• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Neboj Peti, dneska manžela zavalím spoustou informací od dokyho a přemluvím ho aby mi s tím pomohl :wink: .
23. čer 2008 ve 14:54  • Odpověz
ahoj holky,
děkuji všem za držení palečků, také doufám, že to konečně vyjde. :slight_smile: Dneska to bylo jiné - manžel byl u zákroku se mnou,tak poprvé viděl, jak to probíhá... Mluvila jsem d doktorem a jsme domluveni, že pokud to teď nevyjde (nechci to zakřiknout), zkusíme v srpnu další pokus a pokud se to nepodaří, tak naplánujeme umělé oplodnění. Už nechci déle čekat :wink:

Dneska porodila má nejlepší kamarádka, ráno v 8.15 hod. plánovaným císařským řezem. Je to klučík - Jakub, 3330g a 48 cm. Zítra se na něj jdeme podívat, tak se moooooooc těším, až si ho pochovám.
23. čer 2008 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Dlouho jsem tady mezi vámi nebyla...

Něco nového?

U nás zatím nic, pořád měřím BT a už si chvílama doma připadnu né jako člověk, ale králík :grinning: (určitě jste mě pochopili, co tím myslím), uvidíme jestli se zadaří. Koupila jsem si i vitamíny, tak snad... :dizzy_face:
23. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
U nás nic nového, akorát že se mi zdá, že to zvracení je horší místo aby ustupovalo. A právě odpoledne je to největší krize. Zase je to lepší než dopoledne, můžu aspoň trochu fungovat :unamused:
23. čer 2008 v 19:47  • Odpověz
zdarec, dckami drzim palce at to iui uz konecne vyjde :wink: jj peti KO mam 2.7. ceka me screening
23. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky můžu se k vám přidat?
snažíme se teda zatím přes 1/2 roku chvíli jsem měřila BT je v pasu vidět ovuluju ale nějak se nedaří a nevím proč :frowning2:
24. čer 2008 v 15:17  • Odpověz
čauky, tož tak holky, co je to za flákačku?

Smil, takže jste se ozhodli pro trojčátka?

vítej, wrtulko :slight_smile:
25. čer 2008 v 11:30  • Odpověz
ahoj kočky,
tak já byla včera v porodnici za kamarádkou a chovala jsem si miminko, bylo to úžasné. Krásný pocit. :dizzy_face:
U nás nic nového , na víkend jedeme k vodě na Máchovo jezero, manžel tam pojede triatlon a naše holčina svůj první duatlon. Tak jsem na ní zvědavá.....
25. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz
Kurnik, k vodě bych si to lasla taky. Ale nemůžu. Chodím furt blinkat. Ne že by se to teda zlepšovalo, ael už by snad mohlo...

Dneska jsem se prohlížela v zrcadle a až jsem zůstala překvapená, jak mi vyskočil pupek. Furt se mi zdálo, že je to spíš ta moje slanina, když jsem zatáhla břicho, tak skoro nic a dneska boule i po zatáhnutí, skoro v tom není rozdíl. Už nemám co obléct, hlavně v téchto vedrech. A bohužel nemůžu vyrazit nikam na nákupy. Tady v Orlové je prd nic a do okolních měst nemám odvahu, To bych nezvládla, mně je zle, jenom jdu za roh do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil já už mám screening za sebou, u tebe to bude krapet zdlouhavější, než zabere doky všechny 3 mimísky, ale uvidíš, že to bude nádhera. Já z toho byla nadšená. Vidět mimíska jak se krásně hýbá je super.

Dckami já bych taky jela k vodě, ale bohužel mi není na sluníčku moc dobře, tak mě to asi tento rok všechno mine.
Peti to mě mrzí, že blinkáš, jenom pevně doufám, že ti to co nejdříve přejde. Jinak já naštěstí do oblečení ještě vlezu, ale už mám koupené 3 volnější halenky a sukni do gumy, kalhoty zatím ještě obleču i když už mám hezky nafouklé bříško.
Tento týden jsem byla po dlouhé době stavená v práci, jsem ráda, že tam teď v takové horko nemusím být.
Holky mě zhodnotily, že mi to těhotenstí prospívá.
26. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
Sisi, já jsem to blbě napsala, hlavně nemám co obléct za gatě. Musím si je už zapínat pod pupkem a to vypadám tlustě a ne těhotně. tak samo trika, přes podbřišek to vypadá hloupě. Včera jsem si koupila krásné červené šaty, o 2 čísla větší kvůli prsům a břichu, ty mi budou dlouho. Jsou ve stylu, že v nich můžu jít jak do práce tak někam na oslavu. Příští týden se do nich navleču :slight_smile:
27. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
ahojky, kdepak jste??? :confused:

My jsme si užili prima víkend, táta má medaily ze sobotního závodu/3.místo/, včera dopadly oba také dobře /manžel byl na 2.místě/, ale nebyli jsem tam na vyhlášení výsledků, šli jsem raději na pláž, takže si to musíme najít na netu. Elí byla v duatlonu 5. z 8 dětí - byla to spíš sranda než závody, dětičky měli stejně největší radost z medailí a sladkých odměn...

