• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Jééééééé, mrkněte k z.u.z.i.kovi do alba :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
ahojky,
tak IUI nebude, po dnešním utz nic nového, folíci vyrostli jenom o kousek :unamused: . Mám se objednat znovu na prosinec na utz, pokud bude folík, tak zkusíme IUI nebo domácí snaženíčko.......
17. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz
hele dckami a nechceš si říct třeba o nějakou stimulaci???? Takový Clomhexal nebo Clostilbegyt (nebo jak se ty pilule jmenují) alespoň zaručí, že opravdu budou folíci. Tyhle léky se neplatí ani nijak neomezují další pokusy IVF. Já je brala vždycky když jsme u mého dr. zkoušeli IUI, aby byla fakt jistota, že bude z čeho zkoušet. Nevím jak to je u tebe, ono je to asi hodně individuální, jen mě to tak napadlo.
18. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
ahoj,
no já teď měla 3 i bez stimulace. Samozřejmě jsem se na to ptala, ale dr. říkal, že to necháme bez pomoci. Aby tělo lépe reagovala na stimulaci k ivf v lednu. Myslí si, že folíci nezrajou, protože mám v těle asi zbytek hormonů z předchozího dlouhého protokolu. :frowning2:

A co ty, jak pokračuješ ve stimulaci?
18. lis 2008 v 17:59  • Odpověz
ahoj,spíš dobrý večer,mohu se připojit do tématu?Mám 2 letého syna,na kterého jsme čekali 4 roky,3krát to nedopadlo dobře a teď ho máme zdravího a čiperného a je to tu znovu,9 měsíců se pokoušíme a marně a k tomu další neúspěch,je hrozný co si všechno musí žena vytrpět,než se ji splní sen :frowning2:
18. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahoj, vítám novou snažilku ze severu Čech :slight_smile: Můžu se zeptat, zda chodíš do nějakého CARu?
19. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Ahojky všem, tak moje kontrola dopadla dobře, vše beze změn, spadl mi kámen ze srdce.
Oslava byla taky super, až na to , že jsem byla značně přesezená. Zítra jdu na kontrolu zase k mému gynekologovi, tak snad bude vše OK, miminko se má k sětu, neustále se mi vrtí v bříšku. No a v noci už toho nějak moc nenaspím. O víkendu jsme si dovezli autosedačku, postýlku a pár vypraných košilek a dupaček co mi půjčuje ségra.
M24, tak jak pokračuješ?
Dckami, držím pěstičky aby folíci narostli :wink: .
20. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahojky holčiny, omlouvám se úplmě jsem zapoměla vás informovat.
Takže Kristýnka se nám narodila 29.10. v 10:25 dopoledne. Vážila 3050 g a měřila 50 cm. Narodila se po necelých 12 hodinách a její první výkřik zapřičinil amnezii na všechny ty bolesti, co předcházeli :slight_smile:
Holky nebudu nalhávat, že to nebolí a kdo říká že ne tak pěkně kecá, já si tedy s malou pěkně užila. Chvilkama jsem chtěla mlátit hlavou o zed´, pak jsem už i žebrala at´ to mám zasebou, i jsem přemýšlela o epiduralu
(leč pozdě :slight_smile: ) a vysílená a hladová jsem na sále tlačila a i si trošku zakřičela, ale holky TY MRNOUSCI ZA TO OPRAVU STOJÍ a jak jsem už podotkla, po prvnim zabrečení se to z hlavy úplně ztratí a vše přestane bolet a ani těch 18 stehů jsem nevnímala !-)

Tak asi tak v rychlosti a moc vám všem držím palečky at´ to dobře dopadne (těhulkování i snažilkování)
.
20. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
ahoj Zuzi,
blahopřeji k malé holčince. Přeji vám málo probdělých nocí a dny plné radosti z malého človíčka. :dizzy_face:
21. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky.

