• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
oprava 14
6. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky, tak se s váma loučím...protože navzdory včerejší sílící druhé čárečce, jsem začala špinit a přes noc pak i krvácet, takže mimčo určitě nebude. Vám všem přeju více štěstíčka a zdravé a krásné děti.
7. srp 2010 v 07:03  • Odpověz
nikollita :frowning2: ,to je mi moc líto,ale příště se určitě zadaří!!! A budu držet palečky abys opět byla brzy mezi náma.
7. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Děkuji, občas se tady za vámi přijdu podívat jak rostete....ale u nás to bylo vyloženě neplánované těhotenství (ale chtěné :slight_smile:, takže v poklidu....možá se sejdem někde jinde.
Holky držím vám všem pěsti.
7. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
@nikollita taky je mi to l iíto... zůstal tady ještě někdo\,
7. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
niko :frowning2: asi jen my dvě,nikdo nepíše.
7. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
A my...
7. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
Nazdárek holky, malá nějak nechce spinkat, pořát si žvatla "atáatáatá" a teď dokonce hryže postýlku.
Hlásím, že jsem zatím stále ještě "dvojčárková", jen jsem dnes při tom počasí neměla náladu psát.
Moc mě mrzí, že mnohým z nás to nevyšlo, těm přeji, ať jim to co nejdříve vyjde. Nám zbylým přeji jen a jen dobré zprávy, bezproblémová těhotenství, pohodové porody a zdravé děti, to je to nejdůležitější.
Dobrou noc.
7. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
My tu taky ještě jsme :slight_smile: A doufám, že i zůstanem !!!!
8. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
super, tak to jsem ráda, že jsem neosamotněla,,, kdy jdete na kontrolu???
8. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
Já se hlásím :wink: ale teda dost koukam, ze ma nekdo dve carky a pak dostane menzes? Kurnik, to kdo vi, jak to bude se mnou... :confused: kontrola za par dni, tak se snad pak ukaze...ale mam z toho neprijemny pocit, ze se neco po...
Ja jdu na navstevu k dr. ve stredu, a Vy?
8. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
@kamirka já jsem teď na dovči, takže kontrola nejdříve příští týden, pokud mě doky vezme, opět přišla vlna těhulek a tak máv ordinačce narváno...
8. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
:slight_smile: Dobré ráno holky ,tak jak se daří?Konečně se trošku umoudřilo počasí tak už se dá jít i ven .Já jdu na kontrolu v pátek tak už snad doktor něco uvidí :slight_smile: .Jinak se cítím velice dobře ,jen to neustálé spaní ,,jsem jak spící panna,, :grinning: .Tak holky pište !Přeji všem krásný den
9. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
danka10: Uz jsi byla na prvni kontrole? Já jsem velmi nervozni....Dneska jsem cely den dma, zitra jdu neco zaridit a ve stredu jdu na to...Ty jsi zhruba na tom stejne jako ja, akorat dva dny nejak posunuto,ze? Mam strach, ze to treba nic nebude, jak tady nekdo psal, ze to tak mel :pensive: :frowning2:
9. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, nebojte, něco to určitě bude :wink: :grinning:
Já ještě ani nejsem objednaná k doktoru a jak už jsem tu několikrát psala nijak tam nepospíchám. U Anežky jsem šla v brzy, dle MS 6+X, ale paní doktorka mi řekla, že těhotná určitě jsem, ale asi o týden míň, než dle MS a vůbec nic neviděla. Měla jsem přijít za 14 dní a můžu vám říct, že teprve pak jsem měla pěkného nerva...
Vám však přeji, aby už něco vidět bylo :wink:
9. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
No to já jsem taky tak nějak 5 a něco, v den navstevy 6, takze to v tom pripade taky nebude nic videt asi...no to budou ted dva dlouhe dny :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,

opatrne se k vam pridam :slight_smile: Ja teda jsem ted dle MS 3+6, takze konec 4 tydne. No ale ovu jsem mela uz 11 den cyklu, mam je jen 24. Takze termin porodu, kdyz se zada i delka cyklu vychazi nekdy na 15.duben a jsem spis jakoby o tyden dopredu. Super stranky na vypocet porodu pro ty co nemaji 28 denni cyklus je tady http://www.babyweb.cz/Termin-porodu.aspx

Jinak ja teda nakonec se rozhodlo, ze zavolam mudr v prubehu tohoto tydne. Ma dlouhe objednaci doby. Posledne me objednala v 7 tydnech a uz bylo videt srdicko. TO bylo super. Takze si nedelam iluze, ze bych tam sla tentokrat driv.

