• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poradíte se jménem pro kloučka?

(Zamčená)
1. dubna 2011 
mi máme šimona,teď se dává taky docela často,líbí se mi i štěpán,matyáš,maxim,je fakt že z našeho kalendáře vybrat to je bída
24. led 2011 v 16:08  • Odpověz
Hlasuji pro Kryštůfka, potom Šimon, Jakubů je strašně moc a Štěpán se mi nelíbí. U nás byl a bude boj se jménem. :grinning:
25. led 2011 ve 12:06  • Odpověz
já jsem pro Jakuba. Jde to dobře i s příjmením. Taky jsem chtěla Jakuba,ale v kombinaci s našim příjmením to znělo hrozně. Takže další jméno na kterém jsme se dohodli bylo Daneček a Dominik. Nakonec jsme se rozhodli pro Danečka. :wink:
25. led 2011 ve 12:10  • Odpověz
K vašemu příjmení se mi nejvíc líbí jméno Kryštof! :wink:

Ale ještě máte spoustu času a je možné, že to změníte a vymyslítě nějaké úplně jiné jméno.
My jsme celé těhotenství říkali, že budeme mít Verunku a nakonec asi měsíc před porodem jsme to změnili na Lucinku :wink:
25. led 2011 ve 12:19  • Odpověz
Z ''nabídky'' bych dala Jakuba :slight_smile: .Je jich sice hodně, ale je to krásné jméno :wink: .
25. led 2011 ve 12:32  • Odpověz
těžké někomu radit.také jsem si vždycky přála Jakoubka a máme ho!!!Jakub Jan Král,hrozně se mi tahle kombinace líbí,Kryštůfek se mi také líbí,má ho bratr mé kamarádky,ale jak ti ho oslovují Štefi brrrrr. :wink: tak krásné jméno komolí
25. led 2011 ve 12:38  • Odpověz
Rozhodně Kubíček.Také jsem nad tím jménem uvažovala,ale bude to Martínek po tatínkovi :grinning:
27. led 2011 v 19:19  • Odpověz
Můj bratranec je Jakub Sedláček :slight_smile:
27. led 2011 v 19:20  • Odpověz
rozhodně Šimon, zas takový kvanta jich nejsou :wink:
30. led 2011 ve 20:23  • Odpověz
taky se přímlouvám za Šimona. Já ho hrozně chtěla, ale nakonec máme Klárku a Zuzku :grinning:
30. led 2011 ve 20:25  • Odpověz
me se libi nejvic krystof, pak simon, stepan a jakub moc ne :sweat_smile:. ne ze by to bylo osklive, to vubec, ale prijde mi jich strasne moc :unamused:
30. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
Já hlasuju pro Kryštofa, Jakubů je strašně moc a Šimon a Štěpán mají svátek moc blízko Vánoc :slight_smile:
30. led 2011 ve 20:59  • Odpověz
Šimon bez toho háčku
30. led 2011 ve 21:02  • Odpověz
Tak já jsem pro Jakoubka... :slight_smile:) asi jsem moc nepomohla, co :grinning:
30. led 2011 ve 21:10  • Odpověz
Všechny jsou krásné, my máme Matěje a chtěla bych druhé, pokud bude kluk tak Kryštofa
30. led 2011 ve 21:13  • Odpověz
Tak já hlasuji pro Štěpánka, líbí se mi nejvíce. Kryštof bych třeba já nikdy nedala, ale tohle je opravdu na každém. O tom to právě je, že každému se líbí nějaké jiné jméno a to je správné............takže rozhodně bych se rozhodla podle svého, než podle hlasování na MK a podle toho co se líbí jiným maminkám. Bude to Váš chlapeček a Vy na něho budete volat :slight_smile:. A pokud se nemůžete s manželem shodnout volila bych třeba formou osudu, tak to udělala kamarádka (tedy já bych to tak nikdy neudělala, ale zase, každý si to může rozhodnout sám)...................když se malý narodí do termínu bude to Štěpánek, když po termínu bude to Kryštůfek. Přeji šťastný výběr a hlavně šťastné a zdravé miminko.
