• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jani taky se dockas :wink:
3. črc 2008 v 19:07  • Odpověz
¨smilers pomlau tomu neverim 6mesicu uz je pryc
3. črc 2008 v 19:08  • Odpověz
ale ver, nam se zadarilo sice po IVF ale po 4 letech, takze nadeje opravdu je, jen proste u nekoho se to stesti objevi pozdeji
3. črc 2008 v 19:09  • Odpověz
smilers aha tak to jo... no ja sem zvedava zda se to povede normalni cestou nebo doktori budou muset pomoci
3. črc 2008 v 19:11  • Odpověz
jani nema cenu nad tim premejslet, ale pokud se vam nepodari rok otehotnet , tak se nech vysetrit na hormonalni profila manza spermio, at vite co a jak :wink:
3. črc 2008 v 19:12  • Odpověz
pritel byl uz na vystreni spermia ja zatim nebyla na vysetreni jelikoz neubehl rok
3. črc 2008 v 19:13  • Odpověz
vsak proto rikam az ubehne rok :slight_smile:
3. črc 2008 v 19:14  • Odpověz
ja vim,ale pritel byl uz tedka aby vedel
3. črc 2008 v 19:16  • Odpověz
3. črc 2008 v 19:18  • Odpověz
a co jinak noveho???
3. črc 2008 v 19:40  • Odpověz
jinak noveho skoro nic, prcci rostou prikladove, pristi ut me ceka screening a ve str rozhodnuti jestli bude potrebna redukce plodu nebo nakonec riskneme trojky donosit
3. črc 2008 v 19:46  • Odpověz
ahojky, holky, u nás taky všechno v pořádku, v pondělí jsem byla na kontrole a na tom prvotrimestrálním screeningu, snad dopadlo všecno dobře. Miminko je velké 4,55 cm, teda to bylo v pondělí, dneska už bude mít možná o cm víc. Další kontrolu mám až 28.7. :slight_smile:

Jani, ať se vám teda brzy podaří, nám to taky vyšlo až po půl roce
4. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
Vítám novou snažilku :wink: ,Jani půl roku není žádná doba. My se snažíme už 2 roky. Teď čekám, jak dopadla 4.IUI, jsem ochotná risknout ještě další v srpnu a potom rovnou na IVF.
4. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
ahoj kočky,
ráno jsem si dělala testík, dnes jsem 14.den po IUI - bohužel je negativní. :cry: Tak jsem se naštvala rovnou jsem si volala do Pronatalu, ve čtvrtek tam pojedu a chci se domluvit na IVF.
7. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahojky všem,

dckami tak to mě mrzí že to zase nevyšlo, ale nezoufej, ono se to pohne, když jsi se takhle zdravě naštvala a půjdete do IVF tak to už přece musí vyjít :wink:

smilers ty tvoji prďolkové jsou tak nádherí, já když koukám na ty fotky z utz tak u toho normálně slzím :wink:

Jinak mi máme schválenou stimulaci, navržený krátký protokol, takže čekám na ms a jdeme do toho. Sice jsem slyšela, že se IVF přes léto moc nedoporučuje, ale nám to nikdo nevymlouvat tak doufám, že budeme světlá výjimka. :grinning: Zatím jsem plná optimismu....

Peti máte vybrané krásné jméno pro kluka, Alex se mi hrozně líbí, ale nevím jestli by to prošlo u manži :unamused:
7. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz
M24, můžu se zeptat, jak dlouho si čekala na schválení od pojišťovny? Jka jsem tady tak četla, tak je to velice různé - od 14 dnů po 2 měsíce :confounded: . Tak nevím, s čím mám počítat.
7. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz
dckami jsem u vzp a ta na to má měsíc, někdy jsou rychlejší (3 týdny) měsíc je maximum. Teď ho musíme do tří měsíců využít, některé pojišťovny mají možnost využití až rok. Takže je to různé, podle pojištovny, ale i té vzp to trvá měsíc, tak myslím že jinde to bude spíš rychlejší :wink:
8. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
ahojky,
tak včera se mi odpoledne rozjela mrcha. Jediné pozitivní na tom je to, že to nebudu mít na dovolenou. Odjíždíme tuto sobotu, dovču mám 3 týdny, huráááááá :grinning: Zítra jedu do Pronatalu, tak se ozvu, jak jsem dopadla.
9. črc 2008 v 15:54  • Odpověz
dckami jé dovču závidím a přeju...... Tak ať ti to v Pronatalu dopadne :wink:
9. črc 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, tak jak jsi dopadla v útrerý?

