• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
Tak dočítám novinky a držím palečky... Pořád není pondělí, jááááj :grinning: :grinning: A proč se bojíte utz? Vždyť je to krásný... Teda na naší první fotce je jen tečka, na dalších už to bylo lepší. Uvidíme, co bude vidět teď, podle MS už by to byl devátý týden, ale mimi bude asi o hodně menší.
25. srp 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
Krásné ráno, všem přeji pěkný den.
U nás zatím jen //, kontrola až příští čtvrtek. TP až konec dubna :grinning:
26. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
možná se bojim mimoděložního.Jsem po IVF a tam to riziko je větší.Zatím se cítím ale ok,tak vše bude snad v pořádku:slight_smile:
26. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@lllenkap Říká se, že v případě mimoděložního jsou velké bolesti a krvácení... Takže pokud Ti nic z toho není, mělo by to být ok...
26. srp 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
@eriana Díky moc.Nic mě není,tak snad to bude ok :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
Tak tady všechny zdravím, měla bych být na začátku 5tt, na ultrazvuku zatím nebylo nic vidět, ale těhu testy jsou jednoznačně pozitivní, mrcha nedorazila, zítra bych měla mít hotové výsledky z krve, tak se modlím aby to vyšlo. Jinak všem držím pěstičky.
26. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky holky, všem co už mají srdíčka moc gratuluju a ostatním držim palečky na kontrolách. Já jsem byla minulý týden a srdíčko jsme ještě neviděli a teď jdu zítra ke svému novému gynekologovi, tak snad bude vše v pořádku, už se těšim.

@lllenkap: věřim, že budete v pořádku

@lucielucie3: určoto vyjde a přibudeš oficiálně mezi těhulky, držim palečky:slight_smile:
26. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@pukanka Díky moc a taky hodně štěstí!
26. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj maminy, dlužím svojí odpověď i sem....
hlásím u nás bušej 2 srdíčka, prý odpovídaj tomu 7-8 týdnu,což souhlasí, dnes jem7+4tt, tak rostou dobře, spadl mi obrovskej šutrák ze srdce, to bylo čekání... ale pan doktor říkal, že mi ještě gratulovat nebude, že do 12. týdne je to vždycky riziko, kor u dvojek, tak si ještě 4 týdny musím počkat...
Mám z toho teda trošku strach, jak to všechno budem zvládat, hlavně finančně ale zvládli to jiní, tak co by ne my... teda nejhorší asi bude auto, protože do našich se ani do jednoho nevejdou 3 sedačky dozadu ( mám už téměř 3 letou slečnu doma), tak asi budem muset koupit větší vozidlo.
Jdu si přečíst co se tady dělo :wink:

Zkusím fotku, snad bude něco vidět, je to jen ofocené telefonem a já tam teda nic moc nevidím ani na živo, jen ty 2 fleky ;)

26. srp 2010 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
@monstri super, moc gratulujeme.
Holky a jak jste to oznámily doma??? Nebo ještě čekáte???
27. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@monstri Wau, obrovská gratulace ke dvojčátkům, to je krásný... Jáá vždycky dvojčátka chtěla, teď teda ne, bo to bych se z toho zblázila, ale jinak je to krásný :grinning:
27. srp 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
@aktekram Oznamovat budeme za týden v sobotu, tchán slaví 60. A ve stejný den slaví i moje mamka, tam pojedeme o týden později. Takže se to dozvědí stejně jako vloni. Už vidím, jak jí budu gratulovat, že vše nej a nej.... Jo a budeš zase babička :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
@eriana :grinning: :grinning: :grinning: mě bude mamka hlídat Petrušku, když budu u dr. takže se to dozví brzo, protože bude zvědavá proč jsem tam šla. Byla jsem minulý měsíc na vyvolávačce, a už teď se mě často ptá "tak co už jsi to dostala", zatím je v domnění že si tam jdu pro druhou injekci :sweat_smile:
27. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
aktekram ještě nevím kdy to rodince oznámíme, ale nejspíš až se bude zapíjet neteřinka, sestra má termín 4.9., to bych asi nevysvětlila, proč malou zapíjím džusem :slight_smile:.

