• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poradíte se jménem pro kloučka?

(Zamčená)
1. dubna 2011 
Ahoj chtěla bych, abyste hlasovaly pro jméno, které se vám líbí nejvíce...
Štěpán
Kryštof
Šimon
Jakub
nemůžeme se s manželem domluvit každý si trváme na svém...
už se mi nepodařilo se k hlasování vyjádřit, tak sorry a zakládám novou otázku...jmenujeme se Sedláčkovi a tyhle 4 jména byla jediný, na kterých jsme se s manžou dohodli shodnout :confounded: a k příjmení jdou všechny 4 - manža by nejradši Štěpána, já nejdřív nebyla proti, ale pak jsem objevila Kryštůfka :dizzy_face: a teďka je z toho akorát dohadování...ale stejně se obávám, že psychicky nevydržím a podřídím se...moc děkuju všem za vaše projevy...Germaine
21. led 2011 v 10:06  • Odpověz
Poradi od nejlepsiho do nejhorsiho podle me: Stepan, Jakub, no a Krystof a Simon tak nastejno, nelibi se mi...
21. led 2011 v 10:09  • Odpověz
Ahojda moje vysněné je teda Kryštof,ale i když čekáme už třetího kloučka tak Kryštof není ani jeden :sweat_smile: .Takže můj hlas je Kryštof :grinning: !!!!!!!
21. led 2011 v 10:09  • Odpověz
Jakub (nečekaně :grinning: ) :slight_smile: ale Štěpánek je taky pěkný jméno :slight_smile:
21. led 2011 v 10:13  • Odpověz
Mě se moc líbí Štěpán a Jakub, ale Jakub je dost častý tak bych to nedávala už jen díky tomu :wink:
21. led 2011 v 10:14  • Odpověz
Jakub...taky asi žádné překvapení :grinning: :grinning: máme taky příjmení začínající na S. :wink:
21. led 2011 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
rozhodně Kubíček...
21. led 2011 v 10:16  • Odpověz
Štěpán
21. led 2011 v 10:17  • Odpověz
taky jsem pro Kubíka :wink: ikdyž jsem moc chtěla Kryštofa
21. led 2011 v 10:17  • Odpověz
Já jsem také zcela nečekaně pro Kubíka :grinning: :wink:
21. led 2011 v 10:18  • Odpověz
tak aby sedelo s prijmenim,rekni si cely jmeno a uvidis jak to bude znit... :wink:
21. led 2011 v 10:18  • Odpověz
Štěpán :dizzy_face: - toho jsem chtěla i já, ale je v rodině, takže nic. Jakubů je teď všude strašně moc! :sweat_smile:
21. led 2011 v 10:20  • Odpověz
Štěpán...

F na konci Kryštofa je těžké v kombinaci s S na začátku příjmení, Šimonů jsou mraky, Jakubů taky... Jakub je lae takový neutrální...

Za mě tedy Štěpán nebo Jakub (kdyby bylo nejhůř)..:slight_smile:
21. led 2011 v 10:20  • Odpověz
Mně se taky z těch vybraných jmen nejvíc líbí Jakub
21. led 2011 v 10:22  • Odpověz
my budeme mít Kryštůfka, takže jsem pro Kryštofa a taky mi příjmení začíná na S. :wink:
21. led 2011 v 10:23  • Odpověz
mně se nejvíc líbí Štěpánek, kamarádka má taky Štěpánka S a zní to moc dobře :wink:
21. led 2011 v 10:24  • Odpověz
Jakub nebo Štěpán .:slight_smile:
21. led 2011 v 10:26  • Odpověz
Tak za mě Šimon nebo Štěpán
21. led 2011 v 10:28  • Odpověz
Štěpánek další hlas - je to jedno ze 2 jmen co se nám líbí ( to druhé je Ondřej ) , k ostatním - Kryštofa si zamluvila sestra, že se jí to hodí k příjmení na K, Jakoubků je opravdu hodně a Šimon se mi nelíbí to už spíš Simon :slight_smile:
21. led 2011 v 10:28  • Odpověz
já jsem pro Kryštofa,taky jsem chtěla,ale doma to neprošlo.A Šimona máme taky v rodině,a taky to moc hezký zní :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2011 v 10:31  • Odpověz
Neznáme příjmení, tak je to těžké :slight_smile: Ale pokud začíná na S, tak teoreticky by mělo jít ke všem...Ale určitě nějaká kombinace bude znít lépe, jiná hůře...Třeba pokud máte v příjmení hodně háčků, čárků, ještě R, tak bych nedávala Kryštof atp.,záleží opravdu hodně na příjmení. Osobně bych nedala Jakuba, protože to je už opravdu každý druhý chlapeček. Štěpánka teď bude dávat kamarádka....Šimon a Štěpán mi nevadí, Kryštof se mne osobně vůbec nelíbí. Ale to je hrozně subjektivní všechno :slight_smile:
21. led 2011 v 10:41  • Odpověz
za mě určitě Jakub :grinning:
21. led 2011 v 10:43  • Odpověz
A nemuzete vybrat uplne nejake jine jmeno, ktere by se vam obema libilo? Na internetu je spousta stranek se jmeny, staci zadat do googlu. To byste opravdu dali jmeno, ke kteremu by se tu vetsina vyjadrila, ze se jim libi? :grinning:
21. led 2011 v 11:24  • Odpověz
Tak dejte obě Štěpán-Kryštof :grinning:
21. led 2011 v 11:32  • Odpověz
Jakub - má hodně variant -)
21. led 2011 v 11:37  • Odpověz
Mě se líbí šimon,ale to záleží,jak holky tady píšou na příjmeni.
21. led 2011 v 11:37  • Odpověz
přeju, abyste nikdy nemuseli řešit nic zásadnějšího, než je výběr jména..... :wink: :wink: . pokud při takové příjemné aktivitě nejste schopni si vyjít vstříc, co až bude opravdu problém? jen můj názor, hlasovat se bude určitě dál, tak at si vyberete.... :wink:
21. led 2011 v 11:48  • Odpověz
Kubiku bude v kazde tride 6. A sedet na pisku a kricet Kubo, ne ty, ten muj Kuba mi neprijde dost originalni :sweat_smile: Jmeno to je krasny,ale fakt je jich moc :unamused: A to podle mamin na MK pojmenujes svoje dite? A co treba uplne jiny jmeno?
21. led 2011 ve 12:19  • Odpověz
za mě Jakub a ŠIMON :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:30  • Odpověz
Štěpán a Jakub. Ale vzhledem k tomu, že Jakub je poměrně časté jméno, přikláněla bych se víc ke Štěpánovi. Navíc jméno Štěpán hezky zní s příjmením :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:32  • Odpověz
Tak my máme Kryštofa, takže je jasný, jaký jméno je nej. Ale je fakt, že k příjmení SedláčeK mi určitě nejvíc sedí Štěpán. Ještě Šimon zní celkem pěkně. Jinak máte ty samá jména, co jsme měli my jako alternativy:slight_smile:
21. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.