• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
no to je výhoda toho, že máte domeček. Snad na něj taky jednou našetříme.
Chodíš třeba i do jiného témátka, myslím tím do nějakého společného tématu jako je leden 2009. Nevím ale sem do tohoto tématu už nepatříme, tak nevím kde bychom si jinde poklábosily.
11. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
nechodim, ja chodim do diskuze Centrum IVF v OLomouci, tam me to vyhovuje, jsme tam dobra parta jak snazilek tak i tehulek :wink:
11. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
muzes me psat do IP, nechci chodit to terminu uz z jednoho jedineho duvodu, ze nic nemam pri trojkach jiste
11. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
tak dobře, když tak ti písnu do IP, jinak já už musím, pokud chci nakoupit čerstvé pečivo, tak se měj zatím hezky :wink: :slight_smile: :dizzy_face: .
11. črc 2008 v 10:53  • Odpověz
:slight_smile: jj pisni, budu rada:slight_smile: tak zatim ahojky
11. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
Krásný víkend :dizzy_face:
Tak jsem si konečně našla čas a uložila si foto našeho malého drobečka do albumu, tak můžete když tak mrknout.
12. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, jé sisidani mrňousek je nádhernej :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahojky maminy.

Tak jsem doma z Chrovatska. Bylo fajně, nwebylo mi vůbec blbě. Ale sotva jsem přijela domů, zvracení nanovo...Nechápu to. Sis, ta asi tady pomalu skončíme, že... Já chodím do lednovek 2009, to sis určitě všimla.

Smil, ty bys mohla rodit už v listopadu? V 7. měsíci? Vždyť to budou miminka mít tak sotva kila :confused:

Fotky máte krásné :slight_smile:
14. črc 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj peti, dr. rikal, ze budu rada, kdyz se podari prcky udrzet do toho 35tt, muze se stat, ze vydrzi i do 37tt..neni pravidlo, ze budou medt sotva kilo, rodi se i se dvemas kilama, samo ten nejmensi bude taky vazit min :wink: :wink: vse zalezi, jak rychle rostou, a kdyz vemu, ze ored tejdnem meli vsichni pres 5cm, tak jsou toi cvalici
14. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz
tak v 35tt budou mit urcite vic, ja jsem to pocitala, kdybs rodila uz v listopadu - o 2 mesice drive :slight_smile: Drzim pesti, at se drzite co nejdele :wink:
15. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
Ahojky mamči, no koukám vám to už taky utíká :grinning: A co pohyby už je cítíte? Doufám že ano a radím užívejte si jich dokud jsou jen tak zřídka a slaboučké. Mě naše malá ted´ kope jak blázen, je to takovej fotbalista :angry: a občas se trefí tak silně a na takové místo, že to i zabolí :grinning: někdy si říkám, že snad ani nikdy nespí a jen se vrtí, ale zase vím, že je zdravá :wink:

smilers koukám, že vy to budete mít sfouknuté najednou co? Trojčátka, no ani ti nezávidím, ale neboj, všechno bude v pořádku a všechno dobře dopadne uvidíš. Hlavně musíš odpočívat.

sisdani a jak je tobě? Já už chodím zase do práce, už mám 3 týdny zasebou a jsem za to docela ráda, aspon se nenudim. Pomalu dokupujeme věci a zařizuje se pokojík. Ted´ mě v noci prohánějí noční můry a začínám mít docela strach z porodu... Ale četla jsem, že je to normální, i když mě se to nezdá :grinning:

m24 a co u vás? Pořád nic?
27. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahoj zuzi, no holky to tu už tak nějak odpískali, že prý do tohohle tématu nepatří. Což mě trochu mrzí, protože já bych třěba ráda věděla jak to u nich vypadá, ale což.....

