• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
@smisek21 Ahoj, ja bych rekla, ze podle te zpravy je vse OK :wink:
21. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahoj zdravím nové tváře,už se tady neorientuju, ale všechny zdravím, já byla na dovči a během té doby tolik nových zpráv....
21. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
Cau holky, nechcete se pridat k nam ostatnim dubnovkam sem? http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekani-na-dubnatko/
Jsme ovsem zamceny :slight_smile: Kdyztak mi napiste o pristup. Uz je nas tam pres ctyricet...
Nabizim, nenutim... ale prijde mi skoda, abysme byly rozkouskovany v nekolika tematech.

Toz konec agitace, kdyztak pisnete :dizzy_face:
21. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@zmyzulka - to co beru je taky progesterum

@smisek21 - já to foto nevidím :frowning2:
22. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
@smisek21: na další kontrolu jdu za týden, ale už ke svému novému gynekologovi, má teď dovču a já už jsem si chtěla být jistá, že je vše v pořádku a i když jsme neviděli srdíčko, tak mě chtěl objednat až za 7 týdnů :confounded: což mě znovu přesvědčilo, že ho vyměním.
22. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@mellini je v fotoblogu
22. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@pukanka no to bych se zbláznila. víš ono je to těžké každý dr. má svoje pro či proti, když tam chodíš jen na preventivky když nejsi těhotná, tak ti ani nepřijdou ty jeho proti, ale když jsi těhulka tak už chceš mít jistotiu. To já taky já mám jen strach že ještě srdíčko nebude v pátek 27.78 dle PM to bude 8+3 dle ultz 6+6 a když nebude tak pak má 14 dní dovčů a to já se do té doby zblízním
22. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
ahojte buduce maminky...gratulujem k drobcekom :slight_smile: ja som v 6+0, idem na prvy prehliadku v utorok, tak sa uz neviem dockat, dufam ze to bude v poriadku. Je to moje prve tehotenstvo, hned po svadbe.
22. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@smisek21 - já jsem si to album nerozklikla :sweat_smile: krásná fotka, já se na tu naši taky ráda koukám a těším se na čtvrtek, ale to už jsem tady už psala :slight_smile:
22. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
ahoj,

tak u me se uz dostavily nevolnosti. Mam z nich strasnou hruzu. U Niky jsem s nevolnostma prolezela mesic neschopna zivota. jeste prvni tyden se dal, ale i to jsem asi 2x zvracela v praci a pak to fakt bylo sileny a jen jsem lezela. Vubec si nedokazu predstavit mit toto a jeste malou.
23. srp 2010 v 06:15  • Odpověz
holky, já jsem tak šťastnáááá :dizzy_face: celý víkend jsem měla hroznou depku, protože jsem špinila víc než jindy a dneska jsem byla u paní doktorky a máme srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: málem mi i slzička štěstí ukápla. máme 2 mm, vůbec nechápu jak něčemu co má 2 mm může být srdíčko, ale je to nádhera! sice krom cysty máme ještě hematom, ale snad to nějak zmákneme. musíme! podle utz jsme 5+5, podle PM 6+5. jo a máme průkajdu :grinning:

@ciernavila gratulace největší! :slight_smile:

@verule80 oj, chuďátko :unamused: tak přeju ať je to brzo lepší!
23. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
@zmyzulka termín porodu máš kdy?
23. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
gratuluju k srdíčku, je to úžasná zpráva, vzpomínám si na první těhu a jak mi doky pustila tlukot srdce, jéééé .....
23. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@niko pravda, pravda, je to něco kouzelného a neuvěřitelného :dizzy_face: :dizzy_face: a termín porodu mám 14.4.2010 :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
Zmyzulka - to jsi krásně napsala, "vůbec nechápu jak něčemu co má 2 mm může být srdíčko" :wink: Já mám ještě týden do kontroly a asi se nedočkám... A když pomyslím, že se ty ko dělají jednou za 4týdny, uáááá :grinning:
23. srp 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
@zmyzulka - ty jo tak brzy Ti dala průkajdu, to Ti závidím, já budu ve čtvrtek podle PM 7+2, tak to srdíčko tam budeme snad mít taky :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@eriana :grinning: sice jsem tam napsala krásnou hrubku, ale to neva. byje nebo bije, hlavně že to tluče :grinning: já jdu zase na další ko za tři týdny a navíc 1 den před svatbou, tak doufám, že to bude ok. a dočkáš se dočkáš, on ten týden uteče jako voda :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@mellini určitě už tam taky bude, držím pěsti! jako já jsem po průkajdě nějak netoužila, dokonce jsem měla i chvíli myšlenku ji odmítnout, s tím, že abysme to nezakřikli, ale přece jenom vyhrála ta euforie, tak ji mám, v ní mám fotečku a každou chvíli se chodím tajně kochat :grinning:
23. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@zmyzulka - já co jsem koukala, tak mi poprvé dala průkajdu dr. v 11+3
člověk prostě musí věřit, že to dopadne dobře, já jsem dneska taky opět špinila, mám to vždycky po nějaké námaze..
23. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@mellini blbé špinění! to je fakt na palici, člověk je z toho jenom zbytečně nervózní :unamused: tak snad nás to brzo přestane otravovat! a vůbec - nenamáhej se jooooo! :wink:
23. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@zmyzulka ahoj, tak to máme spoločný termín :slight_smile: :wink:
24. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@ciernavila ahoj, sme na tom dost podobne, aj s tou svadbou :sunglasses: a ja sa tiez chystam na 1. kontrolu az na buduci tyzden, tak nam zatial drzim palce, nech vsetko dobre pokracuje... :wink:
24. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se taky přidat.Zatím mám těhotenství potvrzeno pouze z krve.Ultrazvuk mě čeká ve čtvrtek. :slight_smile: Tak se bojim :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak už víc jak týden tady mezi Vás nakukuju a teprve teď jsem se odhodlala mezi Vás přidat... ;)
Něco o mě: mám jednu téměř 3 letou slečnu po IVF doma a nyní opět na poprvé jsem z IVF těhotná :grinning: , dnes jsem 7+2 tt, termín podle internetu vychází na 10.4., na ultrazvuk jdu tento čtvrtek, tak snad tam budou vidět srdíčka ( minulý ultrazvuk tam byly 2 bublinky) tak jsem docela napjatá co tam uvidíme...
Jinak mé těhotenství nezačalo zrovna příjemně, objevil se u mě po embryotransferu Hyperstimulační syndrom, takže jsem prvních 14 dní jezdila na kapačky a vypadala, jako , že už mám jít rodit, jak jsem měla nafouklý břicho ...;)
Ale teď už si těhu jen a jen užívám, protože mi naprosto nic není, kromě toho, že bych prospala celý den... :slight_smile:
Přeju krásný den všem těhulkám :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, proč už není pondělí? :grinning: Jinak gratulka ke kontrolám a srdíčkům i průkazkám. Jak se cítíte? U mě pořád nic a nic, jenom se zvětšuje děloha a lítám na wc, hlavně v noci, žůžo :angry:
24. srp 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
gratulujem vam k srdieckam :slight_smile: juchuuuu ja som bola dnes na prvej prehliadke, sme 6+2 a srdiecko bilo, mam aj fotku, male ma 4,6mm. Mam tam stale aj sice maly myom ale vraj by nemal vadit, dufam ze ten sa nezacne zvacsovat casom.
Eriana aj ja casto na wc ale inak zle mi stale nebyva nejak moc.
Monstri to s tou unavouje pravda..ja spim asi o hodinu dennne viac nez predtym a stale sa mi chce spat.
Marusinka80 tak drzim palce na kontrolu!
Zmyzulka gratulujem, mne daju preukaz nabuduce, 14.9 idem na kontrolu druhu....tesim sa.
24. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
@monstri Ahoj . Já jsem taky nová:slight_smile: tak snad to holkám vadit nebude:slight_smile: Mám take po ET.Už jsem byla 2x na krvi a HCG zatím roste.Zítra se chystám na UTZ a budu přesně v 5 tt.Jinak já mám po nativu.Z jednoho vajucha jedno emryo a teď se uvidí:slight_smile:zda vše dopadne ok.
25. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky holky tak se k vám taky ráda přidám,jsem po embryotrasgeru,mimísek se chytil jen jeden tak doufám že bude hodně silný,podle poslední MS bych měla být 4+5 na UZ mám jen 7milimetrový váček tak snad v něm brzy něco objevíme
25. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@smillingangell mě ultrazvuk čeká zítra,tak se bojim:slight_smile:
25. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@smillingangell držim palečky!!!!
25. srp 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.