• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
el byt tebou zacnu s tim hormo.profilem a spg u partnera a uvidite, vsak ze zacatku, pokud bude vse ok, jako vysledky, muzete zkouset IUI :wink: diky:slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Smilers děkuji,že jsi mě vyslechla,už aby dorazila mrcha a já se vypravím k MUDr. No byla bych radši kdyby nedorazila,ale ona dorazí a bude trvat 11 dní,je to normální?
23. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
el neni vubec zac :wink: tak ja mela pred porodom MS dlouhou 7 dni a ted ji mam 10 dni, tak snad se me ustali, zeptej se sve gyndr. az tam pujdes a uvidis :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Smilers dík,prchám z práce,zítra sem mrknu,pá.
23. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
el ja prcham krmit deti :grinning: pokud bych tu nebyla, pac sem teda uz moc nechodim :sweat_smile: , tak me muzes napsat do IP, coz je tady interni posta:slight_smile: Ahojky
23. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky holky chci se zeptat co to znamená to IUI jestli to píšu teda dobře děkuji
23. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj,
IUI je inseminace, to se dělá pouze v CARu, ne u normálního gynekologa.
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
dckami děkuju za info chtěla bych ještě jedno ale bohužel nám to nejde.
24. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
Nám se také již dlouho nedaří, v červnu to budou 3 roky :cry: Stále doufám, že nám lékaři v Pronatalu pomohou. Letos mi bude už 35 let a tak si říkám, že pokud ne letos, tak končím se snažením. Mám jenom jedny nervy a to věčné stresování a vyšetřování mi nedělá dobře. Hlavně psychicky mě to ničí.
Nejhorší je, že nikdo neví, proč se nám to nedaří. manžel je zcela v pořádku, mě také nic nezjistili, takže příčina neznámá :confused: ...
24. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
My jsme čekali na dceru 2roky a už jsem byla zničená ted jsme se zase rozhodli že by jsme chtěli ale nejde nám to 14měsícu manžel je také v pořádku a nakonec od dubna začnu chodit na vyšetření a vubec nevím co mě čeká.dckami tak to mě mrzí moc ti přeji aby se vám to povedlo znám to, ženskou to hrozně ničí :frowning2: .To já jsem také zvědavá jestli mi moje doktorka nějak poradí.U mě je asi problém bylo mi řečeno že bych měla být v druhé pulce ovulace a ono nic.
25. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
zdravím vás,
tak mám za sebou další kontrolní utz - folikl narostl na 16 mm, sliznice 8mm a IUI mám naplánovanou na pondělí. :dizzy_face: Dnes jsem 14 den cyklu, IUI bude až 18 DC, ale třeba se to povede... :wink:
26. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile: , vítám nové tvářičky.
Tak hlásím, že jsme byly v poradně minulý čtvrtek, ale dřív jsem se sem nedostala, malá nějak lumpačí. Vážily jsme 6015g, doktorka jenom vykulila oči, že tak s mého mlíčka přibývá, vždyť Eliška pořád jenom papá :grinning: ,hlavně večer před spaním, kolikrát usíná až kolem desáté večer tsk jako včera, už byla napapaná a nevěděla jak usnout, až jsem ji ukolébala v náručí.
Minulý víkend jsme byly u mýých rodičů, poprvé na noc a zůstaly jsme tam až do středy, potřebovala jsem si trochuodpočinout a načerpat síly, protože jsem to fakt už po 2,5 měsících fakt potřebovala.
Strašně rychle to utíká a už se těším až budu vařit pro malou různé dobrůtky. Dneska mi malou bude hlídat babička s dědečkem (čeká nás nemilá událost- jdeme známému na pohřeb), tak jsem zvědavá jestli bude hodňoučká, trochu mlíčka jsem odstříkala, aby nebylo tak zle, ale určitě budu jako na trní.
Smil holčičky Ti krásně rostou :slight_smile: .
Dckami, držím na dnešek pěstičky :wink: . Já byla na IUI až 19DC a vyšlo to.
30. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
zdravím vás všechny, tady to nějak usnulo, nejsou nějaké novinky????

dckami už víte jak jste dopadli s IUI??
13. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
hezké velikonoce :dizzy_face:

nám IUI opět nevyšla, dneska jsem to dostala. Ale tentokrát jsem si už dělala naděje, MS měla zpoždění 3 dny, dnes ráno jsem se dokonce testla, ale bohužel / :cry: , odpoledne jsem měla jistotu, mrcha hnusná mě dohonila, áááách jo. :confounded: Takže v květnu jdeme do ivf.

M24 - a co ty? Jaké jsou u vás vyhlídky?
13. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
dckami to je mi opravdu moc líto..... ale neztrácej naději, vždyť se to už přece musí zlomit!!!

já se právě připravuju na KET. Tak jsem zvědavá jestli to dopadne nebo ne, pořád věřím, doufám, ... tak uvidíme
15. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
ahoj, kdy jdeš? Kolik máš zmrzlinek, nějak se v tom strácím....

