• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
ahojky holky tak my mame dneska taky po kontrole.Vse je ok,krev v poradku.dalsi kontrola za mesic a 20.10 jdu na UTZ kvuli srdicku.A 18.11. nas ceka velky UTZ ve 21tt a zaroven mi budou delat i cervikometrii aby se pohlidalo,jestli se mi nezkracuje moc cipek.A pripadne aby se to dalo vcas resit.No do toho listopadu budu stejne tak 50 na 50 v neklidu,jestli se tam zase neco nedeje.

Evanek: jasan vítej.Jak se cítíš a jak zvládáš těhu s prckem doma? :wink:
6. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
@evanek77 - ty brďo, to koukám, druhé mimi je plánované?
6. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, vcera kontrola, NT v poradku, tak jsem rada :slight_smile: Co se tyka nevolnosti, uz je i o neco lepe, i kdyz porad to neni uplne super.
7. říj 2010 v 15:30  • Odpověz
@zlatouch tak blahopreju k dobrymu NT. U nas taky dobry a nevim zda jsem to uz psala, ale pry to bude asi chlap :slight_smile:. Tak uvidime nakolik jsou dr. odhady presny :wink:
7. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
@ladimar no bezva, chlapak :grinning: Kluci by meli byt videt lip, ne? Tak gratuluju k pindikovi (a k dobrym vysledkum samo taky)! Ja se zatim neovazila zeptat, ale priste uderim :grinning:
8. říj 2010 v 09:51  • Odpověz
@zlatouch :grinning: udeř :slight_smile:. Ja bych se taky neptala, ale manzel by to jako prekvapko nevydrzel. REspektive kdyby vedel, ze to bude kluk, tak vydrzel :grinning:. Ach ti chlapi :slight_smile: A ja jsem si vymyslela krasny jmeno pro holcicku.....no nic, tak snad priste. Ty brdo, priste uz asi vlastne neeeeeee :sweat_smile:
8. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
@ladimar jasne, priste vymyslis jmeno ty :wink: :grinning: Ale stejne, ja ti fandim, 3 deti uz je dneska skoro exotika :wink: Ja jsem teda taky ze 3, ale jednak uz je to naka doba a pak ja jsem typicky omyl, 3.dite po 10ti letech :grinning:
Dneska uz se se 3 moc nepocita, co treba auto, vejdou se vam 3 sedacky? a takovych praktickych prekazek je asi vic, co? :grinning:
8. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
@zlatouch auto je ok. Jedno je velky rodinny, takze pohoda, druhy je mensi (octavka), takze to bude jen na nakupy :grinning:. Ale s nasi vybavou si myslim, ze poridime jeste rakev na strechu. Jsme docela aktivni rodinka, takze jsme s holkama od malicka v pohybu. Mame karku za kolo (chariott), se kterou jezdime i na bezky, ja s ni bruslim, beham v lese....proste holky jsou od cca 6. tydnu veku odkojeny sportem. Na Kacce to je uz i videt, je hodne sportovni typ a jsem rada.
U nas jsou vsechny tri planovany. U vsech jsem chtela kveten, takze mame kveten, cervenec a ted duben :wink:. Nemyslim si, ze jsou tri deti vzacnost. Naopak hodne kamaradek chce mit taky tri, ja jsem prukopnice, hehe (jedina jsem je chtela takhle za sebou). Spis slysim hodne nazor, ze lepsi nez tri jsou 4 deti, pac u trech se dve vetsinou spiknou proti tretimu. Kdezto u 4 deti by to bylo dva na dva :grinning:. Ale na 4 nervy fakt nemam :slight_smile:)
8. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky takže kontrola 22.10.. a ten den si řeknou kdy jdu na biopsii čípku:frowning2: bojím bojím:frowning2:

Jinak nestíhám dočítat, jsem poslendí dobou unavená, vše mě bolí. Určitě se ale během příštího týdne opět ozvu a dám nějaké nové fotečky.

