• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
28. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
No já když si vzpomenu, jak bylo těžký vymyslet toho našeho Damiena, tak mám ze jmen hrůzu :sweat_smile:
29. srp 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,mám prosbu byla jsem na kontrole a zatím jsem měla gestační váček o velokosti 0,65 cm.odpovídá to asi 5 týdnu.
Na další Ko jdu 16.9.Holky myslíte, že kolem 8 týdně je už srdíčko??? :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@lllenkap Srdíčko je už v šestém týdnu, aspoň to tak všude píšou, takže v osmém už určitě.
30. srp 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
@eriana Díky moc:slight_smile:
30. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@eriana tak už ses dočkala pondělka :grinning: tak coooo? jak jste velicí? :wink:
30. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahooj... no už jsem myslela, že se nedočkám :grinning: Takže máme to ofiko potvrzené, je tam!! A jenom jedno, takže uffff, jsem si oddychla :sweat_smile: Podle MS jsem 8+6, ale prtě odpovídá 6+1, takže mrnísek. Ale je v děloze, srdéčko bije, je v pořádku, jupíííí. Mám radost, úplná euforie, doktorka naprosto úžasná. dneska asi neusnu :grinning: Koupila jsem si u ní listovku a pak v lékárně ještě Calibrum mami. Píšou dvě tablety denně, na to dlabu, dám si dvě týdně a bude to dostačující:slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
@lllenkap super, ano srdíčko už příště určitě uvidíte :slight_smile:

