• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
@andrea1981 : vim, ze to deti zkousej. Ale jakmile po obede reknu ze jdeme spinkat nebo ji tam jen odvedu a zacnu prevlikat do pyzamka, zacne strasny brek spis bych mela napsat řev. Odmita lezet i sedet, takze bych na ni snad musela lezet, abych ji udrzela v posteli. A to se mi nezda jako prima reseni. Fakt nevim co s tim, ale je fakt, ze i Kacka (ta starsi) mi prestala spat ve 2,5 letech. Jen by se mi hodilo mit pri jejim poobedovem spani taky vegacek a moci si jit lehnout. Jenze za ty sileny sceny (kdy skoro cekam, ze na nas kvuli revu prijdou sousedi) mi to asi nestoji...chjo.
1. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahoj, koukam, ze to mame podobny. Ale ja teda doufam, ze u nas je odpoledni "nespani" opravdu docasne :wink: Ve stredu byla po o v kocaru asi 2 hodky, porad to vypadalo, ze usne a nic. Vcera taky nespala, ale to jsme byli na veletrhu hracek, takze ani nemela sanci :wink: No uvidim, jak si s ni dnes poradi babicka :grinning: Ty dve hodky klidu se fakt hodi, i kdyz je pravda, ze takhle zas vecer usla v 8 a ne v pul 10, jak si posledni dobou navykla...

V noci se nam taky stehuje do postele, zkusime ji k Vanocum nadelit "opravdickou" postel a prestehovat do pokojicku, ale teda nevim nevim :grinning:

Jinak me uz zacina byt zase fajn, zda se, ze ten otravny prvni trimestr jsem zvladla a ted bude par tech pohodovych mesicu - nez prijde sloni bachor :grinning:
1. říj 2010 v 15:14  • Odpověz
@zlobidlo jé, já jsem taky ze Zlína, tož možná že se sejdeme v porodnici :slight_smile: náhoda je blbec, já jsem byla navštívit v porodnici spolužačku a normálně s ní na pokoji ležela druhá spolužačka :grinning:
2. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
ahojte,
holky s tím spaním moje malá přestala spát po obědě po 2.roce. ale ona je noční tvor a vklidu vydrží do 21-22h a není protivná ani unavená (vstává kolem 7.30) a teď po dvou měsících začala zase někdy spávat po obědě - ale pouze v kočárku. tak zkusit možná změnit způsob usínání okolnosti a tak? těžko říct, znám dítka co od 2 let nespí a znám 4leté spáče...:slight_smile:
jinak teda první těhu pohádka od začátku (do konce teda jedn do 8.měs). a druhé děs a hrůza od prvního dne. zatím je mi zle zle únava únava :slight_smile:
@zmyzulka a to je tvé první? a kdy máš termín? furt říkám, že Zlín je dědina :slight_smile: (ale líbí se mi tu víc než v Praze!! :slight_smile:
2. říj 2010 v 09:25  • Odpověz
@zlobidlo termín nám 14.4. :slight_smile: vidím, že ty to máš týden přede mnou, ale ono stejně - týden sem, týden tam... jak to tak sleduju u kamarádek :slight_smile: no a ve čt jdu do predica na screening, tož to bude zase psycho... :grinning:
2. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
@aktekram
@ladimar
@zlobidlo
@zmyzulka
@medvidek
@marketakucova
@zlatouch

Ahoj holky, co cekate dubnatko, nepridate se k ostatnim dubnovkam do soukrome diskuse? Je nas tam celkem dost :wink: a docela to tam zije, jste srdecne vitane! :grinning: Tak jestli se chcete pripojit, at zbytecne nejedou paralelne dve stejna temata, tak mi napiste sem nebo do IP, rada vas pridam!
2. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, vidím tu nějaký Zlín, tak bych se taky přidala do diskuze, jestli můžu :slight_smile: Já jsem teda sice zběhla ze Zlína do Vsetína, ale Zlín a je a bude pro mě vždycky srdeční záležitost. Taky proto jsem poprvé rodila ve Zlíně. Pak jsem si říkala, že druhé už odrodím tu, ale teď, když přišlo zase na věc, opět přemýšlím, že to bude zase Zlín. JInak můj TP by měl být začátkem května a unavená jsu taky strašně, když jde prcek po obědě spát, musím se hodně nutit, abych nespala s ním.
2. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz
@zmyzulka, já první porodila o měsíc dřív, takže termín beru jako orientační :slight_smile: tentokrát bych aspoň chtěla mít vše nachystané před porodem takže radši už v únoru :slight_smile:
@hobitkova já jsem zase z Prahy a teď se ze mě stává Zlíňák. jak máš staré první dítko?
@majdula, já ráda snad se přidají i ostatní :slight_smile:
3. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
@hobitkova jé, další zlíňajda :slight_smile: a vůbec - proč by sis po obědě taky nezdřímla když ti dítě spinká? :wink: já bych nejraději spala pořád a ideální by bylo kdybych tdď usnula a probudila se až v dubnu :grinning: aspoň bych se furt nestresovala jestli je vše v pořádku :grinning:

