• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami to by byly fakt krásné vánoce, držím ti moc pěstičky :wink: . A co Elí jak prožila Mikuláše?

Zuzi to budete mít velkou radost pod stromečkem, máte krásný živý dáreček. No fakt to strašně utíká ani to nějak nestíhám sledovat a už se na maličkeho drobečka těšíme. Nevíme co to bude, nenechali jsme si to říct, a ještě ani nemáme vybráno jméno pro chlapečka, pořád ještě přemýšlíme. A manžel říkal, že to musí být teda holčička, když pro chlapečka nemáme jméno.
Tak teda uvidíme.
9. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
ahoj kočky,
nevím, zda to víte - SMILERS porodila 9.12. trojčátka, mají 3 holčiny - Nela, Gabriela a Kristýnka. :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
Dckami já ji sleduji na diskuzi tak to vím, jsou nádherné má tam i fota a video.

Má kontrola dopadla dobře no a zase jdu příští čtvrtek. Mimi už klesá důle, čípek se zkracuje, tak za chvíli bude chtít ven.

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=77770&vGroupOffset=0&vOffset=960

Můžete taky na ně mrknout.
11. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
Ahojky holky,
tak SMILERS posílám gratulaci a at´ krásně rostou.
Tedapáni, já jim závidím... A mají taky Kristýnku, jako my... U těch videí jsem si pěkně pobrečela...
14. pro 2008 ve 23:30  • Odpověz
ahoj kočky,
tak náms e nepovedla ani 5.IUI :cry: , tak že v lednu pojedeme na IVF.
22. pro 2008 v 07:16  • Odpověz
Ahojky, holky, dlouho jsme tu nebyla... omlouvám se.

Smil mooooc gratuluji k holčičkám, jsou nádherné :slight_smile:

Sisi, ty už to máš taky každou chvíli, tak ať proběhne porod co nejlépe a ráda na něj vzpomínáš :slight_smile:

Kamčo, moc mě mrzí, že se vám pořád nevede. IVF bude určitě úspěšné, mooooc držím pěsti :slight_smile:

JInak všem přeji krásné, ničím nerušené vánoce a šťastná vstup do nového roku :slight_smile:
22. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
Dckami, to mě moc mrzí, že vám to IUI nevyšlo, držím pěstičky do další léčby - IVF :wink: .

Peti, tebe už jsem dávno tady nepotkala, jojo krátí se to, však tobě taky.
Minulý čtvrtek jsem byla na kontrole, ale doky říkal, že to zatím na porod nevypadá, ale vše se může změnit.Doufám, že to ještě na štědrý den vydržím, no a vlastně první svátek vánoční jdu na kontrolu, ale už do nemocnice.

Taky vám všem přeji hezké svátečky hlavně zdravíčko, štěstíčko, pohodičku a snažilkám, krásné dvě tlustice // na testíku.
22. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
krásné skoro sváteční ráno,
milé snažilky a těhulky, ráda bych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, pohody vám i vašim rodinám, a v novém roce spoustu splněných přání :slight_smile: .
23. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
Tak holky,
ja vam taky preju krasne svatky, maminam hodne radosti s detmi, tehulkam at to vydrzi az po stedrem dnu a snazilkam brzke // na testiku.
23. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
m24 a jak si na tom? Nějaké novinky??????? :confused:
26. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,

snad nepokazím vánoční náladu. Bohužel, nám se tentokrát opět nezadařilo.
28. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Po dnešní kontrole jsme ještě 2v1, a na další kontrolu jdu na Silvestra. Dokonce už mám ode dneška vyplněné papíry v nemocnici a nezbývá mi nic jiného než čekat na ten pravý okamžik.

M24 moc mě to mrzí, myslela jsem na tebe :wink: a držela ti pěstičky.
29. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak předem přeji všeho dostatek v tom novém roce 2009 a snažilkám brzo //. Maminky vy si to všechno taky krásně užívejte.

Sisi ahojky, tak držím palce. Snad to budeš mít kratší než já a bez problémů... Jinak já měla termím a kontrolu v pondělí a pak další kontrolu ve čtvrtek a toho čtvrtečního jsem se už nedočkala, malá to stihla o dva dny později a den dřív :grinning: třeba to budeš mít stejně :angry:
29. pro 2008 ve 22:55  • Odpověz
Sisi, budu na tebe myslet :slight_smile: .

holky,
jsem dneska s nervama v prd***, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme :frowning2: , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. :cry: Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. :angry: A já se tolik těšila..........
30. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
Tak našemu miminku se nějak do takové zimy nechce, zítra jdu opět na další kontrolu, tak uvidíme.

Dckami, tak to mě moc mrzí, že nikam nejedete. Doufám, že manžel je už bez bolestí a v pohodě.
Díky zuzi a dckami za držení palečků.
1. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,

dckami to me mrzi, ze vam to dopadlo takhle. Snad je manzelovi uz lepe.

sisidani tak jak??? Pořád nic??? Casto na tebe vzpominam, no aspon jsi prozila svatky v klidu, i kdyz v klidu to asi neni vid?? Urcite si mimísek chtel pockat an snih :grinning:
2. led 2009 v 17:57  • Odpověz
Sisi, tak co, jsi stále 2v1?????????? :confused:

Četla jsem, že Smilers je s trojčátkama již doma. :wink:

Manžel je od silvestra doma,má nohu v dlaze, v pátek mu vyndají stehy a zasádrují nohu. Bude to mít na 6 týdnů :unamused: Je na neschopence, to bude hrůza. Přijde o hromadu peněz, zrovna před ivf se to vůbec nehodí, ale co se dá dělat :frowning2: .
3. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
Sisi, tak co, ozvi se nám :sweat_smile: ....