No u nás zrovna probíhá první cyklus IVF tak drž pěsti, ať se zadaří :wink:
28. črc 2008 v 17:27  • Odpověz
Nazdarek, ja jsem nic neodpiskala :wink: m24, tak uz se pripravujes na ivf?

zuzi ty uz to budes met zachvilku taky za par koukam,ja pohyby jesteteda necitim, je jeste brzo :wink:
28. črc 2008 v 17:48  • Odpověz
Ahojky holky, no je to škoda, že se to tu rozpadá... :frowning2:

m24 no palečky vám určitě držím, naše známí taky chodí na umělko a zatím nic :frowning2: tak mi je jich docela líto... Tedy spíš Mišky když má kolem sebe známé s dětma a my čekáme...

smilers jojo už se to krátí už jen necelé 3 měsíce. Včera zrovinka porodila kamarádka a dost holčin přenáší min. o týden a taky to neměla zrovinka jednoduché a krátké... Začaly jí stahy ve 2 ráno a porodila až v 18:20 a ze sálu se dostala až ve 23:15... Dostávala krev, dost prý krvácela... Ale jinak jsou obě v pořádku.
No já s postupem času začínám taky mít dost strach a mele se mi hlavou jak to bude probíhat, jak to zvládnu atd... :frowning2: Až z toho mám i noční můry :confounded: Kdyby to šlo jednodušeji... Ale zase si říkám, že to zvládly i jiný ženský (některé spoluobčankyně i jako na běžícim pásu), tak proč né zrovna já... A hlavně malá je chtěné a vymodlené miminko, tak to pro ní vydržím :grinning:
28. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz
zuzi neboj porod zvladnes i starosti o malou :slight_smile:
28. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahojky všem
M24 držím pěstičky, neboj na tebe si sem tam myslím. Já sem tam sem kuknu, škoda, ale že se tu nikdo nějak nepřidává bylo by tu veselejc.
Zuzi, jé zase jsi se po dlouhé době ozvala, no do té práce by se mi teda moc nechtělo. Zvlášť teď když je takové horko, pomalu to ani doma nezvádám a notož ještě v práci. Když je horko tak mi teda nebývá moc dobře, je mi na vyvrácení.
Náš drobeček už měl minulý týden 250g a 12 cm, teď už je samozžejmě větší, no a na další kontrolu jdu zase 12.8. Mezi tím ovšem budeme zařizovat a zvelebovat si KOnečně už náš byteček . S manželem už se moc těšíme. Akorát se dohadujeme na jakou barvu vymalujeme dětský pokojíček. Manžel si stojí za tím že to bude určitě chlapeček tak chce pokojíček modrý a já chci neutrální žlutou.
Teď jsem byla na pár dní u ségry a včera už jsme obhlíželi malinkaté dupačky, košilky čepičky a kabátky po neteřích jsou v super stavu, tak je ségra někdy vypere, ono se to musí stejnak prát vícekrát.
No stejnak už se těším jak budeme kupovat věcičky na mimíska, které nám budou chybět.
30. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky holky,

Sisidani no tak mě to v práci docela vyhovuje, pohoda, málo práce, a můžu se i projít po městě... A taky mi to rychleji uteče... A stejnak už za pár týdnů budu doma.
Jinak my jdeme na 3D UTZ do Prahy a to zrovinka 12.8. :grinning: tak nám tam snad už na 100% řeknou co to je... V pondělí mi zase moje doktorka říkala, že podle ní to je fakt ta holčina :wink: Jinak já kromě příštího týdne mám každý týden něco, když to není krev, tak je to dovča, UTZ a nebo poradna a taky tam mám zubaře... Takže se fakt nenudím...
Dneska nám přišlo i povlečeníčko a mantinelky do postýlky... Už se těšim až to budu mít doma. Oblečeníčko máme už tak nějak všechno, ale i tak se spousta věcí najde, co chybí a ten čas se tak rychle krátí :angry: Hlavně pro sebe mi chybí věci do porodnice a kosmetika.
My máme pokojíček žlutý a zelený koberec (jsou na něm šedé myšky a žlutý sýr) :grinning:, vybírali a malovali jsme pokojík ještě když jsme o mimču teprve mluvili, ale tak nějak jsme se na tom shodli... :slight_smile: No já bych volila neutrál, pač modrá se okouká a je chladná...
30. črc 2008 v 18:03  • Odpověz
Kamča už tu dlouho nebyla, snad se nic neděje.....
3. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
ahoj kočky,
Jak se tady máte, nestíhám dočítat........

