• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
7. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@berunka moc ti blahopřeji k dalšímu těhu :slight_smile:))
7. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
Luci děkuju moc.Je to asi blbý,ale nejak si nevybavuju jestli jsme spolu nekdy vic mlluvily nebo tak :slight_smile: Jsi z Tišic koukám, já bydlím v Neratovicích tak to máme k sobě kousek.
7. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@iriel jé dva dny po mě :slight_smile:jak ti je???
8. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@jasekd Moc gratuluji :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
@lllenkap No, zatim to zvladam, ale nic moc :wink: Je mi dobre po ranu, ale okolo 10.00 to konci a pak uz je mi s prestavkami zle cely den, nejhur snad pred spanim, to je divny... jestli jak uz jsem unavena nebo nevim...pomaha mi zobat hroznove vino, to mi dela dobre. Jak je tobe? Jsme kousicek od sebe :slight_smile: Jo a taky prsa teda - ta mi vyrostla uz o 6cm - des.... ale zadne zvlastni chute nemam, protoze nemam chut na nic :grinning:
8. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
@iriel No ma to podobně :slight_smile: .Ráno vstanu a nemůžu se vyhrabat z postele a je mě divně i přesto, že spím 9 hodin, tak jsem unavená - Potom se musim najíst a je mi jedno co :wink: Taky žádné zvláštní chutě nemám.Přes den jsem v pohodě ,ale taky večer jako ty mě bývá nejhůř.S těma prsama jsme na tom asi stejně :wink: mam je jako nafouklý.Příští týden jdu na srdíčko a bojim se jako čert:slight_smile:Jinak se mi také stalo že jsem 2 noci protrpěla.Nevím jestli to bylo Utrogestanem ,co beru a nebo těhotenstvím.Bylo mě zle v noci a nemohla jsem spát-pocit jako že jsem se napila víc než bych měla :unamused: Hrůza :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
holky, tak dneska jsem byla u doktorky, z puntíku už je sněhuláček :dizzy_face: jsem v 8+3 máme 19mm a srdíčko krásně bije :dizzy_face: tak jsem šťastná jako blecha, spadl mi obrovský balvan ze srdce, zítra si aspoň můžu pořádně užít svatbu (ikdyž nesmím prý moc tančit :grinning: )
10. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@zmyzulka Super veliká gratulace!!!!!!.já taky včera byla na kontrole.Podle poslední menstruace 6+4 ale podle UTZ 7+0:slight_smile:Srdíčko bylo a bilo:slight_smile: a velicí jsem 0,97 cm.
10. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
@zmyzulka hele ta míra u tebe bude ale asi 1,9 cm :wink:
10. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
@lllenkap 19mm a 1,9cm je to same :wink:
Jinak ja byla v pondeli neplanovane na gynde, zacla jsem spinit, ale vse je OK a taky mame snehulacka @zmyzulka , tose mi libi to prirovnani :slight_smile: S Martinkem je to horsi, mame po vysetreni v nemocnici, tu mikcni cystouretrografii, a reflux je potvrzenej a IV. stupen, tudiz ho operace asi nemine, jeste se ceka na vyjadreni prazske urologie, takze verdikt budeme znat az na konci listopadu, takze timhle tempem driv porodim, nez se to vyresi :unamused: Jinak malej byl super a statecnej a krasne to zvladnul :wink:
10. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
@lllenkap díky za gratulaci, tobě gratuluju taky :slight_smile: hlavně ať nám sněhuláčci krásně rostou :dizzy_face: a jak píše jasekd, 19mm a 1,9 cm je to samé, já se skoro lekla, že jsem napsala 19 cm :grinning: (no už aby to bylo :grinning: )

@jasekd to paní doktorka začla se sněhuláčkem :grinning: už jdou vidět ručičky, ale nožičky ještě ne - prostě sněhuláček :grinning: a ježiš, chudák Martínek :frowning2: tak malinký a už si tak užívá, ach jo... ještě že je to takový statečňáček. tak moc držím pěsti aby na tu operaci nemusel.
10. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@jasekd Sem úplně blbá vysokoškolačka plná hormonů: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: promiň
10. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
@lllenkap tak to jsme na tom stejne :grinning:
@zmyzulka No opravdu to tak vypada, je to krasne...
10. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
Holky padim z práce:slight_smile:Trochu na vzduch.Jak je vidět , tak jsem se trochu přidusila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A olouvám se všem:slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@lllenkap neomlouvej, není proč. aspoň jsem trochu potrápila své mozkové buňky a chvíli jsem zadumala nad převodem z mm na cm :grinning: a kdybys viděla co dělám poblouzněná hormónem já :grinning: hrůzaa... tak si užívej vzdoušku a hezký víkend přeju :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
Jůů, to jsou novinky, super :wink:
Taky se těším na sněhuláčka, ale já ho uvidím až za dlouho. A zrovna si nechám udělat screening v 1.trimestru.
Jinak já už druhý den lítám a balím, přijde nám firma překopat barák, skoro ani jedna místnost nezůstane tak jak je, kromě kuchyně a koupelny, takže krabicuju co se dá aa zítra odjíždím s malým k našim, na týden, než sundají ze střechy eternit, je to sajrajt rakovinotvornej, tak ať to nedýcháme. Zjistila jsem, že mi dělají blbě mléčný výrobky, po nich mám žaludek na vodě, takže jsem je vypustila. Jsem zvědavá, zda se u našich vydržím neprokecnout a krotit s chutěma, aby to na mě nepoznali :grinning:
10. zář 2010 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
@eriana týjo, vidíš, screening - já hlava děravá jsem se v tom předsvatebním shonu úplně zapomněla objednat... :fearful: a to máte teda teď náročné, tak přeju ať to rychle běží a ať se úpravy neprotáhnou... :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
takže jsem přišla dnes od doktora, srdíčko bije, podle PM 10+3 podle ULZ 9+3. Vel. mimíska 2 cm. NT OK. Termín porodu 6.4.. další kontrola 24.9. kde mi provedou testy na HIV atd.. a 1.10. kontrola v PCE ohledne cytolky.
10. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
,tak všem jinak gratuluju ke sněhuláčkům:slight_smile:
týjo, koukám, že mám nějakého malého mimíska oproti vám
11. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
@smisek21 no výborně tak hned je líp, že?

Já jsem na genetiku objednaná na 14.10. budu 12+0 tak to už bude co prohlížet :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj, jestli můžu, tak se přidávám. Termín dle PM máme 16. dubna 2011, ale podle dr. to bude o 14 dní déle, tedy na konci dubna.
13. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky, zatím k Vám jen nakukuju, doufám, že to nevadí. Já našla // minulou středu a ke gyndr. jdu až příští čtvrtek, tak snad bude vše ok.. Podle výpočtů by mělo přijít mimčo na svět začátkem května..
14. zář 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
A rodit budeme opět v Neratovicích v Almedě.
14. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj, vítám nováčky :wink:
Když medvidek nakousla tema porodnic, já to tentokrát vidím na Motol. Byla jsem tam sice registrovaná i minule, ale nakonec jsem se trefila do termínu malování, tak jsem z volných porodnic vybrala Krč. Byla jsem spokojená, ale nějak mě neláká vidina cestovat s břichem přes celou Prahu na kontroly :unamused:
14. zář 2010 v 11:40  • Odpověz
Já volím opět Neratovice z důvodu pohodlnosti. Sice bydlíme kousek od Černého Mostu, ale rodiče jsou z Kostelce, což je deset minut od porodnice. Ty blafy co vaří v Almedě, brrr. Naši mi vozili mňamky, čaj v termosce a hlavně vždycky tam za mnou někdo každý den přijel na návštěvu.
14. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
Medvidek a jak jsi byla spokojena s peci v Almede?ja budu rodit U Apolinare,ani bych v Nera rodit nemohla.Mam vrozenou vadu srazlivost krve,takze musim rodit v nejake vetsi porodnici v Praze.A jak se jinak citite holky?co nevolnosti,ja tukam tukam asi uz jsou na ustupu.Ted mam Elinku zase nemocnou,uz po 4 za 5.mesicu ma anginu tak jsme z toho doma uz zoufaly:frowning2:
15. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
No já jsem asi na začátku 6tt a nevolnosti mi asi teprve začínají, do včerejška mi vadily pachy a nutkání na zvracení bylo ale dnes jsem vyzvracela už ranní džus i snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se mám na co těšit :unamused:
15. zář 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
medvidek, anoli: taky vítám a gratuluju :slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahojte, můžu se taky přidat? Jsem 7.týden, termín mi vychází na začátek května. tento týden už mi začly i ranní nevolnosti, jinak mi bylo nedobře kdykoliv během dne. Zatím jsou pro mě nevolnosti radost :slight_smile:
15. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.