@eriana listovku už taky baštím, Calibrum mám až ty od druhého trimestru tak s těma ještě čekám, vitamíny já teď budu brát poctivě, aby mi miminko vyrostlo. Já už nechci mrňouska :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@aktekram Taky mám to Calibrum na druhý a třetí trimestr. A poctivě je brát nebudu, já už nechci slůně :grinning:
Btw víte někdo, proč se to má brát až od 2.trimestru? Tak ooobrovský rozdíl v tom být nemůže...
31. srp 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
@eriana jé, tak to je super, gratulace, já jdu na ko až příští pátek, taky mám pocit, že to nevydržím... furt mám ty svoje blbé pocity, už mě ani prsa nebolí, zůstali jen depresivní nálady :grinning: tak snad to bude ok... a řekla bych že s tím calibrem to bude do určité míry reklamní tah, ale samozřemě jsem psychopat a taky ho baštím, dokonce postivě :grinning:
31. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
@zmyzulka Já chci zkusit, jak moc to má vliv na velikost mimina. Prý je to teda nesmysl, že po vitamínech jsou velký děti. Dr. říkala, že bych se musela cpát Céčkem jak divá, nebo mít těhu cukrovku, z toho že jsou velký děti. A že tyhle vitamíny vůbec nejsou potřeba, že to jen z těhulí tahají prachy. Což je samozřejmě pravda. Takže dvě tablety týdně a dost, víc toho zobat nehodlám... A prý pozor na vitamín A, že jeho přemíra způsobuje rozštěpy. Takže mrkev ano, ale ne kilo denně :grinning:
31. srp 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
@eriana tak to jsem zvědavá na tvůj soukromý výzkum :wink: já těm vit. taky zrovna dvakrát nevěřím, ale holt je to takový psychologický moment, že je prostě rači jíst budu... navíc jsem dostala do doktorky několik vzorků toho calibra, v jenom vzorku je 7 tabletek -takže na týden... tudíž když slupnu poslední v tom pytlíčku tak si řeknu - sláva, další týden za mnou :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@eriana nestudovala jsem to ale rozdíl bude v množství listovky, ze začátku je potřeba jí víc, a pak tam bude jiné složení vitamínů
31. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@zmyzulka
@eriana myslím že takový vliv to mít nebude, já si koupila jen listovku za 30kč a taky jsem spokojená :grinning: Mám pocit že dělám něco navíc :grinning:
31. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@eriana Kolik jste měli porodní váhu??
31. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat. Včera jsem si dělala test, a byly tam //. Sice ta jenda jen jako duch, ale byla tam. Dnes sem si dělala novej test a připadne mi že sílí. Podle kalkulačky co jsem si na netu dělala bych měla termín na 9.5. 2011.
Ještě nechci dělat ukvapené závěry. Až to bude potvrzené u dr.
31. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@alca22 ahoj, jsem na tom podobně, na kontrolu jdu až ve čtvrtek, test pozitivní pořádně.
A na kdy jsi se objednala k dr???
31. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@aktekram Ještě jsem se neobjednala. Chci počkt do konce týdne jestli čárka pořádně zesílí a pak se objednám.
31. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@alca22 plánovali jste nebo to je nečekané?
31. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@alca22 já se objednávala hned ale vzala jsem až ten nejpozdější volný termín, byla bych ráda kdyby už bylo srdíčko, pokud to však těhotenství vůbec je :sweat_smile:
31. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@aktekram Je to plánované. A co u vás je to plánovné nebo ne. U vás to asi bylo neplánované, když máš tak malou dcerku.
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@aktekram Kdybys chtěla tak jsem založila diskzi Miminko Květen 2011
31. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@alca22 snad tě nepřešoupnou sem zpátky.
U nás u nás to bylo vymodlené, já kdybych mohla tak už v šestinedělí jsem těhotná, chtěli jsme mimčo do roka, ale kvůli císaři jsme to museli odložit, takže Petrunka 1 narozeniny, já na píchnutí vyvolávačky a MS už nepřišla. Ani jsem netušila že to půjde takhle dobře a hnedka :grinning:
31. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
@alca22 ráda se přidám ikdyž já asi až do května nevydržím :sweat_smile: , TP podle kalkulačky mám 28.4.2011 a Petruška byla o 3 týdny dříve, tak snad se to nebude až tak opakovat, ikdyž ono přenášení taky není žádná slast
31. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@aktekram Tak to jo, já bych se asi bála mět mimča tak brzo po sobě. Petřík se narodil taky dříve a to o 2 týdny. Já sem si taky říkala raději dřív než pak třeba 2 týdny přenášeki a jen čekat kdy to příjde. Tak to člověk nečekal abyl v klidu.
31. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@aktekram Tak listovka je hodně důležitá, ta by se měla zobat už před otěhotněním. A porodní váha? 4400gramů a 57centimetrů. Další děti prý bývají ještě větší, tak uvidíme :wink:
31. srp 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
@eriana :confused: :confused: :confused:
tak to jsme vážili až ve 2,5měsíci.

@alca22 my byli měsíc v porodnici z toho 14 dní v inkubátoru :pensive:
31. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@alca22 gratulace k čárečkám :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:52  • Odpověz

@alca22 taky gratuluji:slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, já zobu teď při druhým Gravital. Doporučil mi ho léčitel. Při prvním jsem nebrala nic, přišlo mi, že mám vyváženou stravu a přesně jako vy, že je to tah na naše peněženky. :slight_smile: Taky jsem slyšela, že velký děti jsou hlavně po Mamavitu. Ten léčitel mi doporučil Gravital i při kojení, že ho brala i jeho manželka. Strašně mi totiž při prvním těhotenství popraskalo břicho a to mi ho manžel opravdu poctivě masíroval a kupovali jsme i drahé olejíčky a stejně prd platný. Léčitel mi tvrdil, že to bylo z nedostatku některých látek, který mi chyběly a proto má kůže nebyla dostatečně pružná. Tak dělám takový domácí pokus, jestli to při zobání těchto tabletek bude lepší. Pak Vám dám vědět. :slight_smile: Porodní asistentka zase tvrdí, že je to dědičné, že někdo nemaže a nepopraská mu kůže a někdo se může umazat a stejně popraská. Tak uvidíme. :slight_smile: Jinak já jsem u doktora ještě nebyla. Čekám tak kolem 20.září, že bych šla. Ale nevím, zda to vydržím tak dlouho. Už se taky těším na srdíčko apod. :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.