já jsem se vrátila z dovolené, kterou jsem měla 3 týdny, zítra musím do práce :angry: . Byli jsem týden na Slovensku, potom týden na jižní Moravě a týden u babičky na chatě. Počasí sice nic moc, ale odpočinula jsem si :sweat_smile: . Teď jsem doma na 2 týdny bez dcerky, jela s našima na dovču.
Jinak u nás zatím žádné změny, ale nevím, co jsem vám naposledy psala, je to dlouho. Takže to shrnu tak, že poslední 4.IUI v červnu neúspěšná, tak jsem ještě před dovolenou zajela do Pronatalu a domluvila si IVF. Hned mi nabrali krev na horm. profil. Teď čekám na mrchu a potom musím na kontrolní stěry a 22.den cyklu pro prášky, IVF bude pravděpodobně v září........
3. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz
Kami, už by to u tebe taky chtělo úspěch. Móóóc držím pěsti :slight_smile:

Teda, třítýdenní dovolená - taky bych si nechala líbit. My jsme byli týden v Chorvatsku, druhý týden jsem odpočívala víceméně doma a teď už vkuse aspoň na týden asi dovču nedostanu, páč už na to nevychází s manžou společně, takže si asi vždycky vezmu 3 dny, když bude mít volno a pojedeme na chatu na pár dní.
4. srp 2008 v 06:41  • Odpověz
Ahojík holky,já sem asi moc nepatřím,jen bych se chtěla zeptat smilers jak jsem jim to povedlo?Zda-li jste podstoupili nějakou metodu nebo přirozeně se zadařilo:Já jsem po prvním IUI minulý týden a též nám hrozí trojčata,samozřejmě pokud by to vyšlo.Děkuji
4. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahojky,
tak já jsem to včera dostala :cry: , takže IVF nás nemine. Budu zde podávat zprávičky,jak to vypadá.
Tak se mějte krásně a opatrujte se. :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
Kami, podávej, podávej. No auž aby vám to taky klaplo!
6. srp 2008 v 06:35  • Odpověz
Díky. :slight_smile:
6. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
krásné slunečné ráno :sunglasses:,
volala jsem si dnes do Pronatalu, jsem objednaná na 14.8. na kultivaci a 25.8. jedu na utz a pro stimulaci. Mám napsaný Synarel + Gonal. Tak jen doufám, že bude vše v pořádku a brzo se dočkáme mimíska.
7. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
Čauky holky, tak já jenom hlásím, že naše 1. IVF se nepovedlo :frowning2: Jsem z toho docela zničená :unamused: ale pořád doufám, že se nám nějaký ten další pokus podaří..
11. srp 2008 v 17:59  • Odpověz
m24, to je mi líto :unamused: . Ale nevzdávej to, jedno se to musí podařit.........
11. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
dckami díky, jsi hodná. Věřím, že vy dopadnete lépe :wink: Je to dost těžké, se s tím smířit, ale co, život jde dál a není všem dnům konec, musím to hodit za hlavu a věřit, že příště to dopadne lépe.
12. srp 2008 v 17:46  • Odpověz
Jsi statečná :wink: , chcete to zkusit znovu nebo si dáte chvíli pauzu?

Já jsem dneska nějaká mrzutá, potkala jsem kamarádku, máme stejně staré dětičky a obě se snažíme o druhého potomka. Ona má za sebou už 3 laparky a 3 IVF bez úspěchu :cry: Chodíme i do stejného CARu. Tak snad to u nás bude lepší.... Manželův kolega z kanceláře má dvojčátka holčičky také po IVF a povedlo se jim to napoprvé, předtím měli asi 10xIUI a nic.

Musíme věřit, že se to povede, podívej na holky z této diskuse. Vždyť jsou tady samé těhulky. :dizzy_face:
12. srp 2008 v 18:34  • Odpověz
Nazdarek damy :wink: m24 uz jsem ti psala do IP, mas dobry pristup, smirit se vzdycky s necim negativnim chce cas, ale jen do te doby nez pujdete do dalsiho :wink:

dcakmi bohuzel ne kazdemu se zadari hned napoprve, myslim IVF, to procento napoprve je fakt male, me zname se to povedlo az na poctvrte uz jako samoplatkyni :wink: drzim moc palce VAm vsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.