dckami malá je moc hodná. V noci se budí na krmení jen 2 x za noc. Dneska se mi i povedlo, že baštila v cca 1:20 a pak az v cca 5:30 rano. Jinak se budí mezi 12 - 1 a pak 3 - 4 hodinou ráno. Záleží kolik toho vypije. No a přes den si občas pobrečí a občas se jí moc spinkat nechce, ale to je málokdy. Ve směs baštíme tak po 2 až 3 a půl hodinách. :grinning:
21. lis 2008 v 08:48  • Odpověz
ahoj kočky,
halooo, je tady někdo? Snažilky, ozvěte se :confused: :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
ahojky všem,

ne chci panikařit zbytečně dopředu, ale při poslední kontrole mi bylo taktně sděleno, že nějak sabě reaguju na stimulku, takže se obávám nejhoršího........ Dostala jsem nějaké léky navíc a uvidí se jestli zareaguju silněji, jinak mi stopnou stimulaci :frowning2: Zatím pořád věřím, že se moje tělo vzpamatuje, ale jistá si nejsem, sestřička říkala, že reaguju opravdu mooooc mizerně :unamused:
1. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
m24 - je mi to líto :angry: , já měla v září to samé. Dlouhý protokol, gonal a byl tam pouze 1 folík, takže jsem to přerušili a nešla jsem ani na OPU. Budu na tebe myslet, kdy máš další utz? Třeba se tělo vzpamatuje....
1. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
dckami - tak zmena, dneska na utz bylo videt, ze se telo trochu vzpamatovalo, takze pokracujeme, asi ty leky zabraly. Dr jen rikala, ze to sice neni standardni postup a reakce, ale kdyz to ma vysledky, tak proc ne....
1. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
můžu se zeptat, co ti dali za léky, aby tělo zareagovalo?
2. pro 2008 v 07:12  • Odpověz
dckami, mela jsem synarel sprej a puegon a to byla reakce nijaka, pak mi jeste pridala Menopur a to jsem zareagovala dobre. Ono je to ale u kazdeho jine, tyhle veci jsou hrozne moc individualni. Kazdy reaguje uplne jinak.
2. pro 2008 v 08:46  • Odpověz
to máš pravdu.... Jsem ráda, že se vám to takto daří, kdy půjdeš na OPU? :wink: Třeba z toho bude krásný vánoční dáreček :dizzy_face: .
2. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Ahojky všem snažilkám :slight_smile:
M24 držím pěstičky aby folíky hezky rostly a jak píše Dckami, byl by to hezký dáreček pod stromeček :wink: .
Dckami jak se daří, Eli je zdravá?
A jak se vůbec chystáte na vánoce.
Zuzi, ty už se máš budeš mít malou pod stromečkem, a je móóóc hezká.
No a já jdu v pátek na kontrolu, kde budeme s drobečkem na poslouchání ozev srdíčka, tak jsem zvědavá.
Už máme skoro všechno přichystáno, jenom pár oblečků nám ještě doveze ségra. Doktorku dětskou už mám taky domluvenou, tašku do porodky dávno zbalenou. No a manžel je nustále v pohotovosti.
2. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojky kočky, ještě nevím přesně kdy půjdu na opu, bud o vikendu nebo pristi tyden, kazdopadne do vanoc uz budeme mit jasno jak jsme dopadli, pokud nebudou nejake komplikace. Jen mam strach aby nebyli vanoce spis smutne, po minukle zkuasenosti se snazim na vysledek moc neupinat :slight_smile: ale potajmu porad verim :grinning:
2. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
Sisi ahooooj. Už to más za chvíli, tak podávej zprávičky. Obdivuji,že jste si nenechali říct, co to bude. Já bych to nevydržela........ :grinning:
Na vánoce jsem připravená - doma je naklizeno,umytá okna, vánoční výzdoba. Dárky jsou nakoupené, zbývá mi jenom pár dárků, které nemám. Eliška dostane nové lyže, zažehlovací korálky, hru Activity, puzzle, nějaké oblečení atd. Já jsem si objednala na eBay hodinky, manžel dres na triatlon a neoprén. Hned po svátcích jedeme na hoty do Francie lyžovat a potom hurá na ivf. Zítra jedu na utz a možná zkusíme poslední iui, uvidíme, zda bude nějaký folík.

M24, neboj, určitě to vyjde a brzo uvidíš //.

