• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
@bajoch :slight_smile: tak velká gratulace ,a budeme tu těhulkovat spolu. :slight_smile:
9. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
@epicharis no, 30 :slight_smile: ... já vím, že už to je dost na to, abych toho o těhotenství a dětech věděla víc, ale prostě jsem to zatím vůbec neřešila :wink: ... sice švíca i kamarádky už děti mají, ale detaily těhotenství a mateřství se mnou moc neprobírají, jsou spíš rády, že si můžou pokecat taky o jiných věcech
@gabi83 jo, ten blbej pocit s prací znám, dlouho jsem si myslela, že nemůžu odejít, napřed že je moc brzo a pak že jsem "nenahraditelná" :grinning: ... ale tak nějak už to mám na háku, po 6ti letech mám trochu i ponorku a těším se na změnu :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj těhule, tak protože jsme včera a předevčírem trošičku špinily, tak nás doktor přeobjednal už na zítřek, držte nám palce ať to dobře dopadne. Doufám, že už uvidí i srdíčko a budu o něco klidnější. Prý v 7. týdnu je špinění docela časté, tak z toho zatim nic nedělám. Ale jistota je jistota !!!!
10. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
holky prosím, neznáte někdo nějakou dobrou výmluvu na odmítání pití alkoholu, aby to nebylo podezřelý?
ono teď v létě každou chvíli někdo slaví narozky nebo pořádá víkendy na chatě a já jsem si vždycky to pivo (pár piv) na žízeň ráda dala, tak teď vůbec nevím, jak budu vysvětlovat, že piju jen vodu .... že by mě už pivo nechutnalo mi nikdo nezbaští :grinning:
jednu akci co bude v pátek jsem radši odřekla, ale v sobotu bude rodinná oslava, z té už se nevykroutím ... napadlo mě vymluvit se na nějaký zdravotní potíže, při kterých se nesmí pít, jenže ani nevím na jaký a navíc máme v rodině zdravotní sestry, tak nemůžu jen tak mlžit ... nebo drastickou výmluvu, že držím dietu, a celej večer se ovládat, abych netlačila ty výborný buchtičky, cukroví, klobásky apod. :frowning2:
10. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
jablu: na antibiotika se nesmí pít a pak ještě třeba, že máš průjem, ale to budeš muset běhat častěji na záchod a klobáskám se vyhnout :grinning:

já bych měla mít termín 12.4., ale zatím to nikde nepíšu, jdu na UTZ 19.8., tak potom se asi odvážím
nechci nic zakřiknout
10. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@jablu jo, s těmi výmluvami je to mazec, s tím pitím asi na nějaké léky, nejlépe ATB, ale ještě k tomu musíš přimyslet nějaký zánět. Já mám hrát příští sobotu srandamač ve fotbale, ale strašně se toho bojím. Stačí jedna blbá rána a je po všem a to mi za to vůbec nestojí. A tam teprv nevím, jak se vymluvit. pro kámošky bych si ještě třeba něco vymyslela, ale před našima to bude horší. Fakt nevím, co mám říct! :angry:
10. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
kdy to tak asi plánujete zveřejnit? já bych chtěla vydržet aspoň do 10. týdne pro rodinu, do 12. v práci a kamarádi ... ale ráda bych aby to bylo fakt překvápko, aby žádný podezření neměli ... a to bude asi dost těžký, to abych teď ty 4 týdny radši ani nevytahovala paty z domu :slight_smile:

@komurka se sportem se zatím omezovat nechci, i když do kontaktních sportů se teda nepoženu a budu si dávat pozor ... ale s tím fotbalem to taky můžeš zahrát třeba na bolavej kotník po pár minutách na hřišti, když se ti bude zdát, že to je fakt nebezpečný :slight_smile:
není zrovna dobrej pocit, že se teď budu muset naučit lhát ... a ještě přesvědčivě :unamused:
10. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
A nemuzes na tu akci jet autem? U nas jsem taky spis ja kdo si da pivo a MM ridi. Takze ted jedem o vikendu na akci a tam si jako strihnem o to kdo bude ridit, no a prohraju "bohuzel" ja. :slight_smile:
10. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Jinak nasim to chci rict po potvrzeni srdicka. Ostatnim po NT screeningu tzn.. 13 tyden.

