• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
autor
@epicharis to nechápu, vždyť říkají, že kojení je antikoncepce a Vám se to povedlo?? plánovali jste druhé tak brzy?
5. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
já měla porod taky rychlý, v devět večer mě tam manža přivezl, že mám kontrakce, ale oni, že to nejsou kontrakce a mám jet domů se pořádně vyspat, doma jsem si dala sprchu, ale to už byla šílenost, vyprázdnila jsem se a šla si lehnout do postele, jenže v těch bolestech to nešlo a navíc jsem dostala zimnici, tak jsem zavelila jedeme a v jednáct jsme byla na příjmu a v půl jedné byla Kristýnka na světě...paráda, kéž by se to opakovalo...
5. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
@niko jojo plánované.Snažíme se od loňského února.Už jsem o 2 přišla.Moc si mimčo přejeme-bude vymodlené
V pondělí dálší náběry a utz.HCG jde pomalu nahoru,tak snad to bude dobrý :frowning2:
5. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
@jindruna tak to jo, ať je to tedy v pořádku a určo bude...
5. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky mužu se k vám přidat?Jsem v pátém týdnu a zítra jdu na gynekologii.Jinak termín podle kalkulačky je 14.4.11. :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj danka10,mně porod vychází podle kalkulačky taky na 14.4.,takže budem mít stejné datumy,ještě teda nemůžu říct,že jsem na 100% těhu, ještě jsem netestovala.
5. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
Danka určite vítej ať je nás co nejvíc :wink:
@danka10 Máš nějaké příznaky?Ať můžuž porovnat :wink:
@tenzia Já měla pozitivní testík už 8 dpo,jinak mám zvětšená prsa a občas mám divnej pocit v žaludku jinak zatím vubec nic, ve středu měla dojít ms a do tet nic.Volala jsem na gyndu a doktor říkal at zítra přijdu že udělá ultrazvuk a tak sem zvědavá i když nejspíš ještě nic neuvidí,nebojde zítra vám dám vědět! :dizzy_face:
5. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@tenzia Jé to je super!já měla poslední ms 8.7. a ty? :sweat_smile:
5. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
@danka10 Tak to máš přesně jako já,taky čekám od středy na MS a pořád nic. Prsa zvětšená, nebolí jako před MS. Akorát tomu moc nevěřím, protože zas tak moc jsme se s mužem nesnažili, takže by to byla hodně velká náhoda. Zítra si chci udělat testík, pokud teda MS nedorazí.
5. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@danka10 omlouvám se za chyby mám špatnou klávesnici a občas mi vynechávaj písmenka :frowning2:
5. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@tenzia mě taky bolí prsa nějak méně nežli před ms ,ale zase jsou citlivá na dotek a jsou zvětšená.´Jestli jsi očekávala ms ve středu tak zítra už testit mužeš ,čárky už budou.Já měla ovu 21.7. a mamatest jsem mela poprvé pozitivní přesně 10 den od ovu.A dnes už jsou dálnice :dizzy_face: .Tak určo skus jinak já mám cyklus přesně po 28 dnech.
5. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@danka10 ,8 den slabá čárečka a 10 den krásně vidět.
5. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
No já nevím přesně kdy mám ovu,ale každopádně jsme to zkusili jen jednou a to 2 dny po MS, takže moc nepředpokládám, že by to vyšlo. Ale MS mám jinak pravidelnou a prášky neberu. Tak se nechám překvapit.
5. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
holky tak ja jsem na tom podobne,prsa zvetsena a citliva.po porodu jsem to dostala vzdycky 30den a tenhle cyklus jsem 26. spinila,27.den jsem si udelala vecer test a byla tam slaba carka - to byla sobota no a v pondeli rano uz byla carka silnejsi a za tyden v sobotu uz obe stejne.
5. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@danka10 Jinak teda tobě moc gratuluji. Musím to být krásný pocit.
5. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak já se zase asi rozloučím, na těhu to asi nevypadá. Dr mi dělal těhu test, byl stejně slaboulinkej jako ten můj doma, řekl, že to je negativní. Na utz je zvýšená sliznice, tak se to prý chystá na MS, dostala jsem vyvolávačku.A já mám přitom stejný pocity jak vloni při těhu - zvětšený prsa, bolesti v podbřišku, výtok, chutě... Tak to tělo asi jen blbne :confounded:
5. srp 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
@tenzia :slight_smile: Tak držím palečky aby zítra na testíku byly krásné //.
5. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@eriana ale při těhu je přeci zvýšená sliznice ne?Třebas to ještě dopadne a když ne tak držím palečky aby příště už to vyšlo.
5. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@danka10 Děkuju, snad, hlavně budu vědět, jak na to jsem. Jak to tak pročítám, tak asi nejlepší je mamates 10,co?
@eriana To je mi líto.
5. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@tenzia Děkuji ,ale ještě taky nejásám počkám si na potvrzení od dr,já již 2 děti mám tak prostě tuším že by to opravdu mohlo byt těhotenství.
5. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@tenzia Já teda mamatest 10 dělala a je opravdu skvělej ,a dnes tu 20 .Ta 10 mi právě ukázala už ten 8 dpo.slabou ale byla tam .
5. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@danka10 To já mám právě taky takové tušení, i když vím, že je to málo pravděpodobné.
5. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@berunka :slight_smile: tak gratuluji.
5. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@tenzia Dokud nedošla ms ,není nic ztraceno a naděje je!zítra testi a uvidíš. :wink:
5. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@niko - kojení není stoprocentní antikoncepce, na to mě upozornila i moje doktorka, ale my si další miminko přáli, jen jsme to nečekali tak brzo... Ale dokud to nebudu mít potvrzené od doktorky, nejásám. S manželem jsme se nijak nesnažili, prostě to nechali na přírodě.

Jinak vítám všechny ostatní nové těhule.

@eriana - to je mi líto, ale času máte spoustu. Uvidíme, jestli na tom opravdu nebudem stejně...
5. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
j jsem taky testovala týden před očekávanou ms a už tam byla slaboulinká čárka, dnes už mám dvě tlustice, kdy byla ovulka to netuší, 2 cykly zpět mi vycházela na 20dc, ale tento cyklus to bylo asi dříve, nevím, netestovala jsem...
5. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
@eriana tak to je škoda, ale třeba ještě ne...
5. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
na druhou stranu si užívej prtě a na druhé máte ještě čas :slight_smile:...
5. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.