• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Sis tak co, jak jsi dnes dopadla?:slight_smile:
21. lis 2007 v 18:39  • Odpověz
Ahojky holčičky, mohu se k Vám přidat? Jak tady čtu už jste všichni dále než já. Já už teda mám 6 letého synáčka, a už rok chceme druhé mimčo a nějak se nadaří. Synáček byl hned první měsíc. Já mám velice nepravidelnou menstruaci a většinou poslední dobou chodím jen na vyvolávačky. Doktor mě léčil Clostylem a 3xclomhexal. Byla jsem 3x na ultr. a měla jsem velice nízkou slizni a nedozrávali mi vajíčka. No a tak nějak se neměl k dalšímu vyšetření, prý až v lednu, tak jsem změnila dr. No a ten můj nový dr. mi řekl, že nejdůležitější je srovnat nyní menstruaci.. Tak mi dal 2 injekce a až to dostanu tak mám přijít a asi mi udělá hormony. Dáda
22. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj Dado, vitam te tu, sice si tu posledni dobou povidam sama, ale co :grinning: :grinning: drzim palce at to leceni vyjde, a vy se budete zase tesit z drobecka :wink: a klidne se pridej,:slight_smile:

sis tak co u lekare? :confused:
22. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz
Děkuju... Já mám právě kámošku, která jde na IVF a tak se v tom tak nějak obě topíme. A jak jsi na tom ty? Dáda
22. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz
dado, no popravde ono je to takova trocha utopie,at uz se jedna o IUI nebo o IVF, vzdycky ty nervicky pracuji, ale drzim palce, at to vyjde kamaradce:slight_smile:
Ja jsem na tom tak, ze ani nevim :grinning: po trech letech marneho snazeni mame za sebou spg manzela ( spermii ma sice hodne ale jsou trocha pomaljesi, na otehotneni to pry ale staci- to merekla ma gyndr., uvidim co nam reknou pristi rok v CARU) a ja mam za sebou hormonalni profil na stitnou zlazu, prolaktin a jeste jeden hormon, ten mam trocha vyssi, ale nevadi to poceti, jinak vse ok, v utery jsem byla u gyndr, sliznice je ukazkove narostla, ovulka probiha, mame na to hupsnout, takze tak asi, levej vajecniky si bere asi prestavku, pac nechce plodit foliky, ludra jedna :angry: clomhexal se u me minul ucinkem, takze jsemho odmitla uz dal brat, cysty nemam po nem, takze sem vlastne v pohode, jen to ditko, ne a ne dojit :angry:
22. lis 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
Ahojky všichni :slight_smile: .
Tak jsem zde, včera jsem byla mile překvapena z toho, jak se ke mě můj doktor choval a dodal mi naději, že nám to co nejdříve vyjde.
O všem mi hezky popovídal a říkal, že nejdříve zkusíme léčbu clostilbegytem a když ten nezabere, tak potom inseminaci. No a na závěr mi popřál hodně štěstí. Jo a mám přijít ještě na ultrazvuk, jestli dochází konečně k ovulce. Bylo by to super mít malou fazolku v bříšku před vánocemi.
Smil, tak to jsi taky celkem dobře pořídila u lékaře, když tě pošle do CAR, no už bylo na čase.
Ahojky Bel tak to si teda pěkně zaměstnáváš myšlenky něčím jiným a to je dobře :wink: , tak se zase sem někdy mrkni.
22. lis 2007 v 19:42  • Odpověz
no ahoj sis, tak to jsem rada, ze si rada :wink: hlavne, ze se to uz pohne dal, drzim palce :wink: no uvidim co a jak, popravde bych radeji aby se to podarilo prirozene, ale co nadelam,ze:slight_smile:
22. lis 2007 v 19:47  • Odpověz
autor
Neboj Smil, třeba to vyjde ještě než nastoupíte do CAR, a budete mile překvapeni. To by byl dáreček pod stromečkem.
22. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz
smilers: No ja jsem ten clomhexal brala dvakrat. A mel u mě šílený nežádoucí účinky. Bylo mi často zle od žaludku a měla jsem takové stavy jako když jsem byla těhotná. Ale jinak nic, vůbec mi nepomohl. No a teď mi píchal neolutin a neoforte. Tak jem zvědavá, co se mi po něm stane :confounded: Jé holky to by bylo naprosto úžasný mit mimo na vánoce, ale to by byla setsakramensky velká klika:slight_smile: Tak držím všem moc pěstičky!
