• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
sis tady je 3D graf http://babystrology.com/tickers/
dalsi tady http://pregnancy.baby-gaga.com/

a tady je graf http://lilypie.com/create_baby_days.php

vcera jsem zrovna rikala manzovi, ze me ty vychazky jsou na prd, pac dlouhe trasy jsou pro me nemozne, jsem radda,kdyz sem jen na zahrade nebo dvorku :frowning2:
16. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
Smil, já jsem se minulý týden dívala na to okýnko s embryjekm, ale neuměla sjem to vložit do svého alba, prosím tě, jak se to tam strká?
16. čer 2008 v 11:31  • Odpověz
peti zvolis si kolik mas miminek, pak vyplnis bud predpokladany datumporodu nebo datum posledni MS, ono ti to samo vygeneruje kod v HTML a ten kod prekopirujes do sveho alba v sekci zmen udaje v albu, tamtoprekopirujes a ulozis a mas to :wink:
16. čer 2008 v 11:41  • Odpověz
to zadaní údajů mi šlo, ale nheuměla přřeokopírovat HTML kód... Díky za radu, až se vrátím od dokyho a bude to v pohodě, tak si to udělám :slight_smile:
16. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz
staci oznacit html kod, dat ctrl c, a pak aby se to prekopirovalo dat zase ctrl ale v :wink:
16. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz
kopirovat umim, ale kam mám vložit ten kód v údajích na koníkovi?

Holky, kontrola dopadla skvěle, zatímco mi sestra měřila tlak, už mi vypisovala průkazku. A to jsem ještě nebyla u doktora. Prostě to brala jako hotovou věc. V ordinaci jsem pak lezla na kozu nervozní jak sáňky v létě, doky prve prohmatala, to prý bylo v pořádku. No a pak ten UTZ. Jak jsem viděla tu prďolu, co se na něm objevila, spadl takový šutr ze srdce, že to snad muselo být slyšet až v Ostravě :grinning: . Dokonce mi i UTZ vypočítal termín porodu přesně podle MS, minule měl doky zato, že budu asi později. Takže mijmi měří 2,38 cm a jsem 9+3 :grinning: . Šťastná jak blecha...
16. čer 2008 v 17:43  • Odpověz
peti gratulka, kdyz se podivas vis tak sem ti napsala kamto mas pak dat :wink:
16. čer 2008 v 17:45  • Odpověz
cituju se :grinning: a ten kod prekopirujes do sveho alba v sekci zmen udaje v albu, tamtoprekopirujes a ulozis a mas to
16. čer 2008 v 17:49  • Odpověz
Už to tam mám, prve jsem ale musela vložit fotky, aby se mit o ukázalo. Díky moc
16. čer 2008 v 18:14  • Odpověz
neni zac:slight_smile:
16. čer 2008 v 18:16  • Odpověz
jinak hezkej broucek a peknej cvalik :wink:
16. čer 2008 v 18:16  • Odpověz
Mňo, fotka nic moc, prcka vyfotil při měření, takže nejdou vidět nožičky a ručičky. A jak sebou hezky mrskal :grinning:
16. čer 2008 v 18:25  • Odpověz
hi,hi to je fakt hezky, no ja jsem zvedava na nas
16. čer 2008 v 18:26  • Odpověz
Za 14 dní jdu na ty první větší testy. Budu platit 600,- kč, ale zdá se mi to dobrá cena, v některé diskuizi jsme četla, že se platí klidně i 1300,- :confused:
16. čer 2008 v 18:26  • Odpověz
jj me taky ceka toho 2.7. screening i 1500 se plati ale nevim jak to je
16. čer 2008 v 18:31  • Odpověz
Mně doky říkal, že dali takovou cenu, aby na to šly pokud možno všechny maminky a ne jen ty, které si to můžou dovolit. On je fakt perfektní.
16. čer 2008 v 18:37  • Odpověz
16. čer 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, díky za radu, ale nějak se mi tam jenom podařilo to zobrazení malého bobíška. Jsem na takové věci levá, ale aspoň něco. Ještě tam budu muset vložit nějak fotečku z ultrazvuku, ale to chce radu od manžela.

Peti super fotečka, moc hezký mimísek.