Všem těhulkám přeji jen hodně štěstítka a zdravíčka :wink: Pa všem a přeji krásný podzimní den.
10. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz
holky kde jste? chodite sem vubec jeste????
13. říj 2010 v 16:33  • Odpověz
@ladimar Ahojky, ja myslim, ze skoro vsechny dubnovky uz chodi sem... http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekani-na-dubnatko/
Tak pojd taky, pridala jsem te do seznamu :slight_smile:
13. říj 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojky, ráda bych se přidala. Jsem stále sama doma, skoro s nikým se nestýkám. Partnera nemám, takže jen děti, děti a děti. Bych řekla že jsem chvílema zralá na blázinec. Dnes celý den ležím, dost mě bolí břicho. Tak od rána pročítám koníka a našla jsem vás.
17. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky, jestli se můžu přidat, tak taky čekáme koncem dubna přírůstek, zítra jdu na NT do Zlína, tak jsem zvědavá na výsledky.
18. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz
@pavlluska4 Ja bych te rada pridala k nam dubnovkam, ale v pase mas kvetnovej termin :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
V pohodě, oni mi ho tedka trosku posunuli :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz
19. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz
@majdula a pridas aj mna pls??? :wink:
21. říj 2010 v 10:39  • Odpověz
@kaktusik007 No samozrejme, uz jsi tam :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych vám nabídla nějaké oblečení na mimi-kloučka 0-3m :slight_smile: Pokud máte zájem napiště mi do IP a já vám pošlu fotečky. Je mi to líto někam hodit . Nabízím i peřinku do kočárku 2x
21. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz
ahoj holky hlásím se po dlouhé době, takže co je u mě nového? mimi v pořádku, je jen cca o 10 dní menší než dle PM. Takže uvíme nakonec jaký to bude termín porodu. 2.11. mě čekají tripple testy , v pondělí se mám objednat do Pardubic na biopsii čípku, kterou mi musí do 14 dní provést, no snad vše bude OK.
No a jména vymyšlená, holčička po mě takže Kateřina nebo Nikoletta, a kluk? to ještě nevíme, ale asi Samuel
Jinak mám fotečku mimíska takže určitě co nejdříve dám do mého fotoblogu :grinning:
24. říj 2010 v 08:36  • Odpověz
http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=sada+do+autosedacky&category=0&sg=0

Ahoj pokud by nekdo chtěl mrknout a měl zájem...
takovou sadu do autosedačky jsme si vyrobila pro moji dcerku, bo na trhu jsem nic takového nenašla a tak jsem si musela vyrobit...a hodně maminek se mě ptalo,kde jsem to pořídila...takže jsme se pustila ve volných chvílích do vyrábění...takže pokud by nekdo měl zájem, budu ráda
Ahoj a díky..
1. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, taky mám dubnový termín, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz
1. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tady už nikdo není?
3. lis 2010 v 16:06  • Odpověz
Můžete mě taky přidat do dubnovek?
8. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky taky jsem dubnová mužu se k vam taky přidat? Termin mam 9.6.2011 je to moje prvni miminko, takže bych uvitala uplne každou radu
17. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jsem tady uplně nová takže se tu ještě pořád rozkoukávám.
17. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky hlásím e po dlouhé době, takže výsledky biopsie čípku dopadly celkem dobře zn. čekají mě ještě kontroly a zákrok po porodu. JInak 10.12. jdu na velký ultrazvuk.
POhlaví dr. už viděl, ale já ho říct nechtěla. Jinak válčíme doma už týden s chřipkou, je mi pořád hrozná zima. To snad se vyléčím.
Postupně budu dočítat. tak co už kupujete na Vánoce? a co nějaké oblečky na mimíska? :slight_smile:
25. lis 2010 v 17:53  • Odpověz
ahojte, ja mam termin 17.4...funguje este tato diskusia, alebo je uz zalozena nejaka inde? dakujem
6. pro 2010 ve 23:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.