• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dckami, nedelaji, ale neboj, ja pred opu taky mela pocit, ze jsme to museli prosvihnout a vyslo to v obou pripadech. Oni si to pomoci tech leku dokazou pohlidat, urcite to bude dobre.
24. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
aho kočky,
tak hlásím že i já to mám za sebou, odsáli mi 5 foliků a mám 5 vajíček. Teď budeme pouze čekat a volat, zda bude PK. Tak ležím, břicho mě trochu bolí, ale nejhorší jsou žíly - nemohly mi píchnou kapačku, protože mám špatné neviditelné žíly, tak mám rozpíchané obě ruce na zápěstí i na předloktí. Bolí to i připsaní na pc. Tak toho nechám. :sweat_smile:
26. led 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj dckami,
tak vidíš, z 5ti folíků 5 vajuch, to je náhodou velký úspěch, vůbec to není běžné mít všechny folíky plné :wink: To je určitě dobré znamení, že to taky dobře dopadne.
26. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj kočky,
před chvílí jsem si volala do Pronatalu, jak se mají naše "dětičky v mističce"- tak z 5 vajíček máme pouze 4, na ET jedeme v pátek ve 12.30 hodin. :wink:
27. led 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami, tak to je super zprávička, že máte 4 potencionální dětičky, jsem zvědavá na další postup.
Držím ti moc pěstičky :wink: .
Já jsem tady jenom na skok, malá se nějak začíná vrtět, čekám, že se každou chvíli probudí, právě tlačí do plenek , aby se mamka nenudila :grinning: .
M24 malá je nejhodnější když spinká. V noci nás moc vyspá teda nenechá, dneska to potáhla do jedné v noci, a potom spinkala do čtvrt na osm, doháněla to co probendila.
27. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Ahojky, tak my byly včera v poradně, paní doktorka to naše malé zlobidlo chválila, byla tam jako andílek (hodňoučká). Přibraly jsme na 3,91kg. Potom jsme byli ještě s tatínkem na procházce ale jenom na chvilku byla strašná zima venku.
Dckami, tak jak to dneska probíhalo myslím na tebe :wink: a držím pěstičky.
30. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak holky, jak je??

dckami myslím na tebe celý den, tak doufám, že je vše v pořádku a až si trochu odpočineš, tak nám dáš vědět jak ti je. Buď teď na sebe opatrná a já pevně věřím, že se zadaří :wink:

sisidani, pěkně vám malá přibývá, to je dobře, jen tak dál :grinning:
30. led 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj,
v rychlosti novinky - jsem po ET, mám v bříšku 1 bojovníčka, ostatní PK nevydrželi, takže bohužel žádní mrazáčci nejsou. Alespoň jsme nemuseli řešit, zda zavést 1 či 2. Snad se to povede. :dizzy_face:
31. led 2009 v 15:11  • Odpověz
Dckami drzim moooc palce a co ty vis,treba z jednohobojovnicka nakonec budou dva :wink:
31. led 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky,

dckami však jste chtěli jen jedno mimčo, né?? Teda myslím, tak to bude dobré, uvidíš určitě se chytí, jen se snaž vyhnout chřipkové epidemii :wink:
2. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Dckami, pořád držím pěstičky, a kdy budeš vědět výsledky?

M24, přibývá sice dobře, ale hodně si taky pobrečí. Nevím jestli nebudeme muset přikrmovat. Ona mi vypije totiž z obou prsů a ještě hledá. Zkusím to ještě chvíli vydržet a když nebude víc mlíčka tak je nutrilon jasný.

Smil jak se daří holčičkám?
5. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holčiny,
zatím jsem teprve 6. den po ET, testovat se chci nejdříve v polovině příštího týdne. Od včerejška malinko špiním, tak nevím :confused: .
6. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojky sis, jo holky dobry, sem tam se jim nechce spat,no uz zkousi :grinning: a co vy,:
dckami v tom neporadim,ja nespinila. ale utrous beres ne?
6. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj smil,
místo utroše mám duphaston, beru to poctivě 3x denně. Tak uvidíme, za týden budeme moudřejší :dizzy_face: .
A jak to zvládáte? Musí to být zápřah na celý den i noc obstarat 3 holčiny........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
takto moc drzim palce, jinak da se to, jen to chce pevne nervy:grinning:
6. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Smil, mi úplně stačí jeden malý prcek, kolik nadělá někdy řevu, a taky se někdy vzteká, protože si musí potáhnout mlíčko, protože už přestalo týct samo. No válčíme s kojením, jen pevně doufám, že se to po šestinedělí nějak upraví. Já říkám, že teď máme doma malého otesánka :grinning: . Ale jinak to ujde, ráda se vozí v autě a v kočárku. Ale usíná večer pravidelně kolem půlnoci.
Dckami tfuj, tfuj, držím pěstičky :wink: .
8. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky,

dckami, tak jak jsi na tom???? Ja po ET nespinila, ale taky to nikdy nevyslo, je to u kazdeho jine....... Tak doufam, ze u tebe je to dobre znameni.

