• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahljky smilers, no mi cekame na druhy KETík, první se jaksi nezdaril...... :unamused:
16. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
dívala jsem se na holky do albíčka , jsou prostě nádherné :wink:
16. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
ahoj kočky,
kdepak jste?

Jak si užíváte léto? My jsem od rána bez dcrky, odletěla s našima k moři. tak je tady smutno, alepsň, že máme toho křečka a 6 malých mrňousků.Nevím, zda jsem vámto psala - Elí dostala k narozninám křečka a ona to byla holka a za 10 dní porodila mláďata, tak máme malé křečky. Řkám jim "myšata", protože jseou šedivý o mámě. Je jim 17 dní, začali vidět, jeto lepší než televize.... :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
nazdárek holčiny :dizzy_face: ,
jak trávíte prázdniny? My jsem zkusili IUi, ale opět to nevyšoa, dostala jsem to minulou neděli. Od včerejška mám dovolenou - 3 týdny :slight_smile: , dnes ráno jsem byla u holiče, v sobotu nás čeká svatba ( žení se švagr) a příští týden vyrážíme na dovču. Dnes jsem byla v cestovce a bylo mi doporučeno, že máme zatím počkat a přijít tak ve čtvrtek/pátek a vybrat nějaký last minute. Takže čekáme... :confused:
Jinak poslední pokus ivf mám na přelomu září/říjen.
Zrovna včera jsem volala kámošce, co byla na odběru, měla 9 foliklů a v nich jen 3 vajíčka, tak jsou na nervy, zda něco přežije, také mají poslední 3.pokus. Doma mají skoro dvouletého synka také po ivf. Tak na ní moc myslím.

A co ty, M24? Jaké jsou u vás změny, jak to plánujete dál?

Já jsem dneska večer sama doma, holka spí u sousedů a manžel šel z bráchou zapíjet svobodu, tak ho čekám někdy k ránu :grinning: Zkouknu net, otevřu si sangrii a neic nedělám, konečně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj hoky, dlouuuuuho jsem v této diskuzi nebyla.

Smil, blahopřeju k trojčátkůůům, jsou to náádherné holky :wink:
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
U nás to taky pokročilo, stačí mrknout na mé Alba :grinning: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Luci, gratulka k těhu.

Kamčo, snad vám ten 3. pokus už konečně vyjde, držím pěsti!!!
17. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Luci taky gratuluji k těhu.
Peti Patriček je šikovný klučina.
Dckami užij si dovču a nemysly na nic ošklivého, zkrátka užívej si ji plnými doušky.

My už máme 4 zuby a baštíme o sto šest.
17. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahoj kočky,
Sisi - blahopřeji k zoubkům, je to šikulka.

Zatím se loučím, zítra odlétáme na Djerbu :slight_smile: , ozvu se v září.
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Sisi, my nemáme žádný, ale jídlo do něj padá jak Němci do krytu :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Peti nějak jsem to zakřikla,malá s jídlem začala stávkovat, ale zato ji vylezl pátý zub a od pondělka má 38 horečky,tak bojujeme. Je protivná o sto děs a jídlu moc nedá, ještě že pořád ještě kojím.
26. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj kočky,
máme za sebou úžasnou dovolenou na Djerbě, sluníčko, moře, spoustu jídla :sweat_smile: .... Teď zase do práce :confounded: , kde nestíhám a skoro nevím, že jsem někde odpočívala.
Dnes jsem byla v Pronatalu pro stimulaci a rozjedeme kolotoč znovu....mám ultrakrátký protokol ( synarel-puregon-orgalutran-ovtrelle). takže teď čekám na mrchu, dorazí někdy za týden a jdeme do toho. Máme poslední pokus, takže teď to musí sakra vyjít..... :wink:

M24, a co ty???
17. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
sisi, už je u vás dobře? :slight_smile:

Kamčo, tfujtfujtfuj!!! :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
hezké odpoledne,
ahoj holčiny, od neděle stimuluji - mám za sebou utz, na obou stranách mám 2-3 folikly a jedu znovu na utz v pondělí ráno. Jinak mé zlé tušení z minulého pátku ohledně podivného"svědění" bylo bohužel oprávnění, ze stěrů mi lékařkadnes potvrdila streptokoka. Dostala jsem na vkládání Polygynax na 6 dní, prý to při stimulaci tolik nevadí, u těhotných se to prý léčí až o porodu....Takže dál budeme píchat puregon, od neděle přidáme i Orgalutran a snad mi pěkně narostou...

