• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
Ahoj holky, jestli některá spadáte do tématu a chtěly byste si povídat o průběhu těhotenství přidejte se ke mě. Jen pár dní vím, že jsem těhotná, zatím to nemám potvrzeno od doktora, ale testy mi ukazují //.
31. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahojky ja jsem na tom stejne jako ty,dnes jsem byla u doktora a mam potvrzeno 5+1tt
2. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
@berunka ahoj, no to jsem ráda, že se ke mě někdo přidal, ono se to teprve rozjede, tak vyčkávám... já jsem dnes volala doktorce, ale má asi dovču tak musím počkat...
můžu se zeptat, kdy ti vychází termín porodu??
2. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
haló, haó tak žádná těhulka???
3. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj, já bych se přidala, i když jen velmi opatrně...mám slaboučkého ducha a menstruace by teoreticky měla přijít zítra ( doufám, že ne :confounded:
Přes kalkulačku na netu mi to spočítalo termín porodu na 11.4.2011, tak uvidíme, jak se to vyvrbí. Ale samozřejmě od doktora to potvrzené nemám :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
@nikollita a kdy si měla naposled ms?? jsme na tom stejně, já ji měla dostat dnes a nic, ale už mám 2 tlusté čárky a ducha jsem našla asi před týdnem...
3. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
no naposledy 5.7.
3. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
no ale já mám ducha úplně slaboulinkého, skoro že tu tyčinku musím zlomit :grinning: abych ho viděla.
3. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
já 2.7. a říkám, před týdnem jsem viděla taky něco podobného tak ještě testuj a co dva dny se hcg zvyšuje... nevíš, kdy si měla ovulaci??
3. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
Je to dobrý čárka sílí, dnes jde vidět i bez ohnutí :slight_smile: ale úplně z dálky ještě ne...ovulaci jsem nesledovala, ale vím, že k onen oplodňovací úspěch nastal přesně 17 DC.
4. srp 2010 v 06:32  • Odpověz
autor
@nikollita gratuluju k čárce, je to dobré znamení když sílí... s ovulací to pravděpodobně podobné... 2 měsíce zpět mi vcházela na 20dc, ale tento měsíc jsem ji nesledovala, myslím, že to bylo dřív, no však to mi řekne doktorka na vyšetření...
4. srp 2010 v 06:52  • Odpověz
uvidíme...k doktorovi plánuju jít až tak koncem srpna...
4. srp 2010 v 07:12  • Odpověz
autor
@nikollita já to vidím podobně, teď má doktroka dovču a pak jedu já, takže to tak výjde...
4. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
@niko máme podobné přezdívky :slight_smile:, jak dlouho jste se snažily o mimčo?
4. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
My jsme se nesnažili vůbec, protože mám před sebou ještě dva roky studia...nicméně pozor jsme si nedávali taky, já jsem svého skoromanžela akorát vždy informovala, kdy mám plodné dny, takže těm jsme se vyhýbali...teda až na tenhle měsíc, kdy ten osudný den měl být posledním z plodných dnů...jak vy? A ty už máš holčičku koukám :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
@nikollita ale jste rádi, že se vám to povedlo, ne?? je to štěstí mít děti, je to i starost, ale to první převažuje, jak to uděláš se školou?? půjdeš na dálkové?
4. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
dálkové u tohohle oboru nejde, zatím nevím
4. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj Nikiny, myslím, že se k Vám asi taky přidám :confused:
4. srp 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
@eriana fakt jo??? tak brzy po porodu?? to je odvaha, vítej... taky máš na testu //
4. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky můžu se přidat??
Dnes 4+4,TP-9.4.2010,ale jdu ještě zítra na další náběr HCG,Trochu jsem špinila,tak pro jistotu :wink:

@berunka ahojky
4. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
niko, taky mám dojem, že mě z toho asi šlehne.. Njn, jedna divoká noc a už to je :grinning: Na testu je druhá slabší, ale mám přesně tytéž těhu příznaky jako vloni :confused:

jindru, vítej :wink:
Asi si taky zítra dojdu na gyndu, jsem asi 5+1, tak už by mohlo být cosi vidět.
4. srp 2010 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, nám řekli termín na Apríla 1. dubna :slight_smile: Takže teď máme něco kolem šestého týdnu. Ale teď mám trochu obavy, dostala jsem se do kontaktu se spalničkama a mám strach, abi to nemělo vliv na mimčo. Jako malá jsem očkovaná byla, ale asi jsem je neprodělala. Ať při nás stojí všichni svatí, na miminko se moc těšíme, tak snad se dočkáme
4. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak už to vypadá, že bych se k vám taky mohla přidat... Myslíte, že můžu???