Jinak jsem si dnes měla volat na výsledky krve, jak to je s HCG, ale prý došlo v laborce k omylu a vyšetřili mojí krev na něco jiného, ale naštěstí jím ještě něco zbylo tak hodnoty HCG budou v pondělí. Chjo.
27. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@aktekram Jo, pro druhou injekci bych si měla taky z týden jít :dizzy_face: tůůůůdle :grinning:
Tak to třeba maminka už tuší :wink:
27. srp 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
@eriana jsi "chvilku" po porodu a už jsi byla na injekci?? Plánovali jste druhé brzy?
27. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@aktekram To druhé jsme plánovali ještě méně než to první, můj porod byl šílený :zipper_mouth: Ale prostě se zadařilo, takže mu nebo jí dáme šanci na život, když se tak hrdě přihlásilo :wink: No a měla jsem dvě MS, třetí očekávaná se nedostavila, ale testy negativní, tak jsem šla na gyndu. Tam test taky negativní, na utz vysoká sliznice, proto ta vyvolávačka. Ale o osm dní později už byl test pozitivní, takže jenom opožděná ovulace, mám nepravidelný cyklus a tuplem po porodu.
27. srp 2010 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak máme za sebou kontrolu jsem až z ní doted vyklepaná, no srdíčko máme podle MS 8+3 podle ulz 6+4 a velikost plodu 6mm? Nic dr. neříkal ale asi málo co?
Na kontrolu 10.9. jinak na zač. září ještě pošupajdit na cytolog. poradnu, bojím bojím
27. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@smisek21 vůbec se nestresuj, srdíčko máte, to je super zpráva. Rozdíly v týdnech a velikost ještě nehraje tak velkou roli. To doženete, máte na to ještě 34tt :wink:
27. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@smisek21 hlavně aby další kontroly byla pak ukázkové :slight_smile:
27. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
Holky, asi byste neměly tolik číst ty hororový scénáře na netu... Máte být šťastné že čekáte mimi a ne se klepat strachy a ještě stresovat ostatní.. Tak myslete pozitivně, ju? Nic se nestane, tak to nepřivolávejte...
27. srp 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
@eriana hezky řečeno :wink:
27. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@smisek21 Přejeme Matýskovi krásné první narozeniny :slight_smile:
27. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
Už na sobě pociťujete nějaké změny???
28. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@smisek21 tak to je paráda, vždyť jste vyrostli jednou tolik, to je super :slight_smile: a taky jdu na kontrolu 10. 9. tak snad bude vše ok, protože 11. máme svatbičku...

@aktekram mě pořád bolí prsa a jsem děsně unavená (ale to bude spíš po těch prášcích, ráno beru 2, to jsem pak úplně mrtvá, od odpoledne je to lepší a večer až si vezmu další várku tak zase padám), ale už mě konečně opustila moje pernamentní naštvanost, tak snad už to bude dobré...

@eriana já se bojím, že když začnu myslet pozitivně tak se něco stane... navíc s těma mýma depresivníma a agresivníma náladama to ani moc nejde :grinning: :grinning: (ale už se to trochu lepší, zdá se mi :grinning: )
28. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
jo a ještě jsem od sestry dostala 3 knížky - jednu o matce a dítěti, jednu o těhotenství den po dni a jednu o jménech. momentálně ujíždím na té se jmény, některá jména tam jsou vážně šílená :grinning: tak se začínáme pomalinku pošťuchovat jaká jména by to byla... přítel už začíná pomalu ale jistě zkousávat Julii, takže mám docela dost měsíců na to abych mu dostala do mozku myšlenku, že to je to nejkrásnější jméno na světě :grinning: (teda samozřejmě kdyby to byla holka)... no a kdyby to byl kluk tak máme problém... mě se snad žádné mužské jméno nelíbí :sunglasses:
28. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@zmyzulka permanentní naštvanost to je hezké slovo, to budu používat.
Mě u prvního těhotenství štval manžel, a teď mě štve naše malá. Kolikrát si pak říkam ježiš zase jsem na ni byla tak škaredě protivná. samotnou mě to zaradí. Taky mám výkyvy nálad, ale to se do 14 dní změní, aspoň u mě :slight_smile:
Příznaky mám zatím stejné jako poprvé :slight_smile:

Gratuluji k svatbě, pořádně si ji užijte, měj překrásný Váš den !

Pak nějaké jména sem napiš ať se zasmějeme nebo ať můžeme i my porozmýšlet. U nás to taky bude boj, manžel chce Mikuláše (a to já nezkousla)
28. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@aktekram děkuju, no trochu se bojím té kontroly den předem... s mýma náladama jsem si dělala srandu, že přinejhorším to bude svatba a pohřeb v jeden den... blbá sranda já vím... já jsem teď prostě celkově taková na zabití :rolling_eyes:
a Mikuláše bych taky asi nezkousla, ale oslovat chlapečka Miki by se mi docela líbilo :slight_smile: mě jediné co se docela líbilo byl Felix a Oskar, jenže neprošli... přítel by chtěl Filipa... tak uvidíme... kdoví co bude až se hormóny zblázní ještě víc :grinning:
28. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@zmyzulka Má sestra má doma Julinku a chtěla by Felixe :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@aktekram jéé, tak to je dobrééé :grinning: to máme stejný jménovkus :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.