• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahojky holky, tak nejprve vám držím palečky, at´ se už konečně zadaří. :wink:

Já si zatím užívám MD, mám pořád co dělat a pomalu začnu chystat i tašky. Někdy mi přijde, že malá to už nevydrží a bude se drát ven a pak se zklidní :grinning: Taky mi dává pěkně najevo, že je to čiloušek furt kope :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2008 v 19:10  • Odpověz
Čau holky, tak já se jdu s váma jen rozloučit, zítra odlétáme, tak musím ještě balit a trochu to doma poklidit, ať neodjíždíme z úplného borčusu :grinning:
22. zář 2008 v 17:06  • Odpověz
m24,
přeji vám krásnou dovolenou plnou sluníčka a pohody :sunglasses: . Také bych si zaletěla k moři, letos jsem nebyli a chybí mi to....
22. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ahojky všem
Dckami, určitě už máš stimulaci a možná i IVf za sebou, nevím jak dlouho to trvá, v každém případě se ozvi :wink: .

Zuzi, tak to je super, že už jsi na mateřské, určitě už máš všechno nachystáno.

M24 tak jak bylo na dovolené?

Já mám za sebou test na cukrovku, byla jsem tam dneska ale výsledek prý pošlou mému gynekologovi, tak uvidím jestli už tam zítra bude až půjdu na kontrolu. Jinak mi sestřička říkala, že to první napíchnutí vyšlo dobře.
Ale po vypití té sladké tekutiny mi bylo šoufl, tak jsem to tam asi 1 1/2 proležela na sesterně.
Tak už jsem přemýšlela o mateřské kdy ji mám vlastně nastoupit, ale ještě před tím si musím vybrát dovolenou, která mi zbývá a je to celkem dost dní tak se musím zítra sestřičky zeptat jak to teda je.
29. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
ahoj Sisi,
bohužel nemám dobré zprávy. Stimulaci na IVF mi lékař zastavil, měla jsem pouze 1 folík a nemělo by to cenu. Byl nevhodně zvolený protokol, teď čekám na menzes a potom musím na krev. Jsem z toho dost zničená. :cry:

Chválím vybrané jméno pro holčinu, také máme doma prvňáčka Elišku. :dizzy_face:
30. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
Ahojky Dckami, tak to mě mrzí, že byl protokol špatný. Pevně ale doufám, že druhý pokus bude lepší :wink: , držím ti moc pěstičky.
Mě už se jméno Eliška líbí delší dobu, jen jsem musela trošku hustit do manžela a tak jsme se nakonec dohodli, že pro holku vybírám jméno já a on pro kluka.
Výsledky na cukr ještě bohužel nebyly, ale u gynekologa bylo vše OK, tak zase mám přijít na kontrolu 23.10.
30. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz
Sisi, je fajn, že si v pohodě. Tak si užívej těhulkování a zase někdy nekoukni. :slight_smile:
Nevíš nějaké informace o Smilers, co šeká trojčátka? Nemůžu jí nikde najít a jsem zvědavá, jak jí je....
30. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Ahojky Kami, jojo někdy zase nakouknu, chvíli mi sice trvalo, neř jsem to témátko našla, ale to hledání bylo úspěšné.
Našla jsem i Smil v jiném témátku. Ale tento týden měla nastupovat pod lékařský dohled do nemocnice. Čeká 3 holčičky a mám takový pocit, že tam nastupovala včera kvůli zkracování čípku. Aspoň bude v klidu.
1. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky, tak z dovči jsme se vrátili včera ráno, balo to opravdu super. Oproti předpokladům tam bylo nádherně sluníčko a teplo. Odpočali jsme si úžasně, přesně to jsme potřebovali. Až najdu čas na upravení fotek tak vám sem hodím odkaz. :slight_smile:
2. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
dckami, co to vidím za špatné zprávičky :unamused: Ale věřím, že to bude dobré, určitě se vše upraví a brzo projdete vším tímhle úspěšně. Musíš myslet pozitivně, stresy ti určizě nepřidají.....

sisidani, jsem ráda, že je u tebe všechno v pořádku, že se cítíš dobře :wink: Jen tak dál... teď už vás nic nezastaví :grinning:
2. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
Ahojky M24, to je dobře, že sis dovču užila, vždyť si to zasloužíš :wink: . A ty jsi jinak jak na tom co vás čeká?