sisidani: A jak vy se dlouho snažíte? Dáda
22. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz
sis spatne by to nebylo pro vsechny z nas, met pod stromeckem fotku s UTZ :wink: dado, me clomik nic neudelal, jako bych prasky ani nebrala:grinning: takze tak asi, dalsi uzivanin jsem s diky odmitla, pockam na MS a pak me ma dr. rekne co a jak a ja s manzou se odebereme do CARU:slight_smile: takze drzim palce at ti ty leky pomuzou:slight_smile:
22. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny. Tak se jdu na vás po dlouhé době zase podívat. Nějak nestíhám, v práci mi jde hlava kolem a doma toho mám taky plný kecky (malujeme, uklízíme, .......teď do toho ještě péct cokroví, ale už se na to náhodou docela těším :grinning: )
smilers nezoufej že jeden vaječník stávkuje, u mě je to taky tak, ale dr. říkal, že když tělo funguje tak jak má, tak se vaječníky stejně po měsíci střídají (jako že každý měsíc se vajíčko tvoří v jednom vaječníku) Takže by to nemělo vadit.
Jé já bych nám všem tu fazolku pod stromeček přála. Si ani neumíte představit jak moc :slight_smile:
Jinak u mě zatím nic nového, v pondělí jdu zase k dr. po užívání clomhexalu na utz a naplánujeme druhou IUI. Pořád cvičím mojžíšovou a jezdím na mobilizace. Jo a smilers buď ráda, že jsi po clomhexalu neměla vedlejší účinky. Já si je celkem užívám :unamused: , né přímo při užívání ale pak celý cyklus. Je mi špatně od žaludku, bolí me prsa, mám šílený depky,........
24. lis 2007 v 16:03  • Odpověz
Ahooj m24 tak to ti nezavidim, i kdyz ti reknu, ze jak me delala gyndr. utz tak me ten den pak silene bolel pravej vajecnik, a pak to trvalo jeste tri dny :frowning2: , a jinak jsme si s manzou vymenili role, driv jsem byla ja ta, ktera si hlidala ovu a sup, sup, ted to bere manzel do svych rukou :grinning: :grinning: je faktem, ze me dr. rekla ze mam vysokou sliznici, tak proc toho nevyuzit :grinning: :grinning:

a jinak ja nezoufam uz, po tech letech uz me to prechazi :sunglasses:stejnak jsem zvedava, kdo tu prolomi tu barieru a bude tehu:slight_smile: a jinak drzim palce na dalsi IUI, jelikoz Vanoce jsou skoro tu, ten darek si vsici zaslouzime :wink:
24. lis 2007 v 19:08  • Odpověz
autor
Krásný den všem :slight_smile: .
Dádo mi se snažilkujeme rok a dva měsíce a mám radost z toho, že se konečně začalo něco dít.
Jinak od včerejška mám mršku, tak budu pomalu začínat léčbu a jsem zvědavá jak to dopadne.
Ahojky M24, tak to budete mít teda doma pěkně na vánoce vygruntováno. No a ještě tu fazolku do bříška a už to bude komplet :wink: . Tak hlavně ať Ti ta druhá IUI vyjde. No a jak jsi vlastně dneska dopadla, kdy jdeš na IUI?
Smils, tak jak je po víkendu?
26. lis 2007 v 10:46  • Odpověz
hoj sis, vikend usel,nu a po hruza:grinning: jak jinak, tak at ti ta lecba uz pomuze k mimcu, uz by to tu chtelo tehulku :wink:
26. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz
ahojky holky, tak dneska jsem dopadla u dr. celkem dobře. Zítra večer mi bude dělat mou druhou IUI ale říkal mi, že by chtěl tenhle cyklus zkusit IUI dvakrát :confused: , na jedné straně jsem totiž měla vajíčko 20mm a na druhé straně 15 mm. Ono u mě je to tenhle den cyklu dost zvláštní (normálně to mám posunuté), že mám vajíčko už 20mm takže si myslím, že se dr. obává, že je to spíš cysta, ale chce zkusit IUI kdyby náhodou a pak jí chce udělat ještě jednou až dozraje druhé vajíčko. no slyšela jsem o tom poprvé, ale aspoň bude dvojitá šance, né?? Teda doufám...
26. lis 2007 v 16:57  • Odpověz
m24 nsice jsem o tom neslysela, ale proc to nevyzkouset, no drzim palce at to netokrat vyjde , konecne :wink:
26. lis 2007 v 17:56  • Odpověz
autor
Ahojky, tak co děláte všechny.
Koukám, že nám to tu nějak vázne. No Smil, fakt by to chtělo nějakou těhulku, ale moc v to na poprvé nedoufám, ale třeba mě to překvapí. Už jsem se objednala na folikulometrii na 7.12. tak uvídíme.
M24 já taky kukám, ale vlastně zatím tomu ani moc nerozumím.
