• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
Holky máte pravdu, třeba se ještě objeví překvápko... Ani nevím, z čeho bych měla mít větší radost. Že těhu nejsem a nebo že možná jsem :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
@eriana příroda to nějak zařídí, si ještě mlaďoučká :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
Testíky koupené, ale na to jsem začala špinit :frowning2: , tak uvidím, jak se to vyvine, ale asi těhu nebudu.
6. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@eriana - tvé pocity naprosto chápu, přeji ti, aby to nakonec dopadlo tak, jak si přeješ. Niko má pravdu, jsi ještě mladá a příroda je mocná :wink:

@tenzia - přeji mnoho úspěchů při testování, naděje umírá poslední. Pak dej vědět, jak to s tebou vypadá.

Přeji příjemný den všem, i když tady u nás pěkně prší...
6. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
Tak podel mamatestu10 těhu nejsem. Tak se z toho špinění asi rozjede MS. No co se dá dělat, příště, zatím to jen zkoušíme a pokoušíme. Tak se mějte a ať to vychází :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
Já vím, že jsem střelená, že času je ještě hafo - když bych to hnala do extrému, tak ještě nějakých 20let :grinning:
Ale tak uvidím, jak se to nakonec vyvine. Přeju všem prima průběh těhu a hlavně pohodový porod. A já se buď za nějaký čas objevím znova, nebo se potkáme jinde Pa pa :wink:
6. srp 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
@tenzia příště se povede, někdy na nás kukni ...
6. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
@eriana určitě se ukaž a informuj nás, třeba sem ještě budeš patřit, je to přeci duben-květen....
6. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
holky, byla jste už některá u gynekologa???
6. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@tenzia - neklesej na mysli, příště se to povede
@eriana - buď ráda, že máš ještě tolik času, já bych v padesáti asi rodit nemohla :wink: :grinning:
Holky mějte se fajn a klidně sem občas zajděte a dejte vědět jak jste na tom.
@niko - zatím jsem nebyla a chystám se nejdříve koncem srpna/začátkem září (tedy bude-li vše probíhat tak jak má). Ale myslím, že některé holky už byly.
Taky je u vás tak hnusně?
6. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Ráda bych se k Vám přidala...Zatím jsem u dr. nebyla, ale chystám se, už jsem se objednala.
Na testu mám již třetí den //. Žádné jiné příznaky nejsou, až na zvětření prsou! :confused:

Danko10, prosím Tě, píšeš, že jsi v pátém týdnu a poslední ms jsi měla 8.7. Já se v tom ještě nějak neorientuju a nějak mi to nesedí u mě. Měla jsem poslední den MS 30.6., ovulace měla být cca 16.7. takže bych měla být tak ve třetím týdnu a TP dle kalkulačky 9.4.11. Nebo počítám nějak špatně? Děkuji za rady, jsem z toho nějaká zmatená :sweat_smile: :confused: jsme těhotná poprvé :grinning: :wink:
6. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky, i já bych se asi přidala.

MS jsem měla dostat v pondělí, ale dosud nic. Zkoušela jsem testíky a objevila jsem dvě čárky, ale slabé, i když zřetelné. Dneska jsem začala trochu špinit, ale prý to nic není. Ke gyndr jdu příští čtvrtek. A
6. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
@kamirka ahoj a vítám tě, týdny těhotenství se počítají už od prvního dne menstruace, takže teď si 4+?tt tj. 5 týden, máš to jen o 2 dny více než já i ovulka vychází stejně, spěchám, ale večer se k tomu vrátím... zatím....
6. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
@nemue taky vítám, jen ať se to tady rozjede...
6. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
Niko, děkuji za vysvětlení. V tom 4+?tt se taky ještě moc nevyznám. Ne, že bych byla nějaká mladá nebo zcela blbá :grinning: ale nikdy jsem o tom neslyšela a nikde nic nečetla :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
kami - 4+něco jsou 4týdny a jeden, dva, tři atd dny... čili probíhající pátý týden. Napsala jsem to pochopitelně?
Tady čtu o poslední MS 30.6. a ovulaci kolem 16.7. Já měla MS 29.6. a ovu nevím, ae jakási těhu kalkule mi jí vypočetla na 20.7. Od 17.7. do 22.7. prý plodné dny. Měla jsem v tomto období dva nechráněné styky, nicméně doktor mi vypočítal týdny na 5+2 a v tomhle týdnu že už je test prý dááávno pozitivní. Jenže on nebere vůbec v potaz že nemám pravidelnou MS a cykly mám tak po 35dnech.
6. srp 2010 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
no tak mě testíky pořád sílí...nedá mi to a testuju každý den :wink: jj, první těhotenství... :grinning:
Nicméně od včerejška jsem začala špinit, a taky je mi strašně špatně od žaludku, mám dost velké střevní problémy (bylo mi řečeno, že se tak tělo zbavuje toxinů...to tedy dělá dost razantně, asi mám hodně toxinů), ale hlavně jsem bývávala děsný spáč, klidně i 14 hodin v kuse...teď spím sotva 6 hodin a to ještě přerušovaně, vstávám už kolem 5-6 hod. ráno.... :astonished:
6. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
kamirka tak se omlouvám než sem si přečetla tvuj dotaz tak už ti tu holky odpověděli. :slight_smile: .Já jsem dnes přesně 4tt a 1 den .Počítá se to ode dne poslední MS. Tady sem tvé datum zadala do těhu kalkulačky a ty jsi již v šestém týdnu .........Pokud je datum poslední menstruace 30.6.2010 :

Nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění byla kolem 13.7.10
Pokud jsi těhotná, jsi přibližně v 5 týdnu a 2 dni
To znamená, že jsi v prvním trimestru
Ideální datum porodu je 6.4.2011
Normální datum porodu bude mezi 22.3.11 az 20.4.11
Do porodu zůstáva přibližne 34 tt.
Konec 1. trimestru a začátek 2. trimestru: 29.9.10
Konec 2. trimestru a začátek 3. trimestru: 4.1.11
Normální těhotenství trvá 40 týdnů +- 2 týdny
6. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
jinak tady je kalkulačka a je to krásně rozepsané :slight_smile: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
6. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@danka10 Děkuji moc za ta data, hned si to uložím. Mám cyklus cca 34 dnů a myslím, že mi kalkulačka dala ovu na 16.7....Tojsem teda v šoku, že už se to bere jako sesty tyden :confused: no to jsem necekala... :confused: jsem si rikala, ze od toho 16.7. to je tak treti tyden...To dneska nebudu spat...
Mate nejake priznaky? Mi bylo porad dobre, ale dneska mi je na zvraceni :rolling_eyes: prsa se mi taky zvetsila, jinak ale nic, tak mam obavy, zda je vse v poradku :fearful: nj, prvni tehotenstvi, tak mam strach :astonished:
6. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@kamirka nemám zatím skoro žádné ,jen občas žaludek malinko na vodě a zvětšená citlivá prsa,asi nejhorší je ta ospalost.To jsem ráda že jsem aspon maličko poradila :slight_smile:
6. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky. Vypadá to, že mi to vychází na 12. dubna. K doktorce jdu v úterý. Ještě mi to nedochází, jsem z toho trochu vykulená. Ale těším se moc.
6. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj, tak my začínáme 7. týden a zatím to nijak moc nepociťuji, akorát citlivá prsa a sem tam takový divný pocit v břichu, jinak nic :slight_smile: . U doktora jsem už byla, těhu bylo potvrzeno, další návštěva 19.8. to už budem v 8. týdnu, tak uvidíme.
6. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@xxmarypetxx to potvrzeni Ti zavidim, v dobrem :wink: me to ceka pristi tyden a ta nejistota me celkem zabiji...jak tady nekdo psal, ze mel dve carky a dr. rekl, ze nic....to by me kleplo... :confused: taky mam strach z mimodelozniho nebo tak neco, no proste plno veci se mi honi hlavou :frowning2: tak se snad poprve nemuzu dockat vysetreni u zenske :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
Holky, tak z toho těhu asi nic nebude. To špinění přešlo v krvácení, takže to vypadá, že mě mrcha přeci jen dohnala :confounded:
6. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
to kamirka : Taky jsem byla jak na trní, těhu test sice byl pozitivní, ale když to řekne pan doktor, tak je to stoprocentní a potvrzený :slight_smile: A je to krásný. Teď jsem zase jak na trní z toho čekání na srdíčko, to mi pak taky spadne kámen za srdce. Kéž už by byly ty první tři měsíce za náma.
6. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@xxmarypetxx a srdicko se potvrzuje v jakem tydnu? U me to teda zatim vypada cely cervenec a ted bez menzes a testy pozitivni a carecky jsou obe stejne silne uz, pred tremi dny byla jedna takova slaba....tak snad...jako jsem strasne nervozni, jeste tam pujdu sama, tak z toho jsem taky nesva...Podle tech kalkulacek a menstruace bych mela byt tedy 5+5tt, takze u dr uz 6+2 nebo tak nejak, tak nevim co mi rekne a tak...vubec nevim kdy se dava karticka asi az po prvnim trimestru? Nemam paru....u nas v rodine nebyl nikdo, kdo by ted mel mimco, ani kamaradky, tak jsem jak Alenka v risi divu :sweat_smile: a idealni datum porodu je 3.4., tak mi by se libil prvni duben, kdyz uz, tak uz, no ne :grinning:
6. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
Kamirka : Srdíčko by mělo být myslim že na konci 6. týdne. Mě právě doktor potvrdil těhu v 5. týdnu a řekl že někdy to ještě není vidět, ale už jsme viděli takový malilinkatý cosi jako zrnko písku :slight_smile: takže maminka byla šťastná že tam něco je na fotečce.No a řekl mi že další kontrola v 8. týdnu a až v 10. týdnu by mi dal průkajdu. Ale záleží na doktorovi. My právě říkáme, že když se nám to podařilo napoprvé a ještě k tomu datum porodu je 1.4. na Apríla, tak to musí být zázrak :slight_smile: a moc prcouškovi držíme pěstičky. jinak je pro mě všechno taky nové a zatím krásné, tak držím pěstičky a neboj to bude fajn :wink:
6. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
Tak to by mi uz snad mohlo jít videt, mela bych byt akorat sest tydnu, tak budu douft :slight_smile: :wink: ja se teda blbe podivala, termin bychom meli mit 6.4., ale i tak se da april zvladnout :sweat_smile: Ted pro me bude dlouhych pet dni, to bude a pak budu chytrejsi :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
kamirka -Tak pak napiš :slight_smile: :slight_smile: Držím pěsti, já budu mít dlouhých a4 dnů :angry:
6. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.