Jí se dnes objednala do Pronatalu a 23.4. jedu na konzulataci a domluvíme se na ivf v květnu, jaké léky a tak..., znáš to. Snad tu smůlu konečně prolomíme :wink: ...
15. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Já byla na kontrole v Pronatalu, ivf mám domlvuené na květen, 6.5. jedu na utz a pro stimulaci bude to krátký protokol s antagonistou, Puregon a ještě něco k tomu, nevím přesně. Tak snad to vyjde. Řešila jsem s lékařem, zda zavést 2, asi to riskneme a uvidíme :wink: .

m24 - tak co????????? :confused:
23. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Ahojky, přidala jsem pár foteček do alba. Vážíme už 6,69kg a máme za sebou první očkování hexavakcíny a čeká nás prevenar.
M24 tak jak se vede?
Dckami a co ty, už se ti to blíží, držím pěstičky. :wink:
29. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Sisi -malá je krásná. :dizzy_face:

My jsme si užili krásný prodloužený víkend - výlety na hrad Střekov. zámek Velké Březno ( nostalgická vzpomínka na 10.výročí svatby, které máme za měsíc), dnes jsem byli na kole, mám v nohou skoro 50km a bolí mě prdelka :confounded: , auauauauuu. Do alba jsem také přidala pár foteček.

M24 :dizzy_face: :confused:
3. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
ahoj,
krásné sváteční ráno. :slight_smile:

Já hlásím,že mě mrcha dohonila o 3 dny dříve, takže vneděli začínám se stimulací a pícháme 1.dávku puregonu (250j.), na utz pojedeme ve čtvrtek. :wink:

Dnešní den si chceme pořádně užít - máme naplánový se známými a dětmi cyklovýlet, takže musím uvařit oběd o něco dříve a vyrážíme do přírody za sportem. :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Kamčo, tak snad bude stimulace konečně úspěšná. Držím pěsti!!! :wink:
18. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj,
tak u nás je bohužel také smutné skore :frowning2: - vyrostl pouze 1 velký folikl, ostatní jsou mrňaví. takže ještě pícháme 2 dny, ve středu pojedu na utz a uvidíme. Ptala jsem se, zda má cenu pokračovat ve stimulaci, lékař mi sdělil, že je to již rozjetý pokus a pokud zastaví stimulaci, propadá mi i pojišťovnou hrazný odběr a transfer. Takže to prý zkusíme s tím jedním. Zvažujeme, že zrušíme PK, u 1 to nemá cenu, pokud ve foliklu vůbec bude vajíčko... Jsem vyřízená, prostě moje tělo nereaguje na žádnou stimulaci :angry:.
18. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
kamco drzim palce a nevzdavej to i kdyz mate jen jednoho bojovnicka, treba prave ten bude ten pravej, pamatuj ze i ja mela spatna vajicka

peti jak se mate?
18. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak já mám dneska po OPU - holky, dělali mi to BEZ narkozy. Dr. mi řekla, že když jsou tam jenom 2 folikly, že to uděláme bez ní. Tak jsem se vyděsila, ale bylo to hned hotové, trochu to teda zabolelo, ale dalo se to vydržet. To teď to bolí víc. Nemusela jsem tam ležet jak obvykle po narkoze a za pár minut jsem se šla obléknout a mohli jsem jet domů. Jo, ze dvou foliků mám 2 vajíčka. :wink:
25. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: ,tak hlásím, že od středy máme první zoubek, měříme 63 cm a vážíme 7,42kg. Máme za sebou polovinu očkování, tak ještě 3 píchance a paní doktorka nám dá na chvíli pokoj.
Jak se daří ostatním?
29. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj kočky,
tak bohužel opět nemám dobré zprávy - nešla jsem ani na ET, embrya se přestala vyvíjet. tak námzbývá poslední pokus, snad někdy na podzim. :cry: Takže opět truchlím.

Manžel se mi to sanží nějak kompenzovat - užil jsme si parádní sobotu, výlet do Berlína, kde jsme navštívili Tropical Islands. Luxusní koupání, džungle, tobogány - super. Všem doporučuji. Užlili jsme si to my, dcerka i moji rodiče. :dizzy_face:

Na dnešek jsem si naplánovala mytí oken :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak mám doma naklizeno.
7. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
ahojky všem
7. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj dckami, zrovna nedávno jsem si říkala jak jste asi dopadli. Tak mě to mooooc mrzí, ale věřím, že příště už se nám to povede, oběma :wink:
9. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
krásné ráno kočky.
Dneska je bezva den - před 7 lety si nám narodila naše Eliška tak to uteklo, nedávno byla miminko a dneska je z ní prňáček.... :grinning: . Jsem moc šťastná, že jí máme a snad se mám povede i sourozenec. :wink:

M24 - a co vy, jak pokračujete? Zkusíte to znovu?
10. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Nazdarek, dckami urco se povede :wink: a elisce gratulujeme :dizzy_face: hrozne to leti, nase holky meli vcera uz pul roku, des:grinning:

m24 a jak u Vas pokracujete?
10. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.