Minule tehotenstvi jsem zacla v 7 tydnu spinit a zjistili me hematom a musela jsem do nemocnice. No a nasi se to dozvedeli po telefonu. Takze ted to chci rict driv, ale aspon srdicko musi byt jasne.
10. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky, já se vymlouvala hlavně na řízení, ale stejně občas někdo podezření pojal, a to jsem nejsem žádný píč.
Rodině bych to tentokrát také chtěla říci o něco dříve - myslím asi tak do 10. týdne a všem ostatním až po ukončení 3. měsíce tedy někdy kolem 13. týdne.
@jablu - mě je taky 30. a naprosto chápu tvůj nedostatek informací. Já mám teď už vlastní zkušenost, ale při prvním těhotenství jsem na tom byla ještě mnohem hůře než ty. V mém okolí nikdo miminko neměl, takže já poprvé pořádně držela miminko až v porodnici naší Anežku. A také jsme to obě přežily :wink: :grinning:
Se sporty bohužel neporadím, páč jsem ortodoxní antisportovec. Já řešila spíš opak... mám začít s těhotenským cvičením, když normálně necvičím a nesportuji??? Nezačala jsem a ani tentokrát nezačnu. Chodím ráda na procházky a to mi stačí :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj, nejlepší jsou podle mého názoru, není mi dobře, mám střevní chřipku, jsem tu autem a nebo pila jsem včera a alkohol nemůžu ani vidět, nebo pro otrlé je ještě možnost držím dietu. U mě nikoho nenapadlo že bych mohla bejt v tom, ale že se vyhýbám pivním kaloriím :slight_smile:

U nás už to rodiče ví, nevydržela jsem to neříct, navíc moje máma stejně věděla že jdu na IUI, tak se mnou čekala 14 dní na pozitivní test...
11. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
Tak my jsme dneska naprosto spokojení, špinění už je pryč, pan doktor už slyšel srdíčko a viděl jednoho mrňouska :slight_smile: Kéž by to tak šlo dál až do dubna :wink:
Všem přeju taky takové dobré zprávy
11. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@xxmarypetxx Tak posilam velike gratulace!!! Na srdicko se uz taky moc tesim. V jakem jses tydnu?
11. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
verule80 - Děkuji :slight_smile: Jsme 6+ 5 nebo tak nějak, doktor říkal konec 7. týdne
11. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@xxmarypetxx No skvělé zprávy, moc moc gratuluju :wink:
11. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
včera jsem neměla žádné špinění a dneska se objevilo, tak jsem z toho docela přejetá, zítra zajdu k doktorce a uvidím
s Nelinkou jsem nic takového neměla, tak docela plaším, hlavně když to tady všude pročítám

všem přeju ať vše dobře dopadne :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: můžu se přidat? Taky mám termín v dubnu. těhotenský test mi to prozradil asi před dvěma týdny a včera doktor potvrdil na utz jednu bublinku. Jsem po IVF a 4 letech snažení........takže šťastná jsem maximálně :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
@tafy takže gratuluju moc a vítej mezi námi :wink:
11. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
@mellini určitě bude vše ok :wink: držím pěsti, prý se to stává :wink:
11. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
bajoch - děkuji, tak GV tam je, ale je to menší než by to mělo být, tak jsem prý otěhotněla dýl, snad má dr. pravdu a všechno bude v pořádku, za 14 dní jdu znovu na UTZ, ale pro jistotu mi dala utrogestan
12. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@mellini No vidíš takže můžeš být trošku klidnější, UUUUUF :wink:
12. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
doufám, že za 14 dní budu ještě klidnější :grinning: a také doufám, že jsem opravdu otěhotněla dýl a není nic opožděné

kdypak ty jdeš na další UTZ?
12. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@mellini na UTZ jdu 20.8. a hned ten den odjíždíme do chorvatska, teda doufáme že bude vše v pořádku a odjedem :sweat_smile:
12. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
tak se pak určitě ozvi, jak to na UTZ dopadlo a v Chorvatsku na sebe dávej pozor
12. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, 8.8.2010 jsem objevila na testíku ducha. Od té doby se testuji každý den ráno a čárka pěkně sílí. U doktora jsem ještě nebyla, ale podle MS jsem v 5.tt. Na gyndu jdu ve středu 18.8.2010, tak jsem zvědavá, co mi pak doktor řekne. Termín mi vychází na 18.04.2010.
12. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@lucifer1987 Teda 18.04.2011 :grinning:
12. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky zjistila jsem že jsme v tom minulý týden a podle netu jsem v 6-7 týdnu těhu chtělo to po mě první den poslední MS což bylo 1.7 výpočet byl 6-7 týden mám tomu věřit? dr mi minulý pátek dělal utz a řek že ještě nic nevidí tak nevim jestli tomu věřit nebo ne můžete mi poradit prosim?
12. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@piskotule Ahojky, ono taky záleží, kdy si měla ovulaci. Protože pokud bys byla třeba v 6., 7.tt, tak by tam doktor musel určitě něco vidět (podle mého názoru). Pokud si měla ovulaci déle, může to být mladší a doktor to tna UZ ještě nemusí vidět. Já jsem dneska 4+4 a jdu ve středu. To budu v 6.tt, tak jsem zvědavá, co uvidíme.
12. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
a co je to 4+4 6 nebo 7 tt rozumim ale ty čísla s plusama nechápu
12. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@piskotule 4+4 znamená, že jsem těhotná 4 týdny a 4 dny, to znamená, že jsem v pátém týdnu těhotenství (5.tt)
12. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.