Já jsem byla dneska v Pronatalu na kontrolních stěrech, utz, vzali mi i krev. Tentokrát budu mít krátký protokol. Vzhledem k tomu, že minule jsem měla dlouhý protokol a stimulaci gonalem a bylo to bez odezvy, dr. mi změnil stimulaci. Od 1.DC budu stříkat Synarel, od 3.DC Puregon. Na kontrolní utz pojedu 7.DC. Od zítřka budu brát ještě Prednison 1-0-0. :wink: Tak uvidíme....... :sweat_smile:
12. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky vsem tak tady jsem nasla info o sis:slight_smile:

Tak máme malou Elišku, narodila se cisařským řezem 6.1. v 11:36 a vážila 3,45kg :wink: sis mooooc gratuluju:slight_smile:

dckami tobe drzim palce at uz to konecne vyjde:slight_smile: a m24 tobe at uz se taky zadari preji:slight_smile:
12. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky holky.

Sisidani mooooc gratulujeme :wink: At´ dělá jen radost.
12. led 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahojky,
mám změny, začala jsem špinit, pobolívá mě bříško, tak počítám,že se mi mrcha večer rozjede . O 4 dny dřive. Takže zítra začínáme stříkat Synarel a jdeme do toho. Trochu dříve, než jsem čekala, ale možná jeto lepší, než čekat a být nervozní kdy už dorazí.... :wink:
14. led 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile: , chtěla jsem vás jenom v krátkosti pozdravit, malou se mi konečně podařilo uspát.
Díky moc za gratulace :wink: ,byl to sice boj ale stálo to zato.
Kdyby nenastaly komplikace tak už jsme dávno doma, tak jsme se vrátily až v pondělí tento týden.
Malé totiž nepravidelně bilo srdíčko a tak jsem se aniž bych věděla jak rychle octla na operačním sále.Porod mi začali vyvolávat už v pondělí 5.1. a potom ještě v úterý kolem 9 hodiny ranní a už jsem byla i dokonce otevřená na 5 cm. Potom jsem si 2 dny poležela na Jipce a až potom na porodním oddělení.
Naštěstí vše dobře dopadlo a malá má srdíčko vpořádku, už jsme stihli i kontrolu na kardiologii.

Dckami držím pěstičky do další stimulace :wink: .
14. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: ,tak jsem dala pár foteček do albíčka. No a včera jsme byli poprvé venku s kočárkem, malá byla strašně hodná, moc se jí tam líbilo. Hrdý taťka mi nechtěl kočárek ani půjčit, sem se musela strašně smát.
Dokonce jsme našli kavárničku, kde můžeme jet i s kočárkem a tak jsme si dali dobrůtku a čajíček a shodli jsme se s manželem na tom, že to musíme absolvovat častějc.
19. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
Sisi, blahopřeji, máte krásnou Elišku. :dizzy_face:

Holky, já jsem nervozní :angry: - přestalo mě pobolívat bříško, tak se bojím, zda mi tam něco roste. Už se těším na zítřejší utz, alespoň budu vědět, na čem jsem. Snad to nedopadne jako v září :cry: . Včera mě injekce pěkně bolela, mám na břiše modřinku, snad se to manželovi dnes povede líp . Odpoledne jde ještě k obvoďákovi na ekg a pro výsledky krve, abych to měla a zítra připravené do CARu.
20. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Dckami, držím pěstičky ať vajíčka hezky rostou, budu na Tebe zítra myslet :wink: .
M24 a tobě jak se daří?
Smil, holčičky jsou úžasné.
20. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahojky,
tak já mám doma marody - nejenom že manžel je od konce roku na neschopence s přetrhanými vazy a nohou v sádře, ale marodí i holka. Od včrejška kašle, dnes jem jí vyzvedla z družiny, oči měla jako králík, teplotu 38,3 st., před chvílí už 38,6 st. Dala jsem jí nurofen a je v posteli. Za chvíli půjdu na neschopneku i já - to bude doma "ponorka" :grinning: . A potom ta výplata :angry: .
20. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nemám čas dostat se sem k vám :wink:

sisidani blahopřeju k Elince, je nádherná, opravdu kouzelná.

dckami tak držím pěsti, ať to tentokrát dopadne dobře.

U nás zatím žádné novinky, jen se teď nějak nemůžu vyhrabat z chřipky, tak nevím kdy půjdeme na ten KETík, zase to nechci ohrozit nějakou chřipajznou :unamused:
20. led 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak mám po utz kontrole - mám tam pouze 5 foliklů (2+3) na každé straně, opu v pondělí. Folíky jsou moc veliké 16-19mm, tak mám snížnou dávku Puregonu, začínala jsem dávkami 250-225-175-175 - dnes pouze 25 jednotek a zítra také. V sobotu pícháme Ovitrelle a potom uvidíme... :wink:
Mám napsanou neschopenku od pátku, holky, ale dle nového zákona o nemocenském mohou být vycházky pouze 4 hodiny denně!!! , tak že pokud nám to vyjde a budeme mít //, tak celé těhu máme být doma??? Hrůza, jsem pěkně nas***á.
:confounded:
21. led 2009 v 15:33  • Odpověz
dckami 5 je dobrý, tak držím pěsti ať je vše v pořádku a začneš letošní rok úspěšně, dvěma paličkama na testu :wink:
23. led 2009 v 15:48  • Odpověz
M24 ahojky,
mám z toho divný ocit, zdá semi, jako kdyby se mi už blížila ovulace, což je blbý... :confounded: Bojím se, že opu bude ozdě, když mám přijet až v pondělí. Dělají před opu ještě utz? :confused:
23. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.