• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
Ahoj, díky za přivítání, ale zárověň se s vámi loučím. Založila jsem Květnovou diskuzi. TAk se budu vyskytovat tam. Všem přeji pohodové a krásné těhotenství. :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@aktekram Tak Petruška byla zase extrémně malinkatá, tak tě chápu, že mrníska nechceš. Ale já slůně už taky ne.

@jaricek Jo, Gravital jsem jedla vloni. Myslím, že jsou všechny ta tablety ale úúúplně stejný. A na kůži to vliv nemá absolutně žádnej, to je opravdu o elesticitě kůže a částečně o dědičnosti. Vitamínama to nedoženeš, mazání je jen tahání prachů. Já mažu obyčejným mandlovým olejem a spokojenost. Ale protože vím, jak po třech dětech vypadá moje mamča, byla bych naivní, kdybych čekala bříško bez jizvičky... :wink:
31. srp 2010 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, pridavam se taky, muzu? :slight_smile:

Nevim jak casto sem zavitam, ale snad aspon obcas kouknu.....Jinak vsem moc gratuluju k tehu :wink:
31. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
Cau holky, hlasim srdicko, dle posledni MS 8+0, dle UZ 7+3...
1. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@jasekd gratuluji :slight_smile: .Podle poslední menstruace se taky chystám na ultrazvuk přesně tento den.měla bych být přesně 8TT,tak jsem zvědavá.Jak se citíš????Já jsem teď podle poslední menstruace zatím v 6tt.Na ultrazvuku jsem zatím viděla tečku:slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lllenkap stejne mizerne jako u prvniho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevolnosti se hlasi..
1. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@jasekd výborně gatulujeme, jen tak dál :slight_smile:
já se taky cítím mizerně, ale špatně mi ještě nebylo
1. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
@jasekd a fotečku máš?? ukážeš nám??
1. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
@aktekram nee, nemam, stejne je jeste malinkej. Ja sem si UZ uzila relativne nedavno s Martinkem, tak az tak natesena nejsem, mne staci, ze je OK :grinning:
1. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz
@jasekd já měla v těhu jen 3 pořádné utz a 2 na genetice, tak už se těším, teď mě prý budou víc hlídat tak budu mít utz pokaždé :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@aktekram no je to krasny, kdyz ho vidis a je vsechno OK. Martin ma dilataci ledvin.panvicky, tak my byli hlidany fest a ted si chudak taky UZ uziva, teda ono mu to nevadi, ma doktory rad, ale uz aby byl OK...
1. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
@jasekd tak to přeji hodně zdravíčka, z jaké části ČR jste? Hodně jsem četla že na ledviny tu máme v OL nějaké velké odborníky, i holky z Ostravy jezdí sem.
My měli trable jen zkraje asi do 4 měsíce, teď ještě stále cvičíme (něco na způsob Vojtovy metody) a vyšetřeních jsme absolvovaly taky dost, teď nás čeká oční a první zubař
1. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
@jasekd Já jsem zatim ok.Jen ráno vstávám dřív a močový měchýř mě nutí jít na záchod,bolí mě strašně prsa ,ale jinak zatím nezvracím :wink:
1. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
dobrou noc jdu chrnět: :slight_smile: jsem KO :wink:
1. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz
@aktekram Proc jste museli cvicit? Mam ted taky podezreni, ze malej neni uplne OK, hodne se prohejba, zaklani atd... Budu se muset na to zeptat. Jinak v diskusi o dilataci jsou snad vsechny holky, co jezdej do Olomouce... My jsme z Jablonce, takze my bysme asi spadali pod Prahu, ev. Hradec, ja zatim nevim, kde vsude se to operuje. My jsme teprve ve fazi vysetrovani a na to chodime sem do JBC... Jo ted koukam, ze Petruska byla mrnousek, tak mozna proto?
@lllenkap tak to bud rada, ja u prvniho zvracela 5 mesicu a chodila do prace a byl to mazec, litat mezi pacientama a WC, doma je prece jen klidneji, tak to zvladam lip.
2. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@jasekd přesně tak proto že jsme nedonošené, měla dost slehlou hlavičku vzadu, cvičili s námi už v porodnici u inkubátorů, cvičily jsme preventivně do 6 měsíce. Pak nás po vzorném otáčení vyřadili, a teď při 10-měs. poradně mi dr. doporučila ať se znovu objednáme na kontrolu rehabilitace (neuměly jsme si sednout, nelozily jsme)
Tak jsme začly znovu. A dnes už sedíme, plazíme se, lezeme tak 5-6 temp, začíná si stoupat
2. zář 2010 v 08:47  • Odpověz
Jsem doma z kontroly:
Vše je potvrzené podle očekávání, jsem v 6+0tt, byl vidět gestační váček, žloutkový vak (4,0mm), a miminko (4,0mm) se skákající membránou. Takže už bylo (vidět a i bilo) srdíčko. Kontrola za 3 týdny, kde dostanu už průkazku, žádanku na krev a moč, a už teď mám v ruce žádanku na genetiku.