Přidala jsem nové fotky. :wink:
2. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
ahoj,
tak jsem byla dneska na utz a jsem domluvená, že v pátek přijedeme na IUI. Takže poslední pokus a jinak v lednu začnu se stimulaci na ivf. Tak doufám, že by z toho mohl být nádherný ježíšek :slight_smile: .
3. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
ahojky dckami,
je tak vidis, telo se vzpamatovalo a tvori foliky, to je fajn zprava. Treba se vam to zrovna povede, to by byli vanoce co?? No a kdyby ne tak se to povede pri IVF v lednu :wink: Verim, ze odpadnete dobre :slight_smile:

Na me myslete v sobotu, to bude opu tak snad budou kvalitni vajicka :slight_smile:
3. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Přesně tak už se nám to s miminkem krátí. No a vydržet se to dá, bude to překvapení nejen pro nás, ale i pro všechny kolem.
Dckami a M24 držím vám oběma pěstičky, aby dalších kroků nebylo třeba a aby jste měli pod stromečkem překvapení , krásné dvě tlustice // na testíku :wink: .
4. pro 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky.

dckami, m24 holky moc vám oběma držím palečky at´ už vám to konečně vyjde :wink:

sisidani no naší malé už je měsíc a už krásně reaguje, začíná vydávat různé skřeky, směje se a už asi 14 dní pase koně. Paní doktorka je z ní úplně vedle, chtěla při kontrole vidět jak zvedá hlavičku a naše malá jí rovnou ukázala jak se podepře na ručičky a taky pod sebe zkrčila nožičky odrazila a převalila se na zádíčka. Doktorka jen nestíhala koukat a pak jen dodala "no počkej prd´olo, to máš dělat až někdy ve druhém měsíci" :grinning: a pak nám pogratulovala k silné a šikovné dceři. Je fakt, že malá zvedala hlavičku už od prvního dne (i sestře v porodnici druhý den při koupán "vyskočila", ta prohlásila, že je abnormálně silná). No z nás jsou ted´ mooooc hrdý rodiče, že je tak šikovná. :grinning: Z rodiny (hlavně z manželovo strany) je to zatím to nejšikovnější dítě (a tam je 6 dětí). :angry:

Takže holčiny vám všem přeju takové ratolesti, jako je to naše. :wink:
4. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
teda zuzi vy máte ale šikovnou holčinu, takhle brzo se už snaží. No jo šikovná určitě po mamince, viď???

dckami, myslím na tebe, držím pěsti a doufám, že to vyjde :wink:
5. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
díky, že jste na mě myslely, třeba se to podaří :sweat_smile: .

M24, zítra ti budu držet pšstičky, ať je hodně vajíček. My budeme péct cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. pro 2008 v 17:22  • Odpověz
Ahoj všem, tak dckami snad ty pěstičky pomohly :grinning: folikulů bylo 15 z toho 12 vajíček, oplodnilo se 9 tak doufám, že vydrží, mám prodlouženou kultivaci, takže ET asi ve středu nebo čtvrtek. Zatím dobrý, první pokus byl 7 vajíček ale oplodněné jen 2 a nevyšlo to, tak doufám, že to tentokrát bude lepší :wink:
7. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak naše kontrola v pátek dopadla dobře a další už bude tento čtvrtek, budu teď chodit každý týden.
Zuzi, máte šikovnou holčičku, jen tak dále :wink: .
Dckami držím pěstičky :wink: , a kdy budeš vědět jak IUI dopadlo?
M24 tobě taky držím pěstičky na IVF, potom písni.
8. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
Sisi, to to uteklo, za pár týdnů z tebe bude maminka :slight_smile: Tak zase napiš,zda si OK.
Já čekám MS 22.12., tak uvidíme ještě před vánocema, ale nedělám si velké naděje. Spíš věřím IVF. Ale nechala bych se příjemně překvapit.... toby byly nádherné vánoce s pozitivním testíkem :sweat_smile:
8. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Ahojky holčiny,
tak ta naše treperenda už krásně "povídá" a úžasně se všemu směje. Je fakt, že si umí taky pěkně zařvat :grinning: v pasení statečně pokračuje a začíná se jí líbit i koupání a když může být nahatá. Je kouzelná - dám fotku do albíčka. Taky počítám, že do vánoc už budeme mít 4 kg (zatím máme 3870g)

m24 tak doufám, že to tentokrát tedy vyjde, když jste měli takovou nadílku :wink:

sisidani - páni, když já byla ve 37 týdnu, no to je už dlouho :angry: docela ti ted´ závidím a docela bych si přála čekat už druhé. Jenže ono to tak strašně rychle utíká, my máme zítra už po 6nedělí a malá tak strašně rychle roste že si to nestíhám vychutnávat... :frowning2:
Jsem ráda, že jste oba/ě v pořádku. Ani jsem nějak nepostřehla, co budete mít?

dckami tak takový dáreček pod stromeček vám přeju, já tenkrát taky doufala a vyšlo nám to tedy aspon v lednu. A manžílek to měl tedy v únoru ke 30. narozeninám :grinning:
9. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.