Všem přeji příjemný prodloužený víkend. :wink:
25. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Peti už je dobře, malá tehdy měla šestou nemoc,3 dny horečky a potom se jí vyrazily vyrážky ale do týdne bylo po všem, už máme 6 zubů a papání se taky upravilo.
Kami držím pěstičky.móóóócccccccccccccccccccccccc.
Holky prosím pošlete nám hlas.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=16519&from=search&keyword=Eliška
29. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Sisi, poslala jsem Elince hals do soutěže, je to vysmáté dítě :grinning: .

Já byla dnes na OPU, bylo tam 7 foliklů a 6 vajíček, pro jistotu jsem se domluvili s embryologem i na ICSI, tak uvidíme, volat mám až pondělí. :wink:
2. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Dckami, mocinky Ti držíme pěstičky :wink: , potom dej vědět jak vše probínhá.
4. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
krásné ránko holky,
Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????

:slight_smile: Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. :dizzy_face:
19. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky,dckamito jeparadaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: mocseopatruj adejvedet jakpokracujetes tehu,noje toprostenadhera:slight_smile:
19. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahojky, Kami držím móóóócinky pěstičky, opatruj se a dávej moc na sebe pozor, hezky odpočívej :wink: , mám obrovskou radost.
My jsme pro změnu nachlazení, tak bojujeme s rýmou. Minulý týden nám vylezly 2 zuby najednou tak Eliška už má 8 zoubků, vydává zvuky jak indián, dělá paci paci a strašně se směje u znělky večerníčku a potom mu dělá pápá.
22. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
ahoj kočky,
zapomněla jsem vám napsat- takže z krve mám hcg porvtzené 2178 j, byla jsem ve čtvrtek na utz, je tam dutinka - jsem těhotná!!!!!!!!!! Dnes jsem 6+2tt :dizzy_face: . Poslendí utz v Pronatalu mám 16.11.09, to by mělo být vidět i srdíčko.
1. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Super zprávička Kami ,jen tak dále :wink: , pořád Ti i s Eliškou držíme pěstičky. :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: ,Kami tak jak se ti daří?
19. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj,
utz dopadl na 1*, mimi mělo v pondělí 2 cm a srdeční akci, tak mě propustili z Pronatalu k moj dr., jedu tam pouze na 3d utz. Je mi dobře, žádné problémy nemám, neblinkám, jsem doma na neschopence a relaxuji, dokud to jde. O víkendu jsem slavila narozeniny, manžílek mi koupil těhu džíny, tak jsme to rovnou řekli i Elí - chce samozřejmě ségru. :grinning: Jako kdyby si mohla vybrat......
20. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojky :o)

KAmčo, obrovská gratulkááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám upřímně obrovskou radost, že vám to konečně vyšlo! Opatruj se :zipper_mouth:
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Dcami, jen hezky odpčívej :wink: . To máš dobré že ti není špatně, aspoň můžeš normálně jíst.
To bude Eli skvělá chůvička.
Naše Eli lozí ale po zadečku, zkrátka v sedě, jinak se jí nechce, ale nožičky ji moc neposlouchají, má je takové gumové. Teď se hodně bojím prasečí chřipky, malá je náchylnější na nemoci než ostatní, tak doufám, že se nám to vyhne velkým obloukem.
26. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Koukám, že sem již nikdo nechodí,přesto chci všem popřát do Nového roku:
:slight_smile:
Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou nemoc či jinou neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.
:dizzy_face:
Přeji všem šťastný a úspěšný nový rok plný radosti a rodinné pohody. :wink:
30. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojjky :o)

Kami, jak se daří?

No jo, jsme už skro všechny maminy, tak je tahle diskuze nějak passé. Ale třeba se přidají nové tváře. :wink:
8. led 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj...se máte holky.. :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.