30. led 2011 ve 21:22  • Odpověz
Za mě Kryštof, kdyby ti radil MM, byl by to Jakub. My jsme měli na papíře Adam, Jakub, Michal - u prvního. Vyhrál Adámek, když jsme ho viděli na 3D UZ, nějak mi to jméno uvízlo v hlavě a bylo rozhodnuto. U druhého nám na papírku zbyl Jakub a Michal, manžel ještě doplnil Viktora a Olivera. Do poslední chvíle jsme váhali nad Viktorem a Michalem, chtěli jsme české, ale zároveň mezinárodní jméno. Tak vyhrál Michael v této mezinárodní podobě. Kubíka jsem nechtěla, protože jich je moc, Adík má ve školce 2 Kubíky, 2 Tomášky, 2 Alexe...
Hodně je i Matyášů, Tobiášů, Danielů, Davidů, Tobiášů a Honzíků. Míšu v okolí nemáme:slight_smile:
Chtěla jsem i Milana po manželovi, ale on nechtěl. A u vás varianta po manželovi také nepřipadá v úvahu?
A ještě jedna věc, kdybyste dali Štěpána nebo Šimona, nebojte se svátku kolem Vánoc. Adámek má na Vánoce a slaví ráno svátek, takže s jedním dárkem se mu lépe čeká na Ježíška:slight_smile:. Míša má zase narozeniny v lednu, takže co nedostane pod stromek, jednoduše dokoupím, má to prostě hromadu výhod:slight_smile:
30. led 2011 ve 21:22  • Odpověz
Mně se třeba Kryštof líbí hodně ale je problém, jak mu říkat zkráceně - nebo zdrobněle. Je to dlouhé jméno a jediná varianta, která mě napadá je Kryštůfku.
Jinak, taky teď řešíme chlapecké jméno a u nás to vypadá na Šimona :slight_smile:
30. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
urcite Jakub Sedlacek je nejhezci
30. led 2011 ve 21:39  • Odpověz
Kryštof
Jakubu je moc
30. led 2011 ve 21:43  • Odpověz
taky čekáme mimi a myslím, že kluka :slight_smile: rozhodujeme se mezi Lukáškem a Šimonem ....takže tyto dvě jména jsou moji favorité. :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
Ahojky máme to podobné na holku bychom měli vybráno, ale pak jsme zjistili, že je to teda pouze teoreticky a podle prstýnku kluk, no a začal problémek. Teda malinko.
Máme zatím asi jako favorita Erika,
pak je to Petr,
máme i Šimona, Ondřeje, Radima, Radka a tak.
Známí to nakonec vylosovali.
Ale myslím, že se jako zázrakem těsně před porodem nakonec mimísek sám rozhodne. Za další variantu vidím vykývat to prstýnkem bo něco takového. Tak Vám přeji ať už to vyjde jakkoliv, aby to bylo to nejlepší jméno.... :wink:
13. bře 2011 v 19:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
Jednoznačně Šimon - tak se bude jmenovat můj klučík, budu-li ho jednou mít. Štěpán je taky pěkné, Jakub taky, ale častější jméno teď snad ani není. A Kryštof se mi nelíbí ani malinko :slight_smile:
13. bře 2011 v 19:29  • Odpověz
jakub nebo šimon :slight_smile:
13. bře 2011 v 19:33  • Odpověz
Kryštůfek :dizzy_face:
13. bře 2011 v 19:35  • Odpověz
mě se taky líbí Kryštůfek :slight_smile: . Kubíků už je opravdu moc :wink:
13. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz
Jéé, já si vypsala stejná jména :grinning: . Nejvíce se mi líbí Štěpán Sedláček.
Jinak můj hit je Kryštof, ale zní to moc tvrdě vedle toho Sedláčka. U nás to taky neprošlo :rolling_eyes:
13. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz
mně se líbí Šimonek :wink:
13. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
z výše uvedených jmen se mi líbí Jakub, ale nedala bych ho, bo je jich všude hrozně moc :((
13. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
Určitě Štěpánek,jde to k příjmení nejlíp.Takže dej na manžela :wink:
13. bře 2011 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.