Manžel nadšený, druhá věta byla: "a už se pozná co to bude?" Šprímař

TP podle MS i utz 28.4.2011
2. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
ahojda, hlasim se k vam
vcera 27,5mm, TP zacatek dubna
a koukam, ze je vas tu par, co mate maly mimco
a vsem samozrejme gratuluju
2. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj, taky se přidám :wink: Včera potvrzeno od dr, dnes 8+2, skoro 2cm.
V plánu další mimino nebylo, chtěla jsem větší rozestup (což tady asi nebude úplně in :grinning: ), ale co, už jsem si zvykla a těším se :wink:
Tak ať nám pěkně rostou :wink:
3. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky tak vás pomalu dočítám, včera jsem až brečela jak mě bylo zle. Když odpočívám tak je to v pohodě, ale protože chodím ještě do práce a tam se nezastavím a přijedu domů a starání o malého tak mám žaludek na vodě. No a včera jsem se za sebe už i styděla, protože jsme večer chtěli mít s manžílkem společnou chvilku a nic z toho pořádně nebylo, musela jsem hned na WC:angry: Tohle u Matýska jsem vůbec neměla.
Jinak v neděli vyrážíme s malým na akci Pohádkový les:slight_smile: Já se s vámi nyní loučím, jdu dovařovat oběd a udělat něco dobrého sladkého jako zákusek. Přeju vám krásný víkend, dobrou náladičku :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky, ráda bych se taky přidala, jen si nejsem jistá jak často se sem dostanu. No, já mám na ultrazvuku taky ještě takovou malou tečku, ale doufám, že zabere a do čtyř týdnů kdy jdu na kontrolu povyroste.
Všem gratuluji k těhu!!!! :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky moje!
Hlásím návrat z dovolené :wink: bylo to bezva :slight_smile:
co je tady nového?
4. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky, u mě nastaly od včera ranní nevolnosti se vším všudy, přejde to až po obědě, ale i tak mám žaludek jak na vodě a bojím se něco sníst. To zas půjde váha dolů, brrr. :frowning2:
6. zář 2010 v 08:44  • Odpověz
@zlatouch Jak ti je???
6. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj, ahoj... tak já taky hlásím žaludek na vodě, a to po čemkoliv. Když se nenajím, je mi zle, když se najím, tak taky. Ale uctívat porcelánovýho boha jsem zatím nebyla....Jinak jsme byli v sobotu na oslavě tchánových 60narozenin, bylo to žůžo, i když já se zdržela jen chvilku, Damik byl protivnej, tak jsme šli do hotelu na pokoj spát, ale stejně jsem v půl druhé v noci balila a jeli jsme domů. On nesnese cizí lidi a prostředí, brečí a je protivnej a navíc je to pro něj stres, po kterým se mu zhoršuje atopák.
6. zář 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
holky mě ze včerejška na dnešek bylo strašlivě špatně.Nespala jsem skoro celou noc,ale taky jsem zatím nezvracela :slight_smile: .je to pocit jakobych měla velikou opici. :frowning2:
6. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
@eriana No takže si potvrdila mé domněnky. No já teď taky mažu mandlovým olejem, ale teď ze začátku né každý den. Jsem někdy tak utahaná, že jsem ráda, že se umeju a jdu spát. :slight_smile: A moje mamina má též popraskané břicho, takže si už naděje velké nedělám, je to taky v genech, máš pravdu.

Jinak jsem zatím holky ještě u doktora nebyla, to jsem dobrá, co? :slight_smile: Ba ne, už se těším, ale vyřizujeme si úvěr na rekonstrukci RD, tak nějak není čas. :frowning2: Je to hrozně lítání, proto sem zavítávám jen občas. Ale až mi to lékař potvrdí, dám hned vědět. Je tu dobrá partička. Při prvním jsem chodila do práce, takže na tyhle věci nebyl čas, tak si to teď užiju. Mějte se krásně a ať bříška pěkně rostou, jak mají. Já zase nějak přibírám. Musím pořád něco zobat jinak mi je zle, jak když jsem po opici.. :frowning2:
6. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj, mně už je vcelku fajn, ověřila jsem si, že musím pořád jíst, jakmile mám trošku hlad, je mi šoufl :unamused: Jo a ňák nemůžu grilované, minule jsem nemohla cítit salámy, vždycky mi přijde, že co si dopřávám coby čerstvě těhotná, tak pak nemůžu ani cítit...Zvláštní.
Jinak doktor mi říkal, že na nevolnosti zabírá Elevit, ostatní vitaminy pro těhotné to prý spíš zhoršují, ale Elevit má nějaké jiné poměry složek či co :confused: Nevim, jestli mu mám úplně věřit, ale kdyby to tak náhodou bylo, určo byste to ocenily, ne? :grinning:
7. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, trochu k vam zatim nakukuju, muzu se pridat? Mam termin 3. kvetna. :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
iriel: vítej :slight_smile:

holky, jáj, chuďátka, mě zatím nějak blbě nebývá ani žádné spešl chutě... jen jsem teď alergická na všechny kuřáky...
jinak v pátek jdu na kontrolu, docela bojím, v sobotu svatba, snad to bude ok...
7. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.