• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdarek vsem:slight_smile: Jakpak se mame stara gardo? Kde jste vseci:slight_smile:
27. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Máme se fajně, klučík roste jako z vody a je strašně hodný :slight_smile:

Co trojčátka?

Koukala jsme, že Kamča bude za chvíli rodit. To je mazec, jak to uteklo :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Nazdarek, peti trojcatka dobry :wink:

Jinak zprava od DCKAMI:

"DNES V 16.41 HOD. SE NARODILO NAŠE VELKÉ ŠTĚSTÍČKO. JMENUJE SE ŠIMON. VÁŽÍ 3500 G A MĚŘÍ 51 CM. ŠŤASTNÍ RODIČE KAMILA A PAVEL"
14. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
Jé Smil super zprávička.
Dckami mocinky gratulujeme,a hlavně ať jste oba zdraví :wink:
17. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Je sis ahoj, jak se vede? Jinak dodatecne gratuluju m24 k tehu, koukam, ze uz se ji to taky krati:slight_smile:
17. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Ahojky Smil,tak já si ani nevšimla že M24 čeká mimčo,tajnůstkářka, ale strašně moc ji to přeju a držím pěstičky.
Jinak my jsme v pohodě, Ele co začala chodit ( chodí teprve od 15 měsíců) tak je takový malý čertík, pomalu mi venku ani nechce dát ručičku, prostě chce všechno sama.
Ráda se tulí a rozdává pusinky mě, manželovi a všem plyšovým zvířátkům a panenkám co má.
Začali jsme zase jezdit na chaloupku a tam se jí to náramně líbí, může si tam vykřikovat a plašit tak jedině nějakou lesní zvěř.
A jak se máš ty Smil a co holky rostou jako z vody, utíká to strašně rychle.
18. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
@sisidani tak to je sikulka :wink:
jo holky rostou jako z vody, nestacim zirat :grinning:
18. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
ahoj holky,
děkuji za gratulace :sweat_smile:.
Porod byl rychlý, od pátku jsme doma, taťka má dovolenou, tak nám pomáhá.Šimůnek je zatím moc hodné miminko, kojíme zhruba po 3-4 hodinách, ani moc nepláče, tak snad mu to vydrží.... Dnes jsem byli na první prohlídce u dětské doktorky, váží 3300g. Zatím nemáme stáhnuté fotky, ale až budou, tak je sem hodím.

Blahopřeji m24 k těhu, konečně se zadařilo. :wink:
21. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj, holčiny, jak všechny žijete, jste zdravé, i děti? Koukala jsme na fotky, nádhera prostě :slight_smile: A jak u m24, co se narodilo? :slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky vsem :wink:

pridavam s pranim pohodove prozitych Vanocnich svatku ,a do toho Noveho roku hodne stesti, zdravi a pohodu v rodinnem kruhu :dizzy_face:
23. pro 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.