• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
zrovna dnes je na Rodině na hlavní stránce tohle zajímavé téma na přetřes ( nemyšlení na otěhotnění), tohle jsem tam zkopčila v diskuzi, přišlo mi to naprosto trefný... :

Místo snažit, začněte věřit.
(18.2.2009 10:19:10)
Je těžké na něco nemyslet, když se mimčo stane smyslem života. Největší problém je mít strach. Když člověk začne mít strach a pochybnosti, začne se roztáčet ona pomyslná spirála neúspěchu. Když Bůh zaslíbil Abrahamovi a Sáře Izáka, byli oba ve věku, kdy už to lidsky nebylo možné. Sára byla stará a neplodná. Abraham se bál, že nedokážou naplnit Boží zaslíbení a začal dělat věci, které byli úplně mimo. Teprve, až když vírou přijal naplnění Boží vůle, tak Sára počala a porodila zaslíbeného syna Izáka.
Tenhle příběh je hodně povzbudivý pro všechny lidi, kteří se snaží o miminko a ono nepřichází.
Když člověk věří Božím zaslíbením, může se přestat ,,snažit" a být neustále v napětí, co když to nevyjde! Prostě místo slova ,,snažit začne věřit," psychyka a tělo se uvolní a věci, které se zdají být nedostižné, se začnou stávat reálnými.
18. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahóóóój všem . Zdravím vás po delší odmlce .
Tento týden byl velmi náročný, musely jsme absolvovat několik lékařů. Byly jsme s kyčlemi - máme dávat do pemprsek jednu látkovou a tu my stejně dáváme, jelikož malá má alergii na papírové pleny, oprudí se jí zadeček.
Potom jsme byly v poradně, vážíme 4,7kg a malá hezky pase koníčky, směje se a začíná vydávat různé zvuky, paní doktorka si ji chválila. No a včera jsme byly zase na odběru krve. No je to pěkná makajda teď jezdit s kočárkem v tom příšerném sněhu.
Musím končit malá se budí. mějte se všechny fajn. A prskám miminkovské bacílky .
21. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky, jak se pořád máte, žádné nové info tu nejsou už pěkně dlouho. Já se dnes dozvěděla, že mi při hysteroskopii nenašli žádný problém. Takže na jednu stranu jsem ráda že je vše OK, na druhou stranu se to nikam neposune :unamused: tak uvidíme co mi řeknou v CARu, jestli doporučí ještě nějaké vyšetření, nebo rovnou KETík.
27. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojky,
m24 - jakou máš diagnozu neplodnosti? Mě říkali, že je to u mě idiopatická neplodnost (nezjištěná příčina). :confounded:

Mám za sebou 3.návštěvu rehabilitace na cvičení dle Mojžíšové, také chodím na masáže...prostě si to užívám. tento týden jsem doma pouze s manželem, dcerka má jarní prázdniny a odjela s našíma lyžovat. Tak jsem o víkendu vymalovali ložnici a jetě se chystáme na pokojíček. Bude to malé překvapení pro naše zlatíčko. :dizzy_face:
3. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
dckami já mám diagnózu primární sterilita - já mám PCO což je problém a manža má špatný spermiogram, takže problémů až až....
Ono to bývá nejhorší když doktoři nenajdou žádný problém :unamused:

No tak vidíš, ono to třeba zrovna pomůže když vypustíš a budeš si jen užívat :grinning: masž bych si taky dala líbit :wink:
4. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po dlouhé odmlce.. něco nového?
4. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Ahojky jsem tu jenom na skok, malá je totiž nachlazená tak je tak trošku protivná, odsáváme soplík, kapeme kapečky, tak uvidíme nak jak dlouho to máme.
5. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak jsem tu taky po dlouhé době. Pořád někde s malou trajdáme, tedy nejvíc jsem s ní u koní... :angry: Jinak malá nám už vejská, povídá si a dělá hovadinky. Spinká už od konce 2. měsíce celou noc bez jídla ( to je cca 12-12,5 hod.) a i přes den je hodná. Už dáváme i šťávičky z jablíčka a občas mrkvičky a moc jí to chutná. Už váží skoro 6 kg a měří 61 cm. Očkování i takové ty drobnosti se zdravím snáší moooc dobře a bez problémů. Tak asi tak v rychlosti o nás.

m24 tedy moc mě mrzí ty vaše diagnozi a co uměle? To by vám nepomohlo? Známejm se to konečně povedlo, ale uplně mimo ona taky měla PCO, ale on byl OK a teď budou mít dvojčátka. Taky bych vám tohle moc přála. Oni to měli oplodněno mimo dělohu a pak jí tam jen zavedli embria.

dckami, neboj až to budeš nejméně čakat tak to přijde. U nás na sídlišti sevteď jedna paní s pánem dočkali po 12 letech a maj krásného klučinu.Známe se od venčení pejsků a teď od venčení dětí :slight_smile:)) Prostě MUDři jim taky řekli, že to nejde a hotovo... A dočkali se.