Jinak dneska jsem týden po IUI a musím říct, že je mi nějak blbě, stále mě pobolívá podbřišek. To jsem nikdy neměla :confounded: Tak uvidím, jak to dopadne, testovat se mám nejdříve za týden. :wink:

A co vy, nějaké novinky?
30. čer 2008 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Něco nového?

smil: co dělají mimísci :dizzy_face:
Peťko, ty pořád ještě zvracíš.. tak to je mi opravdu líto, chuděro. Ani nikam pořádně nemůžeš, že :fearful: ale to určitě brzo přejde a bude to všechno zase v normálu.

Jinak u nás zatím nic nového, snažíme se o mimi jak jenom to jde a uvidíme. Měřím BT, zaregistrovala jsem se i na jednom programu, kde jsou BT grafy, takže tam poctivě všechno zapisuju ať mám přehled a uvidíme. Tento týden by se mi měla dostavit MS, tak doufám, že se někde zatoulá-na hodně, hodně dlouho a už nedojde.. aspoň těch 9měsíců :grinning: a na testíku se mi ukáží // čárky :wink:

No a ve středu za kamoškou do porodnice, narodila se jí holčička-Terezka, má 52cm a 3700g, takže se moc těším, až si ji pochovám.. hihi
30. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky..Tak jsem si zase za vámi přišla pro radu.. :wink: Jsem 12tt,a pořád mě zlobí nevolnosti celý den,blinkám skoro po každém jídle..Místo nabírání kil hubnu,nepomáhají mi těhu blejzátka,ani Torecan od dokyho..Nemáte nějaký recept,jak tu nevolnost přežít..?
1. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,
sisi - gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: nakonec se zadařilo že ?
dckami - držim palečky to by mohlo být dobré znamení
Holky nezlobte se , že tu moc nejsem , trošku jsem z toho byla hotová že se nám to nepovedlo :frowning2: a chtěla si dát oddych a ted mi začala svatební sezona tak nestíhám :frowning2: ale myslim na vás .!!!!!!!!!!!!!
Každopádně mi na 2.Ket půjdem asi v září ještě to nevíme jistě ale chtěli by jsme než to pak total zdraží , někde jsem slyšelo že se to zdražuje tak uvidíme :wink:
Taky jsem si chovala miminko na svatbě moc krásné :wink: škoda že né naše :frowning2:
Tak pa a napište něco kdo co už má atd..nestíhám dočítat :frowning2:
1. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz
deei, já jsem na tom úplně stejně, až předevčírem se mi to začalo trochu zlepšovat. teď se mi udělá blbě ještě večer a jednou blinknu, jinak už snad ok. Jak jsem vysadila utrogestan, začalo se to lepšit. Torecan mi taky doky napsal, ale ten jsem raději nebrala vůbec. Asi to musí samo přejít.
2. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
Čau holky,

tk čekám jestli se ozve smil jak dopadli na kontrole???? Snad je vše v pořádku...........
3. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz
Nazdarek,deei na to zvraceni je tezka rada,vim,ze si mas navecer k posteli pripravim suche pecivo nebo bebe a vstavat pomalu,pak jeste vim o zazvorovych bonbonech, ahoj m24,jak je? Jinak fota z vcerejsiho utz mam v albu,prestala jsem brat utrogestan,jsem 10tt+6,mimca jsou velka 2x4 cm,a 3,92cm,odpovidaji velikostne tydnu tehu v jakem jsem,dle utz jsou v poradku,8.7.Me ceka screening a 9.7.Vysledky,kde se uz definitivne rozhodne,jak bude budoucnost trojcat
3. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
smil,díky,na ty zázvorové bombony se zkusím poptat..Nevíš ještě náhodou jak je to s očkováním v těhu?zjistila jsem,že by mě tento měsíc mělo čekat přeočkování po pěti letech proti žloutence,a nevím,zda tu vakcinu můžu dostat...Tak jen abych věděla,jestli si to mám vyběhávat..
3. črc 2008 v 18:51  • Odpověz
ahojky mohu k vam???nebo tu sou jen tehulky?
3. črc 2008 v 18:52  • Odpověz
deei s tim ockovanim fakt nevim, musis se optat sve gyndr.

jani tady nejsou jen tehulky, teda ted uz vetsina jo :wink: aleklidne se pridej :slight_smile:
3. črc 2008 v 18:53  • Odpověz
smilers diky holky nevite o nake tehulce co shani kocarek?
3. črc 2008 v 18:57  • Odpověz
ja myslim, ze pokud podas inzerat tady na bazaru, ze se urco podari kocarek prodat :wink: ja budu potrebovat dva kocarky, ale az poozde :grinning:
3. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
no ja sem uz podala,ale nak se nikdo nechytil...
3. črc 2008 v 18:59  • Odpověz
no ono to nebude asi hned :wink:
3. črc 2008 v 19:00  • Odpověz
no ono to trochu specha,ale snad s enekdo najde...
3. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
jj urco se nekdo najde, kdybych byla uz na konci tak proc ne, ale jsem v I.trimestru a krom toho cekam trojcata, takze potrebuju jeden dvojkovej a jeden singl kocar stejnych barev :wink: pokud to teda vsechno dopadne dobre
3. črc 2008 v 19:02  • Odpověz
aha tak to gratuluju :slight_smile:
3. črc 2008 v 19:03  • Odpověz
jani diky:slight_smile:
3. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
smilers nemas zac.. zavidim vsem kterym se to povedlo uz
3. črc 2008 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.