@kamirka ja myslim, ze v den tve navstevy uvidi minimalne dutinku a potvrdi tehu.
9. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
kamirka ahoj já byla na kontrole ve čtvrtek min týden a to jsem byla 4tt 1 den potvrzeno těhu dle Hcg a sliznice ale nic ještě neviděl ,tet jdu na kontrolu tento pátek budu 5tt a 1 den tudíž v šestém týdnu a to snad už tečku uvidí :grinning: .Já mám termín porodu dle MS 14.4., tak všem tehulkám držím palce, a dávejte info o kontrolách ,já vám v pátek dám taky vědět co bylo vidět :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
My jdeme na kontrolu až příští týden ve čtvrtek 19.8. v 9 hodin :slight_smile: a to bude skoro konec 8. týdne. Doufám, že to rychle uteče a uslyšíme dobré zprávy.
9. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem podle poslední ms teď taky teprve 4+2, takže v průběhu tohoto týdne bych se chtěla objednat, tak za 14 dní, abych byla v 7 tt a snad už bude i srdíčko. Moc se na to těším!!!
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
čau holky :slight_smile: vypadá to, že patřím do vaší skupiny :slight_smile: ... sice nejsem zrovna nejmladší, ale je (bylo by) to poprvé a nemám moc informací, tak bych se ráda přidala a něco víc se dozvěděla :wink:
třeba od kdy se počítají ty týdny jsem nevěděla, to jsem si přečetla až tu ... podle toho jsem v 5+6 a předpokládaný datum je 5.4.2011 ... k doktorce jdu příští pondělí a doufám, že to potvrdí a bude vše v pořádku
jsem se chtěla zeptat, jestli se pak to počítání týdnů nějak upravuje, třeba podle ovulace, délky cyklu apod. ... já totiž v červnu vysadila prášky (po 8 letech) a vypadá to, že to vyšlo hned na první pokus, takže ani nevím, jak dlouhej cyklus mám (před práškama byl dost nepravidelnej), kdy vlastně byla ovulace a početí :slight_smile: ... první test jsem si dělala 28. den (to byly nervy jestli teta přijede nebo ne), byl negativní, další test 35. den, to už byly 2 čárky, i když ta těhotenská slabší, a třetí včera a to už byly obě stejně zřetelné ... takže možná že se zadařilo později, než píše ta kalkulačka
9. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahoj,kočky! Doufám, že mě přiberete do party.Dnes 6+1 tt :slight_smile: termín 1.4., takže aprííííl :slight_smile: Na jedné kontrole jsem byla minué úterý, tedy 5+2 a byla tam vidět taková malá černá tečka.Mám přijít v týdnu od 16.8. a to již prý může být vidět tlukot srdíčka. Mám trochu strach, aby se něco nepokazilo, jsem z toho děsně nadšená, tak abych nedostala facku....Jo a pak ještě lehké obavy, co mi na na to řeknou v práci :sunglasses:
9. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@jablu To mě těsí, že jsem nebyla sama, která nevěděla, jak se počítají týdny :sweat_smile:
Smad tady vydržíme až do konce :slight_smile:

@gabi83 Ahoj :slight_smile: Myslíš, že v práci nebudou nadšeni? Tak hlavně, že budeš nadšena Ty :slight_smile: Kdy půjdeš na tu kontrolu? Já bych naklusala asi hned 16.8. :slight_smile: Nevím jak budu přežívat ty dny mezi kontrolama, už teď se jsem nervozni jak pes :confused: .
9. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@kamirka - myslím, že na začátku 7. týdne resp. až půjdeš na kontrolu by měla být vidět min. dutinka
Všechny nově příchozí vítám. Jen ať se tu pěkně rozrůstáme. V jednu chvíli to s touto diskusí vypadalo bledě... Tady na koníkovi je ještě jedna hodně podobná diskuse "Duben 2011", tam je taky spousta holek, tak to vypadá, že v dubnu bude hodně miminek :wink: To mě taky napadá, že nesmím odkládat registraci do porodnice...

@verule80, komurka - taky se budu objednávat v průběhu tohoto týdne a rovněž nepředpokládám, že bych šla dříve než za 2-3 týdny.

@jablu - a kolik ti je, jestli se můžu zeptat? To co tu píšeš mi hodně připomíná mě... Při první dceři jsme vysadili HA a hned jsem otěhotněla, tentokrát jsem měla první MS po porodu a zase jsem hned těhotná, takže jak dlouhý mám cyklus, kdy mám ovulaci taky netuším. Dokonce i ten termín se nám shoduje :wink: Jo, a 28 den cyklu jsem měla taky negativní test :grinning: :sweat_smile: :wink:

@gabi83 - jestli ti můžu poradit, tak na to, co ti řeknou v práci se vykašli, hlavní je, aby vše probíhalo v pohodě. Já si myslela, že se beze mě v práci neobejdou, a co myslíš... obešli se :wink: :wink:
Omlouvám se, ale já asi neumím psát krátké zprávy... :frowning2:
9. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@epicharis Jojo, to s tou prací si říkám taky, ale stejně lehký obavy, že to bude nepříjemný...Nastoupila jsem loni v srpnu :sunglasses: ale co, žádný rouhání, ta fazolka vevnitř je nejdůležítější :slight_smile: Můžu mít trochu nablblej dotaz? Myslíte, že vadí, když píšu s notebookem na břiše? esli to jako něco nevyzařuje? No, možná to moc prožívám, ehm .
9. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@gabi83 - to není vůbec nablblej dotaz, já to řešila taky, myslím, že to něco vyzařovat může, stejně jako mobilní telefon, takže jsem notes na bříšku raději moc neměla. Myslím, že když to bude občas, nic se nestane, ale trávit tak hodiny a hodiny by asi nebylo moc dobré. Minimálně ti nepříjemně zahřeje břicho... To je však jen můj názor. Nejsem doktorka ani technik, takže asi tak... :wink:
9. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@gabi83 Zrovna dneska jsem na tom notebooku taky přemýšlela :grinning:

@epicharis Tak snad půkde aspoň něco vidět. Jako aspoň snad řekne, že jo nebo že ne... :wink:
9. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@kamirka - to stoprocentně :wink:
9. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
Holky, dobrou noc. Jdu na kutě, aby Anežka neměla moc velký náskok :wink:
9. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky! Můžu se k vám přidat? Ještě teda nenápadně a potichu :slight_smile: abych nic nezakřikla, na UTZ jdu 20.8.
Snažili jsme se rok...a teď nám vyšlo 1.IUI...doufám že bude vše v pořádku, od 4.8 mám pozitivní testy
@danka10 taky mi vychází termín na 14.4 :wink:
9. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.