Sisidani neboj to bude určitě dobré, chce to klídek a pohodu. :wink:

Taj já zase mastím. Mějte se tu krásně a já se zas stavím.
6. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Ahojky, tak vás jdu jenom pozdravit, malá zatím ještě spinká, neím na jak dlouho.
Jak se všechny máte?
Zuzi, tak to máte malou velice šikovnou.
My tak šikovní nejsme, i když sem tam spinkáme celou noc,přes den to moc nejde, jsem z ní někdy úplně totálně vyčerpaná a čekám až přijde manža z práce.Jinak doufám, že se počasí už umoudří a nechá nás chodit ven na procházky.
Pořád se u nás střídají kvanta návštěv a mě už to začíná vyčerpávat, hlavně ty návštěvy na delší dobu, nebo víc osob najednou. Minulý týden jsem měla neteř na prádninách (je jí 14) a ohromně mi s malou pomohla.
Rýma už je na ústupu a to díky kapečkám a odsávačce na vysavač, vřele doporučuji.
14. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojky,
nějak MK zanedbávám, nemám sílu číst, jak všichni mají // a my stále nic. Začala jsem civičit MOjžíšku, obas si zajdu na masáže a život jde dál.... :wink:
23.3. se chystám na kontrolní utz do Teplic, pokud tam něco bude, chceme zkusit IUI a také požádám o další IVF na květen.
17. bře 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu žebrat o hlasy ségra se přihlásila do soutěže o tvář Lovely tak dávám odkaz a kdyby se vám fotka líbila, pošlete hlas díky

Můžete pro ni hlasovat na adrese:
http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=6641&invite=107657

Podívejte se, jak jí to bude slušet, pokud vyhraje!

http://www.lovelababy.cz/obal/zobrazit/152743/?invite=107657

U nás zatím nic moc nového. Po příští ms půjdeme na KETík, ale zatím netuším kdy to přesně bude, protože se mi už zase zpožďuje cyklus..... mé PCO

dckami v pondělí na tebe budu myslet, ať vám kontrola dobře dopadne..
20. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky nerada otravuji ale chci poradit na mojí dceru jsme čekali 2roky a ted by jsme chtěli druhé ale už nám to nejde 14měsícu.A včéra mi na gynekologii dělali citologii zjistili mi že bych správně měla být v druhé polovině ovulace ale což nejsem jen jsem se chtěla vás zeptat jestli někdo nevíte co dál semnou bude dělat doktorka.Děkuju moc
20. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahojky,
po dnešním utz nic moc - sliznice 5,5mm, 1 folikl 11,5mm, takže musím přijet na utz znovu ve čtvrtek a uvidíme, zda to bude na IUI.
Odpoledne jsem ještě byla na dalším vyšetření, po roce jsem musela jít ke své gyndařce na prevenci a ta mi potvrdila, že za zhruba 3-4 dny bych mohla ovulovat. Tak jsem zvědavá..... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky holky, hlásím se do klubu.... nedaří se nám mimi už půl roku a tak hledám útěchu mezi holkama se stejným trápením...
23. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,taky se hlásim do klubu nám se nedaří už rok a jsem z toho už zoufalá... :frowning2:
23. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojky dlouho jsem tu nepsala, vitam nove tvare :wink: a preju at se brzo zadari, kamco tfuj tfuj drzim palce, uz by vam to konecne mohlo vyjit, sis jak se vede? to same m24, zuzik?

EL rok jeste jde na snazeni, u nas se zadarilo po 4 letech :wink:
23. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
ježíš 4roky... to nevydržím.... psychicky určo ne.
23. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
al :stuck_out_tongue_closed_eyes: da se to vydrzet :grinning:
23. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
no když nic jinýho nejde, ale nejvíc mě deptaj takový ty věty, nemysli na to ono to půjde... A nebo když ti ukazujou svoje dětičky a miminka a říkaj ti, pochovej si to, ať chytneš bacil. Mě to prostě nějak špatně působí na nervi...
23. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
toz ja bacili teda nedavam, pac pochybuju, ze b ynekdo chtel trojcata:grinning::grinning:
23. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
ty brďo, a to normálně přirozeně? U nás máme jen dvojčata a to bych teda nechtěla, když jsem viděla kolik je to práce.
23. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
ne, mame z umeleho :wink:
23. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak to jo, jedna moje známá šla taky na umělý protože pokaždé potratila a dali jí tam 3 a přežil 1
23. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
taky me dali 3 a vysledek mame doma:grinning:
23. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak se chatli holky jedny, ale jsou nádherný
23. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ja si taky říkam...ale ono to je už přes rok,vysadila jsem HA 12/2007.Teď v úterý nám oznámila kolegyne,že je tehotná,ve středu mi psala sestřenka,že je tehotná,tak mě trochu pichlo u srdíčka,že ja furt nic.
23. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
el to znam a vim, ze to neni 2x prijemne ,ale chce to proste vydrzet, jinak to nevidim a urcite bych zacla tim, ze si necham udelat hormonalni profil u sve gyndr, a svuj protejsek urcite spermio

al jj holky hold u me chteli zustat:grinning: diky
23. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já byla po roce na gynde,ale řekl mi,že když se nám to do jara nepodaří tak mám přijít a uvidí co dál.Teď čekám na mrchu a pak vyrazím.Jo a dnes mi kartářka řekla,že se svým manželem dítě mít nebudu,taky povzbuzujíci.
23. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
el no ja mam na kartarky svuj nazor a popravde by me nikdy nenapadlo tam jit, ani za ty 4 roky, co nam to neslo, proc se zbytecne stresovat, osud stejnak kartama nikdo neoblbne a co se ma stat, se stejnak stane :wink:
23. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já u ní nebyla,je to kamarádka z práce a hodila si na mne karty,protože vidí jak chci mít dítě.Ale moc mě teda nepotešila.Smilers ja jsem sledovala průběh tvého těhotenství,tak vím jaké máš doma krásne dětičky.Neměla jsem dřív přístup k internetu,ale koníka si čtu už tak půl roku :grinning:
23. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.