M24, držím pěstičky, aby ti nejenom příprava, ale i IVF dopadlo dobře :slight_smile: .

Jinak já se mám prozatím dobře, nevolnosti snad už ustupují. A na další vyšetření mám jít až 22.7.
10. črc 2008 v 16:49  • Odpověz
ahoj kočky,
tak já byla včera v Pronatalu na konzultaci ohledně IVF. Doktor byl velice příjemný a IVF mi doporučil. Domluvili jsem se na stimulaci Gonalem. Vzhledem k tomu, že jsem včera byla 2.den cyklu, ihned mi nabrali 4 zkumavky krve a dostala jsem i žádanku pro manžela na krev. Ten byl dneska ráno na odběru. Dále jsme se domluvili, že po menses v srpnu přijedu na vyšetření a stěry, 20.-22.den cyklu na utz a pro stimulaci. Vypadá to, že pokud výsledky krve budou v pořádku, stihneme 1.IVF v září. :slight_smile:

Tak se tady mějte krásně, já mám od zítřka 3 týdny dovolené a nebudu na netu. Jedeme na Slovensko na Liptovskou Maru, potom na týden na jižní Moravu a budeme jezdit na kolech. Poslední týden budu s holkou u babičky na chatě. Těším se, až si odpočineme. :dizzy_face:
11. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: dckami tak to je bezva, tak ted uz se to s ivf musi podarit :wink: a jinak si hezky uzij dovcu:slight_smile:

sis csreening dopadl negativne, redukci jsme odmitli a ted uz je to proste vsechno risk, jdeme s trojkama do druheho trimestru a pocitam, pokud bude vse ok a nebudou komplikace nebo se neco nestane, tak cekam, ze snad za 4 mesice, tak v listopadu bobani vykouknou na svet a snad v poradku :wink:
11. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Jé Smil, tak to určitě půjdou císařským řezem viď. Ale je to super, že se daří dobře tobě i mimískům, jen tak dále. A už nakupuješ nějaké věci pro bobíšky?
11. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
sis jj cisarem, zatim nekupuju ale uz ted zacinam, sobe sem si koupila kojici polstar a u jedne maminky trojek, jsem si zamluvila soupravicky do porodky, zatim kupuju jen to, co potom muzu dobre udat pokud se neco stane, kocar a autosedacky budou az po narozeni
11. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
Já jsem ještě nakupovat nezačala, říkám si že, je ještě dost času. No a stejnak spoustu věcí dostanu od ségry a bráchy po dětech. Mám zamluvenou u bráchy i postýlku - má ji novou, sedačku i vajíčko do auta, tak jsem ráda, že to nemusíme kupovat. Jenom kočárek bych chtěla nový, ale zatím jsem si ještě nevybrala.
Samozřejmě, že budu nakupovat nějaké oblečení, ale až to budu mít kam dát a to bude asi tak na konci prázdnin, kdy by jsme se měli přestěhovat.
11. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
sis vsak jasne, jenze u meto je trocha jine,pac ja urco porodim tento rok jeste :wink: a lautr nic nemame:grinning: krome dvou postylek, jednestoliky jidelni:grinning:
11. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Smil a už ti roste bříško?
Mě už se hezky nafukuje, a moc se těším až budu mimíska cítit jak se hýbe.
A máš nějaké vycházky?
11. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
sis toz nevim, pri sve korpulentnosti to ani nepoznem jestli roste:grinning: mam vychazky od 13 do 17, ale jsem doma pac nikam nedojdu:grinning:
11. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
no ani nemluv, když je venku horko, tak jsem ráda, že jsem doma. Ale jinak musím vždy na pečivo do obchodu, a jsem ráda, že se projdu po venku.
11. črc 2008 v 10:39  • Odpověz
sis tak ja chodim na dvorek a zahradu :wink:
11. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.