@zlobidlo právě, právě :slight_smile:

holky, já se právě dívala do horoskopu co by bylo mimi za znamení... takže buď býk nebo beran - ajaj, to asi bude sranda, oboje zní docela dost rázně a tvrdohlavě :grinning: teda ne že bych tomu nějak věřila, ale jen tak pro zajímavost :grinning:
3. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
zmyzul, já se do kalendáře dívat nemusím, já doma už jednoho berana mám, a je mu jen 2,5 a už na sebe narážíme tvrdě. jako já si půjdu hodit mašli dav berani doma...:slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz
malému jsou přesně dnes 2 roky, takový malý raubíř :slight_smile: zrovna se dostal do období, kdy "NEE a NECEŠ" je nejlepší komentář na všechno a taky vedem velký boj s nočníkem. S tím spánkem - já to nějak neumím vypnout přes den, prostě budu ležet a přemýšlet, co bych měla radši místo toho udělat. Ale už si říkám, že se na to vyprdnu a 2x 3x za týden si s prckem fakt zdřímnu.
V horoskopu by mělo být mimi asi býk, tak nevím ...
3. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
@zmyzulka: k tem znamenim: starsi je byk, mladsi je rak. A nemuzu rict co je lepsi. Byk je dominantni, vi co chce, hodne prubojny (Kacka je rozena manazerka :grinning:), kdezto ráček je citlivy, ale neplactivy, kdyz spadne, postavi se se slovy "to nevadi, to se stane" - kdezto Kacka breci a breci :slight_smile:. To treti by melo byt (jak pises) kombinace berana s bykem a to bude mazec :grinning:
4. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
@ladimar co screening, byla jsi tak vcera, ne? u nas 1:40000, takze dobry :wink:

zkousela jsem soukromou diskuzi, ale to se neda stihat, mistni tempo mi vyhovuje vic :wink:
5. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat nebo jste "uzavřená společnost"?
5. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz
@kacci Ja se predem omlouvam za mozna uplne blbou otazku, ale ty mas 3mesicni dvojcata a jsi ve 12. tydnu? To jde?? :sweat_smile:
5. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz
to snad ani nejde:slight_smile:)). Zblblá mateřstvím a těhotenstvím jsem místo 2009 zadala 2010. Ono i tak je to hrůza:slight_smile:)
5. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz
@kacci Ja uz jsem se fakt vydesila :grinning: No, moji starsi segre byly 4 mesice, kdyz mama otehotnela se mnou, takze muze byt i hur, kamaradka ma od sebe dcerusku a dvojcata presne 13 mesicu...
5. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz
@kacci A jinak koukam, ze NT screening v Gennetu me ceka cca o 12 dni pozdeji nez tebe :wink:
5. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz
13 měsíců, uff...no u nás bude rozdíl 21, jestli to všechno dobře dopadne, ale i tak...zas na druhou stranu, asi je lepší ke dvojkám další mimi, než k jednomu dvojčata, člověk je přece jen na ten cvrkot už trochu zvyklej...
5. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz
já už se na něj strašně těším, u dvojčat to byl úžasnej zážitek....
5. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kacci Taky se tesim, hlavne konecne neco uvidi i manzel... :slight_smile: Jinak moje sestra ma od sebe deti - 1. kluk - 15mesicu odstup - holcicka - 21m odstup 2. kluk a 3roky odstup a 3. kluk, takze taky celkem cvrkot...
5. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz
zasloužilá matka:slight_smile:)
5. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky,
hlásím se z dnešní kontroly. Prcek odpovídá 11+5, takže opravdu mladší mimi, TP mi Dr. nechala na 5.4., dle MS. Chtěla dnes udělat utz ke screeningu, ale dítko lehce nespolupracovalo, takže jdu ve čtvrtek znovu, tak aspoň ho uvidím :slight_smile:
5. říj 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
na cytolce jsem byla až dnes, před chvílí jsem dorazila domu. Jsme unavená, smutná, a já nevím co ještě, vůbec tu zprávu pro gyn. nechápu:frowning2: kem cjápu poslední větu a ta zní VHODNÁ BIOPSIE KOLPO CÍLENÁ MEZI 15-17 TT.

Mám strach, nevím co to znamená, všude píšou že mohu i krvácet, já ale nechci o mimíska přijít, je mi hrozně smutno.
Prominte holky, ale musela jsem se vyzpovídat. :frowning2:

Jinak všem jinak přeji krásné těhulkování a nebo snaženíčko. at se nestresují jako já.
5. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
@eriana tak si to těhu užiješ déle:slight_smile:
Holky, máte některá Angelsounds ? Pořídila jsem si, protože při dvojčátkách jsem byla věčně v nemocnici a na kontrolách, tak jsem to ani nepotřebovala, ale tady doufám, že to bude probíhat v pohodě a já budu večer před spaním poslouchat mimíska
5. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
@smisek21: dr. ti k te zprave nic nerekla? Nez se stresovat, asi bych zitra zavolala doktorce a zeptala se. Stres je previt, navic neni zadny duvod byt v nejistote a trapit se, kdyz potrebujes byt v klidu! Neboj, bude to dobré, jen se neboj zeptat a rict, ze tou nerozumis - od toho jsou dr., aby ti vse vysvetlili!!!
5. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
Zapomněla jsem na fotku, kdyby to někoho zajímalo :grinning:
6. říj 2010 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz
krásná fotečka....mám snad úplně stejnou a nejvtipnější bylo, když všichni mysleli, že ty černé otvory jsou oči:slight_smile:))))
6. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky, taky mám dnes za sebou kontrolu, první po měsíci, kdy bylo mimi ještě jenom žloutek, ale srdíčko bije a vše zatím ok. Se divím po těch nervech včerejšího dne: Dominiček se rozhodl, že zkusí, jestli je Ariel tableta na praní jedlá, no a výsledek: denní pozorování v nemocnici, dnes ráno nás propustili. Jak do ní kousl, tak mu to vstřelilo do pusy, asi polkl a hned zvracel, takže jsem s rozumývanou hlavou valila k dr. a pak už to šlo ráz na ráz. No fuj, hlavně, že to dobře dopadlo, snad si to to moje telátko zapamatuje (než zas vymyslí něco nového) :slight_smile:
A na screening jdem za dva týdny, těším se na 3D, u Domči mi ho nedělali.
6. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, mám termín 2.dubna, můžu se přidat?
6. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.