• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Díky za povzbuzení, už by bylo na čase, aby se to povedlo... :confounded:

U nás jsem platila za bílou plombu 280 Kč + 30Kč regulační poplatek, za holku jsem nic neplatila. To jsou dost velké cenové rozdíly... :angry:
8. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
Tak to máte nějakého levnějšího doktora, anebo má levnější materiál, teda taková nespravedlnost :astonished:
9. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Zuzi, to jsem moc ráda, že jsi se po dlouhé době ozvala :wink: .

Tak jak se vám všem daří?
Petko, to je mi líto, že ti je tak zle, ale je fakt, že já taky skoro pořád něco jím, a nemůžu být o hladu.

Já byla dnesk na kontrole u dokyho. Mě porazí, brali mi 4 zkumavky krve a poprvé se to sestřičce nepodařilo, mě totiž žíly nejsou moc vidět. Tak to zkusila do druhé ruky, tak jsem potom chodila po městě s obouma zalepenýma rukama. Doky byl moc rád, za to že miminko pěkně roste, a poskočil nám i termín porodu, tak to vidím, že jich budu mít ještě několik. Hlavní je, že je vše vpořádku. Jo a těhu průkazku dostanu až za 14 dní, kdy taky jdu na podrobnější ultrazvuk.
9. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz
ahojky,
Sisi, blahopřeji, že je vše v pořádku.

Já se musím pochlubit, naše Eliška dneska slaví 6. narozeniny, v září jde do školy. :slight_smile: Už je z ní velká holka.
10. čer 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahojte holky prisla sem jen pozdravit:slight_smile:

Ahoj smili:slight_smile: tak jakpak se mate?:slight_smile:
10. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
Krásný den všem :slight_smile:
Jé Dckami, tak to utíká, Eliška ti roste jako z vody, no a až začne chodit do školy, to teprve bude utíkat.
10. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojky andry mam se fajn, zitra me ceka utz a jak ty? cetla jsem,ze mas pozitivni testik :wink:

ahoj sis, jak je?
10. čer 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Ahojky Smil, ale jo jde to včera jsem tady psala příspěvek o ultrazvuku, a jsem moc zvědavá na tvůj.
Kolik mimísků tam budeš mít a držím ti pěstičky :wink: .
10. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
diky, ja jsem taky zvedava :grinning:
10. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
ahojky Smili jj mam pozitivni ale to uz dyl:frowning2:
Akurat ted ta carka tehu je silna snad jeste vic jak kontrolni:slight_smile:
A navic se objevila drive nez ta kontrolni:slight_smile:
Tak snad to teda tehu je:slight_smile: Juuu uz zitra??ty jo to mi musis napsat hned jak si dopadla:slight_smile:
Sem silene zvedava, ja jdu v ten patek ale to taky utece:slight_smile: Uz se nemuzu dockat:slight_smile:
Budu na tebe myslet a drzet palecky:slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
andry no to si pis, ze ses tehotna, na tuty, me uz potom taky nabihala ta hlavni carka a pak az kontrolni :wink: jj dam vedet ale ty dej pak taky vedet at uz muzu pomalu gratulovat :slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
smili a mela si tu tehu carku silnejsi jak tu kontrolni? nekdo psal ze to muze byt mimodel.nebo co ale nepsaly to me jeen sem to nekde cetla... Jojo v patek urco pisnu jak sem teda dopadla:slight_smile: jdu tam ale az na pul 9 nejak to tam nejsou moc lidi:slight_smile: Zitra na tebe budu myslet a urcite hned pisni ju?ale prectu si to az odpoledne nebudu rano doma :frowning2:
10. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz
jj pak uz jsem ji mela silnejsi, bud v klidu bude to tehu jak vysite :wink:
10. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
jojo nastesti sem v klidu:slight_smile: uz jo celkem protoze ta carka hodne zesilila a navic mam stejny testik koupeny tak jsem docela rada a i pritel rikal ze je to 100% tehu.. :slight_smile:

Hlavne Smili zitra pisni ju?treba tady:slight_smile: Tak papa jdu se chystat dneska musim do skolky... a moc se mi tam nechce:slight_smile: je veedro..
10. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
jasne napisu, tak papa
10. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
jeste tu chvilicku budu ale odbiham:slight_smile: jojo uz se tesim:slight_smile: Tak papa Smili:slight_smile: a at to dobre dopadne:slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
Tak Smil jak jsi dopadla, jsem napnutá jako špagát.

Uf u nás je zase takové vedro a já se vařím doma, škoda, že nemáme balkon, to jediné mě štve, že nemůžu sedět v chládečku na balkoně.

