• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Smil, věřím, že se rozhodnete dobře. Vím, že je to těžké, neboj vy to zvládnete. :wink:
12. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
Jé abych nezapoměla, fotečka se 3 fazolkami je moc hezká :dizzy_face: .
12. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
sis dekuju:slight_smile:
12. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
čauky, holky :slight_smile:

To vám řeknu, včera jsem měla večer ještě akci... Chystala jsem se jít spát, když jsem si našla na břichu klíště. Bohužel to byl takový mrzák, že mi zůstala v ráně hlavička. Měla jsem strach, aby z toho něco nebylo, tak jsme valili v na pohotovost (ve 21.45). Naštěstí měla službu hodná doktorka, která mi zbytek toho zmetka vyškrábala. Prostě nervy. Pak pom příchodu domů jsem ještě hodila tyčku. Šavlový tanec tancuju po každí, co přijdu zvenku. Asi mi nedělá dobře chůze, pohyb.

A představte si, co jsem včera večeřela... naprosto proti všem mým předsvědčením chlebíčky :slight_smile: Jsme na ně měla děsnou chuť, tak sel manžel koupit veku, salát, šunku a tak a udělali jsme si baštu :slight_smile:
12. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
ahoj Smili :slight_smile: u mudra. sem teda byla uz dneska:slight_smile: Jsem tehu:slight_smile: tak jsem stastnaaa:slight_smile:
12. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
Andry uz sem ti to psala, moooc gratuluju :wink: ja ti to rikala, ze ses jasna tehule:grinning:
12. čer 2008 v 19:41  • Odpověz
dekuju:slight_smile: to jsem rada ze nam to dobre dopadlo:slight_smile:
12. čer 2008 v 19:46  • Odpověz
andry no ja doufam,ze to dopadne ok :wink:
12. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
Andy, taky gratulka :grinning:
12. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz
Dekuju Petko:slight_smile:

Smili boli te nekdy brisko? neptal se te mudr. jestli te boli?
12. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
andry bricho me boli sem tam,ale to jsou svaly hlavne ,a taky prece jenom mam v sobe tri drobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj mudr. se me pta na kazde prohlidce jestli je vse ok.
12. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz
aha ... to je dobre ja myslela ze je neco v neporadku kdyz se me tak ptal.. atd...ale tak myslim ze by mi neco rekl... rekl at nic nezvedam tezkeho a hlavne ne maleho a ze vsecko opatrne... Tak doufam ze kdyby bylo neco zle..tak mi to rekne...
3drobky :slight_smile: po kontrole napis jak to dopadlo.-) Jdu uklidit Tak zatim pekny den:slight_smile:
13. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
Čauky :grinning:

No my ještě taky nevíme, jestli třeba nebudou dvojčátka. Na prvním UTz to třeba nemuselo být vidět. Nevím, ejstli je to můj subjektivní pocit, nebo se mi fakt už zvedá špek, ale pod pupkem mám břuch jakoby do kulata. Ježiš, už ať je pondělí!!!

Jinak já nezvedám vůebc nic, pomalu ani 2litrovou láhev s pitím :slight_smile:
13. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Smil, dá se sehnat kočár pro trojčátka?
13. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
TAk jsem koukal, jsou a je docela hezký výběr :slight_smile:
13. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
ahoj, tak dnešní den pátek 13. se fakt "povedl" :frowning2: , je mi zle - zrovna jsem to dostala. O 3 dny dříve, jsem hrozně smutná, tento měsíc jsem věřila, že by to mohlo konečně vyjít........ :cry: Vždyť už se snažíme celé 2 roky.
13. čer 2008 v 16:36  • Odpověz
dcakmi, nesmutni :wink: urcite vam to vyjde
13. čer 2008 v 16:37  • Odpověz
jojo, nevěšet hlavu :slight_smile:
13. čer 2008 v 19:31  • Odpověz
Díky za podporu. :slight_smile:

Já jsem dneska uťapaná, právě jsem se vrátila z nákupů v Německu, skoro 4 hodiny jsem byli se švárou a jeho přítelkyní v Ikea, potom pár dalších krámků a mám dost. :wink: Ale něco jsem i já nakoupila - dřevěné skládací židle na balkon, skleničky na víno, nové příbory, svíčky. Prostě jsem si musela udělat radost :dizzy_face: Teď mám na stole kafíčko a za hodinku pomažu k babičce pro malou. Táta hlídal přes den a teď odešel - má sraz ze základky, tak asi dorazí k ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2008 v 17:15  • Odpověz
Dckami, je mi líto, že to nevyšlo. Dlouho jsem tě neviděla. Jak to s tebou vůbec vypadá? Už nejsíš nebereš ATB, co? My se tenhle měsíc můžeme začít snažit po laparce.... Ale nijak velkou naději si nedávám. :pensive:
14. čer 2008 v 18:39  • Odpověz
dckami taky bych nakupovala, az by se z penezenky prasilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
ahoj Christlo,
už jsme oba po léčbě antibiotiky a zdraví. V květnu jsem se začala stimulovat na IUI Clomhexalem, ale když jsem byla na utz kontrole, byly folíky moc velké a na IUI bylo pozdě. Tak jsem se snažili doma, ale nevyšlo to. :cry: Včera jsem si volala do Pronatalu a budu brát Clostilbegyt od 3.dne cyklu, v pátek jedu zase na utz a uvidíme.
Nesmíme to vzdávat :wink: , určitě z nás budou také brzo těhulky.
14. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami je mi to moc líto, že vám to nevyšlo. Musíš teď věřit tomu že s clostilem se to podaří. :wink:

Smil, tak jak je?

Peti, tak jak jsi dopadla u dokyho?

Andreo, véééélká gratulace k těhu.

My byli o víkendu s manželem kouknout na chaloupce, tam byl ale klídeček.
16. čer 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahoj sis, dneska uz je zase lip ale vcera to byl des, jesze, ze jsem domaajakse vede tobe?
16. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
Bylo ti špatně?
No ani nemluv, já včera povečeřela sekanou, ale to jsem neměla dělat, bylo mi tak těžko :unamused: .
Víš co je ale zajímavé, že grilované kuře co jsem jedla v sobotu ( jsme grilovali) mi neudělalo nic a špekáček taky můžu, tak si potom vyber co máš jíst.
16. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
spis asi tlAK no a samo porad ta nechut k jidlu no
16. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Snad nám už ty nevolnosti a nechuť k jídlu brzo přestanou.
16. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
to doufam, uz me to neba :angry:
16. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
No mě právě taky ne a dokonce mi vadí i jízda autem a když jdu do kopce tak funím jak medvěd :angry: .
Mám na tebe otázečku, kde jsi vzala ten gfafík v tvém albíčku na odpočítávání těhu?
16. čer 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahojky, holky,
tak já jsem dneska měla ráno jak se patří. Sotva jsem vstala z postele a umyla si oči, už jsem letěla na záchod vyprázdnit žaludek. Nevím teda sice od čeho, ale bylo toho dost... K dokymu jdu až odpoeldne v 16 hodin. Celou noc se mi o té kontrole zdálo. Stokrát jsem se vzbudila a pokaždé byl ten sen trochu jiný, ale stále o tom, jak jdu na kontrolu s nervama v pytli, jestli na UTZ něco bude nebo ne. Ani jednou jsem se nedostala do fáze, že bych ležela a doky mi ten UTZ udělal. Jednou jsem ho dokonce prošvihla a sestra mi řekla, že se musím objednat na další termín, ale že to bude nejdříve za 14 dní. Jsme byla úplně hotová. Fakt mám z toho děsné nervy a bojím se, co tam uvidí...

JInak takhle blbě je mi asi z toho utroše, si myslím.

Sis, jízda autem mi vadí taky, dokonce i chůze, to je mi pak dycky na zvracení.
16. čer 2008 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.