No abych pravdu řekla, tak já část toho vyšetření co se platí už absolvovala, brali mi minule krev do 4 zkumavek a v pondělí jdu na podrobnější ultrazvuk. A bohužel jsem z těch těhulek, která musela za to zaplatit 1400 kč. Tak mě celkem překvapilo, že se platí i míň.No nic se nedá dělat, každý doktor to má jinak.
17. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
no tak to jsem zvedava kolik dame u nas
17. čer 2008 v 11:20  • Odpověz
ahojky holky, jsem snažilka už rok a čtvrt:slight_smile: a koukám, že vy tady většina čekáte v lednu? Můžu se zeptat podařilo se prirozeně nebo s nějakýma lékama nebo přímo s asistencí?
17. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
Smil, tak to jsem zvědavá taky, potom tady písni.

Leni my se o tom spolu bavily v jiném témátku Clomhexal, clostilbegyt, tak mou odpověď už znáš.
17. čer 2008 v 15:21  • Odpověz
jéé, dneska tu ještě nikdo nebyl??? no toto.. Co holky děláte? Já furt sedím doma jak pecka. Včera jsem se nechala ukecat a jela s manžou k našim. Se mi z jízdy autem udělalo tak blbě, že jsme litovala, že jsme nezůstala radši doma :unamused:
18. čer 2008 ve 14:59  • Odpověz
já jsem tady, ale nevím, co nového bych vám napsala, když se nic neděje :unamused: Uvidím až v pátek, to jedu na utz, tak se ozvu, jaká byla reakce na stimulaci a zda uděláme IUI.
18. čer 2008 v 16:14  • Odpověz
Tak ti, Kamčo, držím pěsti, ať dobře dopadneš :slight_smile:

Já se psychicky připravuju na to, že zítra budu muset vstávat v 5.30. Teď jsem se rozežrala, že jsme vstala, kdy jsem chtěla. Naštěstí budu v práci mjen dva týdny apak mám 2 týdny dovču. Ovšem pokud mě šéf naštve, můžu být doma i dřív :unamused: . Prý měl teď dost blbé období.
18. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co je nového ???už jste těhule...
Já ne , na další ket půjdu asi v září tak uvidíme a co vy :wink:
19. čer 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahojky, nějak nám to tady vázne nebo co...

já už jsme od včerejška v práci. Nijak to nepřeháním, pomaloučku, polehoučku... Jednu babu jsem dneska vyrazila, že nemám čas, ať přijde v pondělí, bo ta už mě fakt smolí. Udělala si ze mě poradce pro všechno a mě to už nebaví. :angry:
20. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
ahoj, hlásím, že jsem doma, ale Clostibegyt nezabral - mám vpravo spoustu malých a vlevo 1 dominantní folík 19mm. Zítra večer píchám pregnyl a v pondělí jedeme na IUI. Doufala jsem, že folíků bude víc :unamused: Ale co se dá dělat.
20. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz
Třeba to vyjde i s tím jedním, Budu držet pěsti :slight_smile:
20. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Jojo Peti vázne to tady, ono je venku tak hezky že spousta vůbec nemá čas na PC.
Já nevěděla, že už chodíš do práce, ale nějak ti to nezávídím, tvrdnout tam teď, když jsou takové vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Fuj mi stačí když jdu ven a jízda autem mi taky moc vadí.

Dckami, nic si z toho nedělej, mě vždy uzrál jenom jeden folík a jak vidíš tak se podařilo. No a naposled jsem taky měla 19mm folík. Držím pěstičky :wink: aby se zadařilo.

Já dneska byla u dokyho na kontrole a myslela jsem, že v takovémm vedru vyplyvnu duši a jsem moc ráda, že už jsem doma. Ten podrobnější ultrazvuk už mám za sebou, ale trvalo to pěknou chvilku, protože se mimísek nechtěl otočit na bok, ukazoval se nám všemožně z různých stran a hezky sebou mrskal. Ale nakonec ho pan doktor zachytil ve skvělé poloze. Termín porodu, který mi i pan doktor zapsal do průkazky se nám posunul na 1.1.2009 a mimísek teď měří 6,13 cm. Konečně jsem dostala i průkazku domů. Sestřička mne poprvé vážila a měřila tlak. Na příští kontrolu jdu za měsíc.
Snad mi manžel pomůže dát do albíčka foto mimíska.
23. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz
Sis, tak to je paráda, že s mimíškem všechno v pohodě. Manžu popros, ať už ti s těma fotkama pomůže, že se nemůžeme dočkat, až uvidíme prďolku :slight_smile:

já už jdu domů, od rána jsem se šéfem vyřizovala úpravu pracovní doby v úřeďáky do 15 hodin. Furt neměl čas, několikrát jsem musela přepisovat žádsot... Ale už je to, tajemnice to schválila a za chvilku balím.

A co je se smil? ¨Nemá teď někdy kontrolu?
23. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.