27. lis 2007 v 09:28  • Odpověz
Sis ses objednana zrovna na moje narozky, tak to ti ta folikulometrie dopadne urco dobre:slight_smile:
27. lis 2007 v 10:59  • Odpověz
sisidani tak to já už jsem celkem profík v těchhle věcech. zjišťuju co se dá po netu a od doktorů a taky od holek tady. :grinning:

Neztrácejte naději, všechny kterým se nedaří. Určitě to vyjde. Musíme myslet pozitivně :wink:
27. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
m24 zdarec:slight_smile: ja nadeji neztracim, vzdycky je nadeje, ze mimco bude, jen se priroda a osud musi domluvit, zda prirozene, za pomoci dr a nebo z kojenaku :wink: :grinning: nejak, jak jsme zacali s timnasim nezdarem neco delat, sem v pohode a v klidu :wink: a budou Vanoce, darky uz mam taky, takze sem tuplem v klidu:grinning: :grinning:
27. lis 2007 v 16:33  • Odpověz
autor
Krásný den :slight_smile: .
Jé tak to je Smil super, zrovna na tvé narozky a kolikáté, jestli se můžu zeptat? Taky se cítím trochu líp, když mi doktor nasadil léčbu.
M24, já si taky spoustu věcí hledám na netu, teda hlavně to co potřebuju vědět.
Jo a dárky mám taky nakoupené, jen je zabalit, no a samozřejmě napéct cukroví.
28. lis 2007 v 11:12  • Odpověz
Ahoj vsici:slight_smile: sis uz to bude 27 let co brouzdam svetem:grinning: :grinning: takze tak
28. lis 2007 v 19:17  • Odpověz
autor
Ahojky, tak si myslím Smil, že jsme tu asi zůstali jenom my dvě.
Všichni se někam vypařili. Jé tak to Ti potom poblahopřeju :wink: .
No já v ten pátek ještě jdu po tom ultrazvuku trhat ten zub. Tak budeme mít doma veselý víkend :grinning: :grinning: :grinning: .
29. lis 2007 v 09:29  • Odpověz
ahoj sis, njn budeme trpet samomluvou:grinning: ale me to neva, zubare nezavidim teda :angry: sis blahoprat neni k cemu, sem uz stara greca:grinning: :grinning:
29. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ahojky, krásný zasněžený páteček přeju( teda aspoň u nás chumelí), začíná se to pěkně vánovacovět, zatím bylo sucho a mráz, až dnes jsem se probudila do sněžení.
Jé Smil, to není žádný věk :grinning: , mě čeká příští rok 30, no a dovedeš si představit ty moje biologické hodiny :wink: .
Jinak já už 4 den užívám ten clostil, tak jsem zvědavá, někdo prý otěhotněl po něm někdo ne, a já nevím co si o tom mám teď myslet, ale radši se nestresovat, že?
M24 tak jak Ti dopadlo IUI?
30. lis 2007 v 09:35  • Odpověz
AHoj vsici, tak co m24 jak dopadla? Sis no neni , ale taky uz nejsem nejmladsi:grinning: tak drzim palce at ses to procento uspesnosti z clostilu, co maji mrnata:slight_smile:
30. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz
Zdravím holky, no jak jsem dopadla to se dozvím nejdřív za 14 dní. :sweat_smile: Absolvovala jsem IUI 2x jednou v úterý a druhou dneska ráno a dneska mi po tom bylo teda dost špatně. Motanice jako blázen, bolesti v podbříšku, no prostě jsem si to užila :unamused: , tak doufám, že to bude mít pozitivní výsledek.
30. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz
autor
Jé Smil, mockrát díky.
M24, tak hlavně teď pěkně odpočívej, však je víkend před námi :wink: .
No a hlavně si všichni víkendu móóóóc užijte v klídečku a pohodičce.
Já už mám uklizeno, ale stejnak si vždy nějakou zábavu najdu :slight_smile: .
30. lis 2007 v 15:15  • Odpověz
No m24 tak drzim pesti, treba bude dvojta odmena :wink: sis ja douklizela tedka, zrovinka:grinning: taktez jak sis, vsici si uzijte hezkou so a ne, vsici, to zni dobre, nato, ze si tu pokecame jen tri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: . No to jsi trefila hřebíček na hlavičku Smil :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale i tak si s tím pokecem vystačíme :wink: , teda aspoň zatím.
Jinak u nás je teda pěkně škaredé počasí, tak jsem ráda že jsem doma a mám hotovou prácičku. No a trochu přemýšlím, že asi začnu péct.
Jo a pevně doufám, že nám nezamknou naše témátko :frowning2: , nějak to tu teď řádí.

Bel jsi někde? Nebo zase u koníčků.
Jak se daří Smil a M24.
1. pro 2007 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.