• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod anim.

(Zamčená)
7. srpna 2008 
4. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
hele nobody co ty jsi vlastně zač že tady pořád vykecáváš s babama :grinning: jinak odkaz moc pěknej :slight_smile:)) akorát už se nedivím, že to moje dítě mělo odřenej nos :grinning: :grinning:
4. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

stal jsem se závislým ... ale už akorát na chvíli večer.... :grinning:
tam jsou pěkný věci ..teď se dívám na operaci oka :grinning: :grinning:
tak
4. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz
hmmm tak já se taky podívám třeba na nějaký vřed nebo tak manžel furt skuhrá že ho bolí břicho tak mu přehraju co ho čeká :grinning:
4. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
drago, :grinning: :grinning: Já bych to tipovala na stejný důvod, jako mají chlapi, co se hlásí na fildu a peďák a podobné "dívčí školy". Těm taky stačí se někde ukázat a baby se hned seběhnou a rozmazlujou je. :grinning:

Video dobrý. :slight_smile: Ale operaci oka asi riskovat nebudu...
4. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
já nic, já muzikant
akorát semtam pomůžu ztřeba s lékařskýma věcma..jinak vetšinou otravuju a s**u vás :grinning:
4. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz
No vždyť, klasika. :slight_smile: To dělají chlapi (nejen) na dívčích školách úplně stejně. :grinning:

Kuřákovy plíce přiměly kdysi dávno bráchu definitivně típnout. Je to celkem užitečné. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
super odkaz..ale niektoré videá som radšej vynechala, mám to za pár, tak sa nebudem vopred strašiť :sweat_smile: :wink:
4. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
hele, nejsou tam někde taky animovaný bércový vředy?

bych to přeposlala strejdovi, aby přestal hulit - má něco na noze a nechce se to hojit, tak aby šel trochu do sebe...
6. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz
Prosímvás stává se vám někomu že vám některá videa na youtube jdou hrozně pomalu, máme nový Windows a od té doby nám to skoro nefunguje :confounded: Seká se to :rolling_eyes:
6. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
krista .... možná flash player není nejnovější... když spustím web bez doplňků, tak to chce stáhnout flash player..tím to bude

i když některý videa jsou sdílený fakt divně...ale pokud ti to jede u všech pomalu, tak to bude flash playerem (dá se stáhnout zadara)

kyri .-... bércový? podívám se
6. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
http://catalog.nucleusinc.com/nucleusindex.php?

tady si můžete vybírat videa
6. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
6. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz
Nobody moc díky za snahu, nainstalovala jsem to, ale nepomohlo to :unamused: Ještě jsem zkoušela nainstalovat nový prohlížeč - Operu a přes tu mi to jde taky pomalu, fakt nechápu :angry:
Hlavně manža je z toho taky nešťastnej, často jsme tam na něco koukali a i ta videa o porodu co jsi házel odkaz by mě zajímala :wink:
7. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
a máš zapnutou Javu?

Ovládací panely ----> Možnosti internetu ---- záložka Zabezpečení ... dole obdélníček Vlastní úroveň ... pak se otevře okno a jenom pojedeš dolů na Skriptování a bude tam něco ve stylu "skriptování Ja´va ..." musí to být povolenýkdyž to nepomůže, tak budem vymýšlet dál :grinning: :wink:
7. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
anebo vymaž Temporary Internet Files ..může tam být něco, co ti to blokuje

a dej vědět, jak to vypadá
pa
7. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz
7. srp 2008 v 15:53  • Odpověz
Nobody tak doufám, že tu Javu jsem našla správně :sweat_smile:
Nástroje -> Možnosti -> Obsah -> Povolit Javu -> Povolit Java Skript ... tak to všechno povolený mám, víc jsem tam neviděla a vymazat Temporary Internet Files to jsem kdysi věděla ale teď nevim jak na to :sweat_smile: Nástroje -> Vymazat důvěrná data - to asi neni ono co? :sweat_smile: A díky, jsi zlatej jak pomáháš :grinning:
7. srp 2008 v 17:05  • Odpověz
autor
já zlatej nejsem .... to bych se nemoh pohnout
a nepomáhám, jenom štvu lidi :wink:

jo, důvěrná data ...máš firefox nebo operu nebo linux nebo? :grinning:
jo, důvěrná data ... může tam být nějaký hajzlík..anebo nemusí
7. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
Nobody díky, nainstalovala jsem Codec all in one a už to jde! :slight_smile:
7. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
:grinning:

ale o codeku nebyla ani zmínka -.-.
no fajn .... snad z dobrýho zdroje, ať tam nemáš prozměnu viry

šikula
7. srp 2008 v 17:38  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.