smil, občas se pokocham těma vašima kočičkama, jsou fakt nádherný, věřím že je to mazec, ale určitě to stojí za to, viď??

sisi tak malý otesánek????? :grinning: :grinning: Zas dobře že malá papá, ne? Ono se to určitě po čase srovná :wink:

U nás pořád nic, teď momentálně se chystám na hysteroskopii, při poslední návštěvě v CARu nám dr. řekl, že nám posledně zaváděli excelentní embrijka u kretých je fakt zláštní že se nechytli, tak by chtěl abych na tu hysteroskopii šla před KETem, jestli nemám v děloze nějaký zánět, nebo nějaký jiný problém.... Tak uvidíme jestli něco zjistí :unamused:
8. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
hlásím špatné právy- dnešní testík je negativní :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :angry: .
10. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
dckami tak to mě mrzí, ale není ještě brzo??
10. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
nevím, holky se tu testují již od 8.dne po ET. V pondělí jedu na krev, tak uvidím. Ale je to pro mě velké zklamání, asi jsem tomu moc věřila. U nás žádnou příčinu nezjistili, tak jsem si říkala, že IVF to vyřeší a prdlajs. :angry:
10. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
kamčo přesně vím jak ti je, prvnímu pokusu jsem taky absolutně věřila a když se nepovedlo, hrozně mě to zničilo... Ale já bych to být tebou pořád ještě nevzdávala, dokud to nemáš potvrzené z krevních testů nebo dokud nezačneš krvácet pořád je naděje.
10. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
M24 a co ti budou při té hysteroskopii dělat? Já tomu nějak nerozumím.
Dckami, taky bych buď tebou ještě neházela flintu o žita, drž se :wink: .
Já se při mém posledním IUI bála testovat a tak jsem testovala až 20 den od IUI.
11. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj
sisidani při hysteroskopii zavedou přes děložní čípek optiku přímo do dělohy, napustí kontrastní látkou a prohlédnou stěny dělohy jestli tam není nějaký zánět, polip nebo jiná anomálie. Pokud se jiim nebude něco zdát, můžou vzít vzorek tkáně nebo rovnou chybu opravit, ......asi tak
11. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak jen hlasim, ze uz jsem doma, vse probehlo bez komplikaci, ovsem vysledky budou az za 14 dni...
12. únor 2009 v 17:42  • Odpověz

Kamčo, m24, tož nechť se to pořád posunuje úspěšně dál... Kami, třeba jen ještě není na testík dost hcg, držím pěsti, aby z krve bylo poznat! :slight_smile:

JInak my už máme Patrička, narodil se 11.1. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Peti gratuluji k Patričkovi a přeju mu hodně zdravíčka, štěstíčka a ať vám dělá jenom samou radost.

Taky je u vás tak nasněženo jako u nás, je to děs, celý den sněžilo, že jsme se ani s malou nedostaly ven.
Zítra jedeme na návštěvu k mým rodičům a ségře. Malínká mi před chvílí usnula, ovšem nevím na jak dlouho, tak jsem tu jenom na skok.

M24 držím pěstičky aby výsledky byly vpořádku :wink: .

Dckami tak jak je?
13. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj kočky,
Peti - gratuluji k miminku.

U nás pouze špatné zprávy, mrcha se mi dneska rozjela v plné síle :confounded: , v pondělí musím na krev, ale je to zcela zbytečné. Nevyšlo to, tak si dáme chvíli oddycha a v létě to zkusíme znovu...........
14. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsem byla ráno na krvi, teď jsem si volala na výsledky - hcg nula . tak mám ukončenou PN a v pátek mohu jít do práce. Další pokus nejdříve v květnu. :confounded:

m 24, jak ti je?
16. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
ahoj,
tak hlásím,že dneska jsem "žena činu". Rozhodla jsem se, že prostě nemůžu jen tak sedět a brečet nad neúspěšným ivf, proto jsem se rozhodla, že začnu cvičit Mojžíšku. Sehnala jsem si u nás rehabilitaci, kde je vyškolená fyzioterapetka a zítra tam jdu na 1.cvičení. Nemám doporučení, zaplatím si to sama. Hned mi řekla, že pokud budu mít doporuční od lékaře, hradí to pojišťovna. Tak jsem nelenila a volala do Pronatalu, recepční mi řekla, že to zkonzultuje s lékařem a zítra si mám zavolat. Snad mi to napíšou a třeba mi cvičení k miminku pomůže.... :dizzy_face:

Kde se všechny flákáte????? :fearful: Nechci tady trpět samomluvou :grinning: .
17. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
dckami, to tu obcas trpime kazda :slight_smile:

Delas mi radost, ze jsi zacala bojovat a nepodlehas zklamani..... Tu mojzisovou ti vrele doporucuje, kdyz nic jineho, clovek ma aspon pocit ze pro uspech neco dela :wink:
17. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.