Jojo celkem se mám fajn, občas mi tvrdne břicho, ale není to nic vážného jak říkal doky a pro jistotu mi napsal magnézko. Miminko v bříšku se má k světu, hezky sebou mrská a vrtí se. Manžel je z toho nadšený a když přijde z práce tak mi pohladí vždy bříško a ptá se na miminko. No a potom se mu děsně líbí to kopkání miminka do bříška.Tak se zatím měj papa :wink: :slight_smile: .
3. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj sisidani,
nás teď čekají imunologické testy a pak podle výsledků další pokus IVF asi s dlouhým protokolem.... Tak doufám, že teď už to vyjde a taky se nám zadaří.
3. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
ahoj holčiny,
m24 - budu na tebe myslet, aby vám to vyšlo :wink: . Já stále čekám na mrchu, asi příští týden dorazí :confused: . Teď se doma válím, není mi dobře, jsem nastydlá... Doufám,že se to doneděle zlepší, máme nplánovanu oslavu, malá má svátek a přijde celá rodina.
Tak přeji všem hezký víkend. :dizzy_face:
3. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
M24, tak to Ti držím pěstičky, aby se vám do konce roku zadařilo a aby jste měli malou fazolku v bříšku už na vánoce :wink: .
Dckami, jojo taky jsem se dívala do kalendáře, že má Eliška svátek v neděli, doufám, že jste si oslavu pěkně užili.
Mě tuto noc strašně pálila žáha ( ani nevím z čeho) , tak jsem se moc nevyspala :unamused: , ale zato se mi chce spát teď :pensive: .
6. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
ahojky,
oslava byla fajn :grinning: . Dnes mi udělal manžel radost. koncem měsíce jedeme na hory do Rakouska na lyže, alespoň si odpočineme, potřebujeme to. Hlavně psychicky jsem na tom dost bídně :unamused: a mrcha stále nikde...., nic se neděje, To je nejhorší.
8. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
Ahojky Dckami :slight_smile: , tak to ti věřím, že ti není zrovna nejlíp. A na horách aspoň přijdeš na jiné myšlenky :wink: .
Neboj, příští stimulace už musí vyjít a ty budeš potom v pohodě :wink: .
9. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Sisi, díky. :slight_smile: A jak je tobě??
9. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
Dckami, díky za optání, zatím je to v pohodě. Malý bobíšek se někdy strašně hýbá v bříšku, ale aspoň vím, že ho tam mám. Za 14 dní jdu na kontrolu, to bych už měla být v 30 týdnu a snad bude i ultrazvuk.
No a pomalu radši začínám prát oblečeníčko, které jsem zdědila po dětech od sourozenců.
Dej vědět jak pokračuješ, já mrkám na net každý den pokud mám ovšem čas.
10. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
holky, kdepak jste??? To sem už nikdo nechodí :confused:

M24, Sisi, nějaké novinky???

My jsme do dovolené v rakousku, lyžování super, bylo krásně slunečno :sunglasses: , tak jsem si to užili. Ve čtvrtek přišla konečně mrcha, tak jsem dnes ráno musela jet na krev. Další kontrolu v CARu mám 12.11.
1. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky dckami,
mas pravdu, ze to tu vazne :slight_smile:

U me zatim novinky zadne. Ted ve stredu jedu do CARu na kontrolu. Meli by mit vysledky z imunologie, tak jsem zvedava jak jsem dopadla. A mame schvaleny druhy IVF cyklus, tak se budeme dohadovat jak budeme postupovat. Snad to tentokrat dopadne lepe...
3. lis 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Já sem holky sem tam kuknu, ale je pravda, že tohle témátko zaniká.
Dckami, tak to se ti už blíží ta kontrola v Caru, potom dej vědět :wink: .
M24 tak jak jsi dneska dopadla?

Já jdu zítra na další kontrolu, minule to byl 30 týden a mimi mi doky ukazoval na ultrazvuku, obličejík byl moc hezky vidět. Chtěl říct i pohlaví, ale opět se malý bobíšek styděl, tak nebylo nic vidět.
No a teď už budu chodit na kontroly častějc.
5. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
AHOJKY,
tak jsk jste dopadly na kontrole????