Trošku se bojím, abych to nezakřikla, ale risknu to.
Zatím mám jen pozitivní test - druhá čárka je o dost slabší než kontrolní, ale sílí.
K doktorce se zatím nechystám, počkám ještě tak týden, dva a pak se objednám. Ono mi nic neuteče... :wink:
4. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
čauky holky,tak se tu pěkně rozjíždíme to je fajn:slight_smile: holky teda vas co mate male deti obdivuju,nase Ela bude mit ted 20 mesicu a je to s ni docela mazec.Jsem rada,ze uz jsem ji naucila chodit do schodu,spinkat ve svem pokojicku uplne bez dudliku a pres den uz jsme bez plinky.Na druhe tehu jsem zvedava,protoze u Elinky jsem musela od 25tt porad jen lezet a stejne se narodila predcasne.Ted mi doktor rekl,ze musim hodne odpocivat,malou nenosit hlavne ted v zacatku.Termin mame na 4.4.,ale asi budu mit zase cisare a pokud bude planovany a prcek vydrzi az do toho 38tt tak se narodi jeste v breznu:slight_smile:
4. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
Já měla téměř bezproblémové těhu i porod a Anežka je strašně hodné a šikovné miminko.
S manželem jsme chtěli druhé dítko max. do 2let od prvního a povedlo se (doufám) hned po první poporodní ms :sweat_smile:
Ale nebudu vám tady lhát, že se toho trošku nebojím. Nevím co mě čeká a jsem na to zvědavá. Jsem typ, co se hned tak něčeho nelekne. Vidím v tom i jakusi výzvu...
Navíc... s dětmi jsou starosti neustále, takže ten pravý čas si člověk asi jen těžko vybere :wink:
Berunka - přeji ti, aby druhé těhotenství probíhalo bez komplikací. To vlastně přeji nám všem :slight_smile:
4. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
Epi, tak to na tom budeme koukám dost podobně :wink:
Já měla první těhu taky naprosto bez problémů, až na ty otoky. přibrala jsem 30kg a skoro vše to byla voda. Taky velký dítě a hodně plodovky. A porod byl teda šílenej mazec, to jsem se zařekla, že už nikdy!! No a člověk míní a život mění, že ano :grinning:
4. srp 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky-tak to já mám zase děti už veliký,takže to bude zase jako poprvé-tedy porod myslím.
Jinak každé těhu jsem měla jiné,a celkem v pohodě.Začíná mi být špatně ale ne ráno,ale večer,včera jsem vyhodila večeři.tak snad dobré znamení.
Dnes jsem byla na náběrech na HCG, jsem zvědavá o kolik od pondělí naskočí.Na UTZ už byl vidět váček!! :slight_smile:
Jdu se ještě zavrtat,zavírají se mi oči. :wink:
5. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
Jindru, to je docela vtipný, jak se člověk raduje z vyhozené večeře :grinning: Ale v téhle situaci je to dobře, i když popřát "jen tak dál" se asi nehodí :sweat_smile: Taky jedu dnes na gyndu, jsem zvědavá, s čím se vrátím.... Snad to nebudou trojčata, miláček je evidentně plemenný býk :grinning: :confused:
5. srp 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak mě je fajn, zatím nic, jen po ránu prsa, ale jinak jako u první těhu, zatím :slight_smile:
jo něco přeci - nemám takové chuťě jím zeleninu a ryby, nemám chuť na sladké a to jsem ujetá na čokolády...
5. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
@jindruna co budou říkat děti, že čekáte přírůstek??? plánovali jste třetí?
5. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@eriana - Už to tak vypadá, že na tom budem hodně podobně :wink: To já poprvé přibrala cca 17kg. Jakmile jsem se dostala na svou původní váhu, jsem pravděpodobně znovu těhotná, není to pech :sweat_smile: Porod jsem měla fakt pohodovej (jestli se to tedy o porodu dá napsat :wink: )... za 9 hodin od zaregistrování prvních kontrakcí byla Anežka na světě, na sále jsem byla slabou půlhodinku, ani epidurál mi nestihli dát :slight_smile: :wink:
Přeji u doktora jen samé dobré zprávy. Asi budu muset jít taky dříve, než jsem plánovala, neboť trochu špiním, což jsem minule neměla. No, snad bude vše o.k. Pak dej vědět, jak to vypadá.
@jindruna - koukala jsem, že máš dva velký kluky. Říká se, že nevolnosti jsou dobré znamení...
@niko - já minule taky nejdřív cítila prsa, ale teď bohužel ještě kojím, takže to nemůžu posoudit :wink:
5. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 18
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.