazvuk, tak snad budu mít fotečku s mimískem, už jsem napnutá jako špagát.
Včera jsem odpoledne vyrazila na nákupy, musela jsem si pořídit nějaké volné trička, ale sukni jsem bohužel nesehnala, tak snad v pondělí.
4. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
Holky, máte některá zdravotní pojištovnu č.207 OZP? Na netu jsem našla odkaz, kde si mohu zjistit, kolik jsem od ledna zaplatila na regulačních poplatcích, tak pokud by se to někomu hodilo, tak tady to je: https://www.ozp.cz/reg_pop/

Sisi, na těhotenské oblečení se podívej na stránku www.mimibazar.cz, já zde nakupuji i oblečení pro malou, občasi v aukci pro sebe. Jsou to nové i starší oblečky, ale za rozumné ceny. :slight_smile:
4. čer 2008 v 11:15  • Odpověz
sisi, uz to zacina byt videt, ze? Ja mam pocit, ze se mi uz zveda pupek. od zitra byhc mela byt 8tt.

u te pojistovny nejsem, ale casem to urco pujde zjistit vsude. Ja jsem letos byla zatim jen 2x u gynekologa, potreti jsem uz u nej enpaltila, jednou u zubare a 2x v lekarne :slight_smile:
4. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojky.. Tak jsem byla na další prohlídce,jsem 7tt,ale stále byla vidět jen malinká tečička.Doktor se netvářil moc spokojeně,ale neřekl mi víc,jak že mám 25.6. přijít na další kontrolu..Jak je to u vás..?
5. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Díky Dckami, určitě mrknu na ty stránečky :wink: . Tu pojišťovnu co máš ty má mojí ségry celá rodina. Já mám všeobecnou.
Petko, jo bříško už pomalu roste a i prsa se mi zvětšily. Mě můj gynekolog říkal, že příští návštěvu už u něj platit nebudu, prý od 10 týdne už se neplatí. Jo a k zubaři jsem objednaná na 27.6., tak uvidíme.
Deei20, mě byla taky vidět jenom tečička na prvním ultrazvuku, tak si myslím, že je to normální , nedělej si žádně starosti, uvidíš, že příště tam uvidí víc :wink: .
5. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz
deei, já jsem byla naposledy 25.5. a zárodek nebyl vidět asi žádný, aspoň doky říkal, že vidí krásný gestační váček, o zárodku nepadlo slovo. To jsem ale byla někdy v půlce 6tt.

sisi, mně sestra u doktora říkala, když jsem chtěla platit, že už mám těhu potvrzené a že už cvakat nebudu, to jsem byla v tom šestém. Myslím, že někteří doktoři na tom rejžujou, co to dá. Nikde jsem nenašla, od kterého týdne se neplatí, podle mě od chvíle, kdy ti doktor potvrdí těhotenství... Průkazku ti už dali? Anebo až příště?
5. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
Ne průkazku ještě nemám a a ni se o ní doky nezmiňoval kdy mi ji dá. Sama jsem tomu zvědavá i manžel se mne ptal kdy ji budu mít. A ty ji budeš mít kdy?
No oni si asi říkají, že vyrýžujou co nejvíc.
5. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
Nazdarek tehule,tak vidim, ze se uz tesite na tehu prukajdy:grinning: no ja jsem na to taky zvedava:grinning:
5. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Ahojky Smil, to víš že se těším na průkazku.
A tobě se daří jak , vše v pohodě, nebo už tě přepadly nevolnosti?
5. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz
a jo dari se fajn, nevolnosti me sice prepadli ale nezvracim, coz bych radeji nez met porad pocit hladu a pri tom vedet, ze jim ostosest:grinning:
5. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
Jé Smil, tak to nejsi sama, já to mám taky, ale vždy ráno ještě v posteli sním pár piškotů, ale tak hodinu před tím než vstávám a mohu říct, že je to lepší.
5. čer 2008 ve 14:59  • Odpověz
sis, myslím, že mi ji dá už při příští kontrole. Já mám taky furt hlad, takže se musím najíst, jinak riskuju mdloby. A dneska jsem viděla svoji večeři 2x, blééé. Přitom jsem měla čistě graham s plátkem šunky, bez másla. Je to čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
Petko, nic si z toho nedělej, já šunku nemůžu vůbec, tak nejím salámy, dokonce nemůžu ani tavené sýry, okurky, nic smaženého, banány , hrozny, pórek atd.
Jsou to vlastně potraviny které jsem měla moc ráda, ale bohužel, naštěstí je víc věcí, které jíst můžu.
Snažím se jíst hodně ovoce a zeleniny.
6. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
ahoj,
tak my byly ráno s Elí u zubařky, jí nic nedělala, mě opravila 1 plombu, nechala jsem si dát bílou.
Za hodinku jdu z práce domlů, pobalím to a vyrážíme na chatičku :slight_smile: M8 se sice zkazit počasí, ale vezmeme si kola a uděláme si výlet do okolí. :wink:
Všem přeji krásný a pohodový víkend.
6. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz
ahojky, holky :slight_smile:

sis, no mám opačný problém, nemůžu skoro nic :unamused: Ale dneska sjem dostala docela chuť na skleněné nudle s hovězím od Vietnamců, co mají kousek od nás bistro, tak jsem si tam zašli s manželem objednat a papakali jsme doma. Ovšem hned po návratu domů /byli jsme venku cca hodinu/ jsem prve předvedla šavlový tanec na Wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to jsem měla prázdný žaludek, prostě z hladu zvracím :frowning2:

Kamčo, tak je to správné, zubař se nesmí zanedbávat :slight_smile: Kolik u vás stojí bílá plomba, můj doky si účtuje 450,- Kč. Jéje, já bych si taky ráda vyjela na kole, anebo si šla zahrát bembajs - raketa letěla do skříně hned, jak jsem objevila // ...
6. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky holkyny moje... Tak zase po dlouhé době tady na vás koukám a to je mi novejch zpráviček. :sweat_smile: Jsem za vás sama moc ráda, že už se to povedlo a moooooc vám gratuluju... :grinning: A jak se jinak máte?

Sisidani a smilers jak vám je těhulky? Dokážu si představit jakou jste měli radost při zjištění //. :wink:
7. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
Holky jen si to užívejte, ono to tak strašně rychle letí :angry:

A ostatním snažilkám držím palečky, jak je vidět tak ta spravedlnost opravdu existuje a sedne časem na každého, tak nezoufejte i vám se to povede :wink:
7. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.