Já mám výslekdy krve, je to v pořádku, takže jedu ve středu na další konzultaci.

Hezký a pohodový víkend. My se zítra chystáme do kina na Nestydu. :dizzy_face:
7. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: , taky přeji krásný víkendík :wink: .
To je dobře Dckami, že jsou výsledky v pohodě. Potom dej věděr co bude dál.
Já si včera poseděla celé dopoledne v čekárně u dokyho. Mimi má 1889g, je vpořádku už hlavičkou dole,a ukazovalo mi ručičku. Na další kontrolu jdu opět za 14 dní. Tak se tu holky zatím mějte, zase sem někdy kuknu :wink: .
7. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
Čauky holky,
tak já mám výsledky iunologiev pořádku. Takže tady zakopaný pes nebyl..... No a chystáme se na další kolotoč stimulací. Doufám, že tentokrát se už zadaří, nebo alespoň, že oplodníme víc vajíček aby bylo na případný KET.
7. lis 2008 v 17:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: , M24 a kdy budete stimulovat, ještě tento rok? V každém případě držím mocinky pěstičky :wink: .
10. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
sisidani, já už vlastně se stimulací začala. Čichám Synarel (což už jsou taky hormony) a čekám na ms. pak pátý den cylku kontrola a začneme píchat zase injekce, jestli teda bude všechno v pořádku. Takže bychom měli do konce roku i vědět výsledky. já se na to těším i bojím se zároveň. Minule to bylo hodně velké zklamání...
10. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
M24, ty se máš, že si začala se stimulkou. Já se už těším na středu, to jedu do CARu, ale u nás se to letos nestihne, tomu nevěřím :unamused: V každém případě vám napíšu, na čem jsem se d dr. domluvili.

Jinak u nás doma máme bezzubé období, Elí přišla během víkendu o 3 zoubky a vypadá jako malá čarodějnice - viz album. Ve škole je to celkem fajn, zvládá to dobře, alespoň si to myslím. Zítra jou třídní schůzky, tak jsem zvědavá, co i učitelka řekně :confused: . Zatím mám pouze 1 a pár dvojek z matiky. Je na ně celkem přísná v tom známkování...
10. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
ahoj kočky,
ode dneška je ze mě teta, švagrová porodila kluka, jmenuje se Jonáš - 4,15 kg a 53cm, teď tu byll brácha, tak mi ukazoval fotky našeho "mrňouska". Bylo to dost rychlý, už přenášela, termín měli 8.11., ráno byla na CT a už si jí tam nechali. Kontrakce sice neměla, ale dr. se nelíbil tlak, tak se domlulvili, že tam chce zůstat. Dostala nějaké tablety, dle bráchy to bylo na hekárně hrozný, ale na sále byla 15 minut a v 15.40 se Jonášek narodil. Přestříhnul si pupeční šňůru a je z něj hrdý otec. V pátek se za nima půjdeme podívat.

Jinak já jsem na kontrole dopadla tak nějak všelijak Teplický Pronatal se bude od poloviny prosince upravovat, prý prostory laboratoří a tak budou fungovat velice omezeně. Takže letos do toho již nepůjdeme a domluvil ijsme se na leden. MS čekám po vánocích, potom ppjdeu 20.-22. dne cyklu na odběry a při lenové menstruaci začnu se stimulací. :wink: Možná ještě letos zkusíme alespoň IUI.
12. lis 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
M24, držím pěstičky aby nejen stimulace dopadla dobře ale i samotné IVF, dávej průběžně vědět jak se ti daří.

Neboj Dckami do konce roku už moc času nezbývá, myslím si že ti to do stimulace rychle uteče. Taky ti držím pěstičky :wink: .

Jinak já jdu zítra ze sebou na kontrolu se srdíčkem, tak snad bude vše ok.
No a o víkendu budeme slavit dvojnásobnou šedesátku ( mamky a tety- jsou dvojčata).
13. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
dckami, však se taky dočkáš stimulace, uvidíš, že to uteče ani nebudeš vědět jak. Mluvím z vlastní zkušenosti. A třeba se vám zrovna podaří ta IUI...

sisidani a jak ty jsi dopadla na kontrole? Doufám, že jsi v pořádku :wink:
17. lis 2008 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.