Petka, kde jsi jak se daří?
11. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahojy, jsem tu :slight_smile:

U mě nic moc, dopoeldne bývá celkem v pohodě, hůře je kolem oběda a pak kolem 16. hodiny. Ale už se těším na pondělí na kontrolu a v úterý chci jít do práce. Doma už mi šibe. Sedačku v obýváku už pomalu nenávidím. Trávím na ní nejvíc času :unamused:

A co u vás nového?
11. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
y balkon máme, dokonce dopoeldne je na něm pěkný chláek, takže ho mám otevřený. Odpoledne se otočí slunce a v obýváku je jako v peci :unamused:

Co, holky, dneska obědváte? Já už nevím, co jíst. Jednak mi nic nechutná a nudlí jsem už přejezená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Peti, to je mi líto, že nemůžeš jíst víc věcí. Já si chci dneska uvařit bramboračku a rizoto, ale to budu vařit až odpoledne, než příjde manžel z práce, abych to nemusela ohřívat. Jinak já teď jím hodně paštiku, kedlubny, broskve, nektarinky, jahody, tvrdý sýr, rajčata. A mám hrozitánskou chuť na meloun.
Zkus si uvařit rýži s něčím co by ti chutnalo.
11. čer 2008 v 10:24  • Odpověz
NAzdarek, muzu Vam rict, ze mam hlavu jak balon, jen staci kopnout, mame potvrzene UTZ, ze cekam trojcata a vsem tlucou srdicka :wink:

za 3 tydny me ceka dalsi UTZ, kde se provede screening a pokud zase priroda nezasahne a nezastavi vyvoj jednoho z nich, tak me ceka to nejhorsi rozhodnuti v mem zivote, proc ja musim met vsechno tak slozite :frowning2:
11. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
Sis, rýži jsem jedla minulý týden, teď ji nemůžu ani vidět :angry:
Ovoce mi taky chutná, toho sním denně hodně. Až se trochu bojím, abych nebyla převitaminovaná. Nejvíc teď ujíždím na broskvích, nektarinkách, ananasu a melounu. Jablka třeba vůbec nemusím.

a včera mě taky chytla chuť na paštiku, uvažuju, že zaběhnu do obchodu a koupím si ji na večeři s chlebem. není paštika v 1. trimestru riziková? Játra se jíst nemá...

Smil, tak už máš po kontrole :slight_smile: Takře se chytly všechni 3. Hm, je to hnsuné, prve člověk přírodu ukecává, ať je mimi a ona pak zase drží až moc...
11. čer 2008 v 15:03  • Odpověz
ahoj Smil,
krásné fotečky z utz, poprvé jsem viděla trojčátka. Raduj se z toho, že se to povedlo, třeba se to vyřeší samo, ale pokud ne, tak to rozhodování vám nezávidím. Musí to být velice těžké. :cry:
11. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
dckami diky:slight_smile: no mame uz asi rozhodle, pokud screening dopadne dobre a vse bude ok, tak manzel rozhodl, ze jdeme do trojek, i za to riziko :wink: peti vubec to neni hnusne az s odstupem casu si rikam, ze mame vlastne asi stesti, ze se vubec zadarilo
11. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
Smil,
tak to tě obdivuji :grinning: , ale pokud máš podporu v rodině, hlídání, tak proč ne.
Myslím, že na trojčata ti dají domů v šestinedělí i pečovatelku. U nás se asi před 7 lety narodila také trojčátka, byli přirozeně počaté, byly toho plné noviny. Tatínek měl z předchozího manželství už 2 děti a těď další 3 :grinning: .
11. čer 2008 v 15:22  • Odpověz
dckami jj taky jsem neco cetla o te pecovatelce, no myslim,ze se bude hodit kazda pomocna ruka:grinning: jj podporu mam od vsech, nastesti :slight_smile: mamaku a tatku mam primo v baraku :grinning:
11. čer 2008 v 15:35  • Odpověz
Čauky všem, teeeeda smil blahopřeju a hlavně vás hrozně moc obdivuju, máte fakt odvahu, ale je to fakt krásný........... Tak doufám, že to všechno dopadne dobře.
11. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
Smil, já to myslela tak, že je to strašná ironie od přírody... prve nic a pak aby se člověk rozhodoval, že jednoho nechá odejít... :frowning2:
11. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Smil, tak to je super, a já bych nejednala jinak, vždyť je to vlastně boží dar, no a aspoň u vás doma bude veselo.
A třeba budete i v televizních novinách - budete slavní. Ale hlavní věc je ta aby jste všichni byli zdraví :wink: .
Držím ti moc pěstičky :dizzy_face: .

Peti , tak to co jíst ti teda neporadím, snad jen to aby jsi jedla na co máš chuť a s tou paštikou, tak si kup jinou než játrovku.
12. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
Peti vsak v pohode:slight_smile: holky diky za gratulky, ale jsme porad s manzou ve fazi rozhodovani jednou pro a jednou proti, ty tri tejdny budou pekelne nerozhodne :angry:
12. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.